Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) roxan válasza Gstyler (#2150) üzenetére


roxan
senior tag

itt sem megy még

(#2152) havri1 válasza roxan (#2151) üzenetére


havri1
félisten

Hm, hát itt megy..:) Szöveges üzenet

havri

(#2153) Magnat


Magnat
veterán

Nálam sem megy, áll a küldésen az üzenet... két accountom is van, mind a kettőn ezt csinálja.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2154) gigi5


gigi5
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy tavaly óta ma délelőttig minden gond nélkül használtam a telefonom a Vibert, Djuice számlás20-as csomagom van. hívás is ment üzenetküldés is, mobilneten, és wifin keresztül is. De kb. dél óta se kép se hang, csak kapcsolódni próbál wifin is mobilneten is, de semmi, nem mennek el az üzik sem.
Próbáltam frissíteni de ez se segített.

Segítsetek mi lehet. Vagy a Vibernél van a gond?

Előre is köszönöm!

(#2155) gigi5 válasza Magnat (#2153) üzenetére


gigi5
csendes tag

Nálam is ugyanaz a gond van!

(#2156) Bailey válasza gigi5 (#2154) üzenetére


Bailey
senior tag

Kicsit olvass vissza légyszives, most írta mindenki hogy nem megy jelenleg senkinél. Twitteren is írja a support hogy náluk van a gond.

(#2157) havri1 válasza gigi5 (#2154) üzenetére


havri1
félisten

Olvass vissza kérlek 5 db hsz-t.

Szerk.: AZ előbb ment, akkor jöttek mentek a beragadt üzenetek, most ismét áll a dolog. Mmint a viber :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#2158) gigi5 válasza havri1 (#2157) üzenetére


gigi5
csendes tag

Köszi, akkor várom a fejleményeket én is. :)

(#2159) Eme1991


Eme1991
újonc

Nálam is ez van :(( t-mobileos vagyok és már pár orája semmit nem csinál se 3g-n se wifin csak csatlakozni probál aztán kiirja h nincs kapcsolat és nem elérhetőek az üzenetek meg hivások :( , azért remélem joo lesz

(#2160) roxan válasza Eme1991 (#2159) üzenetére


roxan
senior tag

volt már ilyen, aztán visszaállt a régi rend. Biztos a mobilszolgáltatók támadják a szervereket. Mekkora SMS forgalom lehet most!

(#2161) roxan


roxan
senior tag

nekem most indult újra.

De érdekes: PC-n wifin elmegy az üzenet, de ugyanazon a wifit telefon nem küldi el. És egyelőre meg sem kapják. És a telefon nem is szinkronizál a PC-vel

[ Szerkesztve ]

(#2162) Eme1991 válasza roxan (#2161) üzenetére


Eme1991
újonc

Nekem még mindig semmi...nem müködik :(

(#2163) Magnat válasza roxan (#2160) üzenetére


Magnat
veterán

Vagy Whatsapp forgalom :DDD

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2164) roxan válasza Eme1991 (#2162) üzenetére


roxan
senior tag

Hát, nekem is csak a pc kapcsolat állt helyre, az üzenet elment, de a mobil nem kapja meg. Amit telefonról küldök, el sem megy. Szóval ez így még nem az igazi. De dolgoznak rajta

(#2165) havri1 válasza roxan (#2164) üzenetére


havri1
félisten

Wifirol t-re atmegy, de válaszolni nem tudnak. Érdekes.

havri

(#2166) roxan válasza havri1 (#2165) üzenetére


roxan
senior tag

Na, wifiről telenorra átment, t-mobilra még nem megy.

Na most lett nekem jó mindenhol. Telenor, T-mobil, szinkronizálás, pc, telefon.

Hurrá :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#2167) Gstyler válasza roxan (#2166) üzenetére


Gstyler
senior tag

Na végre itt is jó :)

(#2168) hroberto


hroberto
veterán

Már működik mindenhol azt írják az fb oldalukon.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2169) g0dl


g0dl
addikt

Akkor végre felmászott az új nsa szoftver. :)) Tegnap a dellmont rendszere haldoklott, ki jön holnap?

(#2170) Tutu7030 válasza g0dl (#2169) üzenetére


Tutu7030
veterán

:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2171) bp22


bp22
csendes tag

Nem tudja valaki, hogy a telekomos 4g-s netemmel miért nem tudok telefonálni viberen? Kicsöng a hívás, de felvenni nem lehet.

(#2172) wwenigma válasza bp22 (#2171) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem teljesen lehalt, tegnap óta nem tudom aktiválni (ujraraktam a telot es kellene), nem kuldte az aktivalo kodot sem. Ma jött kód de nem fogadja el es a telefonhivasban megadottat sem...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2173) Gstyler válasza wwenigma (#2172) üzenetére


Gstyler
senior tag

wifin keresztül próbáld meg élesíteni...

(#2174) wwenigma válasza Gstyler (#2173) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Se wifi se mobilnet, probaltam. Fel is hivattam magam, nem jo a kod ugyhogy varok megint 24 orat...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2175) gigi5


gigi5
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan lehet az olvasatlan Viber üzeneteimről többszöri értesítést kapni, mint pl. az sms-nél, 2 percenkénti ismétléssel? Mert nagyon idegesít, hogy csak akkor látom, ha folyton nézegetem a telefonomat, mert csak egyszer jelez aztán semmi többet...
Van erre egy beállítási lehetőség, vagy valamilyen extra program?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#2176) dvdbackuper válasza gigi5 (#2175) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Notifyer+ Unread Count
Viber Flashlight Notification

ezeket találtam hirtelen, biztos van még 1000 :R

(#2177) gigi5 válasza dvdbackuper (#2176) üzenetére


gigi5
csendes tag

Köszi, megpróbálom. :)

(#2178) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Üdv!

Két hétre külföldre kell mennem és az lenne a kérdésem hogy a Viberhez feltétlenül szükséges adatcsomag vagy elég a sima GSM hálózat is? Csak üzenetváltás lesz.

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#2179) Bailey válasza BobChemistry (#2178) üzenetére


Bailey
senior tag

Mindenképpen kell adatcsomag, mert az üzenetek is a neten mennek. Esetleg vegyél kint egy olcsó helyi sim kártyát amiben van mobilnet, két hétre már megéri.

[ Szerkesztve ]

(#2180) BobChemistry válasza Bailey (#2179) üzenetére


BobChemistry
őstag

Hm...függő a készülékem (BB Z10) és mivel a telekom szerint a külföldi adatroamingot Blackberry APN csomaggal nem lehet használni, azt vissza kell hogy mondjam, megrendelni a kinti adatcsomagot, majd ha hazajöttem újra igényelni a Blackberry APN csomagot... :F

Azért köszönöm! :R

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#2181) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Lengyelország, wifi, viber nem csatlakozik. Másnak is rossz?

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#2182) Petyka3 válasza BobChemistry (#2181) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Igen, másnak sem működik.

(#2183) BobChemistry válasza Petyka3 (#2182) üzenetére


BobChemistry
őstag

Köszi :(

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#2184) KamuMazsola válasza BobChemistry (#2181) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Magyarországon sem működik, beáztak a vonalak. T_T

Üdv.: KamuMazsola

(#2185) roxan


roxan
senior tag

mar megy. T-nel

(#2186) ferke72


ferke72
aktív tag

sziasztok!
mi lehet a baj akkor viberrel ha feltettem wp-ra és utána a desktop verzió nem megy fel netre?
köszi!
:R

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#2187) tomio


tomio
tag

Üdv!

Mielőtt megkapom :B , jelzem nem nyálaztam át a netet érte, inkább megérdeklődöm:
Ha dual-SIM mobilba két szolgáltatói SIM is van akkor melyikhez társul a viber?
Mondjuk van egy privát(abb) számom meg egy publikus(abb) számom két külön szolgáltatónál és egyhez SZERETNÉM. Lehet-e? Telepítéskor ez eldől? Elég ha az az éppen aktív SIM amelyikhez társulhat?
Aki duálos mondjon már erről vmit. Ha ezt csak egy-egy készülék tudja :F (meglepődnék), akkor melyek ajánlottak? [Vásárlás előtt állok]
Köszönöm a segítő válasz(oka)t! :R

Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

(#2188) dvdbackuper válasza tomio (#2187) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Persze, h eldől, mivel meg kell adni a számodat, azon keresztül aktiválja... :R

(#2189) ezmivolt


ezmivolt
tag

Ma sem tud csatlakozni a netre...

(#2190) hroberto válasza ezmivolt (#2189) üzenetére


hroberto
veterán

Úgy tűnik megint globális probléma van a Viber-nél. Reméljük hamar javítják!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2191) ctibor válasza tomio (#2187) üzenetére


ctibor
senior tag

Tőled függ, melyik számra regisztrál a Viber.

Küld egy SMS-t (vagy hívást) arra a mobilszámra, amit a Setup-ban megadsz és onnantól az lesz a Viber számod.

Nekem is két kártyás telefonom van, a rajta lévő Viber száma az 1. SIM hívószáma, emellett a tabletemre szintén telepítettem a Vibert és azt a 2. SIM hívószámával regisztráltam.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#2192) tomio válasza ctibor (#2191) üzenetére


tomio
tag

Van Viberem egy Xperia Arc S-en (1db SIM-el), szóval a regisztrációt tudom. Két SIM-nél merült fel a kérdés; az ismeretlen. De figyelem a válaszokat és köszönöm. Kezdem kapizsgálni...

Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

(#2193) AndrisBoy


AndrisBoy
aktív tag

Sziasztok kedves kollégák.

Olyan kérdésem lenne, ami számomra nagyon fontos :

Külföldre megyek dolgozni, van egy kártyafüggetlen Galaxy S2-esem, amin viber-t használok.

Ha én ebbe beleteszem a külföldi sim-kártyát, az előző beszélgetések törlődni fognak?
Mert nekem fontos lenne hogy megmaradjon, amikor vissza teszem a T-mobil-os sim-emet, mintha onnan folytatnám.

Erre esetleg van valami alternatíva?

Esetleg olyan, hogy csinálok egy teljes mentést a telefonban a (wipe menüknél, és mikor hazajövök visszarakom?)

Nagyon szépen megköszönném a segítséget! :R :)

•°o.OO.o°•

(#2194) havri1 válasza AndrisBoy (#2193) üzenetére


havri1
félisten

Helló.

Sim se kell bele, ha már 1x aktivaltad. A net a lényeg.
Röviden: igen, megmaradnak, csak sim csere után is a régi számodra írjanak.

[ Szerkesztve ]

havri

(#2195) AndrisBoy válasza havri1 (#2194) üzenetére


AndrisBoy
aktív tag

Köszönöm.

Még annyit kérdeznék, ami nem világos:

-Ha a külföldi sim-lesz benne, akkor a régi sim kártyám-ra irjanak, és akkor is tudunk beszélni, mintha a "régit használnám" szóval ez olyan mintha a rég isim kártyámhoz rögzítené a beszélgetést?

Folytatok mindent sim csere után is mintha misem történt volna, csak a régire írjanak, aztán ha visszacserélem, minden a régi?

•°o.OO.o°•

(#2196) havri1 válasza AndrisBoy (#2195) üzenetére


havri1
félisten

Pontosan :)

havri

(#2197) Magnat válasza AndrisBoy (#2195) üzenetére


Magnat
veterán

A sim kártya csak a regisztrációhoz kell, ami ha benne van az adott készülékben akkor annyiban kényelmesebb, h képes magától kiolvasni a Viber a kódot az időközben megérkezett sms-ből, de ettől eltekintve úgy is installálhatod a Vibert, hogy a sim kártya aminek a számát megadtad, soha nem járt az adott készülékben. Sőt, ahogy már az előbb elhangzott, akár olyan tabletre is felteheted így, amibe egyáltalán nem is lehet sim kártyát tenni. (Nekem is van a Nexus7-en pedig az is wifi only.)
A további használathoz tehát egyáltalán nincs szükség a sim kártyára, illetve másik simmel is használható.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2198) AndrisBoy válasza havri1 (#2196) üzenetére


AndrisBoy
aktív tag

Köszönöm szépen! :) megnyugtattál.

•°o.OO.o°•

(#2199) AndrisBoy válasza Magnat (#2197) üzenetére


AndrisBoy
aktív tag

Igen, ez a rész ismerős volt galaxy tab 2-nél :) amin kérte a telszámomat, aztán csörgött és angolul mondott aktiváló kódott :)

Köszönöm neked is!

•°o.OO.o°•

(#2200) joey04


joey04
titán

Hali!
Telefonon és asztali gépen megy a viber de vettem egy wifis tabletet és ha azon aktiválom akkor a telefonon elszáll, újra kódot kér és fordítva. Ez ilyen vagy van rá megoldás?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.