Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) spect80 válasza greyslay (#4700) üzenetére


spect80
senior tag

kapásból az első link a leírásban, és ott hamar megtalálható:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4702) greyslay


greyslay
aktív tag

Egyébként mi a véleményetek ezekről a skinekrol? Ha elkopik szépen le lehet szedni? Könnyű felhelyezni?

"embertelen ember munka"

(#4703) Bazsi84 válasza leslien (#4690) üzenetére


Bazsi84
tag

Nekem itt UK-ban problemamentes,masnak is sztem ha jol emlekszem hsz-ekbol.

(#4704) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Pixel 8 Hazel

(#4705) Rotate válasza TaylorPro (#4704) üzenetére


Rotate
veterán

jaj, most ment fel nekem is, ha lesz valami tapasztalat, jelzek.

de már az előzőnél is csak apró hibák voltak.

(#4706) csipuka válasza Rotate (#4705) üzenetére


csipuka
senior tag

Megjott a frissites, eddig ok.
Csak annyit vettem eszre ami negativ, hogy az AA az dark mode-ban volt fenyes nappal.
Elvileg be tudom allitani a nappali modot az AA-ban, de jobb lenne ha ez automatikus lenne.

(#4707) llspencerll válasza gulb (#4691) üzenetére


llspencerll
tag

Családban 2db P6 fél éve stabilan szar Telekommal. Júniusi frissítés után már nekem is szarakodik Vodával. Ha talál 3G-s tornyot akkor működik, ha csak 2G hívás és 4G net elérhető akkor dobálja a hívást korábban sokak által részletezett módon és bő 1-2 perc mire a net is helyreáll.

(#4708) greyslay válasza llspencerll (#4707) üzenetére


greyslay
aktív tag

Van arról valami infó hogy színtöl függetlenül szarakodnak?!
Elvileg a fekete több pontecialt hordoz magában hogy szarakodik... (Volt egy ilyen komment aki ezt hallotta)

"embertelen ember munka"

(#4709) gulb válasza csipuka (#4694) üzenetére


gulb
senior tag

UK-DK-NL-BE - szoval inkabb EU :) mar amikor mukodik.. tegnap Belgiumba total csod volt merult ledobalt.. ma NL eddig alig merult es nem dobott le..

(#4710) gulb válasza llspencerll (#4707) üzenetére


gulb
senior tag

Nekem semmi kulonos gondom nem volt a 6pro val majusig! Kikapcsoltam a 2g es az 5g-t is rajta szoval minden is mukodott mondhatni hiba nelkul. Erre majusba elkezdett vacakolni a mobilnet ( azt hittem csak lefedettseg.. ) most meg Belgiumban total csod volt szinte csak eldobalta a netet es az 1etlen hivast is.. Irtam Google supportnak kozoltek kuldjem vissza javitasra a telefont.. lehet az lesz UKbe visszaerek es elkuldom nekik elso koron nem akarnak kuldeni masikat hanem 10nap javitas... de nexus 6ota tudom hogy UKben tudnak kuldeni telot befoglaljak a kartyan a penzt majd megkapja a regit es feloldjak a blokkolast.. szoval en most lehet ezt az utat valaszom.

(#4711) deva


deva
tag

Olvasgatva az utóbbi hozzászólásokat, elég érdekesek a vélemények. Én tényleg örülök, hogy sokaknál hiba nélkül megy minden. Tényleg. Őszintén.

De azt elvitatni, hogy nagyon sokaknál pedig hihetetlenül rosszul működik a dolog, márcsak abból kiindulva is, hogy a topik összefoglalóba szavazás került be róla, hogy kinél milyen problémák vannak, mókás.

Az objektív dolgok:
- VoLTE nem működik (rootolva igen, szóval fizikailag tudna működni, de az más kérdés)
- 5G nincs (még rootolva se, ha jól tudom, bár fizikailag elvileg itt se lenne akadály)

Július elejére belföldön mindenhol lekapcsolják a 3G-t, így azoknál, akiknél 2G inkább nem működik, mint igen, nagy problémák lesznek. De azoknál is, akiknél a telefonálás működik, mert telefonálás közben teljesen átáll 2G-re, szóval beszélgetés közben nem lesz olyan, hogy "várjál már manyikám, megnézek gyorsan valamit facebookon", mert konkrétan nem lesz mobilneted, vagy ha igen, akkor is használhatatlanul lassú.

Szóval így ennyi, szerintem.

Egy konstruktívabb kérdés: ehhez a részéhez nem értek, de a VoLTE hiánya az Google, vagy szolgáltatói (Telekom, Yettel, Voda) felelősség?

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#4712) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Beszáltam egy rövid próba erejéig egy Pixel 6 Próval, de lehet nem lesz hosszú életű a kapcsolatunk.

Hogy legetséges az hogy ujraindítás után azonnal 2-3 százelék eltűnik az akkuból, és elkezd forrósodni a hátulja ?? Ennyire leterhelné egy ujrainditás ? :Y Ilyet én még nem tapasztaltam pedig megfordult már pár teló a kezembe

[ Szerkesztve ]

(#4713) gulb válasza mrThomi (#4712) üzenetére


gulb
senior tag

Nekem ezt csinalta tegnap... es a mobilnet is vacakolt. Ma mondhatni tokeletes egy percre nem volt signal drop :))) ezem megall.

Deva: van VoLTE csak huban nem mukodik :) es az 5g is mukodik EUban es UKben.

(#4714) aldebaran


aldebaran
őstag

Én azt nem értem: ha a telefonálás összes gondját megoldja a root és a magisk max 10 perc alatt, akkor akik ide járnak miért nem csinálják? No offense, csak kérdem...

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4715) spect80 válasza aldebaran (#4714) üzenetére


spect80
senior tag

Én agyaltam rajta, de nem léptem még meg, mert a bootloader nyitás megint reseteli a telót, a céges levelezés nem nem megy fel rootolt telefonra, és a root-tal a havi biztonsági frissítések is nagyjából értelmüket vesztik, mert root-olt telón sokkal könnyebb egy teljes rendszerre kiható rosszindulatú kódot futtatni, mint nem root-olt telón. Úgy meg banki appokat sem szívesen tennék fel

(#4716) mrThomi válasza gulb (#4713) üzenetére


mrThomi
addikt

Tegnap elött már furcsáltam ezt, de akkor pont frissített a juniusi csomagra, ott is eltűnt pár százalék, de gondoltam ez a frissítés miatt volt. Mindegy, megoldás, hogy nem idnítom újra :DDD
Térerő gondokkal még nem találkoztam, igaz nem is nagyon teszteltem meg nem is otthon élek

(#4717) greyslay válasza mrThomi (#4712) üzenetére


greyslay
aktív tag

Esetleg lehet e tudni honnan szerezted be ha persze vásároltad?!

"embertelen ember munka"

(#4718) mrThomi válasza greyslay (#4717) üzenetére


mrThomi
addikt

Miért ? Francia bolt, de pro az most pont nincsen. Használtan vettem egyik itteni ismerősömtől, de innen van [link]

(#4719) llspencerll válasza greyslay (#4708) üzenetére


llspencerll
tag

2 fekete meg egy pink. Cserélgettük egymás között össze-vissza a különböző szolgáltatók miatt. Amiben Telekom volt az szarakodott.

(#4720) deva


deva
tag

#4713: Igen, tudom, ezért írtam, hogy fizikailag nincs akadálya. A kérdés, hogy én ezzel mit kezdjek Magyarországon? "Nyugaton jobb?" :))

#4714: Őszinte leszek, kinőttem abból, hogy rootoljak, és havonta szívjak vele, hogy most a bankos app nem működik, legközelebb a Google Pay, holnap pedig a céges levelezés adja meg magát. Megvettem a Google flagship telefonját, az alapok működjenek. 900€-t fizettem ezért a telefonért, nehogy már rootolnom kelljen, hogy tudjak telefonálni... de most komolyan.

Tényleg szeretem ezt a telefont, mert tényleg tök jó, de az, hogy cserébe az alapokra sem képes, azon szerintem jogosan nem tudok megbékélni.

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#4721) bigrob válasza deva (#4720) üzenetére


bigrob
őstag

Amúgy teljesen igazad van, a bankos app és simple pay miatt nem merem én sem rootolni még...
Az elmúlt 3 hétben nekem is elkezdte ismét dobálni a hívásokat.. :(((
sima P6, stabil 12, beta carrier services

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#4722) aldebaran válasza deva (#4720) üzenetére


aldebaran
őstag

Teljesen jogos. De ha van megoldás, akkor miért ne csináljuk meg? Miért várjuk meg a céget, ami nem fogja megcsinálni... ?
#4721 bigrob
A Magisk topic-ban elmondják, segítenek, hogy hogyan működik az összes app, amit használtok, ha működik.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4723) spect80 válasza deva (#4720) üzenetére


spect80
senior tag

Hasonlóan vagyok vele én is. Nekem nincs bajom a gépészkedéssel, huawei p40 prora is feltettem a GMS-t, de az 110e forint volt. Annyiért ez még épp belefér nálam. 330ért már nagyon nem.

#4722
Inkább vettem egy rendes telefont ami mindenféle bűvészmutatvány nélkül működik.

(#4724) qqzs


qqzs
őstag

Jott valami 16mega 12betara. Mi varhato? ugrjak be valami gyogyszertarba nyugtatoert?

Eladó: GTS450

(#4725) deva válasza aldebaran (#4722) üzenetére


deva
tag

Persze, ezt full megertem, hogy akit nem zavar a root, az megcsinalja, es utana nincs gaz, ezzel semmi problemam nincs. Regen naponta 2x flasheltem telefont kb, de azok meg mas idok voltak :DDD

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#4726) bigrob válasza aldebaran (#4722) üzenetére


bigrob
őstag

Magisk telepítéskor teljesen újra kell húzni a telefont? Mindenem eltűnik róla?

Illetve most a Canary vagy a 24.3 illene?

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#4727) batabe válasza bigrob (#4726) üzenetére


batabe
senior tag

nem a magisk telepítésekor, hanem a bootloader nyitásakor törlődik minden adat. az még csak a root előszobája

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#4728) gulb válasza aldebaran (#4722) üzenetére


gulb
senior tag

Rootolt telefonnal banki appokat hasznalni esetleg open wifiket is nah ott kezdodnek a bajok csak igazan. Nalam fel se merulhet rootolas ha nem mukodik a gyari cucc akkor megy vissza a gyartonak koszi puszi. ( mazli Ukben elen)

(#4729) rankesz válasza gulb (#4728) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Szerintem aki nem tud megengedni magának 2022-ben egy ilyen telefon mellé egy nagyobb adatcsomagot és nyílt wifikre kapcsolódgat az meg is érdemli..

(#4730) spect80 válasza rankesz (#4729) üzenetére


spect80
senior tag

Remélem nem gondolod komolyan, hogy a root okozta összes sérülékenységet kiváltja egy nagyobb adatcsomag.

(#4731) rankesz válasza spect80 (#4730) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Nem, de nem is szedegetek apk-kat mindenféle himi humi oldalakról, meg nem klikkelek semmilyen frissítsd a telefonod most! / nyertél ájfónt bannerekre ( ja, igazából nem is látok semmi ilyesmit, ez is a root egyik előnye, hogy a hosts listában tiltva vannak a reklámok)

(#4732) aldebaran válasza rankesz (#4731) üzenetére


aldebaran
őstag

+1
Sokszor volt root-olt telóm. Nem telepítgetek mindenféle hülyeségeket, nem kattintgatok spam-ekre... stb. Sose volt semmi gondom.
A hülyeség/meggondolatlanság ellen a rootolatlan oprendszer sem véd meg. ;]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4733) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Azert erdekes olvasgatni hogy a mezei usernek mi mindent IS kellene csinalni ahhoz hogy talan mukodjenek bizonyos ALAP dolgok.
Alairom hogy van akinek mukodik es jo minden, de ez igy akkor is egy Fejlesztoi Telefon! Nekik van ra idejuk, energiajuk, hozza ertesuk, stb.
De akkor ne keruljon ennyibe ala Pixel szeria.
Ha viszont mint mondtak nem is olyan reg hogy az iPhone okoszisztema elerese a cel, hat kurva messze vannak attol es oles leptekkel mennek hatra fele :C

(#4734) csipuka válasza HUNgabus (#4733) üzenetére


csipuka
senior tag

Kedves Topikgazda, nem lehetne ezt a referencia hozzaszolast berakni az osszefoglaloba? Akkor a kolleganak nem kell visszajarni kibicelni, de megorizzuk emlekunkben ;]

(#4735) HUNgabus válasza csipuka (#4734) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Kedves, lemondok a jogdijrol, erdekes ha mas picsog hisztizik az nem baj.
Jo szorakozast ehhez a mobil muremekhez!
Tobbet meg olvasni se... leptem onkent.

(#4736) kutga válasza HUNgabus (#4733) üzenetére


kutga
nagyúr

A pixel széria szerintem mindig is erről szólt. Nyilván jobb lenne a helyzet ha hivatalosan lehetne kapni nálunk.

Let the Zone take me if I am.

(#4737) Varoz válasza HUNgabus (#4733) üzenetére


Varoz
őstag

Nem tudom, nekem csak meg kellett venni és tökéletes a telefon. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4738) csipuka válasza Varoz (#4737) üzenetére


csipuka
senior tag

Azt szeressuk, ha olyan panaszkodik es fikaz, akinek van ilyen teloja.
Ha nincs, akkor csak kibicel, az meg olyan mint a szingli okoskodasa a gyereknevelesrol :P
Nekem P6 van, eddig problema mentes. Megyek jovo heten haza es meglassuk hogy boldogul. Bar en sokat VOIP-ozok a kulfold miatt, ha van LTE nekem az is eleg lesz.

(#4739) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Pixel 8 Hazel

(#4740) leslien


leslien
nagyúr

ide is [link] :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4741) gulb válasza rankesz (#4729) üzenetére


gulb
senior tag

Nah most nekem pont 100G csomagom van amit eu szerte hasznalhatok de valami furmanyos modon Belgiumban hasznalhatatlan volt a mobilnet se a UK se az Nl kartyam nem mukodott.. visszatertem Nl es semmi bajom..tokeletesen mukodik minden egyszer nem dobott le;( ez az ami igazan duhito..

(#4742) mrThomi


mrThomi
addikt

Igaz ez nem sokakat érint, de nekem Luxemburgban, Post nevű szolgáltatóval tökéletesen működött a hálózat, pedig itt luxiba nincs is hivatalosan a telefon, és a google 5g lefedettségi térképe szerint nem elérhető itt az 5g se. A telefon hivatalos gyári független, root, mindenféle humbuk nélkül használtam az alap felhasználásra.

Nem lehet hogy ez az egész ország és szolgáltató függő, hogy kinél hogy viselkedik ?

(#4743) greyslay válasza mrThomi (#4742) üzenetére


greyslay
aktív tag

Van itt valaki aki Magyarországon használja ezt a telefont?
:D
Egyébként annó (februárban) emlékszem hogy a Huawei p40 pro Szlovákiában semmi mobilnet nem volt vodafonnal. Szerencsére volt nálam munkas sim kártya (telekom)
És azzal viszont tökéletesen működött. Lehet valami beállítás probléma volt, de érdekes módon a telekomosat se állítgattam.

[ Szerkesztve ]

"embertelen ember munka"

(#4744) spect80 válasza aldebaran (#4722) üzenetére


spect80
senior tag

megvolt a root és a magisk hide. VoLTE működik, Unicredit, myVodafone, ebay app, Telekom TVGO működik. Raiffeisen sehogy sem, a Revolut meg nem is jelenik meg a Play Store találati listában, böngészőből megnyitva azt írja, hogy ez a verzió nem kompatibilis a készülékkel. Tök jó most lehet telefonálni, cserébe egy sor fontos app nem megy. :(

(#4745) aldebaran válasza spect80 (#4744) üzenetére


aldebaran
őstag

Mint említettem, a magisk topocban meg kell kérdezni, mi megy, mi nem. Ott érdeklődtél már?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4746) mrThomi válasza greyslay (#4743) üzenetére


mrThomi
addikt

:DDD :DDD :DDD nyáron letudtam volna tesztelni ha megyek haza, de már becseréltem a telót. Várom a 7 prót nagyon, remélem kijavitják az apróbb hibákat amik nekem nem tetszeztek.

Francia SFR, Orange szolgáltató árul hivatalosan Pixeleket, Német O2 is többek között. Nem lehetséges ha egy ilyen szolgáltatóis teló kerül valakinek Magyarba a kezébe telekomos (vagy amelyikkel problémák vannak) kártyával akkor lehetnek gubancok ? Nem tudom ki honnan veszi, de azt hiszem otthon az alza arul, ki tudja ök honnan szerzik be ??!

[ Szerkesztve ]

(#4747) spect80 válasza aldebaran (#4745) üzenetére


spect80
senior tag

megnéztem ott is. meg még két videót meg néhány weboldalt, köztük az xda-n lévőt. Próbáltam a Shamiko nevű DenyList modullal is, de nincs megoldás. De elég volt ennyi, így is több időm ment el vele, mint amennyit érne. A Revolut Play store hiba meg más történet, azt nem oldja meg a magisk hide, úgyhogy azzal külön el kellene szórakozni egy ideig. Meg egyébként azt is meg merem kockáztatni, hogy nem véletlenül üldözik tűzzel-vassal a banki appok a root-ot, szóval nem is annyira akarom kísérteni a sorsot.

(#4748) Rotate válasza TaylorPro (#4739) üzenetére


Rotate
veterán

semmi extra.

"Google released a new update for Android 13, delivering a small but necessary fix for its Beta 3 update. The fix will restore the Android Beta Feedback app, which was found to be missing for some in the third beta update."

(#4749) rankesz válasza spect80 (#4747) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Nekem megy simán a Revolut, frissül is, Nfc-vel fizetek naponta többször is, igaz mostanában a cib-es kártyám van beállítva. Revolut-ról csak családtag apple tárhelye van fizetve

(#4750) spect80 válasza rankesz (#4749) üzenetére


spect80
senior tag

2 restart után elérhető lett nálam is, de az a fura, hogy nem volt semmilyen módosítás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.