Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) TaylorPro válasza rankesz (#4249) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ránézek. Köszi!

Pixel 8 Hazel

(#4252) bbendre


bbendre
őstag

https://www.androidpolice.com/pixel-6-bug-declines-some-calls/

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#4253) aldebaran


aldebaran
őstag

Pixel6Pro
Elég gyors ezen a kis telón a diginet és a wifi is... Én meg vagyok vele elégedve... :K

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4254) Varoz válasza aldebaran (#4253) üzenetére


Varoz
őstag

P6, nem panaszkodok. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4255) aldebaran válasza Varoz (#4254) üzenetére


aldebaran
őstag

A speedtest nem is gondoltam, hogy ennyivel többet mér. Nem is az appal, csak böngészőben mértem

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4256) Varoz válasza aldebaran (#4255) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem attól is függ, hogy milyen szerveren keresztül méri.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4257) aldebaran válasza Varoz (#4256) üzenetére


aldebaran
őstag

Persze. De picire nem adunk. :DDD
A lényeg, hogy szerintem rohadt jó és stabil net kapcsolata van, nem olyan sz.r, ahogy egyesek beállítják.. :U

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4258) Rotate


Rotate
veterán

LTE vs. Wifi a házban :)

(#4259) Varoz válasza aldebaran (#4257) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem se! :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4260) Rotate válasza aldebaran (#4257) üzenetére


Rotate
veterán

olyannyira jó a net, hogy még akkor is stabil volt a wifi es LTE is, amikor par hete roamingban nem működött a hívás :D a net akkor is ment hibátlanul :D

(#4261) bbendre


bbendre
őstag

Nekem a mai Magyar tapasztalat. Reggel otthonról el. Faluban locsolni voltunk a gyerekkel. Küldtem neki egész nap fotókat mobilneten. Egy csomó helyen nem volt térerő. Ilyenkor amikor a házból kimentünk és el tudta küldeni a képeket. Térerő elment, visszajött egész nap. Este asszony mondta a kocsiban, hogy hívott, csak ki voltam kapcsolva. Telefon újraindít és megkaptam az összes nem fogadott hívás SMS-eket egyszerre. És ez most Iphone13PM nem Pixel. Az asszony meg is jegyezte, hogy megérte az új telefon :DDD ... Ilyenkor mi van? Lehet visszarakom a Pixelbe a SIM-et... (Voda, Pápától 30Km-re a semmi közepén)

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#4262) HUNgabus válasza bbendre (#4261) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Voda nagyon kaki mostansag. Nekem s20 van de rendszeresen nem tudnak elerni, nem tudok mobil parkoln. Telo szinte naponta ujrainditva.

Ja, es a legszebb hogy januar ota nem kepessek szamlazni, szerintuk legyek turelmes, majd egyszer sikerul osszetakolni az orosz csoda szoftveruket amire tavaly nyaron alltak at.
Elmenni se tudok ceges 6 kartyas csomaggal mert ahhoz ki kell fizetni a tartozast, 22es csapdaja :C
Jelenleg is ugyvedet keresek mert fogy.ved. nem all szoba cegekkel.

(#4263) gulb


gulb
senior tag

Sracok en nem tudom mi a banat van ezzel a telefonnal de en ilyet meg nem lattam :)
5ora 20 perc Teams meeting wifin... ( hivas es max 30 min screen share ) es meg 50% van az aksimbol! 2 sim van a telefonba mindketto roamingol 4gvel. Danibana vagyok eppen total meglep ez az aksi teljesitmeny.

(#4264) KoVee84


KoVee84
senior tag

Sziasztok!

P6 Telekom HU, 2G kikapcsolva
Autópályán telefonálva folyamatos térerőproblémák, a mai új carrier services frissítés óta hiába van folyamatosan térerő, néha csak smst kapok, hogy nem fogadott hívás.
Btel-től rendelt céges telefon, nem akarok szívni a gariztatással, valami ötlet ezekre a bugokra vagy várjuk a csodát az újabb frissítésektől? :F
Egyébként meg szeretem ezt a telefont :K

(#4265) GyUrEe12 válasza KoVee84 (#4264) üzenetére


GyUrEe12
csendes tag

Szia!

Carrier Servicesből beta, vagy stabil vonalon vagy? :)
Nálam is vacakol, de én betahoz vagyok ott csatlakozva, és nem tudom mi okozza egyelőre...
Teljesen változó, hogy hol jó, hol nem. Szintén Telekom HU, 2G kikapcsolva, illetve *#*#4636#*#* tárcsázóba, Telefon adatai menüben beállítottam, hogy LTE/WCDMA és itt Szegeden működött, vidékre utazva Pest megyében pedig egyáltalán nem tudtak elérni, és én sem tudtam hívást indítani... Ott hálózati beállítások visszaállítva, 2G engedélyezve működik, viszont 10-12 másodperc után megszakad a hívás...

(#4266) maaniac


maaniac
aktív tag

Nekem ma olyat csinált, hogy nem tudtam fogadni egy hívást, le kellett tennem órán és vissza hívni. Bétázok mindenben, úgy hogy ez bennevan, csak fura.

[ Szerkesztve ]

(#4267) Drakuf


Drakuf
tag

Autópályán nem volt gps jel + túlmelegedett a telefon és kikapcsolt :Carról nem beszélve, hogy ismét merült egy laza 70%-ot 2.5 óra alatt... quality.

(#4268) maaniac válasza Drakuf (#4267) üzenetére


maaniac
aktív tag

biztos nem mind1 milyen szolgáltató, milyen lefedettség mellett, nekem egész napi "jótyúk" fülessel, millió hívás után is min 30%-al jövök haza

(#4269) bbendre válasza maaniac (#4268) üzenetére


bbendre
őstag

Ha jó a térerőd akkor nincs gond. De ha valami miatt nem jó akkor nagyon gyorsan merül.

Nekem ez a bugom megvan stabilon és Betan is: Fr után maxra patchelve megérkeztünk vidékre a 2. fotó után szétfagy a telefon vagy a camera rendszeresen. Csak az újraindítás segít:
https://photos.app.goo.gl/9qpjowxzJHVsnTrHA

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#4270) maaniac válasza bbendre (#4269) üzenetére


maaniac
aktív tag

gyér térerőnél minden telefon meghal, nyugodjon a p20pro-m is merült kegyetlenül 4 emelet mélyen, pedig térerőben nálam bajnok volt

fagyás nem tudom mennyire köthető térerőhöz, sima 6 is volt gyér környezetben, de nálam nem fagyott

[ Szerkesztve ]

(#4271) bbendre válasza maaniac (#4270) üzenetére


bbendre
őstag

Sorry. Ez csak a kamera nincs köze a fagyásnak a térerőhöz :R

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#4272) KoVee84 válasza GyUrEe12 (#4265) üzenetére


KoVee84
senior tag

Béta. A vicc az, hogy viberen/telegramon/teamsen hibátlanul tudok beszélni pályán is. Illetve akkor is összef.ssa magát a telefon, ha be van kapcsolva a hívásvárakoztatás és hívnak, miközben már beszélek. Térerő azonnal nulla lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4273) Rotate válasza KoVee84 (#4272) üzenetére


Rotate
veterán

nekem ezt a 2-vel ezelőtti sipolo hivasos beta csinalta, amit a következő megoldott, a rákövetkező meg szerencsére nem cseszte el újra :D

(#4274) spect80 válasza bbendre (#4246) üzenetére


spect80
senior tag

tudom önsorsrontó vagyok, de hirtelen felindulásból beszereztem egy S22 Ultra-t. Ez sem brillírozik a térerővel de nagyságrendekkel jobb, mint az s21+ és a p6p.
Ezalatt azt értem, hogy tudok telefonálni a ház bármely pontján, nem jön sms hogy nem értek el, hanem elérnek. :)
Azért ennél is vannak érdekességek, de ezzel most meg vagyok elégedve. Akksi is kategóriákkal jobban bírja

(#4275) brainticket válasza spect80 (#4274) üzenetére


brainticket
aktív tag

gondolom az ujjlenyomatolvasó is sokkal jobb.
nekem megint alig megy normálisan, tízből max kétszer nyit elsőre.
tényleg nem értem min múlik, néha egész használható, néha meg katasztrófa és legszívesebben földhöz vágnám

(#4276) spect80 válasza brainticket (#4275) üzenetére


spect80
senior tag

nem kell addig rajtatartani, nem kell bekapcsolni hozzá a kijelzőt és sokkal pontosabb is

(#4277) aldebaran


aldebaran
őstag

Nem tudom, hogy csak nekem működik jól ez a teló?
Hívott t-com-on a szállító, hogy megjött a cuccom, amit rendeltem. Miközben beszéltem vele, bejelzett a teló, hogy másik hívás is van. (Miért ne egyszerre pont ugyanakkor hívjanak) Letettem a szállítót, felvettem a havert. Se eldobás nem volt, se zúgás, se semmi probléma. Ja és kihangosítottam a havert, az is működött...
Most vagy az én telómat rakták össze külön, vagy Debrecenben nincs hiba a szolgáltatónál, vagy ... nem tudom.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4278) Varoz válasza aldebaran (#4277) üzenetére


Varoz
őstag

Az enyémmel egy sorról jött akkor. ;] :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4279) szlaci888 válasza Varoz (#4278) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Szerintem az enyém is akkor készülhetett. :) :)

(#4280) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Nálam sincs gond, és az előző szürkével sem volt.

Pixel 8 Hazel

(#4281) KoVee84


KoVee84
senior tag

Akiknek jó a telefonja, ők honnan szerezték be?
Alza, szürkeimportos bolt vagy külföld?

(#4282) Drakmusz válasza KoVee84 (#4281) üzenetére


Drakmusz
őstag

Az enyém Alzás, 6 Pro.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#4283) Viper26 válasza KoVee84 (#4281) üzenetére


Viper26
nagyúr

Alza, sima 6-os, semmi gond vele.

iPhone 15 Pro | AW S9

(#4284) TaylorPro válasza KoVee84 (#4281) üzenetére


TaylorPro
addikt

Mind kettő 6 német google store. De ez mindegy szerintem. A gyártási idő lehet lényeg. Egyáltalán ki a gyártó, és hol?

Pixel 8 Hazel

(#4285) szlaci888 válasza KoVee84 (#4281) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Az enyém is Alza-s.

(#4286) Drughi1897 válasza Drakuf (#4267) üzenetére


Drughi1897
csendes tag

1 óra GPS autópálya szakasszal, net, telefon, email, kb a szokásos. 3,5 óra SOT, 59%
De volt ez már fele is korábban, elég változó.

A tiednek nem volt jó napja 😁

(#4287) aldebaran válasza KoVee84 (#4281) üzenetére


aldebaran
őstag

Enyém b-tel

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4288) Varoz válasza KoVee84 (#4281) üzenetére


Varoz
őstag

Alza

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4289) Rotate válasza KoVee84 (#4281) üzenetére


Rotate
veterán

mákosak voltunk 2x német play store első körös előrendelés.

egy update volt, amivel kifejezetten rossz volt, de azzal mindenkinek.

asszony stabilon hiba nélkül imádja.

engem a beta channel 2 havonta 1x megviccel, de nyilván ez az én döntésem, nem a telefon hibája.

ezzel együtt valszeg vannak gyártási hibás telefonok, mert nem hiszem el, hogy valakinek megoldja egy update a gondot, valakinek meg nem.

(#4290) bbendre válasza KoVee84 (#4281) üzenetére


bbendre
őstag

Amivel gond van nálam mediamarkt.de Pre-Orderes talán a legelsők között gyártva.
És sajnos a kamerára hibámra nem találtam megoldást még. Lehet tényleg a pre-orderesekkel több gond lehet? Az megértem, hogy nálam gond van a hálózattal. Ahol lakunk nagyon gyenge a térerő (~25% max) de nagyon lassan talál vissza és ilyenkor nagyon merül.

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#4291) spect80 válasza bbendre (#4290) üzenetére


spect80
senior tag

https://piunikaweb.com/2022/04/18/google-pixel-6-pro-camera-crashing-issue-lives-on-after-january-update/

Még nincs rá megoldás, de állítólag dolgoznak rajta:
"Update 5 (April 18)

06:05 pm (IST): According to a user, a Google rep. said that they are working on a fix for this issue. However, they did not provide any ETA for the fix.
Note: We have more such stories in our dedicated Google Section so be sure to follow them as well.
Featured image source: Google Blog"

Neked melyik verzió csinálja? nálam ez van fent, és általában stabil: 8.4.600.440402475.27

[ Szerkesztve ]

(#4292) bbendre válasza spect80 (#4291) üzenetére


bbendre
őstag

Oh, köszönöm! :R Akkor várok

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#4293) rankesz válasza KoVee84 (#4281) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Play Store UK, elrendelés bose 700-al (ami bontatlanul eladó)

(#4294) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Ma volt egy random újra indulásom. Még jó hogy tartóban szemben van a telefon melóhelyen. Zsebemben észre se venném, megállt a pin kódnál. Múlt héten vezetés közben az autós tartóban szintén. Tegnap csörgött a telefon, mire felvettem volna megszakadt, jött az sms hogy nem fogadott hívás. Aki hívott azt hitte kinyomtam. Eddig nem volt ilyen gondom. Keveset fotózok és telefonálok, a netezés a legtöbb.

Visszatérve a rendelésre. A szürke első körös előrendeléses volt, semmi baja nem volt. Ezt lecseréltem zöldre a színe miatt, annak sincs baja. A zöld az első körös készlet kifogyás utáni második körből volt. Német store.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#4295) sub71


sub71
aktív tag

Az ujjlenyomat olvasó lehetne jobb, de! Az nagyon érdekes, hogy a banki alkalmazások nálam 10/9 aránnyal fogadják el az ujjlenyomatomat,viszont a telefon feloldásnál jelentősen gyengébb az arány, lehet ez valami bug? :F ... Más nem tapasztalt ilyet?

(#4296) llspencerll válasza sub71 (#4295) üzenetére


llspencerll
tag

5x van ugyanaz az ujjam regisztrálva ezernyi szögből, nyirkos, száraz, hideg, meleg állapotában. 10/5 a feloldás.

(#4297) Ano


Ano
őstag

Sziasztok!

Új Pixel tulaj vagyok. Alza-s Sima Pixel 6-osom van Telekomos fizikai SIM kártyával és BP-i lakos és csak holnap lesz 1 hetes a telefon hogy nálam van.

Amíg ki nem kapcsoltam a 2G-t nálam is voltak bajok: gyorsabb merülés és pl M6os autópályána Bp felé jövet 3 másodpercenként eldobta a hívást ... akkor félreálltam egy pihenőbe és kikapcsoltam a 2G-t és azóta jó. Semmi bajom vele ilyen téren! Legfrissebb szoftver van rajta amit a rendszer felajánlott mint frissítési lehetőség

Nálam az ujjlenyomatolvasó is jó ... nem kell külön bekapcsolni a kijelzőt hozzá mert érzékeli, igaz hogy be van kapcsolva a felemelésre bekapcsolás funkció vagy valami ilyesmi és első érintésre bekapcsolja a kiejlzőt ha pl az asztalon hever a teló és nem emelem fel. Nekem ez nem zavaró.

Ami nekem furcsa, hogy alap képernyőnél nem mutatja hogy pl rezgőn van a teló, csak ha lehúzom az értesítéseket!

Illetve a kezdőképernyőről sehogy sem tudom eltüntetni vagy átméretezni/áthelyezni a dátum/időjárás widget-et (ez miért van így ) illetve ugyanez a helyzet a google kereső mezővel is, ami szerintem a legrosszabb helyen van alapból!

Erre valaki valami megoldást esetleg?

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#4298) llspencerll válasza Ano (#4297) üzenetére


llspencerll
tag

A 2G kikapcsolódás tényleg sokat segít, mindaddig amíg nem olyan helyen szeretnél telefonálni ahol nincs más csak 2G.

(#4299) Ano válasza llspencerll (#4298) üzenetére


Ano
őstag

Na igen, erre nem is gondoltam :U

Tervezi a google javítani ezt a jövőben?

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#4300) spect80 válasza Ano (#4297) üzenetére


spect80
senior tag

csak másik laucherrel tudod leszedni ezeket.
A 2G kikapcsolás nálam is sokat javított, de mikor Vodafone ÜFSZ-t hívtam, ahol az utóbbi időben 45 percnél hamarabb nem kapcsolnak senkit, akkor 3-ból 3 alkalommal 8-10 perc után elnémult és bontotta a vonalat.
nekem P6pro van nem a sima

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.