Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Bferibörs válasza kiskunmancsa (#2846) üzenetére


Bferibörs
addikt

Amit írsz az egyértelműen azért van mert a telefonodon az összes névjegy megjelenítése van beállítva.
Lépj be a névjegyzékekbe ( ne a hívás kezdeményezésnél hanem a másik ikonnal (névjegyzék)! ) ott találod a választási lehetőséget,hogy milyen névjegyzéket használjon a telefonod.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2852) motogprossy


motogprossy
csendes tag

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy vissza lehet állítani valahogyan a ki törölt beszélgetéseket?
Nem kell több hónapra vissza menően, elég lenne pár hét is.

Előre is köszönöm.

(#2853) Bferibörs válasza motogprossy (#2852) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem sajna

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2854) pedro7


pedro7
tag

Egy tablet-en , hogy lehet két felhasználói profilt beállítani a Viber-en vagy a viber-hez ?
Van két gyerek és mindkettő a saját kontaktjait szeretné látni.

(#2855) Bferibörs válasza pedro7 (#2854) üzenetére


Bferibörs
addikt

vibert nem tudsz 1 kütyün 2 felhasználóként futtatni, a tabot tudomásom szerint lehet két felhasználósan használni, de csak sejtés : [szerintem itt tedd fel a kérdést]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2856) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Sziasztok!

A geolocation mennyire megbízható, előfordulhat, hogy téved?

Szerk: még valami. Ha megnézem valaki státuszát (geo-ját) akkor ő látja hogy csekkoltam? :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2857) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok! Egy noob kérdés, tudom a vibert ugy használni mint mondjuk a skype ot hogy ha bekapcsolom használom, kikapcsolom nem!? Mert én ha kilépek belőle akkor is zaklatnak :D Gondolom szépen elfut a háttérben... :U

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2858) havri1 válasza zeusz55 (#2857) üzenetére


havri1
félisten

Ha rootolva van a készülék, akkor fagyasztani kell. Más megoldás nincs. Hiába lépsz ki belőle, random újraidnul a háttérben. Ez amolyan agresszív aktív program, a lényege, hogy mindig elérhető maradj.
Többek között ezért is használom csak szükség szerűen.
Mert vannak olyan emberek, akik feszt késztetést éreznek arra, hogy rámírjanak egy "Hi" meg a "mizu" kérdést, mert az nagyon fontos.

[ Szerkesztve ]

havri

(#2859) zeusz55 válasza havri1 (#2858) üzenetére


zeusz55
senior tag

Köszi, az irásod eleje kinia! :) Még nem nyultam a telóhoz, tehát nincs mókolva! Szóval akkor van valami alternativ hogy kilőjjem!? Köszi! :))

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2860) roxan válasza Apollyon (#2856) üzenetére


roxan
senior tag

Nekem általában jól működik, de van, hogy beragad, és ott marad a jel egy régi pozícióban.

Ha megnézted, ő nem látja, hogy csekkoltad. Gondolom, ha nem akarná, nem kapcsolná be.

(#2861) Bferibörs válasza zeusz55 (#2859) üzenetére


Bferibörs
addikt

mókolás nélkül
nincs

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2862) csipuka válasza zeusz55 (#2857) üzenetére


csipuka
senior tag

A menu-ben van egy exit gomb, azzal kilep. Nem is fut a processze.
Nalam kinn van az ikonja mindig a notification bar-on, igy latom mikor fut vagy sem.

(#2863) Bferibörs válasza csipuka (#2862) üzenetére


Bferibörs
addikt

az az exit -szerintem-csak a programból lép ki , a háttérben tovább fut

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2864) havri1 válasza Bferibörs (#2863) üzenetére


havri1
félisten

Fut, most teszteltem.
Androidon a program push-ként vagy valahogy megjeleníti az üzeneteket.

havri

(#2865) Bferibörs válasza havri1 (#2864) üzenetére


Bferibörs
addikt

én is úgy tudtam,hogy fut, az exit csak a képernyőről lépteti ki a progit

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2866) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Ez ilyen! Akit zaklatnak a nemkívánt ismerősei tiltsa le és kész. Azok majd hívnak vagy küldenek smst pénzért.

Üdv.: KamuMazsola

(#2867) csipuka válasza Bferibörs (#2863) üzenetére


csipuka
senior tag

Tenyleg megjon az uzenet, pedig kileptem a progibol, nem futott a process, de asszonytol megkaptam az uzenetet.
Mea culpa. Pedig kilepeskor meg szol is, hogy nem kapok akkor hivast vagy uzenetet, ha kilepek.
Firewall-al lekorlatozni a net elereset a Viber-nek igeny eseten.

(#2868) Bferibörs válasza csipuka (#2867) üzenetére


Bferibörs
addikt

több embernek régóta probléma már, itt a topikon is felmerült.A VIBER gondolom úgy döntött,hogy állandó elérést biztosít mint a telefon hívás :-) Nekem jó. Aki ezt nem kedveli annak marad pld. a skype.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2869) Apollyon válasza roxan (#2860) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Köszi.

"Gondolom, ha nem akarná, nem kapcsolná be."

Én már kapcsoltam be tök véletlenül. A küldés gomb pont mellette van, és volt hogy rányomtam a geora véletlen.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2870) Bferibörs válasza Apollyon (#2869) üzenetére


Bferibörs
addikt

lebuktál? :-)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2871) Szalay Imre


Szalay Imre
újonc

sziasztok,
lehet egy tableten két már meglévő viber fiókot használni? a sajátomat már feltettem szépen ment is a szinkron, de szeretnék egy másik felhasználót is rátenni. lehetséges ez? előre is köszi Jimmy

(#2872) Apollyon válasza Bferibörs (#2870) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem.)
Ismerős "bukott le", mert nem ott volt, ahol mondta hogy volt. Véletlenül nyomta be, ki is kapcsolta a funkciót.

De amúgy csak félreértés volt az egész. Mindegy, nem ez a lényeg, hanem hogy ezek a gyökér üzenetküldők közvetetten problémát gerjeszthetnek.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2873) Bferibörs válasza Szalay Imre (#2871) üzenetére


Bferibörs
addikt

kicsit feljebb írtam , hogy 2 felhasználó esetén műxik e a viber azt nem tudom

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2874) Bferibörs válasza Apollyon (#2872) üzenetére


Bferibörs
addikt

nekem már bele túrtak cuccomba ,nem kellett ilyen malőr sem , aki kíváncsi sok mindenre képes-egészségére :K

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2875) Szalay Imre válasza Bferibörs (#2873) üzenetére


Szalay Imre
újonc

Bocs ezen átsiklottam... :) hát akkor marad az 1 felhasználó de a profilt még megnézem...

(#2876) Bferibörs válasza Szalay Imre (#2875) üzenetére


Bferibörs
addikt

azért van az ember,hogy segítsen,ha tud. Vannak tabok amik simán kezelik a több felhasználós lehetőséget gyárilag, hogy ez gyári nélkül megoldható e valami appal azt nem tudom talán a másik topikban kapsz választ rá, úgy emlékszek olvastam ilyen lehetőségről.Persze az nem biztos,hogy a viber fog ilyen esetben két felhasználósként működni.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2877) havri1 válasza Bferibörs (#2876) üzenetére


havri1
félisten

4.4.x után jelent meg (ha jól emlékszem) a tabokon a több useres dolog, alapból. Legalábbis nexuson, gyári rommal.

[ Szerkesztve ]

havri

(#2878) Bferibörs válasza havri1 (#2877) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen én is így tudom, a galaxy tabjaimon is így van de nem használom,nem is próbáltam

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2879) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Nővérem első okostelója egy Lumia 630 lett, viszont nem látom, hogy elérhető vagy nem. Én droidos vagyok, másoknál látszik, csak nála nem, csak ő wp-s. Lehet ez a gond? Persze Viberről van szó.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#2880) Tense


Tense
őstag

Van rá mód hogy egy újra telepítés után is megmaradjanak a beszélgetések? A teló nincs rootolva, szóval 1-2 mentő program nem jöhet szóba, valami más ötlet?

(#2881) Bferibörs válasza Tense (#2880) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nincs,max kimásolod a beszélgetéseket .doc-ba,elég hosszadalmas.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2882) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

sziasztok. olyan kérdésem lenne, hogy van egy honor 3c levan rá töltve a Viber működik szépen.(igaz még csak a szöveges üzenetet , próbáltam) de hogyan lehet azt megoldani hogy mikor üzit kapok jelezzen , csipogjon vagy ilyesmi. be van állítva , de csak akkor jelzi nekem, ha belépek a programba. wifi kapja a netet, de van külön előfizum is netre.

(#2883) Tense válasza Bferibörs (#2881) üzenetére


Tense
őstag

Köszi, sajnos az nem oké!

(#2884) KamuMazsola válasza nagysandor79 (#2882) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A wifi legyen állandóan bekapcsolva, alvó módban is, na úgy már csipog.

Üdv.: KamuMazsola

(#2885) Bferibörs válasza Tense (#2883) üzenetére


Bferibörs
addikt

valamit készített a viber úgy tudom,hogy lementhető legyen a beszélgetés de az utolsó infóm szerint nem lehet vissza tenni, esetleg a viber honlapján nézzél körül

[esetleg ez ?]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2886) Tense válasza Bferibörs (#2885) üzenetére


Tense
őstag

Próbáltam már, sajnos nem működik, és a 30-40 beszélgetésből nem lát csak egyet! Azért köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#2887) Bferibörs válasza Tense (#2886) üzenetére


Bferibörs
addikt

sajna mást nem tudok ,sokan keresnek megoldást erre

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2889) Tense válasza #50751744 (#2888) üzenetére


Tense
őstag

Köszi szépen, 1x csak lesz normális importálás/exportálás...

(#2890) Tense válasza Bferibörs (#2887) üzenetére


Tense
őstag

Köszi...

(#2891) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

A tableten nem tudok video telefonálni a Viberrel, hátha itt van aki tud segíteni nekem [link]

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#2892) tgx


tgx
csendes tag

Sziasztok!

Most kezdtem csak a Vibert használni androidon és amikor hívnak csak kihangosítva tudok beszélni. Ezen lehet valahogy segíteni? (telefon: THL W100)

Köszi előre is a segítséget.

(#2893) szlibud


szlibud
tag

Miért van az hogy mikor aktiválni szeretném a vibert, nem sms-t küldenek hanem hívnak?

Nem veszem fel, mert nem igazán telefonképes az angolságom :(

(#2894) Tense válasza szlibud (#2893) üzenetére


Tense
őstag

Vedd fel, bediktál 4 számot, azt csak megbírod jegyezni, és nagy angol tudás nem kell hozzá! :)

(#2895) Magnat válasza Tense (#2894) üzenetére


Magnat
veterán

Plusz gép mondja, szóval még csak nem is ciki ha nem érti :-)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2896) Bferibörs válasza szlibud (#2893) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem kell felvenni, elküldik a kódot sms-ben ,

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2897) szlibud válasza Bferibörs (#2896) üzenetére


szlibud
tag

De nem küldték :( Két számot is próbáltam, mert kétkártyás a telom, de mindkettőnél hívtak.(

De ha gép akkor felveszem, OK, 4 számot még megértek csak kommunikálni nem tudok telefonon.

(#2898) Magnat válasza szlibud (#2897) üzenetére


Magnat
veterán

Tényleg nem is kell megszólalni, szóval bátran.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2899) Jamcsabi


Jamcsabi
tag

Segítséget szeretnék kérni, mert kifogytam az ötletekből.
Nokia Lumia 530 telefonra telepítettem a Viber alkalmazást, de nem működik megfelelően (mobilinternettel használom). Ha valaki ír, rendben megkapom a push üzeneteket, de ha meg akarom nézni, hogy mit írt az illető, és belépek a Viberbe, akkor nem látom az új üzenetet. Ráadásul hiába írom meg a választ, nem küldi el, és nem is mutatja, hogy mit írtam.
Újratelepítettem, de ugyanaz a probléma. Ez így használhatatlan, már azon gondolkozom, hogy megválok a új Nokia készülékemtől. Tud valaki segíteni?

(#2900) Tense válasza Jamcsabi (#2899) üzenetére


Tense
őstag

Sajnos konkrét megoldással nem tudok szolgálni, de ami biztos hogy 2 ismerősöm is akinek windows-os telefonja van, csak szenved a viberrel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.