Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) Rotate válasza CHAOS AD 76 (#5450) üzenetére


Rotate
veterán

eddig nem volt ilyen brutal merules, szoval rakerestem es kiderult a turpissag

(#5452) maaniac válasza Rotate (#5451) üzenetére


maaniac
aktív tag

Nálad a hms core nem állt le folyamatosan 13 alatt?
Szerk. Most néztem nálam az egészség app 2%-ot fogyasztott

[ Szerkesztve ]

(#5453) ledgeri válasza spect80 (#5449) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az 5Gs konfliktus miből ered?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5454) ghiottone válasza ledgeri (#5453) üzenetére


ghiottone
nagyúr

[link] - csak ezekben az országokban van 5G Pixelek esetében a gyári romon.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#5455) Rotate válasza maaniac (#5452) üzenetére


Rotate
veterán

letiltottam azota...

(#5456) ledgeri válasza ghiottone (#5454) üzenetére


ledgeri
nagyúr


...gyári romon...

Indok félére gondoltam, vagy csak annyi a válasz, hogy "google mondja"?

Csak mert érik egy készülék az USA-ból..., és azért érdekelne, hogy mennyire probléma, hogy USA/verizon spec, és nem "global", hardveresen... De akkor az USA-spec-kel talán -ha pont abba fejlesztenek itthon-, akkor még jól is járhatok később, ha akad nemgyári OS, ami engedi.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5457) csipuka válasza ledgeri (#5456) üzenetére


csipuka
senior tag

A verizon itt dragabban adja a P6-ot mert az tamogatja a mmWave-t, asszem mas kulonbseg nincs.

(#5458) ledgeri válasza csipuka (#5457) üzenetére


ledgeri
nagyúr


..itt..

Lehet, hogy 1-2 dologgal privátban megkereslek :) /meme insert tényleg utoljára :)/

Igen láttam, hogy az az extra benne, de ahogy csuranhat számomra, lehet, hogy a vége olyan lesz!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5459) spect80 válasza ledgeri (#5453) üzenetére


spect80
senior tag

Nem tudom, velem nem osztotta meg a Google, hogy miért döntött így😀 roottal viszont lehet aktiválni az 5g-t és. Volte-t is

(#5460) ledgeri válasza spect80 (#5459) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5461) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Off topik, de bepróbáltam egy S22 Ultrát.

Két óra után éreztem, hogy a Pixel fog maradni. Sokkal darabosabb, lassabb, a OneUI se tetszett, kamerában brutál shutter lag, az egész telefon sokkal kevésbé volt smooth, mint a Pixel 6 Pro, így elég hamar eldőlt, hogy maradok. Akksi talán jobbnak érződött a Samsungot, meg a kijelző is picit élénkebb, fényesebb, de minden másban Pixel jobb.

[ Szerkesztve ]

(#5462) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok! Szeretnék egy teljesen újszerű, használt Pixel 6 pro - t venni, mert számomra nagyon fontos a jó kamera, de természetesen a napi általános használat is lényeges. Ha pár dolgot ki kéne emelni, hogy ez a telefon miben rosszabb a kategóriájában szereplő többi telefontól, akkor ti mint tulajok mit mondanátok?
Olvastam olyan hirdetést, ahol amerikai modellként kínálják eladásra. Mit kell ezalatt érteni? Másabb mint az EU modell?

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12

(#5463) szkorhetz válasza sharkypeti (#5462) üzenetére


szkorhetz
őstag

Csak a hálózati frekvenciák különböznek, másban ugyanaz a két telefon.

Ha megnézed, írtam, hogy nemrég kipróbáltam egy S22 Ultrát, és maradt a Pixel.

Nekem az akksi idő kicsit kevés, azon kívül hibátlan a készülék. (5G-s előfizetésem nincs, így ennek hiánya engem nem érint).

(#5464) gti16v


gti16v
őstag

Sziasztok!

Hogyan tudom megoldani, hogy facen ha képet töltők fel,lássa a telefon mappáját,ahol vannak a képek.

Köszi

(Van fent galéria program, Quickpic)

Egyrészt több óra nyomkodás után sem tudtam alapertelmezetté tenni.
Facevel kapcsolatban minden engedélyezve.

Fura ez a pixel na..... több évnyi Huawei és xiaomi után.

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#5465) *RLaci* válasza gti16v (#5464) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nekem egyből feldobja a galériát a mappákkal együtt, aosp galleryt használom.

(#5466) gti16v válasza *RLaci* (#5465) üzenetére


gti16v
őstag

Egy le fel app, megoldotta, köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#5467) gti16v


gti16v
őstag

Sziasztok!

Bp én,hol kapok raktárról azonnal tokot?

Köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#5468) focvis válasza gti16v (#5467) üzenetére


focvis
veterán

Szia!
Az Alzán lesz.

(#5469) gti16v válasza focvis (#5468) üzenetére


gti16v
őstag

Sajna,azonnal nincs raktáron.

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#5470) spect80 válasza gti16v (#5469) üzenetére


spect80
senior tag

nekem velük jó tapasztalatom van, amire azt írták hogy raktáron az másnapra nálam volt
[link]

(#5471) gulb


gulb
senior tag

Egy gyors beszamolo A13 rol..miota feltettem nem jartam vele tul sok helyen DE!.
Repter kornyeken szegenyke tovabbra is szenved viszont nem dobta el a simet es nem kellett ujrainditani se, megis visszat udott csatlakozni es lett net ujra.
Vezettem egy 160km abbol 1 ora online meeting volt kb 2 szer ha megszakad ( ez csodalatos eredmeny mert a lefedettseg utazas kozbe siralmas..)
Az aksi nekem nem fogy orulten de tovabbra is erzodik, hogy ha erolkodnie kell a telefonnak a netes kapcsolatert melegszik es szivja az aksit. Viszont nem szakad es dobalja el a signalt. Ez hatarozottan javulas.

(#5472) Xelo


Xelo
addikt

udv sracok! lehet volt mar errol szo, de aki lassunak talalja a toltest csereljen kabelt. en baseus gan3 30w toltot hasznalok, eredeti kabellel 50-60%ig ~2000ma a charge rate, majd lelassul ~1000ma-ra. ma vettem egy baseus cafule 100w pd usb-c kabelt, ezzel 50-60%-ig ~4500ma, folotte ~2200ma, csak 70%-tol lassul be 1000-re. :)) szupi hogy mar semmit nem kapunk kb a telefonhoz csak egy kabelt, es az is sz@r. :D

[ Szerkesztve ]

(#5473) rankesz válasza Xelo (#5472) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Mennyi idő így a teljes töltés?

(#5474) Xelo válasza rankesz (#5473) üzenetére


Xelo
addikt

majd tesztelem, 41%-on volt a telefon amikor bedugtam. 70%-ig gyors lesz. :K

(#5475) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Pixel 6 Pro-n ki milyen kijelzővédő-fóliát használ? Van ajánlott, Magyarországon beszerezhető?
Spigen NeoFlex látom, hogy van hozzá, de arról több helyen is olvastam, hogy nem teljesen "tiszta" és a felülelte sem olyan jó/csúszós mint más fóliáknak.

(#5476) gti16v


gti16v
őstag

Sziasztok!
Minden előzmény nélkül, nem vesz fel töltést a telefon.

Valami tipp?

Vezeték nélkül sem.

Gyári kábellel seml, és más kabelekkel sem.

Köszi

(közben teljesen lemerült, a számla a telomania céghez szól, 2022, februari)

13 as droid van rajta

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#5477) KoVee84 válasza bajaki (#5475) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nem itthonról, de nekem ez vált be:
HUF 502.67 32%OFF | For Google Pixel 6A Tempered Glass For Google Pixel 6A 5A 4A Screen Protector Full Cover Glass 9H Lens Film For Google Pixel 6A
https://a.aliexpress.com/_mqz6A6M

[ Szerkesztve ]

(#5478) spect80 válasza gti16v (#5476) üzenetére


spect80
senior tag

hát ha víz sem érte akkor tönkrement valszeg. ha nedves a csatlakozó akkor szokta letiltani

(#5479) focvis


focvis
veterán

Lekopogom, az A13-mal megszűntek a "titokzatos" magántelefonszámok a híváslistában.

(#5480) qqzs


qqzs
őstag

13. Gps hasznalat kozben lemerul vagy nullat tolt vezetek nelkul es kabellel is 12-vel egy ora alatt feltoltodott kozben.

Eladó: GTS450

(#5481) barmar


barmar
aktív tag

sziasztok,

android 13-al javult a hálózat eldobálás vagy még mindig használhatatlan a telefon root nélkül? telekommal érdekelne.

köszi

(#5482) *RLaci* válasza barmar (#5481) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nálam hibátlanul működik a 6 pro telekommal, 13.

(#5483) Chris1966


Chris1966
kezdő

Most találtam ezt a topikot,megörültem neki.
Érdeklődnék,hogy az itteni (fel)használók milyen tapasztalattal bírnak az Android 13 frissítés után, illetve arról?
Nálam gyakorlatilag tragikus lett a telefon,és külföldi fórumokat böngészve azt látom,hogy nagyon sokan 'szívnak' ezzel. :W
A fő rendszer fogyasztó a "Telefon tétlen" simán 30% feletti fogyasztással :( :( :( :(
1 éjszaka alatt repülő üzemmódban (!) is képes 30-36% merülésre a telefonom, a korábbi és normál 1-3% helyett. Következő a Mobil Hálózatok, az is szépen viszi a naftát :(
És APP oldalon sem rózsás a helyzet, bejött egy anomália : a Viber lett a fő fogyasztó !!!!
20-27% fogyasztást mutat 18-24 óra használattal, háttér pedig csak 1-2 perc :W :W :Y
Legújabb Viber van fent, Play-ről felrakva. :O
Egyszerűen teljes agyrém, a telefon 1 napot sem bír ki a töltőről levéve a 100% töltöttségről hozzá sem nyúlva megy le gyorsan :o :o :o

Szerintetek várható erre fix, update vagy patch? A szeptemberi érkező patch rendbe teheti ezt? A telefon relatíve új, pár hetes. A12-vel teljesen oké volt, hozta a 'szintet'.
A13 alatt viszont nagyon nem vagyok boldog ezzel, így. :F :F

()Chris()

(#5484) *RLaci* válasza Chris1966 (#5483) üzenetére


*RLaci*
addikt

Erre is csak azt tudom írni mint az előzőre, hibátlan, anomália mentes a telefon, 13ra frissítés után is, nálam.

(#5485) natë válasza *RLaci* (#5484) üzenetére


natë
nagyúr

Dettó

(#5486) bajaki válasza Chris1966 (#5483) üzenetére


bajaki
őstag

Én kedden vettem át egy új Pixel 6 Pro-t az Alzától. Egyből frissítettem 13-ra, utána reset is volt. Nem túl acélos az akku, de ilyen mértékű fogyasztást nem ír egyik egységre sem, mint nálad.

Telekomos kártyával hálózati hibával sem találkoztam.

Reset volt a frissítés után?

(#5487) Xelo válasza Chris1966 (#5483) üzenetére


Xelo
addikt

ez érdekes, nekem AOD bekapcsolva, óránként 1 vagy kicsit kevesebb mint 1%ot merül tétlenül. pl 7 óra alvás után 6-7%ot merül az akku.

bajaki: én előző hét pénteken vettem át, ugyancsak Alzától. első 2-3 napban merült/melegedett rendesen, most már perfekt.

[ Szerkesztve ]

(#5488) Chris1966 válasza bajaki (#5486) üzenetére


Chris1966
kezdő

Köszönöm a válaszokat.
Frissítés után a reset az factory resetet takarna? Mert nem,nem volt az.
Egy 2-3 napos telefonról volt szó, mely A12-őn volt előtte. Nem reseteltem frissítés után, nem volt FR. Hívások, net minden OK - az akku és az APP fogyasztások szálltak el.
Nagyon hasonló dolgok történtek másoknál, kinti usereknél is. Tele vannak a fórumok.
(Google, Android Police, XDA stb.)

Xelo : AOD kikapcsolva, nálam 1 óra alatt tétlenül AOD nélkül még flight mode-ban is képes 4%-ot óránként merülni. 1 éjszaka alatt megvan a 30-36% :( :W

()Chris()

(#5489) bajaki válasza Chris1966 (#5488) üzenetére


bajaki
őstag

Igen, factory resetre gondoltam. Főverzió-váltásnál ajánlott.
Én mindenképpen azzal kezdenék.

(#5490) Chris1966 válasza bajaki (#5489) üzenetére


Chris1966
kezdő

Egy 2-3 napos szinte vadi új telefonnál nem éreztem szükségét.
Nem igen akarnám megint az összes dolgot beállítani, újból belakni egy pár napos/1 hetes telefont. Ez egyszerűen nonszensz számomra ! :W
Kinti fórumok is ettől nyüzsögnek van akinek a FR sem segített semmit. :F

()Chris()

(#5491) Xelo válasza Chris1966 (#5490) üzenetére


Xelo
addikt

ha 2-3 napos akkor várj egy kicsit, írtam előbb hogy első 2-3 napban az enyém is melegedett és merült, holnap lesz 1 hetes és már se nem melegszik, se nem merül. persze az is lehetséges hogy kifogtál egy hibás darabot

(#5492) focvis válasza Chris1966 (#5483) üzenetére


focvis
veterán

Enyém kb. 2 hónapos, nem reseteltem 13-ra váltás után. Telekom fizikai SIM. Minden rendben vele.

Korábbi Pixel3-nál, ill. előtte N5X-en előfordult, hogy rájött a bolondóra és 1-2 hétig jobban merült a kelleténél, majd magától megjavult. (lehet őrültség, de ilyenkor arra gondoltam, hogy most éppen engem figyel meg / analizál a Google :D ) Ennél is számítok rá középtávon.

Vibert nekem nem is mutatja az akksihasználaton belül. Ezek a fő fogyasztók: [kép] [kép], mobilhálózatok 25%, telefon tétlen 18%.

[ Szerkesztve ]

(#5493) bajaki válasza Xelo (#5491) üzenetére


bajaki
őstag

Akku mennyit javult nálad?
1 SIM-mel, 51%-on vagyok most, 1 óra 45 perc képernyőidővel. Reggel 6 körül vettem le a töltőről.
Ettől azért többet várok kicsivel, és még benne sincs a 2. SIM-em.

(#5494) MC Pite válasza Chris1966 (#5483) üzenetére


MC Pite
veterán

Telónak reset, viber ha nem javul, apk-ból fel kell tenni egy korábbit.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#5495) *RLaci* válasza Chris1966 (#5490) üzenetére


*RLaci*
addikt

Simán lehet hibás a telefon. Nálam P6-ból kettő is megfordult, az első hitvány volt, random újraindulások, hívásmegszakadások, hálózateldobások. A második hibátlanul működött, ahogy ez a pro is ami most nálam van. Az akkuidő pár töltés után beáll. Egy nap 5-6 óra sot van nálam, 20-30%-ra merüléssel.

(#5496) spect80 válasza Chris1966 (#5490) üzenetére


spect80
senior tag

Első körben szerintem csak a hálózati beállítások visszaállítását próbáld ki, és ha az nem segít csak utána a gyári resetet

(#5497) Chris1966 válasza spect80 (#5496) üzenetére


Chris1966
kezdő

Köszönöm Nektek a válaszokat. Ma éjjel is sikerült 35%-ot merülnie repülő módban!
Abban a pár napban amikor A12 volt rajta akkor nem volt semmi ilyen merülés, teljesen jól ment a telefon. Ezt az A13 hozta elő, nem a telefon hibás.
Ha a hálózati beállításokat resetelem (Wi-fi, mobil és bluetooth) akkor minden elszáll vele ami SIM is? Gondolok főként a letöltött Telekom eSIM-re. Azt újból meg kell igényelnem a Telekomtól? Vagy azt nem 'gyilkolja' ki?
Még ha az segítene is a "Phone Idle" és stb. őrületben akkor is ott van még az APP őrület a Viber 20%+ fogyasztása folyamatos előtérben van, háttér helyett. :W :W

()Chris()

(#5498) spect80 válasza Chris1966 (#5497) üzenetére


spect80
senior tag

a Wifi, mobiladat és bluetooth beállításokat reseteli. van egy külön checkbox, ahol ki tudod választani, hogy törölje-e az esim-et vagy sem. Ha nem akarod, nem törli. Nem tudom a Telekom hogy kezeli, de a Voda küld egy qr kódot, meg egy password-öt, amivel bármikor újra fel lehet venni az e-simet, nem kell újra igényelni.

A Viber meg lehet simán nem jól kezelni az A13-at. Nálam a raifeissen app nem megy A13on. Azt hittem eleinte hogy a root miatt, de amikor újraraktam a rendszert root nélkül akkor sem indult. Valszeg még túl új az A13 ezeknek.

[ Szerkesztve ]

(#5499) natë


natë
nagyúr

Buta kérdés, de baromi régen rootoltam : ha megteszem wipe minden, ugye?

(#5500) spect80 válasza natë (#5499) üzenetére


spect80
senior tag

a bootloader nyitáskor van wipe, nem a root-tól emlékeim szerint. ha nyitva maradt a bootloader akkor talán nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.