Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) focvis válasza spect80 (#5250) üzenetére


focvis
veterán

Köszönöm! :R Telekomos vagyok.
Nagyon nyomjátok ezt a 13 bétát... :D szabi után lehet, teszek egy próbát vele.

(#5252) spect80 válasza focvis (#5251) üzenetére


spect80
senior tag

én annyira azért nem nyomom :) nálam Telekom fizikai és Voda esimmel pár napig tök jól működött, aztán megint kezdte a hívás eldobálgatást, szóval én jószívvel nem tudom ajánlani, de igaz a 12-őt sem :D

(#5253) bbendre válasza focvis (#5249) üzenetére


bbendre
őstag

Ismert bug. Telekom hálózati beállítás miatt van (valahol XDA-n volt erről egy cikk) és nem is érint mindenkit. A válasz röviden, hogy random kinél fordul elő és mi javítja meg. Nincs rá pontos válasz sehol sem a neten

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#5254) gulb válasza ghiottone (#5237) üzenetére


gulb
senior tag

Ukben full supportos telefon mar evek ota ugyebar - de az arat se itt se USAban nem tartja :( igaz egyetlen android keszulek sem... de szomoru hogy ennyire ertekveszto...en ezert se adtam el 1et se mind megvan p1tol fogva..

(#5255) MC Pite


MC Pite
veterán

Nem annyira értem az ezen való rágódást, hisz megvásárláskor is olcsóbb mint az alma.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#5256) qqzs


qqzs
őstag

Legujabb hujeseg, vagy 5x jott elo ket nap alatt hogy elmegy a mobilnet es kiirja hogy a mobilnet nem fog autamatan ujracsatlakozni, settingsbe kezzel kell visszakapcsolni

Eladó: GTS450

(#5257) natë válasza qqzs (#5256) üzenetére


natë
nagyúr

Mit csináltok ti ezzel a szerencsétlen mobillal? :D

(#5258) Drakmusz válasza natë (#5257) üzenetére


Drakmusz
őstag

Ez a világtörténelem egyik legnagyobb rejtélye.:F
Amióta átvettem a tiédet, egyetlen alkalommal sem volt megszakadt hívásom.
A mobilnet stabil.
Fagyás, újraindulás nem volt.
Lehet ha mondjuk napi szinten nyomkodnám 6-8 órát akkor előjönne valami anomália, nem tudom....
Minden gyári, semmit nem állítottam rajta.
Havonta egyszer rányomok a frissítésre, ennyi.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#5259) oba


oba
addikt

Sziasztok!

Egyik barátom a Pixel 6 Pro telefonján beta programhoz csatlakozott, android 13 beta-t használt. Szeretett volna kilépni a betaból, és visszatérni a stabil android 12-re de "tégla" lett a mobil, csak fastboot menü és recovery jött be. Nem igazán ért hozzá, én találtam meg ezt a reddit postot, ahol másnak is ugyanez volt a gondja: [link]
Az ott linkelt sideloados megoldással sikerült életre kelteni a mobilt, de ugyanúgy a beta fut rajta. A bootloaderje zárt.

A kérdésem az lenne, hogy a telefonon lévő "opt out" lehetőségen kívül van e másik mód, hogy stabil 12-es rendszer kerüljön a mobilra? Esetleg ezzel a sideloados dologgal megoldható lenne? Nem volt még soha pixel telefonom, így nem vagyok benne biztos.

Köszönjük a segítséget előre is! :)

(#5260) natë válasza Drakmusz (#5258) üzenetére


natë
nagyúr

Valamit rosszul csinálunk.

(#5261) szkorhetz válasza oba (#5259) üzenetére


szkorhetz
őstag

Onnan ki kell opt-outloni, de nem kell megvárni a stabil OTA-t, Chrome-ból mehet egyből a stabil Factory image. [link] itt leír mindent

(#5262) oba válasza szkorhetz (#5261) üzenetére


oba
addikt

Köszi! Úgy látom, hogy ehhez a flashtoolhoz ajánlott a nyitott bootloader? Az a garanciára nincs hatással? Vagy utána vissza lehet zárni és kész?

(#5263) focvis válasza gulb (#5254) üzenetére


focvis
veterán

Mert a random ruppótlan hüjegyerek egy használt szifonnal szeretne villantani a hasonszőrű haverjai előtt. A Pixelről még nem is hallottak.
Jobb ez így. 🤗

(#5264) szkorhetz válasza oba (#5262) üzenetére


szkorhetz
őstag

Ha a leírással csinálod, akkor eldöntheted, hogy zárja-e vissza.

És nem, nincs hatással a garanciára

(#5265) oba válasza szkorhetz (#5264) üzenetére


oba
addikt

Köszi szépen!

(#5266) gulb válasza focvis (#5263) üzenetére


gulb
senior tag

:)) en abbol mar reg kinottem de ezt a 6ost eladnam es vennek 7est viszont ekkora ertekvesztessel hattt inkabb marad ez is mint az osszes pixel..

(#5267) gulb


gulb
senior tag

Valaki mas is eszrevette mar,hogy akkor vacakol a.legjobban a telefon mobil netje ha ugy 200+ user van kozel kishelyen pl repteren varakozva.. Egyre inkabb az az erzesem hogy a 4g modem piszkosul nem birja a "zajos" helyeket...

(#5268) natë válasza gulb (#5267) üzenetére


natë
nagyúr

1500 fős cégnél nem vettem ilyet észre.

(#5269) gulb válasza natë (#5268) üzenetére


gulb
senior tag

Mondjuk en a Belga Nike kozpontba is majdnem foldhozb...tam mert csak merult az aksi de net nem volt.. Fizikai es Esim is volt benne.. Majd Nlben a kozponti irodankba semmi gond nem volt.. Esku nem jovok ra mitol fugg...

(#5270) csipuka válasza gulb (#5269) üzenetére


csipuka
senior tag

A szolgaltatokon is mulik, hogy prioritizaljak a kapcsolatot. Elsodlegesen az elofizetoknek kedveznek, utana a prepair majd a vegen az MVNO-k jonnek. En is az utolso csoportban vagyok, mert MVNO-nal van a csomagom, es mar jartam igy, hogy zsufolt helyen nem volt net. B@szak meg. Mivel ritkan megyek ilyen helyre, elfogadtam, hogy toredeket fizetem, es azt kapom amit.

(#5271) qqzs


qqzs
őstag

Tegnap ota nem mutatja recent appokat negyzetre bokve. Vissza lehet ezt valahogy allitani?

Eladó: GTS450

(#5272) spect80 válasza gulb (#5269) üzenetére


spect80
senior tag

Na többek között ezért sem váltok vissza erre a telefonra, mert nekem is volt ilyen. Pilisvörösvár egyik külterületi szegletében voltunk, ahol nem rég óta van 4G, azóta sem túl acélos de viszonylag stabil. 11 körül levettem a telót töltőről 100%on, csináltam néhán videót, meg jópár képet, de ezen kívül minimális netezés. 18 órakor 4%-on volt az akksi.

(#5273) qqzs válasza qqzs (#5271) üzenetére


qqzs
őstag

Megtalaltam a settingsben a gestures menut ott leirja a gombos es a huzos megoldasra is hogy recent appok elojonnek de nem jon elo sehogy :W

Eladó: GTS450

(#5274) MC Pite válasza qqzs (#5273) üzenetére


MC Pite
veterán

Más launcherrel/restart?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#5275) gulb válasza csipuka (#5270) üzenetére


gulb
senior tag

Nah most nekem EE elofiz kartyaval csinalja a legnagyobb fesztivalt Ukben...zsufolt helyen ertsd repteren ahol sorban allsz egy kis szuk reszen...halalba erolkodik a telefon semmi net.. Most Dortmundbol irok egy etterem teraszan 160Mbps/10Mps de a meres alatt egeti a kezem!;( Jo van vagy 30fok es suti is a nap... Jah es ez most NL fizikai kartyaval 4G mert 5g ki van kapcsolva azzal ugy merul mint a fejsze... - Nem panaszkodom es karogok mert az nem visz elore semmit. Csak tapasztalat es ugyhiszem egy ilyen keszuleknek pont erre tokeletesnek kellene lennie de hat ez a rebranded chipset hat nem adta ki a googlinak..

(#5276) gulb válasza spect80 (#5272) üzenetére


gulb
senior tag

Nem tudok rajonni mikor hol mitol fugg;( de mar nem is akarok csak hasznalom ha tudom 🫢 mondjuk felesegem p3 is egyre tobb erdekesseggel kuzd manapsag;( Szoval lehet andro es a chip kombinacioja ez az egyedi bughalmaz..

(#5277) Drakmusz


Drakmusz
őstag

Jön lefelé a gigantikus méretű update.:)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#5278) Drakmusz válasza Drakmusz (#5277) üzenetére


Drakmusz
őstag

Hát ez nem tudom hogy mi volt, de nem frissültünk.
Vaklárma.:DDD

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#5279) gulb válasza Drakmusz (#5278) üzenetére


gulb
senior tag

1.25MB letoltott frissult ujraindult es ujra July version van🤣 azert a google is elmehet a ....😛

(#5280) bbendre válasza gulb (#5279) üzenetére


bbendre
őstag

Valami hiba van… allitolag… es az August update a kovetkezo hetekben jon. Most valami GPS hiba lett javitva.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#5281) gulb válasza bbendre (#5280) üzenetére


gulb
senior tag

Allitolag🤣😛 talan ha 2 update jott idobe a tobbi meg ossze vissza...en igy dolgoznek mar nem lellene bejarnom🤣

(#5282) bbendre válasza gulb (#5281) üzenetére


bbendre
őstag

Ha lenne par millo ugyfeled akit ez nem erdeke vagy nem tud panaszkodni akkor mindegy is lenne.

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#5283) gulb válasza bbendre (#5282) üzenetére


gulb
senior tag

Szerencsere nincs direktly ennyi ugyfelem de ha BA-nek nem szallitjuk le a rendszert idobe akkor par millio utas potyiket ideges lesz :)

(#5284) Tewe013


Tewe013
őstag

Vissza nem térő ajánlat: Pixel 7 Pro [link] :D

(#5285) bbendre válasza Tewe013 (#5284) üzenetére


bbendre
őstag

Ez mi ez? Pont itthon lenne egy engineering sample?

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#5286) ghiottone válasza bbendre (#5285) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Simán lehet. Nálam anno egy ilyen Moto X4 volt feketében: [link] .

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#5287) bbendre válasza ghiottone (#5286) üzenetére


bbendre
őstag

Niceeee!!! :Y :R

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#5288) spect80 válasza bbendre (#5287) üzenetére


spect80
senior tag

A előd consumer verziójának produkciója után bele se merek gondolni, hogy ez mire lehet képes :D

(#5289) gulb válasza spect80 (#5288) üzenetére


gulb
senior tag

Csodakra :)))) csoda ha mukodik...

(#5290) spect80 válasza gulb (#5289) üzenetére


spect80
senior tag

kb :)
de szerintem ebay-en így is háromszor ennyiért el tudná adni

(#5291) gulb válasza spect80 (#5290) üzenetére


gulb
senior tag

nem ezek azok a modellek amit lelott a google? es semmi se mukodik rajta igazabol?

(#5292) bbendre válasza gulb (#5291) üzenetére


bbendre
őstag

Van olyan, de ha nem lett jelentve, hogy valaki eladta akkor nem tiltja a Google.

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#5293) rum-cajsz válasza bbendre (#5285) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Igen ez egy referencia telefon, amit fejlesztők kaptak. Kikerült belőlük néhány példány, ez is onnan származhat, mert pont úgy néz ki, ahogy az Android Police cikkben szereplő is volt. Nem nagyon akartam irogatni róla, mert azért én is tartottam tőle, hogy a Google zárolja a telefont távolról, szerencsére semmi ilyesmi nem volt vele a 2 hónap alatt, amíg használtam. Tök véletlenül vettem meg, mert Pixel 6 Pro-nak árulták. Előtte nekem csak "Pixel a"-s telefonjaim voltak, és a 4a után nekem a meglepően szép képek tűntek fel.

Minden működik rajta, bár a frissítések ugye még nem érkeznek, mivel fejlesztői telefon. Android 13 beta van rajta. Van egy rakat google spéci program is telepítve gyárilag.
Az ujjlenyomat olvasóval sem volt gondom, bár én türelmes ember vagyok. De néha tényleg pontosan kellett illesztenem az ujjam, hogy felismerje.
Egyetlen zavaró dolog volt, hogy nagyon melegszik. Kb a Nexus 4 volt nekem ilyen utoljára. (5g előfizetésem nincs, a VoltE be van kapcsolva a menüben, de nem tudom, hogy használja-e. 🙂 )
néhány képet tettem ebbe az albumba, amit a telefonnal készítettem. https://photos.app.goo.gl/wNSSdrVno6skZyZM8

De már másé lett ma.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#5294) leslien válasza rum-cajsz (#5293) üzenetére


leslien
nagyúr

melyik szolgáltatónál vagy?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5295) rum-cajsz válasza leslien (#5294) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Telekomos vagyok.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#5296) TaylorPro


TaylorPro
addikt

(#5297) bl4ze válasza TaylorPro (#5296) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, én már tegnap láttam amikor a radírt kerestem :D

.:. bl4ze .:.

(#5298) gulb


gulb
senior tag

Nah sracok... hogy irjak valami + at is :) 3 nap Deutschland utan 2 nap NL es a telefon mukodik :) Tegnap reggel 7kor vettem le toltorol es meg mindig 30%van benne.. hasznaltam ahogy szoktam igaz a screen time csak 3h eddig.
Esku nem ertem mikor mitol fugg mennyire zabalja az aksi es mukodik a net rendedsen..jah roomingol a netkartyam es igy is franko..

(#5299) gulb válasza rum-cajsz (#5293) üzenetére


gulb
senior tag

Akkor nem tul jo hir :) mert ezt mind tudja a 6pro is... sott.. ( marmint melegedni meg 4gzni csak...) Kepek frankok de 6hoz kepest semmit nem latni rajta..

(#5300) natë válasza gulb (#5299) üzenetére


natë
nagyúr

Minden next gen mobilos cpu/gpu melegedni fog ezután. Ilyen kis készülékeket már nem lehet jól passzívan hűteni. Nagy divat lesz szerintem az órajel leszabályozás megint. Egyébként a 7 eddig tényleg nem tűnik nagy előrelépésnek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.