Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) Rotate válasza bbendre (#4548) üzenetére


Rotate
veterán

Beta 1 is csinálta időről időre...

Most kabelről megyek addigis.

(#4552) Bilux válasza rankesz (#4550) üzenetére


Bilux
veterán

Köszönöm, volte bekapcsoláról egy szájbarágós leírás van valahol? Ha root van banki alkalmazások működnek? :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4553) maaniac válasza Bilux (#4552) üzenetére


maaniac
aktív tag

itt nézd meg az összefoglalót, minden benne van

(#4554) Bilux válasza maaniac (#4553) üzenetére


Bilux
veterán

Köszönöm :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4555) TaylorPro


TaylorPro
addikt

O2-SK Voda HU roamingal minden patent. Gyári piszkálatlan stabil rom.

Pixel 8 Hazel

(#4556) HUNgaroczel válasza spect80 (#4545) üzenetére


HUNgaroczel
tag

Két napja visszakapcsoltam a 2G-t és minden hívás működött eddig. :U
(Telekom, stabil rom, beta carrier service)

(#4557) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Akkor úgy néz ki, hogy megjavult? Legalábbis a hálózati/hívás probléma...

(#4558) TaylorPro válasza bbendre (#4548) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nálam jó. Stand 2.

Pixel 8 Hazel

(#4559) szkorhetz válasza gilfoyle (#4557) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nálam mostanában többen panaszkodtak, hogy nem tudtak hívni, mintha ki lenne kapcsolva a telefon.

Telekomos vagyok és még sms-t sem kapok a sikertelen hívásokról.

[ Szerkesztve ]

(#4560) spect80 válasza szkorhetz (#4559) üzenetére


spect80
senior tag

Akkor se ha a 2g kikapcsolod?

(#4561) qqzs válasza szkorhetz (#4559) üzenetére


qqzs
őstag

Nekem is csinalja Vodafonnal de kapok sms-t

Eladó: GTS450

(#4562) greyslay


greyslay
aktív tag

P6 pro vásárlása előtt állok.
Két dologgal kapcsolatban érdeklődnék.
A Vodafonet érintik ezek a hálózati problémák :F
Azt tudom hogy az 5G azon sem fog menni de számomra az nem is releváns.
Illetve mivel 380at nem akarok az alzának fizetni, ez az (extramobil) bolt megbízható, esetleg rendelt tőlük valaki, minden rendben volt?
Köszi a válaszokat :R

"embertelen ember munka"

(#4563) janika1988


janika1988
tag

Sziasztok,

Tud valaki segíteni, hogy miért nem engedi az A13 Beta Update-et OTA felrakni?



Ez a loop megy végig, és push is jön róla, hogy nem sikerült telepíteni a rendszerfrissítést.
Beta Carrier Services van bekapcsolva a playben, stabil 12 van fent.
Valamint ha visszavonom a béta lehetőséget a weboldalon, akkor ugye nem wipe-ol egyből, és kapom továbbra is a stabil 12 frissítéseket (minek, ugye)?
Egyelőre kivárok júniusig (hátha lesz update volte-re), ha nem, muszáj lesz úgyis rootoljak, csak addig nem szeretnék FR-et, ha nem muszáj :)

Köszi!

Pixel 8 eladó

(#4564) HUNgabus válasza greyslay (#4562) üzenetére


HUNgabus
senior tag

hát ha ln ilyenek látok inkább keresek más boltot

[link]

(#4565) spect80 válasza greyslay (#4562) üzenetére


spect80
senior tag

Az összefoglalóban lévő szavazás jelenlegi állása:

Én rendeltem tőlük egy vasárnapi napon, hétfőn hívtak, hogy kell-e a telóra fólia, kedden nálam volt a telefon. De ez csak egy tapasztalat, ennyi alapján nem mondanám, hogy ajánlom. Szerintem úgyis akkor derülne ki milyen a bolt hozzáállása, ha garanciális ügyet kellene intézni, amire remélhetőleg nem kerül sor.

(#4566) greyslay válasza spect80 (#4565) üzenetére


greyslay
aktív tag

Köszönöm a segítséget.
Nyilván igazad van, hogy akkor derül ki valójában, hogy milyen is a bolt, de mivel általában mindig Kínából rendelem a telefonjaimat így a garancia kérdés engem annyira nem izgat. Soha nem jártam még meg hála istennek, ha egyszer már megütöm a bokám miatta, akkor is spóroltam vele már annyit hogy belefér 😁 szóval az érdekelt hogy egyébként normálisan küldik a terméket illetve gondolom számlát tudnak adni.

"embertelen ember munka"

(#4567) spect80 válasza greyslay (#4566) üzenetére


spect80
senior tag

persze hogy számlával adják. Nem is élne sokáig a bolt, ha nem adnának :)

(#4568) qqzs


qqzs
őstag

Irtak fb csoportba hogy a gyari tokot refundoljak mert low quality beszinezodik és kigorbul az oldala

Eladó: GTS450

(#4569) Rotate válasza qqzs (#4568) üzenetére


Rotate
veterán

vissza kell kuldeni?

(#4570) goldister


goldister
tag

Jövőhéten belépek én is a Pixel 6-os klubba. Milyen töltőt javasoltok hozzá?

(#4571) qqzs válasza Rotate (#4569) üzenetére


qqzs
őstag

Nem

Eladó: GTS450

(#4572) HUNgaroczel válasza qqzs (#4571) üzenetére


HUNgaroczel
tag

Milyen módon kell jelezni nekik? Vagy automatikus?
Nekem is a gomboknál elkezdett púposodni, de azt hittem hogy csak én játszottam vele túl sokat és attól tágult ki :U

(#4573) Ano válasza goldister (#4570) üzenetére


Ano
őstag

Én alza-n vettem valami egyszerű vezetéknélküli töltőt (valami háromezerX Ft-ért), amit egy kis töltő fejbe dugtam, így kb 8-900mAh-val tud tölteni ... nekem bőven elegendő és nem kell dugdosni állandóan ...

[ Szerkesztve ]

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#4574) brainticket válasza goldister (#4570) üzenetére


brainticket
aktív tag

majdnem mindegy, mert úgyis lassan tölt, a gyári töltővel is csak max 21W-al tölt, és elég sokáig tart.

(#4575) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Abban kérném a segítségeteket,hogy a topicot kezdetek óta követem, Pixl 6-ot szerettem volna venni megjelenéskor, de inkább behátráltam.
Olvasgatom azóta is a topic-ot, viszont sokan panaszkodtok térerő,hívásgondokra, ami szolgáltatóprobléma inkább mint telefon, illetve mostanság melegedési problémákra is.
1 hsz-ben illetve pár hsz-el fejlebb Pixel 6 vagy 6 Pro hibamentes/hibákkal lévő diagramm alapján felbátorodtam és elég jó áron van fenn Pixel 6 (185-200k) és Pixel 6 pro (230k) telefon.

Kérdésésem az lenne, hogy van aki győri és Yettel szolgáltatóval észlelt bármi problémát?

Sok Oneplus készülék után (legutoljára sima 8-as volt) egy Realme GT2 készüléket vettem meg (SD888,120hz,Sony IMX766 kamera), ami nem rossz de elgondolkodtam egy mégjobbon, mint 6 Pro vagy sima 6-os vásárlásán.
Sima átlag user vagyok, nem játszok telón, csak szokásos social media+spotify+youtube+nevezés+mostanában sokat fotózok, szóval Pixel azért szerintem előrelépés lenne + ha vezetek akkor
Realme és Pixel nem egy liga ezért nem hasonlító össze, GT2-es teló ami nem rossz anyaghasználatra és értzésre, fotókra.
Ugye P6 vs P6Pro esetében : Összehasonlítva a 3 teló
- 90 vs 120hz,
- P6Pronál van telephoto
- P6Pronál kicsit nagyobb az akksi
- P6Pro picit nagyobb mint a sima 6-os.
- Piit fájó a Pixelek esetén hogy nincs gyorstöltés, de nem halok bele :D
Összefoglalva, csak az érdekelne, hogy ha vennék egy használ P6Pro-t remélem nem lesz hívásgond vagy térerőproblémám Győrben, mert akkor sajnos azonnal el is adom, mert napi 30-40 percet beszélek és elég nagy gáz ha nem érnek el.

Remélem nem voltam negatív és túl okoskodó csak próbáltam az érveimet összeszedni :DDD
Még réges rég volt egy Nexus 5 telóm meg Nexus 7-es tabletjeim, az akkor használatot és életérzést mint stock gördülékeny android sosem felejtem el

Segítséget előre is köszönöm. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#4576) greyslay válasza stigma (#4575) üzenetére


greyslay
aktív tag

Én csak laikusként a többi fórumtárs által leírtakból, arra következtetek, hogy ez a probléma elég randomszerű. Tehát az adott készülék és adott szolgáltatón is múlik, kicsit zsákba macska. Én is vaccillalok a dolgon szerintem ha jobb opció nem lesz szerencsét próbálok és ha gond lenne egy két kísérletet teszek a megoldást megtalálni ha nem sikerül akkor megy tovább.

"embertelen ember munka"

(#4577) redst4r válasza greyslay (#4576) üzenetére


redst4r
tag

Valóban inkább szolgáltató függő lehet. Nekem Yetteles (Sopronban) Pixel 6Pro, nem volt hívásproblémám eddig. Munkatársam Telekomos, iPhone 13, nagyon sok gond a hívásokkal, itt a fórumban is inkább a Telekomosok panaszkodtak.

(#4578) *RLaci* válasza greyslay (#4576) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nekem volt két példány is a sima 6-ból. Az egyik fos volt, random újra indulások, hívás problémák, jellemezték.. A másik hibátlanul tette a dolgát. Mindkettőt T-vel használtam. Kicsit tényleg ilyen lottó feeling.

(#4579) rankesz válasza stigma (#4575) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Yettel kártyával használok 6 pro-t, nincs vele gondom, magisk modullal a volte is megy.
Ahogy észrevettem főleg a telekomosok szívnak hívás problémákkal

(#4580) leslien válasza *RLaci* (#4578) üzenetére


leslien
nagyúr

Kicsit tényleg ilyen lottó feeling.

bemegyek pl Alzába és kérek egy kaparós Pixel 6-ot...?! azért ez szomorú..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4581) stigma válasza greyslay (#4576) üzenetére


stigma
addikt

#4576 greyslay : Tartja a mondás, puding próbája az evés :DDD Én akkor még 1-2 napot vacilálok rajta

#4578 *RLaci* : Hát van ilyen sajnos, max ki kell próbálni és ahogy greyslay-nek is írtam max akkor eladom, mert nincs mit tenni vele.
Az eladó pár hónapja használja, nem győri, de ilyen jellegű probléma nem jelentkezett nála, amiket írtam is.

#4579 rankesz : Köszi az infót, és a VoLTE-es részt is mert az baromira fontos nekem, sőt a vowifi is az lenne, de sajnos az A12 alatt asszem nincs(ebben nem vagyok biztos)
Mostani Realme GT2-n A12-vel van VoLTE mókolás nélkül , VoWifi nincs sajnos.

Amúgy ha jól olvastam a fórumot,és elsiklottam felette, de kérdezni akartam , akkor csak magisk(root-al) modullal van VoLTE a telefonon ugye?

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#4582) deva válasza stigma (#4575) üzenetére


deva
tag

Ha én most akarnék pixelt venni, akkor az eddigi leírások alapján megvárnám, hogy mi lesz a júniusi update után. Fentebb valaki azt írta, hogy egy supportos azt mondta neki, hogy minden is meg lesz javítva, bár terelésnek gondolom, de reménykedem.

Múltkor lakásomnál nem volt elérhető 3G, 2G-n ugye rendszeresen szakad a hívás, máshol meg nem tud telefonálni (rootolva elvileg VoLTE működik), szóval nem tudtam hívást indítani, és fogadni se... Egyesek azt mondják, hogy 2G-t visszakapcsolva mostanság nem szakad, én ezt még nem mertem megnézni, fene se tudja. Ugye a második félévre minden szolgáltató lekapcsolja 3G-t, így jelen állás szerint a fő funkcióját nem fogja tudni kielégíteni a telefon, ami elég kellemetlen egy telefon esetén.

Személy szerint júniusi updateig adok határidőt, ha akkor sem lesz megnyugtató megoldás, akkor váltok valami másra, bár tudnám mire...

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#4583) HUNgabus válasza deva (#4582) üzenetére


HUNgabus
senior tag

minden szavaddal egyet értek, bár nekem nincs de már megjelenés napjától bizsereg a kezem egyre, szintén várom azt a Mindent IS megjavító update-t aztán ha Ok jöhet egy, ha nem akkor passsz, már nagyon váltanék s20-ról de nagyon nincs mire, Samuk is felejtősek mostanság...

(#4584) deva válasza HUNgabus (#4583) üzenetére


deva
tag

Én csak azért preordereltem, mert a német storeból járt hozzá ajándék Bose NC 700 fejes, ami azért egy elég jó value, így kevésbé fog fájni, ha meg kell válni tőle, vagy megmarad fejlesztői telefonnak (android fejlesztő vagyok) :DDD

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#4585) stigma válasza deva (#4582) üzenetére


stigma
addikt

Hi, köszi szépen az frissítési infókat, mert így már kerek minden, mert erre mondjuk nem gondoltam, mármint a 3G-s lekapcsolásra. :D
VoLTE rootolása nem vészes, mert már számos telóra tettem custom romot, szóval azon nem akarok fenn.

Egyet alszom rá, mert egyenlőre így most vegyesek az érzelmek, és lehet inkább kiárok, mert az a biztos. Ha itthonról nem is, majd eBay-Kleinanzeigen-ről tudok venni P6 vagy P6Pro-t.

:R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#4586) aldebaran válasza stigma (#4581) üzenetére


aldebaran
őstag

Csaxólok, van voWifi ;)
#4575 stigma Egyébként, ha tényleg 230e a p6p, akkor pár hónap és 100-150e körül már megkapom és az egész családnak hibátlan fényképezős volte-s telefonja lesz... :P ;]

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4587) Rotate


Rotate
veterán

azert nagy csodát ne várjunk a juniusi update-tol... volt nar par ilyen csodatevo update, ami utan meg nagyobb volt a felhaborodas...

minthogy nekem okes a telefon, de akinek nem, az szerintem ne varjon nagy csodakat.

(#4588) goldister


goldister
tag

Vettem egy ilyen töltőt. [link]
Jól gondolom hogy ez csak 15W-tal fog tölteni USB-C-n?
Remélem nincs igazán :O

(#4589) rankesz válasza goldister (#4588) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Szerintem nekem ilyen van csak fehérben, de ha hazaérek megnézem. Elvileg tudja a 23 w körüli plafont

(#4590) deva válasza Rotate (#4587) üzenetére


deva
tag

Igen, egyet értek, pont ezért fogalmaztam úgy, hogy "terelésnek" tartom, de azért halványan még reménykedem.

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#4591) maaniac válasza goldister (#4588) üzenetére


maaniac
aktív tag

PD szabvány ott van, kéne mennie maxon

(#4592) greyslay


greyslay
aktív tag

Az hittem a magic4 pro felülmúlja kamerában a pixelt, de nem így lett a tesztek alapján. Úgy hogy júniusba meg is rendelem hihi ;]

"embertelen ember munka"

(#4593) HUNgabus válasza greyslay (#4592) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Csak nem "DxO" a forrás? Akkor vedd az Ultimate-t :C

( telóknál nem tudom mennyire igaz, de fényképezőgépeknél már rég nem mérvadó mit is írnak, hoznak ki "győztesnek", azért az kicsit furcsa hogy amint megjelenik vmi kínai csoda egyből az 1. helyen nyit, a mérvadóbb független oldalak, vagy a kimondottan fényképezéssel foglalkozó helyek ezeket ált meg se említik :Y )

(#4594) greyslay válasza HUNgabus (#4593) üzenetére


greyslay
aktív tag

Dxo forrás elsődlegesen igen. Viszont a dxo rol én már formáltam véleményt korábban itt amikor a fórumon arról írtak cikket, hogy a oneplus-t hogy lehúzta a dxo.
Akkor ezt írtam:

"Nem értek veled egyet. Először én is szkeptikus voltam a dxomark hitelességét tekintve DE! megfordult egy jó pár általuk tesztelt telefon a kezemben, és azt kell hogy mondjam teljesen úgy éreztem gyakorlatban is az általuk készített képek minőségét mint ahogy a dxomark jellemezné.

Nyilván pénz van a dolog mögött, de addig a szintig, amíg a dxo azt vallja, hogy leteszteljük nektek a telefont de valamelyest objektív értékelést tudunk csak írni róla. (szvsz)"

Akkor ezt írtam és ezt gondolom most is. Nyilván sok szubjektivitás van egy egy adott telefon által elkészített kép között is, de azt gondolom, hogy az általuk tesztelt telefonokrol nagy átlagban objektív értékelést adnak és hiteleset. A pontszám meg nyilván egy mérce ami inkább iránymutatás mintsem egymáshoz való méregetés.

"embertelen ember munka"

(#4595) spect80 válasza greyslay (#4592) üzenetére


spect80
senior tag

Talán kamerában nem jobb, de valószínűeg legalább telefonálni lehet vele :)

(#4596) robi222


robi222
senior tag

van aki pest megye közelében kirotolná nekem a 6 prot? Termeszetesen fizetek érte. Rottal lesz rajta jó minőségű 4-5G?

(#4597) szlaci888 válasza robi222 (#4596) üzenetére


szlaci888
aktív tag

5G jelenleg nincs rootolásos megoldással sem! VoLTE-t lehet megoldani vele, de ha rootolsz akkor meg kell oldani a banki programok működését is.

(#4598) aldebaran válasza robi222 (#4596) üzenetére


aldebaran
őstag

Teljesen felesleges ezért pénzt adni. Pár perc alatt simán meg lehet csinálni.
0. Összedugod a telót a gépeddel és ellenőrzöd, hogy a fájlokat eléred a telódon. (driveknek fent kell lenniük a gépeden)
1. Lemented az adatokat
2. https://developers.google.com/android/images#raven Legutolsó image a ravenből letölt
3. https://flash.android.com/ Chrome alól megnyit
4. a weboldalba betallózod az image-et és kiveszed a pipát, hogy lock-olja a telót.
5. vársz, hogy kész legyen. Ha kész, utána követed ennek a videónak minden szavát (persze a legújabb sw-ekkel.)
Kész és örülsz.

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4599) aldebaran válasza aldebaran (#4598) üzenetére


aldebaran
őstag

6. Ja és innen a Method 2-t követed.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4600) robi222 válasza aldebaran (#4599) üzenetére


robi222
senior tag

Köszönöm ezt még át gondolom.
Viszont volt már a kezetekben 22 ultra? Szerintetek melyik lehet a jobb fényképezésben? Én a 6 pro felé hajlok, de a fotózás a legfontosabb számomra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.