Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) jFox válasza dragonfx (#200) üzenetére


jFox
őstag

Inkább kézügyesség és odafigyelés. :K
Én MyAudio 708AG-n cseréltem érintőt, nem volt egyszerű eset, ugyanis az egész atta van ráépítve az egész kütyü. :DDD

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#202) puszedli83


puszedli83
újonc

Sziasztok. A játékokkal,hogy birkózik meg a gép?A válaszokat előre is köszönöm.

(#203) csirifiszkio


csirifiszkio
csendes tag

Sziasztok!

Bocsánat ha tudatlan kérdést teszek fel, de vettem a gyermekemnek egyayteq 7x quad kivitelű eszközt, és amikor mohón telepítette a készülékre hőn áhítíott alkalmazásait akkor kiírta, hogy kevés a tárhely. Ezek szerint a belső memória megtelt. Az eszköz a saját tárhelyének egy részét is USB-ként kezeli, de sehol nem tudom beállítni hogy a mentés helye oda menjen. Nagyon megköszönném, ha valaki emberi nyelven leírná mit kell tegyek (törések, átkódolások nélkül), mivel a belső tárhelyen még 5 gb hely van.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#204) Laurh válasza csirifiszkio (#203) üzenetére


Laurh
aktív tag

Üdv a klubban!

Ezzel a "problémával" én is szembesültem. Van egy belső tárhely ami 1 giga arra tudsz telepíteni alkalmazásokat. Az usb tár, ha rádugod a gépre akkor válik elérhetővé, arra képeket,filmeket,zenéket tudsz rátenni alkalmazásokat tudtommal mókolás nélkül nem.

A megoldás egy microsd kártya. Arra nyugodt szívvel lehet telepíteni ill. másolni alkalmazásokat ezáltal kímélve a belső tárhelyet.

Remélem tudtam segíteni.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#205) dragonfx válasza Laurh (#204) üzenetére


dragonfx
veterán

na akkkor tisztázzuk.
8bol elérhető 5.és ezt is a kütyö 4-1 arányba felosztja. és a 4re nem enged rakni csak zenét microsd.ként kezeli?
file manager esetleg root.tal nem enged oda áthelyezni?? vagy csak "tényleges" külső "berakott" micro sd.re enged áthelyezni?? de oda legalább engedi?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#206) csirifiszkio válasza Laurh (#204) üzenetére


csirifiszkio
csendes tag

Köszönöm a gyors választ. Valóban az sd kártya oldotta meg a dolgot. Ami után beraktam link2sd - vel átraktam az sd - re az alkalmazásokat most minden ok mert a belső memória felszabadult. A maradék belsőre és sd - re meg megy a mese meg a többi cucc. Amúgy tök jó a kis cucc. Gyerek azóta se szállt le róla.

(#207) Laurh válasza dragonfx (#205) üzenetére


Laurh
aktív tag

Szia!

Igen.
Lehet, hogy meg lehet úgy mókolni amit írtál, de ennyire pro nem vagyok. Nekem a megoldás a microsd kártya beletétele volt. Azóta is szépen teszi a dolgát a tablet.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#208) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap én is vettem egy ilyen tabot. Eddig tetszik. Sajnos néha nagyon durván megakad, még a menüben is. A kijelzője is meglepően szép. Az akksi sem olyan vészes. A gps viszont nagyon gyenge, de ezt még tesztelem/mókolom. Repülőgép üzemmódban használom, wifi gond nélkül megy. Viszont jó lenne a több felhasználós mód is, de azt meg nem tudja. Ennyi pénzért én is csak ajánlani tudom, eddig még nem bántam meg. Ha valakinek info kell, akkor kérdezzen nyugodtan.
Eddig launcher csere volt+root+reklám blokkoló, meg pár alapprogram. Böngészőből melyiket ajánljátok?

[ Szerkesztve ]

(#209) bostone válasza icemad (#208) üzenetére


bostone
addikt

Boat, opera, maxthon, dolphin, firefox, uc...
Neked kell kitapasztalnod, hogy melyik áll kobban kézre.

(#210) FET-MEN válasza bostone (#209) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én a gyárit szeretem a legjobban :)

Iphone 7

(#211) Laurh válasza FET-MEN (#210) üzenetére


Laurh
aktív tag

Dettó, de lehet ránézek, majd egy nem gyárira, h mivel tudhat többet.
Off: párom egész nap tolja rajta a játékot alig van nálam.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#212) FET-MEN válasza Laurh (#211) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD :C

Iphone 7

(#213) bostone válasza FET-MEN (#210) üzenetére


bostone
addikt

Pár éve mindenkinek az operát ajánlottam. Még az androidos idők előtt, sokat könnyített/gyorsított a böngészésben. Mostanában egy teljesen új útra léptek, ami nekem kevésbé kedves. Fórumozáshoz, olvasáshoz a classic változatot preferálom, bár már nem fejlesztik, szövegtördelés szempontjából, még mindig a legjobb.

(#214) Jabby


Jabby
őstag

Másnál is előjön ez a "durva akadás, még menüben is"?

(#215) Laurh válasza Jabby (#214) üzenetére


Laurh
aktív tag

Én még nem tapasztaltam ilyen jelenséget, párom sem...pedig ő nagyon nyúzza.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#216) dragonfx válasza Laurh (#207) üzenetére


dragonfx
veterán

a lényeg meg lehet oldani ezt is.
;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#217) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Xposed+gravitybox kombót próbálta már valaki?

És egy másik programmal tesztelve a gps 5mp alatt fixen jelet talál 2.7m-es pontossággal. Szóval meglepően jó.

[ Szerkesztve ]

(#218) kelzsoca válasza icemad (#217) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, működik.

https://vertigostore.eu

(#219) tamas0721


tamas0721
tag

Sziasztok!
Valaki találkozott már olyan hibával ,hogy nem kapcsolódik fel a netre, vagyis nem vált át kèkre a wifi jel, fehèren marad.(ip cimet kap)

[ Szerkesztve ]

(#220) mimey


mimey
tag

Sziasztok!

Ti találkoztatok olyan hibajelenséggel, hogy a zenelejátszás meg-megszakad, megáll, ha a tabletet a saját autós tartójában használva, és a jack dugón keresztül van kötve az autós fejegységre?
Elég idegesítő, hogy folyton megszakad a zene
Másik kábellel még nem volt lehetőségem próbálni, de ezt ki is zárhatom, mert másik két androidos telefonnal nem áll fenn a hiba.
Fülhallgatóval használva nem találkoztam a zenelejátszás megállásával, valószínűleg azért nem, mert olyankor a kábelen keresztül a jack csatlakozót nem éri akkora rázkódás.
Véleményem szerint a tablet jack csatlakozója egy kicsit laza.

(#221) cantus


cantus
tag

Nálam a GPS frankón működik, én a szoftveres verziót vettem meg, tehát a Sygic-et használom, eddig mindenhova elnavigált. Út közben a gyári autós töltőt használom, ami okés is, de a tartó az nem túl jó, nem igazán lehet normálisan felszerelni. A középső merevítő túlságosan kiáll.

Ami a kérdésem az a billentyűzet. Most olyan helyen wifiztem volna, ahol az azonosítóba @ is szerepel és láss csodát a tablet billentyűzete nem kínálja fel a @ jelet. :Y De a jelszónál már megváltozik a billentyűzet és ott már van @. Nincs valami progi amivel meg lehet tanítani, hogy legyen mindig @ jel a billentyűzeten? Nagyon bosszantó, hogy emiatt nem tudok wifizni.

(#222) helixP válasza cantus (#221) üzenetére


helixP
nagyúr

Tartóra a magam részéről GripGo.

Gyári billentyűzetet is át lehet állítani, hogy a szimbólumokat mutassa oldalt van a kapcsoló.
De ha jó billentyűzetet akarsz, akkor szerintem AnysoftKeyboard + magyar kiegészítője ;)

[ Szerkesztve ]

(#223) FET-MEN válasza icemad (#217) üzenetére


FET-MEN
veterán

2 magoson most is használom. Azon is mennie kell.

Iphone 7

(#224) myk74 válasza Apol (#192) üzenetére


myk74
senior tag

Szia!Tudnál nekem egy linket adni hogy honnan vetted a kijelzőt?A cube tabon betört a kijelző (tehát a felső boritás :) )csak felső részén érzékel.Egy szétszedős video is jól jönne.Köszi

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#225) Apol válasza myk74 (#224) üzenetére


Apol
csendes tag

Szia! Digitizert itt vettem: [Digitizer]
2 hét alatt itt volt, korrekt csomagolásban, védőfóliával. Videót itt találsz.
Hajszárítóval melegítő videót hirtelen nem találok. Ha melegíted könnyebb leszedni a törött üveget.

[ Szerkesztve ]

(#226) jFox válasza helixP (#222) üzenetére


jFox
őstag

És ez tényleg megtartja? :Y

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#227) myk74 válasza Apol (#225) üzenetére


myk74
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Nincs kéz Nincs csoki!

(#228) RZS


RZS
tag

sziasztok!

tegnap vettem egy ilyen kutyut....
a gyari tolto nem mukodik :W , masik toltovel siman tolt....mehetek a szervizbe holnap :O
azt a jelenseget tapasztalom, hogy:
a beallitasoknal vagy ahol feher a hatter, ha lehuzom az adott oldalt az ujjammal akkor a felso reszen a kejelzonek egy pillanatra bordo arnyalat lesz, ha pedig felhuzom akkor meg lent lesz bordo arnyalat---
egy pillanat mulva persze eltunik a jelenseg.
ez lehet normalis? :F
a kijelzot nem ugy nyomom az ujjammal mint az allat...

koszi :R

(#229) Chris Kiki válasza RZS (#228) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ettől a töltőtől csodát ne várj! Én a Kindle HDX-hez vettem három ilyet. Az egy dolog, hogy csak a kínai 2A-t tudja (a valóságban olyan 1,5A körül tölt), de intenzív használat mellett 3 hónap alatt mindegyik tönkrement.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#230) RZS válasza Chris Kiki (#229) üzenetére


RZS
tag

somogyis toltovel hasznalom, az most viszi
es a bordo jelenseg? lattal mar olyat?

(#231) kelzsoca válasza RZS (#228) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Az egész pakkot vidd vissza ahol vásároltad és kérj helyette másikat.

https://vertigostore.eu

(#232) icemad válasza Chris Kiki (#229) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor gondolom ezért tölti lassan a kütyüt. Tudsz esetleg konkrét márkát/típust ajánlani?

Egyébként nagyon elégedett vagyok a kütyüvel, autóban nagyon jól használható a torque programmal is és a youstop navival is. (Mindkettő is egyszerre futhat, hiba nélkül.) Szóval nagyon tetszik.
Esetleg osztottképernyős módot meglehet oldani valahogy?

(#233) tyuli76


tyuli76
tag

Sziasztok.
Elég rossz az arány az uj megvásárolt dolgokkal amit veszek,ugy értem,h legtöbször 2x kell mennem a boltba,mert hibás:) Vettem is 1 ilyen tabot.Pénteken volt 1hetes,de már nem kapcsol be.Kedd környékén még 40% volt a töltötség,majd a feleségem belerakta a dobozába,h ne porosodjon.Az este elövetetm és nem kapcsolt be.Felraktam töltöre,egy ideig villogot a kijelzöje és jelezte nagy aksis képpel,h tölt,majd abba hagyta,de ma reggel se tudom bekapcsolni.Van valami reset gomb,vagy irány a bolt?
Számitogépre dugva se történik semmi.Töltöttem másik töltövel is.

[ Szerkesztve ]

(#234) McAdam6


McAdam6
tag

Egy apró gixer a kütyü és a hozzá vett autós tartó (szintén wayteq) között : a tartó egyik karma pont a gép kapcsolóihoz esik... :(((

[ Szerkesztve ]

(#235) dandroid95


dandroid95
aktív tag

Hello
Debrecenbe szemelyesen hol tudnam megvenni ezt?
Nem vagyok odavalósi,csak ott dolgozom. Es nem szeretnek interneten rendelni.

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#236) tjb007 válasza dandroid95 (#235) üzenetére


tjb007
nagyúr

Pl. mobilx

(#237) icemad válasza tyuli76 (#233) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt sem szabad hagyni teljesen lemerülni. Sok tabletnél jártam így. Egy normális 2.5A-es töltővel bikázd meg. Minimum Hama gyártmány, vagy ha jobb, az sem baj. Vagy irány a boltba javíttatni.

(#238) mx/z


mx/z
csendes tag

Overmax OV-TV-01 dvb-t vevő működik ezen a tableten?

(#239) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Osztottképernyős üzemmódra nincs valami ötlet?

Kelzsoca, te nagy szaki vagy, nem ismersz esetleg egy programot, vagy valamit?

(#240) RZS válasza kelzsoca (#231) üzenetére


RZS
tag

hi,

megtortent :K

koszi

(#241) tjb007 válasza icemad (#239) üzenetére


tjb007
nagyúr

Xposed Framework, XMultiWindow modul.

(#242) RZS válasza icemad (#237) üzenetére


RZS
tag

szia!

miert nem szabad hagyni teljesen lemerulni?
ha eppen semmi toltesi lehetoseg sincs a kozelben es akkulemerulesig hajszolom a kutyut, mire szamithatok?

koszi

(#243) tyuli76 válasza icemad (#237) üzenetére


tyuli76
tag

egész ejszaka töltön volt,akkor se kapcsolt be
de mivel 13h. bezárt a fehérvári extrémbolt,igy töltöm tovább,1000ma töltöim vannak,mi a jele h feléledd?

[ Szerkesztve ]

(#244) icemad válasza RZS (#242) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam az történt, amit a kolléga is írt, nem kapcsolt be, hiába töltöttem. És nem csak ilyen kínai csodák, pl. Nexus 2012-vel ugyanígy jártam. Azóta van itthon rendes töltő is. 3% alá nem engedem sosem, jobb a békesség. :DDD

tjb007: :R Köszönöm! Holnap ki is próbálom, remélem működik navi+torque párossal. Akkor tényleg nagyon állat kütyü lenne, és tőlem meg is kapná a különösen ajánlott plecsnit. Eddig hatalmas pozitív meglepetés ez a gép!

tyuli76: Töltőről lehet tudni valamit? Hány amper töltési áramot ad le? Minimum 2-es, de inkább 2.5 vagy 3 amperes kellene. Azokkal csak addig tölteni, amíg bekapcsol, utána a saját töltője is jó lehet. Recoverybe sem indul el?

[ Szerkesztve ]

(#245) tyuli76 válasza icemad (#244) üzenetére


tyuli76
tag

hát ehez nem értek,in 100-240v,50-60hz,125ma,out dcs 7v 1000ma made in china:)ennyit tudok kiolvasni

(#246) icemad válasza tyuli76 (#245) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ennyi elég:

out dcs 7v 1000ma Itt a lényeg! Az 1000mA=1 Amper. Az kevés neki, legalább 2000mA kellene! A gyári töltője nincs meg? Esetleg egy autós töltő?

(#247) tyuli76 válasza icemad (#246) üzenetére


tyuli76
tag

megvan a gyári,de azt hittem h,az a gyengébb,igazad van,azon 2,0A ir,azzal töltöttem reggelig,akkor még 1x megprobálom,reggelig

[ Szerkesztve ]

(#248) icemad válasza tyuli76 (#247) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az a baj, hogy az sem ad neki elég naftát, valami erősebb kellene... Megpróbálhatod, de nem biztos, hogy sikerül.

(#249) dandroid95 válasza tjb007 (#236) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Köszi.

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#250) tyuli76 válasza icemad (#248) üzenetére


tyuli76
tag

nem jött össze:(
van autos töltöm,de az nem ad ki még kevesebb áramot?mert amikor a mobilal navigáltam,akkor semmit se nem töltött,csak szinten tartotta az aksit

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.