Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) Maranello74 válasza AndrisBoy (#2422) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Ha a simhez másik szám tartozik akkor nem fog működni.

(#2452) rayoliviero válasza Bferibörs (#2450) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hívásnál is ugyanazt a kódot diktálja, mint sms-ben, amit nem fogad el, azt írja, hogy érvénbytelen kód. A programot is már újratelepítettem százszor.

(#2453) zojjektum válasza rayoliviero (#2452) üzenetére


zojjektum
senior tag

Ugyan ez volt velem is. Töröld, várjál 24 órát és úgy igényeld megint! Nekem ez segített.

Közben megtaláltam a viber.com-on:

I have entered my access code and received an “Invalid Code” message

Check the access code. Make sure to enter the four-digit access code exactly as it appears in the SMS message received
Try automatic callback. If you are unable to receive SMS messages, use the automatic callback option to receive your code by telephone call. To learn more about automatic callback, please click here.
Multiple registrations. If you sent more than three (3) code requests, the system may block your account for 24 hours. If this is the case, uninstall and then reinstall Viber after 24 hours. Then, register your access code again

[ Szerkesztve ]

(#2454) rayoliviero válasza zojjektum (#2453) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi, ezt én is láttam, de letelt a 24 óra, most írtak, hogy resetelték az accountom, így most jó lesz, ha minden igaz.

(#2455) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Nektek működik, a Viber? Nekem Vodafone-os mobilneten nem akar. :(

═════════════════════════════════════════

(#2456) Murphys2 válasza RootRulez (#2455) üzenetére


Murphys2
tag

A vodafone legtöbb net csomagjában tiltja. Csak szöveget küldhetsz.

(#2457) RootRulez válasza Murphys2 (#2456) üzenetére


RootRulez
félisten

Eddig is ment, de most már az üzenetküldés/fogadás sem megy. :(

═════════════════════════════════════════

(#2458) chesterboy válasza RootRulez (#2457) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Nekem se megy reggel óta

(#2459) havri1 válasza chesterboy (#2458) üzenetére


havri1
félisten

Volt változás az előfizetésben?

havri

(#2460) chesterboy válasza havri1 (#2459) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Nem volt, bár nagyon szeretnék a vodánál :-)

(#2461) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Sziasztok

Gondoltam benézek, másnál mizu, de úgy látom nem csak nekem xar. Reggel óta semmi.

(#2462) chesterboy válasza Fr0z3n (#2461) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Vodás vagy?

(#2463) Fr0z3n válasza chesterboy (#2462) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Igen. Csak a vodánál nem működik?

(#2464) chesterboy válasza Fr0z3n (#2463) üzenetére


chesterboy
aktív tag

nagyon úgy néz ki. :W

(#2465) Fr0z3n válasza chesterboy (#2464) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ügyfélszolgálatot hívta már valaki? Elküldöm őket a pénzért szexuális kapcsolatot létesítő édes anyukájukba.

(#2466) RootRulez


RootRulez
félisten

Már akkor feltűnt, hogy Telenoros unokaöcsémnek ment. Nekem a Voda mobilneten nem ment, másik wifin megosztott voda mobilnettel sem ment, viszont másik (ADSL-en wifivel) meg ment, szal a vodásokon kívül mindenkinek ment. :K

Szal már akkor megkérdeztem a Vodafone topikban is

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#2467) Fr0z3n válasza RootRulez (#2466) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Átmeneti hiba. Aham... falra hányt borsó...

(#2468) chesterboy válasza Fr0z3n (#2467) üzenetére


chesterboy
aktív tag

reméljük. reggel fél 8kor még kaptam üzenetet, azóta nem jó.

(#2469) Fr0z3n válasza chesterboy (#2468) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nagyon remélem javítják. Sok emberrel csak így tudok beszélni, hiába vagyok redes, nem tudok mindenkivel telefonon beszélni.

(#2470) havri1 válasza Fr0z3n (#2469) üzenetére


havri1
félisten

Vpn-el mennie kell korlátozás alatt is.

havri

(#2471) Nestor16 válasza St3ven (#1942) üzenetére


Nestor16
senior tag

Hali.
Engem is érdekelne erre a kérdésre a válasz, mert nem találtam több hsz-t ezzel kapcsolatban és ehhez sem érkezett válasz (én nem találtam).
Amúgy ZTE Blade-re kellene egy normális stabil verzió, ahol csak a netes hívás és a chat a lényeg.
A friss verziónál kb le sem lehet tenni a hívást, annyira beakad, mondjuk a beszéd még jól működik, csak emiatt akksi ki-be legtöbbször a megoldás, hogy le lehessen tenni... :DDD
Tehát mi az ajánlott verzió?

Üdv, Dávid

(#2472) Nestor16 válasza Nestor16 (#2471) üzenetére


Nestor16
senior tag

Találtam egyet, ami jónak tűnik. :))

Viber : Free Calls & Messages 2.3.5.329

Üdv, Dávid

(#2473) Petyka3 válasza RootRulez (#2455) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Beállítások/kapcsolat javítása/mindig be. Rögtön működött, ahogy átállítottam :)

(#2474) Fr0z3n válasza Petyka3 (#2473) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Szerencsés vagy. Nekem ezzel sem megy. :(

(#2475) RootRulez válasza Fr0z3n (#2474) üzenetére


RootRulez
félisten

Nos átállítottam én is, most nem írja ki, hogy nem sikerült csatlakozni, de így 3 órakor nem örülnének a partnerek, ha kipróbálnám. :DDD Szal majd megosztom a tapasztalataim, reggel... :K

═════════════════════════════════════════

(#2476) Fr0z3n válasza RootRulez (#2475) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Na, csak mükszik. Már azt írja, hogy elérhető a partner :D

(#2477) chesterboy


chesterboy
aktív tag

Na nálam is működik.

(#2478) Gstyler válasza Petyka3 (#2473) üzenetére


Gstyler
senior tag

Egyenlőre ezzel a megoldással nálam is életre kélt...
de fura, hogy körülöttem is minden vodásnak behalt tegnap délelőtt óta.

(#2479) FeRkE válasza Gstyler (#2478) üzenetére


FeRkE
őstag

Nálam is fasza, Voda bekaphatja.. Ilyenkor vajon kimegy másik porton a forgalom?
Mert elsőre amikor próbálkoztott nem ment, második próbálkozásra connectelt.

(#2480) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Iphone-on nincs ilyen opcio :(

(#2481) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Windows Phone készülékről hogyan lehetne beállítani? Ofkorsz Vodás vagyok...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2482) zojjektum


zojjektum
senior tag

Frissült wp-n a viber most megy mobilnettel is (vodafone)

(#2483) Pingvin89


Pingvin89
újonc

Működése hibátlan nálam, viszont ha normál hívást kezdeményezek, a mikrofonomat letiltja az alkalmazás. Ez miért van? Hogyan tudnám ezt megakadályozni? Sony xperia E-m van.
Többször próbáltam, hogy letörlöm az alkalmazást, akkor nem volt gond a hívásoknál a mikrofonnal, de amint újból letöltöm ugyanez a hiba folyamatosan. Hogyan lehetne ezt orvosolni? Köszönöm előre is a segítséget!

(#2484) KamuMazsola válasza Pingvin89 (#2483) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem régebben az oldotta meg, hogy nem a legújabb, hanem jóval régebbi verziót telepítettem fel. Bár a 4-es verziótól az én telómon működik minden rendesen.

Üdv.: KamuMazsola

(#2485) Pingvin89 válasza KamuMazsola (#2484) üzenetére


Pingvin89
újonc

Köszönöm! Megpróbálom akkor, hátha ez segít:)

(#2486) Integra


Integra
titán

Urak,
Ha valaki éppen vibert telepített, kapott rendesen sms-ben kódot? Ugyanis beletörik a bicskám egy barátnőm telefonján a viberbe, mert nem kapja meg az sms-t, és nem működik a viber emiatt.
A megadott telefonszám pedig jó..
Amikor rámegyek az opcióra, hogy hívják a telefont, mert nem jött meg az sms, akkor meg azt írja ki, hogy nem jó a telefonszám. Ami vicc...
Ötletek?
Vagy jelenleg rossz a viber aktiválási rendszere?

Február környékén kapott egy új sim kártyát, működött vele, de szarakszik néha.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2487) Gstyler válasza Integra (#2486) üzenetére


Gstyler
senior tag

Próbáld wifin!

(#2488) Tutu7030 válasza Integra (#2486) üzenetére


Tutu7030
veterán

Pénteken aktiváltam a kölyök lg f70 telóján a vibert. Nem sms jött, hanem hívás (valami "A" betűs országból, ha jól emlékszem). A hívás fogadásával aktiválódott a viber.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2489) havri1 válasza Tutu7030 (#2488) üzenetére


havri1
félisten

Ha elsődleges telefonon aktiválod, és abban van a sim, akkor így aktiválódik.

havri

(#2490) Integra válasza Tutu7030 (#2488) üzenetére


Integra
titán

igen, így kellene legyen, de nem megy. wifin sem megy sajnos.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2491) Integra válasza Tutu7030 (#2488) üzenetére


Integra
titán

megjavult, egyszer csak egy újabb próbánál most beaktiválta magát. vagyis szar volt a viber aktiváló rendszere is...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2492) Magnat válasza Integra (#2491) üzenetére


Magnat
veterán

Mostanában a topikot olvasva ahogy látom, ez elég gyakran előfordul ... sztem ha bejön a Whatsapphoz is a hanghívás, tömeges átpártolások lesznek.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2493) Integra válasza Magnat (#2492) üzenetére


Integra
titán

a whatsappet meg pár év múlva az fb beolvasztja a messengerbe úgyis

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2494) Magnat válasza Integra (#2493) üzenetére


Magnat
veterán

Kiderül... de amíg a telefonszámos azonosításon alapszik, mindenképpen konkurál a viberrel.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2495) St3ven válasza Magnat (#2492) üzenetére


St3ven
addikt

Mivel a FB Messengerbe nemrég belekerült a hanghívás funkció, szinte kizártnak tartom, hogy a WhatsApp-ba is beleteszik. Nem érdekük erősíteni az amúgy is félmilliárdos felhasználói táborral rendelkező WA-t, saját maguknak konkurenciát állítva.

Amúgy 2014 második negyedévére ígérték ezt a funkciót.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2496) Magnat válasza St3ven (#2495) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem hibás a szemléletmódod, de majd az idő eldönti. A Fb abból indul ki sztem, h vannak akik valamilyen okból nem akarják a FB messengerét használni (nincsenek rajta, telefonszámon alapuló regisztrációt akarnak használni v bármi más okból). A WA megvételével ebből a tortából is jut nekik egy igen szép szelet. Ha nem fejlesztik, akkor ez a szelet nem lesz nagyobb, mert a konkurencia többet tud (hanghívás). Ha úgy gondolkodnának ahogy te mondod, a WA-t megvenni sem lett volna értelme, kivéve ha megszüntetik, más kérdés, h ha megszüntetnék, lehet h a userek inkább a Viber felé mennének, mint a FB felé.
Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, mintha mondjuk a Suzuki nem fejlesztené a motorkerékpárjait, mert konkurál az autó üzletággal. Csak akik Suzuki mocival járnak, valszeg előbb ülnek át egy más típusú motorra, mint egy Suzuki autóba.
Arról nem is beszélve, h a FB-nak megvan az a nagy előnye, h a háttérben használhatja ugyanazt az infrastruktúrát és engine-t a WA-ban, mint a FB Messengerben, tehát jelentős ktg-t takaríthat meg, miközben egy másik szegmenset is lefed.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2497) Magnat válasza Magnat (#2496) üzenetére


Magnat
veterán

Lejárt a szerk. idő közben... a q2 ahogy látom, inkább csak elemzői találgatás volt.
[link]:"The Founder of WhatsApp Jan Koum recently mentioned that the feature would make its way to the IM client but failed to give a time frame."

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2498) St3ven válasza Magnat (#2496) üzenetére


St3ven
addikt

A Fb abból indul ki sztem, h vannak akik valamilyen okból nem akarják a FB messengerét használni (nincsenek rajta, telefonszámon alapuló regisztrációt akarnak használni v bármi más okból)

Szerintem nem. Ők abból indulnak ki, hogy kizárólagos kommunikációs platformmá váljon a FB, azaz minél több ember legyen fent rajta, az is, aki most (még) nem akar. Ha máshogy nem, majd rákényszerül.

A WA megvételével ebből a tortából is jut nekik egy igen szép szelet.

Ez tény, ahogy az is szinte biztos, hogy ez nem lehet végcél egy ilyen méretű és világszintű ambíciókkal rendelkező cégnél. Egyébként létszámban kétségkívül nagy szelet ez, de a jövedelmezőség szintjén is ez a helyzet? Mert ugye ez számít igazán, az éves díjon kívül pedig sok bevétele nincs a WA-nak.

Ha úgy gondolkodnának ahogy te mondod, a WA-t megvenni sem lett volna értelme, kivéve ha megszüntetik, más kérdés, h ha megszüntetnék, lehet h a userek inkább a Viber felé mennének, mint a FB felé.

De, igazából teljesen logikus, hogy megvették, szerintem ugyanis úgy voltak vele, hogy jobb, ha ők felügyelik a WA-t, mintha az magától kinövi magát (a hanghívás irányába is), és komoly ellenfele lesz a Messengernek.

Megszüntetni tényleg nem sok értelme lenne, viszont a Messengerrel szemben egyre kedvezőtlenebb opcióvá tenni, elsorvasztani, annál inkább. A cél szerintem nem az, hogy az emberek ne a Viber felé menjenek, hanem az, hogy a FB-t/Messengert válasszák, vagy aki nem, és megragad egy stagnáló, nem fejlődő, nem innovatív megoldásnál (a WA-nál), az maradjon csak "házon belül", amíg végleg le nem állítják a WA-t, vagy a Messengerbe nem integrálják a (maradék) felhasználójával együtt. Mondom ezt megrögzött WA-használóként.

Ez egy sokkal kevésbé defenzívebb stratégia, mint azon izgulni, hogy a Viber felé mehetnek az emberek.

Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, mintha mondjuk a Suzuki nem fejlesztené a motorkerékpárjait, mert konkurál az autó üzletággal.

Nagyon nem passzol ide a példa, mert a Messenger és a WhatsApp célközönsége, de leginkább felhasználási területe igencsak fedi egymást, ami egy motorkerékpár/személygépkocsi viszonylatban korántsem mondható ki ilyen egyértelműen.

Arról nem is beszélve, h a FB-nak megvan az a nagy előnye, h a háttérben használhatja ugyanazt az infrastruktúrát és engine-t a WA-ban, mint a FB Messengerben, tehát jelentős ktg-t takaríthat meg, miközben egy másik szegmenset is lefed.

Igen, ez tényleg nagy előny - rövid távon. De én továbbra is azt látom, hogy olyan párhuzamosságot jelent a WA-Messenger páros, amely egy nemzetközi nagyvállalatnál sem jellemző, a cégvilágban ilyenkor jönnek a menetrendszerű racionalizálások.

A végére csak annyi, hogy remélem, nem lesz igazam, mert elég sokan/sokat használjuk itthon a WA-t, és nem lenne jó, ha tönkrevágnák.

Egy-két éven belül, kiderül, kinek lesz igaza.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2499) Magnat válasza St3ven (#2498) üzenetére


Magnat
veterán

Persze, majd meglátjuk. Én magamból indulok ki (persze lehet, h hibásan): akiket fel akarok hívni, annak megvan a száma, de egyáltalán nem biztos, h ismerősöm a FB-n. És ha bárki új ember kerül az életembe (mondjuk klímát akarok szereltetni), akkor nem fogom bejelölni a FB-n, de a számát simán elmentem, innentől WA-n tudnám hívni, FB-n meg nem. Röviden: sokkal nagyobb közös részhalmaza van (gyak. 100%) annak a két halmaznak, akiket fel akarok hívni és megvan a száma, mint akit fel akarok hívni és ismerősöm a Fb-n. Innentől meg nálam az elsődleges voip progi egy telefonszámos azonosításon alapuló rendszer lesz, amíg lesz ilyen és elég elterjedt.
Éshát a híres WA alapító cetlije ellenére (no ads, no games, no gimmicks) inkább tudom elképzelni, h bevezetik a reklámokat, mintsem beolvasszák a fb-ba... remélem, igazam lesz és nem azért, h nekem legyen igazam :)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2500) St3ven válasza Magnat (#2499) üzenetére


St3ven
addikt

Világos, ezzel én sem vagyok másként. Viszont a bejelölős példádra reagálva: FB Messengeren nem csak FB-os ismerősöket lehet elérni, hanem bárkit, akinek fent van a Messenger vagy ő maga fent van a FB-on.

"Nem csak a Facebook-ismerősök számára: A telefon névjegyzékében szereplő embereknek is küldhetsz üzenetet, új név felvételéhez elég egyszerűen egy telefonszámot megadni."

(Forrás: Google Play)

A reklámok szerintem is elkerülhetetlenek, meg az idétlen, pénzért megvásárolható matricák. :( Aztán a "fejlesztések" nyomán jön a stabilitásromlás, kimaradások, nem küldi el, nem kapja meg, egyszóval a viberesedés. :((

Már elnézést a fentiekért itt a Viber-topikban. :B

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.