Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) gretzky77 válasza natë (#5699) üzenetére


gretzky77
veterán

És ha frissítek akkor az nem töröl semmilyen adatot ugye?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5702) csipuka válasza gretzky77 (#5697) üzenetére


csipuka
senior tag

Tan az XDA-n olvastam par napja, hogy kijott az uj beta, es ott aszontak, hogy decemberre eri utol a stabil ag ezt a verziot es akkor vissza lehet terni a stabilra gyalu nelkul.
Aaa megvan, de nem ott olvastam.

(#5703) gretzky77 válasza csipuka (#5702) üzenetére


gretzky77
veterán

:R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5704) natë válasza *RLaci* (#5700) üzenetére


natë
nagyúr

Állat :K :C

Defaultra lehet állítani a gcam-et és sandbox módban futnak a google cuccok.

[ Szerkesztve ]

(#5705) gretzky77 válasza natë (#5704) üzenetére


gretzky77
veterán

Mitől annyira állat, illetve miért nem tartod ezt custom romnak!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5706) szlaci888 válasza gretzky77 (#5705) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Engem is érdekelne :R

(#5707) maaniac válasza gretzky77 (#5698) üzenetére


maaniac
aktív tag

Én kb. akkor váltottam bétára amikor kérdezted, nekem fürgébbnek tűnik a rendszer, (viszont ugyanez megvolt 12-ről 13-ra váltáskor is pár napig) többet egyenlőre nam tudok

(#5708) Xelo válasza maaniac (#5707) üzenetére


Xelo
addikt

én végigolvastam a reddites témát, és elég vegyesek a vélemények. több amerikai írja hogy jobb a mobil kapcsolat, több európai meg azt hogy rosszabb, illetve többen említették hogy a bétával nem lehet új bluetooth eszközt párosítani (a már előzőleg párosítottak működnek). általánosságban szeretek tesztelgetni, de mivel melóra is használom a telefont, és a bootloader sincs nyitva (így nem tudnám menteni a dolgot ha a béta miatt valamiért bootloopot kapnék) így én ezt most inkább kihagyom. :)) arról ne is beszéljünk hogy gariban a google support nem nyúl a telefonhoz amíg beta szoftver van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#5709) Chris1966 válasza Xelo (#5708) üzenetére


Chris1966
kezdő

A 'sima' A13 a szeptemberi patch óta teljesen ok, látszólag minden hiba javítva, az akku idő is parádés lett. Tedd fel azt ne 'bétázz'

Más: van valakinek olyan tokja ami nem kell neki, megválna tőle? P6

()Chris()

(#5710) gretzky77 válasza maaniac (#5707) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi közben én is feltettem a bétát, egyelőre nem tapasztaltam semmi anomáliát! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5711) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Frissült a Simple Plus. 13-on eddig nem ment a Visa érintéses fizetés. Kiléptem a bétából, teljes gyalu, Simple Plus fel, és megy az érintéses Visa fizetés.

Pixel 8 Hazel

(#5712) Xelo válasza Chris1966 (#5709) üzenetére


Xelo
addikt

na ez meg a másik, jelenleg semmi problémám nincs a telefonnal. :K települt a szeptemberi patch a megjelenése napján: a rendszer nagyon gyors, akksi nekem teljesen okés, mobilkapcsolat se szakadozik telekom esimmel. nem vagyok amúgy béta-ellenes egyáltalán, de szerintem érdemes megemlíteni a negatív oldalát is a teszterkedésnek, hogy olyanok ne ugorjanak bele akik nincsenek felkészülve az esetleges kellemetlen következményekre. ez nem azoknak szól akik amúgy is rootolnak, moddolnak, custom rendszereket használnak, inkább azoknak az átlagfelhasználóknak akiknek ez a fő telefonuk, és esetleg munkára is használják a pixelt.

nate: én értem hogy neked és sokaknak jó, de ha beleolvasgatsz redditen a témába, van akinek a bluetooth párosítás nem megy vele, van akinek a mobilkapcsolat halt le tőle, van akinek az ujjlenyomat olvasó nem működik beta update óta, stb. nem téged akarlak lebeszélni róla, hanem az olyan embereket akik mondjuk még sose rootoltak, illetve nem tudják házilag megoldani az esetllegesen felmerülő problémákat (mondom ezt úgy hogy voltak évek amíg az xda-n lakta, imádtam annó romolni :D )

[ Szerkesztve ]

(#5713) natë válasza Xelo (#5712) üzenetére


natë
nagyúr

Nincs semmi gond a beta-val, Bluetooth is okés.

(#5714) maaniac válasza Xelo (#5708) üzenetére


maaniac
aktív tag

Nálam hálózati gond nincs, ugyanolyan mint 13-al, új bluetooth eszközt épp tegnap parosítottam gond nélkül

(#5715) spect80 válasza Xelo (#5712) üzenetére


spect80
senior tag

A Bluetooth probléma nálam jelentkezik, de egy-két bt ki be kapcsolás vagy a párosítandó eszköz újraindítása után általában megy. abban nyilvánul meg a hiba hogy megtalája a másik eszközt de nem lehet rábökni hogy csatlakozzon

(#5716) Chris1966 válasza Xelo (#5712) üzenetére


Chris1966
kezdő

Nálam sincsen semmi ilyen. Ez az őrület merülés volt, de a 09 havi patch megoldotta szépen.
Most már állat jó az akku. Hívás-net-BT gond sem volt.
Néha a wireless AA szakadt meg, de most már az sem.

Valaki 1 hete,10 napja ajánlott itt egy P6 tokot. Nem találom a posztot. Megvan még? :)

()Chris()

(#5717) Xelo válasza Chris1966 (#5716) üzenetére


Xelo
addikt

nem én voltam, de szerintem a Spigen Liquid Air a legjobb tok Pixel 6-ra. itt viszonylag olcsón beszerezhető (én is itt vettem csak a pro verziót). kb 3-4 mobil óta használok spigen tokokat, eddig minden eséstől megvédték a telefonjaimat - kopp kopp. :))

(#5718) *RLaci* válasza Chris1966 (#5716) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nekem van még egy. Aprón megtalálod.

(#5719) Chris1966 válasza Xelo (#5717) üzenetére


Chris1966
kezdő

Spigen jó, valóban.

RLaci: köszi, ilyenen már van. Valami másféle tok rémlett valakitől... :(

()Chris()

(#5720) Varoz válasza Chris1966 (#5716) üzenetére


Varoz
őstag

Azt a tokot már elvittem. :))
Ez volt.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5721) gretzky77 válasza maaniac (#5707) üzenetére


gretzky77
veterán

Úgy voltam vele kipróbálom, max ha úgy van akkor kilépek belőle és gyalulom a telót, max újra belakom! Egyelőre semmi gondom nincs vele, Bluetooth probléma sem jelentkezik!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5722) Bazsi84 válasza Xelo (#5712) üzenetére


Bazsi84
tag

Gyanus,h az orszaggal van a baj.Angliaban hasznalom,semmi problema vele,elsok kozott vettem.Hazajottem par hetre,megszakad minden hivasom par perc utan.

(#5723) Varoz válasza Bazsi84 (#5722) üzenetére


Varoz
őstag

Vagy inkább szolgáltatóval még mindig.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5724) kerobi


kerobi
senior tag

No, a cheeky google ugy gondolta a 7 prememierje elött egy honappal leviszi a 6 pro árait. Nem hinném hogy annyira kapos lett volna, pedig az árat a kereslet határozza mekk.
Kérdésem, megéri ilyet venni kb 650 font.
Milyen a memoriakezelese? Nekem olyan kell ami nem altatja be az appot a memoriában
(A samu bealtatja, hiaba tartod nyitva)
Iphone nem altatja be, ellenben jo drágA.
Ez állitolag több band-et tud mint az iphone.
Mekkora a sar érték?

(#5725) Xelo válasza kerobi (#5724) üzenetére


Xelo
addikt

en alza akcioban vettem +kupon, kb 284k hufra jott ki 3ev garival, nekem total megerte. memoriakezelesben top, rengeteg appot tudok megnyitni anelkul hogy altatna/ujratoltogetne oket.

(#5726) Varoz válasza Xelo (#5725) üzenetére


Varoz
őstag

+1 csak nekem sima, nem Pro.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5727) focvis válasza Chris1966 (#5716) üzenetére


focvis
veterán

A wireless AA szakadozását mi oldotta meg?
Nekem kb. az utóbbi 2 hétben kezdett meg-megszakadni a kapcsolatot. Van amikor 20 perc után, de ma pl. végig bírta a 2,5 órás utat.

[ Szerkesztve ]

(#5728) maaniac válasza kerobi (#5724) üzenetére


maaniac
aktív tag

A samu sem altatja be, pixel mellett céges samum van, egyébként fejlesztői beállításokban be lehet állítani, hogy 4 háttér alkalmazás után kezdje csak el bezárni a többit

(#5729) Chris1966 válasza focvis (#5727) üzenetére


Chris1966
kezdő

Nekem a szeptemberi patch óta nem igen szakad meg a wireless AA, előtte előfordult.
Lehet csak szerencse, de azóta nem dobta el.

()Chris()

(#5731) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok! Szeretnék a Pixel 6 pro hoz egy G-cam ot letölteni, de sajnos nem találtam. Tudna valaki segíteni, hogy honnan tudnám letölteni? :F

(#5732) *RLaci* válasza kakuk100 (#5731) üzenetére


*RLaci*
addikt

(#5733) gretzky77 válasza *RLaci* (#5732) üzenetére


gretzky77
veterán

Ez jó sima 6-hoz is vagy ahhoz másik kell?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5734) natë válasza gretzky77 (#5733) üzenetére


natë
nagyúr

Jó. MPW, SGCam, BigKaka jó, a konfig a lényeg.

(#5735) gretzky77 válasza natë (#5734) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi, és mi a különbség a sima APK meg snap.apk között?
Az általad összehozott konfigot nem szeretnéd megosztani? ;] :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5736) natë válasza gretzky77 (#5735) üzenetére


natë
nagyúr

A snap OnePlus-okra van. Pixelre kb mindegy melyiket rakod, de a "sima" mehet.
Az én konfigom a P6P-ra van, ott mások a kamera id-k.

(#5737) gretzky77 válasza natë (#5736) üzenetére


gretzky77
veterán

Ahhhha, oké, azért köszi! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5738) kakuk100 válasza *RLaci* (#5732) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm szépen Laci. :R

(#5739) Ano


Ano
őstag

Google Inteligens Zárolás.

Ez kinek mond valamit? Nem emlékszem hogy bekapcsoltam volna ilyet és most nem tudok belépni a GoPro alkalmazásba mert csak ezt írja ki a telefon.

Beta programban még mindig benne vagyok. Lehet ezzel összefüggésben?

Valami ötlet hogy hogyan oldjam ezt fel?
Találtam leírást hogy a google chrome-on meg androidon ezt hogy kell kikapcsolni, de nem működött.

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#5740) *RLaci* válasza kakuk100 (#5738) üzenetére


*RLaci*
addikt

:R

(#5741) bigrob


bigrob
őstag

Véletlenül szembe jött velem egy cikk, hogy az akkuidőt lehet növelni a Digital Wellbeing és Device Health Services kikapcsolásával.
Cikk
Mai nap alapján azt tudom mondani, hogy valóban van javulás és nem érzem a hátrányát.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#5742) kerobi válasza maaniac (#5728) üzenetére


kerobi
senior tag

Bealtatja, látom az alkalmazáson mikor elindul, hiába tartom nyitva a memóriában.
Amiről te beszélsz az az, hogy mennyi háttér process dolgozhat max egyszerre. Ajánlott a standardon tartani.

(#5743) Xelo válasza bigrob (#5741) üzenetére


Xelo
addikt

"It will affect adaptive battery and charging. It will affect adaptive connection. It will affect any of your bedtime mode stuff. It will affect anything like Fitbits or fitness watches and all that type of stuff and I'm sure there's quite a bit more."

en kihagyom :))

(#5744) spect80 válasza bigrob (#5741) üzenetére


spect80
senior tag

Beállítottam. Egy éjszaka alatt 14-15% helyett 5%ot csökkent a töltöttség. Köszönöm!!

(#5745) kerobi


kerobi
senior tag

A face recognitiont beraktak mar a security opciok közé? Mert mint latom az ujjlenyomat scanner nem remekel.

(#5746) bbendre válasza kerobi (#5745) üzenetére


bbendre
őstag

(Még) nem tudja. Elvileg feature drop lesz vagy csak a 7es fogja tudni. Hivatalos hírek még nincsenek. A kódban benne van, elvileg azt tudná mint a Samsung féle megoldás.

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#5747) natë válasza kerobi (#5745) üzenetére


natë
nagyúr

10/10 nálam :U

(#5748) *RLaci* válasza natë (#5747) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nálam szintén.

(#5749) gretzky77 válasza kerobi (#5745) üzenetére


gretzky77
veterán

Sima 6-on nálam is hibátlan az ujjlenyomat feloldás!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5750) aldebaran válasza bigrob (#5741) üzenetére


aldebaran
őstag

Rájöttem, hogy nekem végig azért nem volt gondom a telóval, mert minden ilyen hülyeséget már az első használatkor kikapcsolok, törlök... :D

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.