Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) Bferibörs válasza roxan (#2949) üzenetére


Bferibörs
addikt

nekem is műxi

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2952) bugizozi válasza roxan (#2949) üzenetére


bugizozi
őstag

Kipróbáltam, igen, nálam is ez a helyzet :K

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#2953) roxan válasza #77081088 (#2950) üzenetére


roxan
senior tag

Igen, van ilyen opció, én nem, de haverom próbálta, működött.

(#2954) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

Csak én nem találom vagy tényleg kivették a kapott fotók mentésének a lehetőségét? A megosztásnál csak twitter, fb meg mail opciók vannak, holott régebben feljött az összes megosztási lehetőség, ami képhez társítható volt... tudom, h a viber images folderben ott van a kép, de mi a rákért kellett bonyolítani, nem értem...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2955) g0dl


g0dl
addikt

Nálatok is szakadozik mostanában a hanghívás?
Két mobil közt, mindkettő wifi-n

(#2956) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Olyan hibával találkozott valaki ,hogy hiába kapcsolod ki a menüben ,mégis elmenti a kapott képeket automatikusan.

(#2957) kraftwerkfan


kraftwerkfan
tag

Ubuntura van elérhető viber?

 Apple

(#2958) dvdbackuper válasza kraftwerkfan (#2957) üzenetére


dvdbackuper
őstag

(#2959) Bferibörs válasza kraftwerkfan (#2957) üzenetére


Bferibörs
addikt

64 bitesre van, 32 bitesre nincs

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2960) Subimp


Subimp
tag

Sziasztok!
Új csomagot szeretnék a T-Mobilnál, mert lejárt a hűségidőm és tudnék olcsóbbra váltani. Az új csomag viszont nem engedné a Viber használatát, mondta a hölgy rákérdezés után. Azt viszont nem tudta megmondani, hogy fogadni sem tudok Viber hívást, illetve üzenetküldésre használhatom-e.
Még egy kérdésem lenne: ha nem wifin keresztül viberezek, akkor is olcsóbb a beszélgetés, mint ha GSM-t használnék, ugye?

(#2961) Gsx-rr válasza Subimp (#2960) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ha a Voip-ot tiltja a szolgáltatód akkor semmit se tudsz csinálni.

(#2962) havri1 válasza Subimp (#2960) üzenetére


havri1
félisten

VPN - t kell használni, és jó..

havri

(#2963) Soma01 válasza havri1 (#2962) üzenetére


Soma01
veterán

Az otthoni routered is segíthet ebben, van amelyik tudja.
Van szolgáltató is ami ingyenes és van fizetős is.

(#2964) zhata


zhata
senior tag

Eddig csak én tapasztaltam, hogy nem tudom felvenni a Vibert.
(A felvétel pillanatában megszakad a vonal.)
Mostmár a barátnőm is mondta, hogy neki se megy. Van valakinek hasonló tapasztalata?

(#2965) semetka


semetka
őstag

Tudtok arra valami magyarázatot adni hogy az miért lehet hogy küldtem üzetet viberen, az illető online volt de nálam nem jelent meg a kézbesítve se a látta. Azt hittem letiltott, de azt mondta nem. Viszont a pc-men is futott egyidőben a viber és azon meg azt írja delivered. Tudtommal ha letiltunk valakit, utánna azt se látja hogy fent vagyunk. Mi lehetett a gondd? Azóta már jó. Sony Z1 compact a teló

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#2966) Petyka3


Petyka3
aktív tag

Sziasztok! Vajon ha letilt az illető, látom az állapotát? Létezik, hogy letilt és az "online" állapot állandósul?

(#2967) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

az miert van, hogy: "meghívás a Viberbe"... es ezt csomo ismerosomnel dobja fel akiknek TUTI, hogy van viberuk... hogy lehetne ezt a baromsagot kikuszobolni? (nem akarok uzengetni)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#2968) eliterob


eliterob
tag

Üdv!
Valaki esetleg nem tudja hogy lehet telorol lementeni az üzeneteket?
Azt sem tudom hova menti alapból de több hónapnyi értékes beszélgetésem van és jó lenne ha máshol is meglenne...
Thx

(#2970) eurolac


eurolac
senior tag

Sziasztok! Telefonváltás előtt vagyok. Az lenne a kérdésem, hogy a régi telefonom alaphelyzetbe állítása előtt van e jelentősége kilépni a Viberből? Természetesen ugyanazzal a telószámmal az új mobilomra is fel fogom telepíteni. (android)
Bekavarhat e, ha kilépek, vagy éppen belépve maradok és az új telón ismét beregelek ?

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#2971) #10726912 válasza eurolac (#2970) üzenetére


#10726912
törölt tag

Nincs jelentősége.

(#2972) eurolac válasza #10726912 (#2971) üzenetére


eurolac
senior tag

Ok, köszönöm!

Eurolac

(#2973) eliterob válasza #50751744 (#2969) üzenetére


eliterob
tag

Üdv! Próbáltam de idáig semmi...
Csak pörög dolgozik de eredmény semmi. A regisztrált gmailomra kéne küldenie?

(#2975) eliterob válasza #50751744 (#2974) üzenetére


eliterob
tag

ahha... odáig nem jut el nekem.. .lefagy a viber :(

(#2976) sirkan13


sirkan13
aktív tag

Segítséget kérnék.Lumia 1320-ra és egy androidra szeretném párosítani a vibert de a Windows telefonra nem jön meg az sms de ha mégis azt írja hogy nem sikerült az aktiválás.A windows telefonban van az a kártya amivel társítom az androidos készüléket.Le töröltem mindkét készülékről és úgy sem engedte aktiválni az androidos készülékre úgy hogy más a kártya szám vissza lehetett rakni.Másodlagos készülék opciót nem ajánl fel.

(#2977) Magnat válasza sirkan13 (#2976) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,
próbáld meg a hívás opciót, hátha úgy sikerül.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2978) sirkan13 válasza Magnat (#2977) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Én őket v.ők engem?Mert ha ők engem megtörtént bemondta a kódot de ugyanúgy nem működött,aktiválási hibát ír ki de olyan szinten hogy a lumiára nem is tudom beaktiválni még úgysem hogy a droidon dektiválom a vibert majd törlöm is.

(#2979) modflow válasza #50751744 (#2969) üzenetére


modflow
veterán

És hogy lehet utána vissza importálni?

(#2981) modflow válasza #50751744 (#2980) üzenetére


modflow
veterán

Annak mi értelme. :(

Újra kell raknom a telefon szoftverét (android), ezért szeretném visszarakni ezeket is. Tuti nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#2982) roxan válasza modflow (#2981) üzenetére


roxan
senior tag

PC-n megy, telefonon nem

(#2983) ALI_G


ALI_G
veterán

Hi,

Telefon váltás után a viberen lehetséges visszaolvasni a régi üzeneteket és ha igen, hogy?

:R

(#2984) roxan válasza ALI_G (#2983) üzenetére


roxan
senior tag

utolsó pár komment erről: sajna nem

(#2985) Soma01 válasza roxan (#2984) üzenetére


Soma01
veterán

Ez nem megoldás? [link]

(#2986) roxan válasza Soma01 (#2985) üzenetére


roxan
senior tag

nem tudom, nem próbáltam,

titanium backuphoz, ha jól tudom, root kell, azért ki sem tudom próbálni. Lehet, hogy működik, majd valaki megondja :)

(#2987) Soma01 válasza roxan (#2986) üzenetére


Soma01
veterán

Aki le akarja menteni döntse el root-ol és lementheti, vagy ennyi volt.

(#2988) mpv


mpv
aktív tag

Tud valaki segìteni? Tegnap software frissìtès volt utàna sikeresen ráment a viber! Viszont utàna csinàltam egy gyàri beàllìtàsok visszaállìtását,utàna valami "only 24hour" hivatkozott. Ez miért van? Azóta többszőr probàlkoztam,ilyenkor mindig újraindul a 24 óra?

(#2989) havri1 válasza mpv (#2988) üzenetére


havri1
félisten

Ha nem érkezik meg a kód, 24h után tudsz újat kérni.

havri

(#2990) semetka


semetka
őstag

Azt azért megoldhatnák, hogy ha mulasztott üzenet vagy hívás van akkor jellezze egy kis "1"-essel a viber ikon mellett, Mint pl a facebook vagy messengernél.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#2991) KamuMazsola válasza semetka (#2990) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem jelzi is.

Üdv.: KamuMazsola

(#2992) semetka válasza KamuMazsola (#2991) üzenetére


semetka
őstag

Neked odaírja az egyest a főképernyőn mikor ír valaki?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#2993) KamuMazsola válasza semetka (#2992) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Az állapotsávon jelzi az üzit is meg a nem fogadott hívást is. Meg a led is villog. Kis egyes meg ilyesmi nincs, de a lehúzható menüben is ott vannak.

Üdv.: KamuMazsola

(#2994) semetka válasza KamuMazsola (#2993) üzenetére


semetka
őstag

Jelzi tudom, de ha véletlen törlöm az értesítési sávból, és nem nézem meg, utánna többet nem hozza elő. Így pl el is felejthetek válaszolni

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#2995) semetka


semetka
őstag

Lenne egy érdekes észrevételem. Kíváncsi lennék hogy másnak előjött-e már. Már többször előfordult hogy ráírtam egy online partneremre (100% online volt) és nem írta hogy kézbesítve. Ugye ez úgy működik hogy ha csipog a telója akkor nálam megjelenik a "kézbesítve", amikor elolvassa akkor "látta". De már nem egyszer küldtem üzit és nem jelenik meg kézbesítbe, közben megkapja. Csak a látta jelenik meg mikor elolvasta. Kicsit zavaró mert ne mtudom hogy most megkapta vagy nem. Nektek volt már ilyen?

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#2996) eliterob válasza semetka (#2995) üzenetére


eliterob
tag

Van olyan funkció benne hogy ki lehet kapcsolni igy te nem látod hogy ő látta e ... cserébe ő sem fogja látni senkinél...
Külön lehet azt is állitani hogy mutassa-e hogy online vagy sem...

(#2997) semetka válasza eliterob (#2996) üzenetére


semetka
őstag

Tudom de itt azt nem írta hogy kézbesítve, és csak néha-néha fordul elő

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#2998) pinnacle


pinnacle
nagyúr

MobileVoip hívásom, Viberként érkezik meg a hívott félhez. Mi a fenétől lehet ez? Ráadásul az én telefonomon nincs is már Viber. Viber nyilvántartásból, hogy tudom törölni magam?

(#2999) havri1 válasza pinnacle (#2998) üzenetére


havri1
félisten

Vibert fel kell telepíteni, és deaktivalni.
De szerintem nem ez a baj.
A fogadó fél vibere van úgy beállítva, hogy ha lehet, viber fogadja a hivasokat.
Ettől még ugyanolyan gsm/voip hívás marad, csak a felület más.

[ Szerkesztve ]

havri

(#3000) Petyka3 válasza semetka (#2995) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Én is tapasztaltam. Úgy látszik, hogy nem egyedi eset. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.