Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) BBBcs


BBBcs
újonc

Sziasztok!
Szoftverfrissítés után nem engedte a Viber használatát. Töröltem, újra töltöttem, nem küldött új kódot.(3G) kb. 1.5 hónapig próbálkoztam. Törlés után újraindítottam a telefont, hogy letöltöm az appot, de autómatikusan beadta a régit. - wifit használtam.
Először kiírta, hogy töltsem fel az egyenlegemet, akkor megint elkeseredtem és kikapcsoltam a wifit.
Bekapcsoltam a saját hálózatot, (3G) és azóta tudom használni. 500 Mb, korlátlan használat, Voda előfizetés.
MŰKÖDIK...

Bea

(#2702) Bferibörs válasza BBBcs (#2701) üzenetére


Bferibörs
addikt

ha eltávolítod a vibert töröld a könyvtárát is, ha nem kapsz kódot csak 24 óra eltelte után ismételd meg-eltávolítás,könyvtár törlése, újra telepítés-, másik megoldás, hogy felhívatod magad és diktálnak kódot, akkor nem kell heteket szórakoznod-és mindezt wifin csináld, főleg ha vodás vagy !

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2703) anddrew


anddrew
tag

Nekem egy rakat fos az egész viberem... nem értem nektek miért megy ennyire :D

π

(#2704) havri1 válasza anddrew (#2703) üzenetére


havri1
félisten

Készülék (hw), szoftver és net nagyon befolyásolja. Meg talán a csillagok állása is.

havri

(#2705) KamuMazsola válasza anddrew (#2703) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Huawei y200, y300, asus fonepad és thl t6pro. Nekem mindegyiken megy, régebben az y300 nál nem ment miden verzió, de 4.0 óta azon is jó. Meg zte blade 3-on is. Mind telenor net, vagy wifi.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#2706) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

A viber pc változatán hol találom meg az üzeneteket ?
Most telepítettem újra a rendszert és a korábbiról készítettem egy tükör mentést, és jó lenne, ha valahogyan vissza tudnám tenni a korábbi csevegéseket.
Találtam egy ilyet: documents\viberdownloads.
Itt a korábbi kapott képeim megvannak, és van egy PTT mappa is, de hiába tettem át az új rendszer azonos helyére, nem jelennek meg.
Esetleg valakinek ötlete?

Ehhez kapcsolódóan kérdezném, hogy a pc-n lévő üzeneteket hogyan tudom a telefonomra rávarázsolni?
Telefonrendszert váltottam (androidról mentem ios-re) és jó lenne, ha valahogy a pc-n lévő üzeneteket az új telefonomra rá lehetne "portolni".

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2707) dvdbackuper válasza anddrew (#2703) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Milyen teló/OS?

(#2708) hroberto


hroberto
veterán

Adott egy Lumia 735 telefon. Nem jött meg a kód sms-ben az aktiváláshoz. A telefonon bediktáltat pedig nem fogadta el. Mit lehet tenni? Köszi!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2709) Doky1988


Doky1988
senior tag

Üdv!

Rákérdeztem a speedshop.hu -ról, hogy lehetséges e bluetoothos headsettel VOIP hívást pl Vibert használni, ezt a választ kaptam: Sajnálatos módon nem található VOIP kommunikációra alkalmas bluetooth headset.

Akkor ez gondolom nem müxik vszinüleg.

Még ennyit írtak:

Üdvözlöm!
[17:29:29] Speedshop.hu: Az A2DP szolgáltatásnak köszönhetően a készülék hangját tudja továbbítani a headset felé
[17:29:48] Speedshop.hu: így a skype beszélgetés elméletileg lebonyolítható ezen

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#2710) havri1 válasza Doky1988 (#2709) üzenetére


havri1
félisten

Pedig kell, hogy működjön, én régen sokat használtam.

havri

(#2711) Doky1988 válasza havri1 (#2710) üzenetére


Doky1988
senior tag

Szerkesztettem, ennyit írtak még, tehát így gondolom a Viber is.

Üdvözlöm!
[17:29:29] Speedshop.hu: Az A2DP szolgáltatásnak köszönhetően a készülék hangját tudja továbbítani a headset felé
[17:29:48] Speedshop.hu: így a skype beszélgetés elméletileg lebonyolítható ezen.

DokY | www.zsolti.hu

(#2712) zojjektum válasza hroberto (#2708) üzenetére


zojjektum
senior tag

Letörlöd - telefon újraindít - vibert szedd le megint - várj 24 órát a következő lekérdezésig.

(#2713) hroberto válasza zojjektum (#2712) üzenetére


hroberto
veterán

Köszi! Akkor jól emlékeztem erre a 24 órás dologra. :R

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2714) mademecrazy


mademecrazy
újonc

Sziasztok!
Kérlek, segítsetek, értetlenül állok a jelenség előtt, hogy ma ismeretlen számról üzenetet kaptam viberen keresztül. De nem tudok se válaszolni, se visszakeresni sehogy, hogy ki lehetne, nem tartozik hozzá telefonszám, amit láthatnék. Elég idegesítő.

(#2715) hroberto válasza mademecrazy (#2714) üzenetére


hroberto
veterán

Én ma frissítettem a Vibert (WP), és dettó ugyanez a helyzet. :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2716) havri1 válasza hroberto (#2715) üzenetére


havri1
félisten

És mit tartalmaz az üzenet? Lehet rendszeruzenet

havri

(#2717) mademecrazy válasza havri1 (#2716) üzenetére


mademecrazy
újonc

Nekem konkrétan 12 db nevető smileyt :D

(#2718) havri1 válasza mademecrazy (#2717) üzenetére


havri1
félisten

Na itt kezdődnek a problémák.. :)

havri

(#2719) hroberto válasza havri1 (#2716) üzenetére


hroberto
veterán

Nem. Nekem pl. a folyamatban lévő beszélgetés közben csinálta ezt többször is. Szóval a chat partner válaszolt, csak úgy jött az üzenet, mintha valaki más küldte volna. Pedig ő írta, nyilvánvaló volt a szövegből. Csak külön üzenetként jelenítette meg szám, és kép nélkül. És válaszolni sem lehet erre, mert valami olyasmit ír, hogy az illető nincs Viberen.Újratelepítés nem oldotta meg.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2720) Bferibörs válasza HUTCHDB (#2706) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ha vissza olvasol, vagy kereső-, találsz némi leírást róla, van valami progi a viber oldalán amivel menthető a beszélgetés úgy emlékszek.
Hogy pontosan mire használható azt nem tudom sajna.Az átmásolások nem segítenek sajna, nem jelennek meg a beszélgetések.ios-on eléggé beteges még a viber amúgy is.Nem is használom ios alatt jelenleg, össze kavarta a gugli címlistámat rendesen, tény,hogy ios,android és pc használata mellett.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2721) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Sziasztok. Ha Andoroidos telefonon a Viber menüjében kikapcsolom/kilépek a programból, akkor elvileg nem kapok üzenetet működő net kapcsolat alatt. Ám ha kikapcsolom a netet majd visszacsatlakozom, akkor tényleg automatikusan újrakapcsolódik a Viber is anélkül, hogy elindítanám? :F Ez mekkora shit. Mit lehet tenni? Fagyasztani nem akarom, csak annyit, hogy én szabályozhassam, mikor menjen és mikor nem..
Köszi a segítő válaszokat.

(#2722) havri1 válasza D-Phrag (#2721) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem akkor sem lép ki, elindítja magát..
Ez csak egy nem működő opció a menüben.
Nem lehet kikapcsolni sajnos.

havri

(#2723) D-Phrag válasza havri1 (#2722) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Hát mondom, hogy kilép na... SGS4-en ha megnyomom a "kilépés" opciót kiírja, hogy kilép a program és nem kapok addig semmilyen üzit. Viszont ha le-, és visszanyomom a netet, akkor aktivizálódik újra "kéretlenül" ;] Demé'?

(#2724) Doky1988 válasza havri1 (#2710) üzenetére


Doky1988
senior tag

Hali!

Problémám a következő: Megvan a headset, kipróbáltam viberen is, facen is, skypeon is. Zene átjön, telefon hangja minden, viszont ha felhívok valakit mondjuk viberen vagy skypeon, akkor ő ért engem, igaz elég halkan de ért, viszont én nem hallom az ő hangját sajnos. Szóval Plantronics M55-el egyenlőre ennyi az észrevételem, illetve elég sűrűn elveszti a kapcsolatot.Ez meg a másik.GSMen működik tökéletesen, ha esetleg úgy alakul lesz vevőm is rá aki átveszi, neki csak GSMre kell.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#2725) Doky1988


Doky1988
senior tag

Plantronics M55 észrevétel:

Kipróbáltam PC-n a headsetet, teljesen jól működik, valószínűleg hogy a telefonom nem tetszik neki.
PC-n működik viberrel, skypeal is.Egyetlen 1 problémám van vele, ha hangon beszélek tehát nem zenét hallgatok a headsettel akkor nagyon halkan hallom azt akivel beszélek maximum hangerőn is.. Ez elég problémás mert egy nagyobb zajos részen mondjuk utcán nemsokat hallanék belőle.. Szóval a headset működik, viszont Androidon valamiért nem az igazi, akivel beszélek ő hall, de én nem őt.

DokY | www.zsolti.hu

(#2726) havri1 válasza Doky1988 (#2725) üzenetére


havri1
félisten

Én mondtam, hogy telefon függő, és én se használom pont ezért az m55-t.
Nexus4-el tökéletes, de s3,n2 szar.
Viszont nekem hangos, ezzel nem volt problémám.

havri

(#2727) Doky1988 válasza havri1 (#2726) üzenetére


Doky1988
senior tag

Értelek, jó nemgáz mert haver megveszi, de így elég szívás mert pont VOIPra kellett volna, és nemjó..Pedig volume gombbal maxra vettem és elég halk.. zene az hangosan szól rajta de a beszédhangot nagyon halkan hallom.. GSM hívással teljesen jól működik csak VOIPpal nem... De PC-n viberrel is és skypeal is szuper.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#2728) havri1 válasza Doky1988 (#2727) üzenetére


havri1
félisten

Én "megettem" már jó sok headsetet, és azt kell mondjam, egyet se találtam, ami minden feltételnek eleget tesz.
Legfőképpen a hang az, ami miatt hanyagolom a bt-t.
Azért, hogy egy cirka 12e ftos headsettel gsm-en, HD hangon telefonálva azt hallom, hogy "valamit csinálj, mert szarul hallak, nem értek semmit"...
Szóval emiatt egy éve vezetékes gyári headsettel telefonálok. Ez se az igazi, de sokkal jobb, mint akármelyik bt.

havri

(#2729) Doky1988 válasza havri1 (#2728) üzenetére


Doky1988
senior tag

Igen ez tuti, nekem is amíg el nem szakadt a vezetékes headsetem, nem volt semmi baj és nem kellett kínlódni sem.Viszont BT-s headset elég fura, vezetékessel persze minden ok volt, még a fos ZTE Grand X IN-em gyári kínai forintokért összetákolt gagyival is.

DokY | www.zsolti.hu

(#2730) Doky1988


Doky1988
senior tag

Még annyi, hogy pl: Viber, Skype hívásnál mikor hívok akkor kicsörög a headseten, de amint felveszik átvált telefonra a beszéd hang... tehát headset az süket.

DokY | www.zsolti.hu

(#2731) havri1 válasza Doky1988 (#2730) üzenetére


havri1
félisten

És ha visszarakod bt-re a hívást? Ráböksz a BT ikonra a hívásban.

havri

(#2732) Magnat válasza Doky1988 (#2727) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

voipra melyik progit használod?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2733) Doky1988 válasza havri1 (#2731) üzenetére


Doky1988
senior tag

Viberen meg Facebookon nincs BT ikon.Az mobilevoipon van csak.Tehat ha hivok vkit facebook callal vagy viberrel, addig jo mig kicsorog, addig headseten csorog ki, amint felveszi viszont suket a headset.Mobilevoip az muxik de mas progiba amint felveszik lenemul a headset es visszaall telefonra a hang is meg a mikrofon is.. ha letesszuk visszaall headsetre.

DokY | www.zsolti.hu

(#2734) Doky1988


Doky1988
senior tag

havri1: Na már most a telefonnak tuti nem baja, mert mint említettem PC-vel leteszteltem azon teljesen jó a Skype klienssel is + Viberrel is! Másik, hogy leteszteltük LG G3-mal is, az elég új telefon, szintén ugyanez a baj, ha haver felhív úgy, hogy ő telefonjával van csatlakoztatva a headset, szintén hívásnál kicsörög headseten, de amint felveszem átáll telefonra vissza a hang.. Ha letettem, vissza headsetre. Tehát valami miatt átáll vissza... MobileVoipon teljesen jól működik.De ha te azt írtad te beszéltél annó Viberen akkor nem értem.. Nem PCn beszéltél Viberen headsettel? Vagy jól emlékszel h egyáltalán beszéltél annó Viberen androidon BTvel?

Magnat: Főként Facebook, mert ott aki online és lehet hívni az észreveszi rögtön.Vibernél viszont bezavaró mert kiválasztod h "Viber only" tehát akinek van vibere.. De akinek volt Vibere és letörölte annak is látszik hogy felvan telepítve.. Pedig nincs.. Tehát az bezavaró, hogy hiába hívom, én nem látom hogy már rég letörölte a programot.. Facebooknak elég jó a minősége és ritkán szakad meg.. És jó a hang is, pl MobileVOIP rengeteget csúszik közel 5-10 másodpercet.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#2735) drr válasza Doky1988 (#2734) üzenetére


drr
őstag

Sziasztok!

Úgy az asztali mint az androidos Viberen ha hívok, kb 1 perc után nem hallom a másik felet és ő sem hall engem... Nem tudjátok miért?

(#2736) Doky1988 válasza drr (#2735) üzenetére


Doky1988
senior tag

Nemtudom, nekem amint az illető akit hívok felveszi, rögtön elnémul a headset, és átvállt telóra.Viszont PCn teljesen jól működik Skype és Viber is.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#2737) Doky1988


Doky1988
senior tag

Nah Viber, Facebook Call nem müxik, viszont Skype támogatja a Bluetooth beszélést az teljesen jól működik, csak nagyon sok adatforgalmat eszik.Lemértük percenként majdnem 1MB..Tehát mobilnettel nem épp optimális.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#2738) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

Na akkor kipróbálom reggel a Nokia BH-503 headsettemet viberrel, aztán írok tapasztalatot... HTC ONE X ViperX rommal

(#2739) havri1 válasza Doky1988 (#2734) üzenetére


havri1
félisten

Régen Nexus S -en használtam az M50-el, és határozottan emlékszem, hogy volt olyan opció a beállítások között, hoyg BT headset támogatása, ki kellett pipálni. Működött, többször beszéltem vele BT-n.
Most javítottam a playen a minősítésemet is, még az volt benne, hogy BT-n nagyon halk, de működik, ezért adtam 3 csillagot.

havri

(#2740) Inuyasha2003


Inuyasha2003
újonc

Sziasztok!

Ismerősöm azt mondja törölte magát a Viberről, kb. 1 hónapja, de mégis mutatta, hogy elérhető vagy sem, illetve az üzeneteknél kiírta, hogy "kézbesítve". Viszont nem "látta".

Ez hogyan lehetséges?

Tegnap délután óta pedig, nem ír ki a neve alatt semmit. Viszont a lehetőséget sem, hogy "meghívás a Viberbe".

Mi történhetett?

Köszi!

(#2741) Doky1988 válasza havri1 (#2739) üzenetére


Doky1988
senior tag

Az lehet, hogy régen működött talán, Skypeon tökéletesen működik, de az megy haver régi NEM A2DP-s headsetjével is, tegnap kipróbáltuk, viszont a Skype marha sokat eszik, 800-900kb percenként mobilnetről.
Tehát vszínű ismimnek eladom a headsetet mert így nincs értelme, ezt tudja az 5000ftos is :)
De Viberbe már sajnos nincsen BT mód, néztem nincs ilyen beállítási lehetőség sajnos.
Tehát ez fölösleges pénzkidobás volt, de havernak kell 2 telefon miatt a multipoint szal ő megveszi tőlem.
Céges + saját :)

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#2742) havri1 válasza Inuyasha2003 (#2740) üzenetére


havri1
félisten

2 lehetőséget látok reálisnak.
1., rendszerhiba
2., nem törölte magát

havri

(#2743) Doky1988 válasza havri1 (#2742) üzenetére


Doky1988
senior tag

havri1: Működik Viberrel! :D A technika az, hogy mikor csatlakoztatom a headsetet, tehát lényeg, ha bluetoothon akarok telefonálni és VOIPon akkor ne nyomjam meg a GSMes felvevő gombot headseten véletlenül se mert akkor valamiért nincs hang.Ha megnyomom akkor headset kikapcsol, és bekapcsol és jó.

1. Viber bejelentkezés
2. Bluetooth bekapcsolás
3. Headset bekapcsolás.

Összecsatlakozik, és jó Viberrel a headset.Kipróbáltuk. :)

Facebook hívással viszont sehogysem jó, akármit is csinálok, az nem adja át a hangot, de én se hallom azt akivel beszélni akarok.Kicsörög, de amint felveszi elnémul a headset.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#2744) Inuyasha2003 válasza havri1 (#2742) üzenetére


Inuyasha2003
újonc

Nekem is gyanús ez a törlés dolog. Azt mondta törölte a Vibert a telefonjáról. Egyébként nem először törölte, mégis amikor azt mondta újra fent van, nekem nem jelzett, hogy csatlakozott. (másnál a telefonkönyvemben benne van mindig jelzi)
Bejön a fényképe is, neve is - és tegnap délutánig - mindig látszott, mikor elérhető s mikor nem.
Most pedig, teljesen üres a száma alatt az elérhetősége.

Minden ismerősöm száma alatt ott van, hogy "elérhető" vagy mikor volt az, aki több száz km-re van tőlem, annak is. Ez az ismerős pár száz méterre lakik és mégis "eltűnt".
Persze lehet rosszul gondolom és a távolság között nincs összefüggés, nem értek hozzá ezért is kérdeztem itt.

Azért köszönöm! :)

(#2745) havri1 válasza Inuyasha2003 (#2744) üzenetére


havri1
félisten

Nálam az a tapasztalat, hogyha valaki csak törli a vibert, de előtte nem deaktival, akkor a száma ott maradnekem a llistán.
Ha be volt kapcsolva neki a látható mikor online, akkor az utolsó kapcsolódás dátuma.
Ha ez a tag, újra felrakja a vibert, nem jelzi, csak hogy újra online.
Ha deaktival majd újra aktival, akkor jelzi, hogy új partner.

Ha nem publikálja a látható mikor online funkciót, akkor semmit nem ír a neve alatt.

havri

(#2746) Inuyasha2003 válasza havri1 (#2745) üzenetére


Inuyasha2003
újonc

Ha nem publikálja a látható mikor online funkciót, akkor semmit nem ír a neve alatt.

Akkor biztosan ezt a funkciót használja, ezért nem látszik. Akkor az is biztos, hogy nem törölte magát.

Köszi!
Sokat segítettél!

(#2747) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lenne egy kérdésem. Megoldható valahogy hogy csak akkor merítse a telefont ezt a progi amikor használom?
Mióta felraktam úgy merül a telefonom mintha kötelező lenne. Hozzá se nyúlok de 5-6 óra alatt merül 30-40%ot. Hja és a poén hogy amikor megnézem az askinál hogy mitől merül akkor a kijelző az első.
Ezzel lehet valamit kezdeni ?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2748) Inuyasha2003 válasza havri1 (#2745) üzenetére


Inuyasha2003
újonc

Kipróbáltam én is ezt a lehetőséget.
Most nem látom, egyetlen ismerősöm online állapotát sem a telefonszáma alatt, ráadásul most 24 órán át így marad. :W

(#2749) Magnat válasza Sirandrish (#2747) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

ott vmi gond lesz, elvileg nem szabadna ilyen mértékű merülést okoznia ... milyen készülék?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2750) Sirandrish válasza Magnat (#2749) üzenetére


Sirandrish
legenda

S4 mini. 3 napja tettem fel a programot és azóta ilyen. Azelőtt megközelítőleg sem tapasztaltam ilyet. Ha nem használtam (nem neteztem csak 1-1 telefon) akkor 2-3 napot is kibírt..most 1et se.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.