Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) aldebaran válasza TaylorPro (#4188) üzenetére


aldebaran
őstag

Olyan is lehetett volna, hogy nincs hiba. ;]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4202) Varoz válasza aldebaran (#4201) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor nem lehetne mutogatni, hogy brühühü hulladék. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4203) spect80 válasza aldebaran (#4201) üzenetére


spect80
senior tag

jogos, tényleg így lenne értelme

(#4204) TaylorPro válasza spect80 (#4200) üzenetére


TaylorPro
addikt

[link]

Pixel 8 Hazel

(#4205) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Na került bele hibamentes lehetőség is. ;]

Eredmények utólagos megnézése, nem pipálsz be semmit és küldés. Kicsit béna ez a rész.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#4206) spect80 válasza TaylorPro (#4204) üzenetére


spect80
senior tag

köszi

ez a sor egy picit furán sikerült:
"Pixel 6 DiPixel 6 hibamentesgi HU"

gondolom DIGI akart lenni

szerk: Elb*sztam, bejelölve maradt és elfogadta megint a TELEKOM P6PRO hibásat.

[ Szerkesztve ]

(#4207) kristoof92


kristoof92
tag

(#4208) TaylorPro válasza spect80 (#4206) üzenetére


TaylorPro
addikt

Telefonon elbénáztam már javítottam.

Pixel 8 Hazel

(#4209) bbendre válasza TaylorPro (#4205) üzenetére


bbendre
őstag

vagy szavazás után a "See previous responses" felirat.
vagy /viewanalytics
vagy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScWLINYkwytoMRWIIys77AwSZ2TT3Su2lZB0Kp1d6ZbPQIywQ/viewanalytics

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#4210) TaylorPro válasza bbendre (#4209) üzenetére


TaylorPro
addikt

:R Így van. Telóval bénáztam.

Pixel 8 Hazel

(#4211) bbendre válasza TaylorPro (#4210) üzenetére


bbendre
őstag

Teljesen jó. Köszönjük. Ez jó ötlet volt. Van már esetleg valami konklúzió?

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#4212) Bazsi84 válasza bbendre (#4211) üzenetére


Bazsi84
tag

Az,h aki kulfoldon hasznalja /hibamentes,kimarad a szavazasbol. 😔latom mar javitva 😀

[ Szerkesztve ]

(#4213) TaylorPro válasza bbendre (#4211) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szívesen! Már baromi kíváncsi voltam erre a statisztikára. Ez elég kevés szavazat, de szerintem amúgy sem vagyunk túl sokan.

Jelenleg ez van:

Pixel 8 Hazel

(#4214) zordi válasza TaylorPro (#4213) üzenetére


zordi
tag

Ez legalább objektív 👌

(#4215) Bazsi84 válasza TaylorPro (#4213) üzenetére


Bazsi84
tag

Koszi amugy,csak vhogy allandoan lathato helyre kellene tenni mert igy sokan majd eszre sem veszik.

(#4216) rankesz válasza Bazsi84 (#4215) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Done, meg lassan ráfekszek egy összefoglalóra

(#4217) Bazsi84 válasza rankesz (#4216) üzenetére


Bazsi84
tag

Koszi,alakul ez,nem is tudtam,h van ilyen lehetoseg is 🙂

(#4218) da3mon_01


da3mon_01
csendes tag

Sziasztok!
Épp telócsere előtt állok, és Pixel6 az egyik befutó, próbálok különféle reviewket feldolgozni, és ezen megakadt a szemem: https://youtu.be/THgSnkO8ce8?t=628
Én is meg a cég is GSuite használó, így ha valamilyen oknál fokva nem működne az elég kellemetlen. Ti tapasztaltatok hasonlót? Google megpatchelte már esetleg?

(#4219) qqzs válasza da3mon_01 (#4218) üzenetére


qqzs
őstag

Biztos hogy nem ez a befuto

Eladó: GTS450

(#4220) qqzs


qqzs
őstag

Valakinek fent van mar a legutobbi nagy beta update?

Eladó: GTS450

(#4221) bbendre


bbendre
őstag

Mar elindult a 3G kivezetese: [link] június 30 a vege

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#4222) marcarc válasza da3mon_01 (#4218) üzenetére


marcarc
senior tag

engedd el, jobban jársz :D

(#4223) Varoz válasza qqzs (#4219) üzenetére


Varoz
őstag

A magad nevében! :U
Csak itt a topikban van a szavazás alapján legalább 16 ember akinek hibátlan a Pixel 6/ Pixel 6 Pro!
UI: A hibák nagy része Telekom/Voda, ami nem lep meg. Mindig is egy hulladék volt mindkettő a Pannon/Telenor/Yettelhez képest. Szóval sokat elárul, hogy miért náluk van sok probléma és nem lepne meg, ha a hibátlanra szavazók nagyobb hányada lenne Yetteles. ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4224) maaniac válasza qqzs (#4220) üzenetére


maaniac
aktív tag

Nekem még múlt héten jött update a 12L bétára, ma semmi.

Más: 12L bétáról lehet 13-ra váltani?

(#4225) zordi válasza Varoz (#4223) üzenetére


zordi
tag

27 meg akinek nem, majd mindenki yetteles lesz.

(#4226) Varoz válasza zordi (#4225) üzenetére


Varoz
őstag

Mármint, hogy 27 jár fel ide siránkozni. ;]
Ha csak 1000db Pixelt vettek meg itthon, akkor hány százalék is ez? Hibahatár.
Nem beszélve arról amit írtam, hogy semmit se tudtok, csak tippelgettek. Simán lehet, hogy a Telekom sara igazából, főleg, hogy most variálnak szép sorban a hálózatokon.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4227) Rotate válasza qqzs (#4220) üzenetére


Rotate
veterán

ezt telepíti éppen, kíváncsi vagyok mit csesztek el az aktuális verzióban :D

(#4228) zordi válasza Varoz (#4226) üzenetére


zordi
tag

Mégis a kisebbség van megelégedve. 1000 ből a 27 még mindig több mint a 16. Köszönöm TaylorPronak a hozzá állast. Úgy hogy sok sikert hozzá, részemről lezárva majd a pixel 7 - et megprobalom. Addig jó bétazgatast 2g lekapcsolast stb. meg hasonlókat. Én meg nyugodtan telefonalok szinte barmi mással. Üdv :R

(#4229) Varoz válasza zordi (#4228) üzenetére


Varoz
őstag

Tökéletesen működik a telefonom, semmit se kapcsolgatok és nem bétázok. De te már csak tudod, akinek nincs is ilyen telefonja. Minek vagy még itt? :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4230) Rotate


Rotate
veterán

az jutott még eszembe, hogy itt a sok elégedetlen emberből, szerintem egy sem próbált meg garit érvényesíteni, mindenki rásózta (vagy megpróbálta rásózni) valakire a szarul működő telefont, hogy akkor legyen más gondja...

pedig szerintem simán érvényesíthető lenne, akárcsak azzal az indokkal, hogy az ember sokat ingázik nem támogatott országba, vagy hogy bizonyos simmel gondok vannak utazás közben... de szerintem senki meg se próbálta, mert egyszerűbb volt valakivel kibaszni.

hozzáteszem, időről időre voltak gondok nálam is, de a frissitesek (ahogy más telefonoknal is) megoldottak... egyértelműen nem Google szint ez a rengeteg hiba, ami előjött, de azért a jó magyar ember hozzáállása is megér egy misét...

(#4231) zordi válasza Varoz (#4229) üzenetére


zordi
tag

Egy: azért mert ugyan annyi jogom itt lenni mint neked.
Kettő :Elkezdetel már ez előtt szemelyeskedni.
Harom: Nem vagy hajlandó elfogadni hogy másnak nem jó a telefon attól hogy neked jó, elfogadom sőt örülök neki ha valakinek jó de attól még nekem nem jó.
Még mindig, "megint" van ilyen telefon nálam, arrol írok, bár ha megadod a számod privátba felhívlnálak de nem sikerülne, olvass és akkor nem írsz hülyeseget.

(#4232) bbendre


bbendre
őstag

https://youtu.be/MiTG1ride7s

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#4233) spect80


spect80
senior tag

Igazi nyerő combo a P6pro+Vodafone. Üfsz 8-10 perc után megszakad. Látszik hogy csökken a térerő, némaság és bontja a vonalat. Kétszer próbáltam, feladtam. A vodánál meg talán 1 éve már legalább 40 perc várakozás kell hogy élő emberrel lehessen beszélni :)

[ Szerkesztve ]

(#4234) brainticket válasza bbendre (#4232) üzenetére


brainticket
aktív tag

ő is említi a rossz térerőt illetve hogy nulla térerő után sokkal nehezebben talál hálózatot. Még egy telefonom se volt ami ennyit szenvedett volna a határon, volt hogy Bécsből pestre hazafelé a vonaton már Budapesten voltam mire végre hajlandó volt roamingolni.

(#4235) bbendre válasza brainticket (#4234) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem is van gondom a roaming-al de ennyire nem durva szerencsere. Sok helyen viszont nem volt terero valoban. Amit erdekes volt, hogy Becs-Budapest utvonalon majdnem lemerult. Hozzateszem a Csaodafone halozta siralmas. Papa mellett leszunk hosszu hetvegen az Iphone-on atlagosa van 1 csik terero a Pixel pedig mar odafele ugy dont, hogy nem is lesz. Szerencsere az Osztrakoknal sokkal jobb a helyzet

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#4236) Rotate válasza brainticket (#4234) üzenetére


Rotate
veterán

ezt aláírom, a roamingnál mivel határhoz közel lakom, inkább manuálisan váltok, úgy viszont fájdalommentes

(#4237) ezoltán válasza qqzs (#4220) üzenetére


ezoltán
tag

Nekem fent van. Azóta nincs bajom a hívásokkal. Nincs az idegesítő sípolós megszakadás sem.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#4238) kerxy válasza maaniac (#4224) üzenetére


kerxy
senior tag

A 12L már nem stabil? Vagy mit jelent hogy 12L béta? [link]

(#4239) maaniac válasza kerxy (#4238) üzenetére


maaniac
aktív tag

Biztos stabil, de én a béta verzión vagyok. A Bluetooth javulását várnám a 13as bétától, mert az utolsó frissítés óta a whatsapp fogadott hivásnál (hiába mutatja a whatsapp is az aktív BT ikont) nem szólal meg a fülesen

(#4240) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Hívás szakadásmentes húsvétot! ;]

Telekomra panaszkodtak hogy hívás közben nincs net a Volte miatt. Vodánál van H+. Ami elegendő hívás alatt bőven. Telekomnál is volt, de ott már lehet köze van a 3G lekapcsoláshoz. Ez a Pixel 4a topicban böffent fel.

Pixel 8 Hazel

(#4241) Varoz válasza zordi (#4231) üzenetére


Varoz
őstag

Mivel szövegértés képességét se tudtad abszolválni, nem szeretném hallani, hogy beszélni se tudsz, köszi. :U


Rotate

Erről van szó. Fél tucat ember vergődik, de lényeges dolgokkal nem foglalkoznak.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4242) aldebaran válasza TaylorPro (#4240) üzenetére


aldebaran
őstag

Itt, Debrecenben a panelben tökéletes a térerő Digin is és Telekomon is és nincs hívás közben se szakadás se probléma.

Én újratelepítettem az egészet a legutolsó NEM béta ROM-al a weboldalon keresztül és betettem a pipát a Disable Verity, Disable Verification-nél és a wipe device-hoz. Lehet, ez megoldaná másnak is a problémáit....
Netről kép:

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4243) brainticket


brainticket
aktív tag

Amúgy szinte kétnaponta jön frissítés a carrier services-re, szóval gondolom azért próbálkoznak javítani valamit. Vagy ez a korábbi pixeleknél is így volt?

(#4244) GyUrEe12 válasza brainticket (#4243) üzenetére


GyUrEe12
csendes tag

Beta vonalon vagy a Carrier Services-ben? Én azon voltam, jöttek a frissítések, de a hívás gondot nem oldotta meg, most maradtam Betan, kitöröltem az összes frissítést, így talán megjavult... Érdekes.

(#4245) brainticket válasza GyUrEe12 (#4244) üzenetére


brainticket
aktív tag

Nem bétán vagyok

(#4246) bbendre


bbendre
őstag

Ez szerintem nem Beta es carrier service kerdese. Az S22-re is panaszkodnak.
En egyre jobban a magyar szolgaltokra gyanakszom. Pixel6 es a Pixel5 ugyan ott eldobja a hivasokat, majd egy S22 Ultra is. Nekem annyi tunt fel, hogy a P6 Pronak kevesebb a terereje es lassabban megy vissza a halozatra.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#4247) Viper26


Viper26
nagyúr

Jelenleg a fővárostòl 200+ km-re egy kis faluban is full térerő, és semmi gond a hívásokkal. (Yettel, és stabil fw)

iPhone 15 Pro | AW S9

(#4248) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Mennyire stabil most a 13 béta? Felkellene rakni. Most feltoltam a 12L-t, ami full ugyan az mint a stabil 12.

Pixel 8 Hazel

(#4249) rankesz válasza TaylorPro (#4248) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Én a helyedben inkább a 12L-t pimpelném, lsposed, aosp mod, kirisakura kernel, stb... nagyon extrát úgy se ad a 13 se ezekhez képest.

(#4250) Dare2Live válasza bbendre (#4246) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ez érdekes én 99%ra exynosra tippeltem azt tudom, hogy avval évek ota gondok vannak. (Csak nem ekkorák.)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.