Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) natë válasza gulb (#5150) üzenetére


natë
nagyúr

Rossz döntés. Az első széria mindig szívás.

(#5152) bigrob válasza gulb (#5147) üzenetére


bigrob
őstag

+1 az angol nyelvre, már több éve így használom én is, így ha bármit keresek angol fórumon sokkal hamarabb találok rá infót :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#5153) aldebaran válasza gulb (#5150) üzenetére


aldebaran
őstag

A 6tal is azok szívtak/szívnak akik az első szériát vették. Aki most veszi, nincs gondja. :N

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#5154) kerxy válasza aldebaran (#5153) üzenetére


kerxy
senior tag

Ez nem teljesen igaz, nekem is előrendelésből van és sosem volt baja, nem mindig ettől függ...

(#5155) Rotate válasza aldebaran (#5153) üzenetére


Rotate
veterán

nalunk is ket elorendeleses sima 6-os van a Google Store-bol, release date napján jottek meg. az ominozus januari elbaszott update-et leszamitva semmi gond egyikkel sem.

(#5156) bbendre válasza kerxy (#5154) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem minden kamera bug megvolt amit javítottak folyamtosan azaz volt róla ticket, elfogadták és a patch -ekben benne volt, hogy javítva lett. pl: [link] szóval nem valami random izét említek, hogy jajj de lassú a pity-puty.


Direkt gyári reset után teszteltem és szép zöld volt a kijelző a kamera kép helyett 10ből 6-8 alkalommal minimum. Most csak 100 ból 1x fordul elő amióta kinn van a javítás.

Mindegy mit flashel-tem, mindegy mi volt fenn a bug mindig előjött. Másnak nem.

Ha a HW ugyan az és az SW is ugyan az Nálam miért volt bug és másnak miért nem? (Nem, nem telepítettem semmit.)

Valami ilyemi lehet a hálózat mögött is. Más lehet a hardware a készülékekben?

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#5157) Tewe013 válasza aldebaran (#5153) üzenetére


Tewe013
őstag

Első szériás Pixel 6-om volt, semmi extra hiba nem jött elő.

(#5158) natë


natë
nagyúr

Augusztusra mondják a 13 finalt?

(#5159) bbendre válasza natë (#5158) üzenetére


bbendre
őstag

Elvileg igen. Ha minden igaz a jelenlegi Beta az RC2-nek felel meg.

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#5160) Rotate


Rotate
veterán

jah ma jott ki megy egy utolsó beta, szerintem innen mar csak a stable jon.

(#5161) spect80 válasza bbendre (#5156) üzenetére


spect80
senior tag

Sw nem ugyanaz 6 és 6 pro között.

(#5162) qqzs


qqzs
őstag

Mi a hotkoros bubabatos @&$-$(# van ezzel a telefonnal. Pixel 6 elso szeria voda hu. Eleinte elojott minden hivasmegszakadas sipolas anyamtyukja. Atmentem 12 betara amibol mostanra sima 12 lett valamiert. Egyszer kerdezte hogy nem e akarok 13 betara menni de nem akartam. Szoval par hete nincs kulonosebb baj. Most par napja. Lefagy, nem reagal erintesre sokszor ujrainditasig. Megint megszakadnak hivasok, dark mode meghulyul, merul mint allat. Kocsiban gps-el jobban merult mint toltott amivel sose volt eddig problemam. De hogy a @_@$-ba tud elromlani ugy hogy nem frissult semmi a napokban?
Hogy tudok 13 betara frissiteni reset nelkul?
Vagy barmi otlet? Volt tapasztalat mar ezzel a supportot zaklatni mert asztalcsapkodos kedvemben vagyok full refundra. :)

Eladó: GTS450

(#5163) Ano válasza qqzs (#5162) üzenetére


Ano
őstag

13-ra átálás simán megy ... nem kell resetelni. Én is smán csak jelentkeztem és feltettem ... 13 béta lett belőle :)

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#5164) spect80 válasza qqzs (#5162) üzenetére


spect80
senior tag

Nekem 6 pro A13 betaval ugyanezt csinálta. Annyi difi volt hogy nem fagyott, csak simán elkezdett merülni és hívást dobálni

(#5165) bl4ze


bl4ze
veterán

Hölgyek, Urak, jelenleg egy 4a 5G-t használok, de lehetőség van cserére, céges telefon keretében.
Láttam, hogy a Pixel 6 itthon elérhető 208K-ért (Mobil Factory - ajánlott, korrekt cég?)
Kérdésem: aki használja, mennyire van megelégedve vele? Van valaki aki használta a 4a 5G-t is? Ahhoz viszonyítva milyen ? :)
Telekom e-sim és Yettel normál sim lenne benne.
Telekomnál megy az 5G már vagy VoLTE ?
Átlag használattal mennyit bír az akku, vezetékes töltés normálisan működik?
Érdekel minden tapasztalat, vélemény. Szemezek vele, hogy csere de nem minden áron csak ha tényleg megéri, előrelépés 4a 5G-hez képest :) Köszi :R

.:. bl4ze .:.

(#5166) natë válasza bl4ze (#5165) üzenetére


natë
nagyúr

Na, ami cunamit most kapni fogsz :D

(#5167) kristoof92 válasza bl4ze (#5165) üzenetére


kristoof92
tag

Telekomnál az esimnek mennie kéne, nem tudom hogy volt-e a topikban említve, de a Telekom esim aloldalán a hivatalosan támogatott eszközök van a Pixel 4-5-6.
Elvileg a Telekomnál a VoLTE megy a legújabb szoftverrel, az 5G csak roottal.

(#5168) bl4ze válasza kristoof92 (#5167) üzenetére


bl4ze
veterán

Ok, köszönöm. Root nem játszik banki alkalmazás, app miatt.
Ha VoLTE megy az remek.
5G nekem nem ment a Telekomnál, próbáltam. (4a 5G)

Pixel 6 akku mennyit bír átlag felhasználás esetén 2 simmel, ill. heavy usereknek ? :)

.:. bl4ze .:.

(#5169) qqzs válasza bl4ze (#5168) üzenetére


qqzs
őstag

Olvass mar kicsit vissza...es menekulj

Eladó: GTS450

(#5170) Drakuf válasza bl4ze (#5168) üzenetére


Drakuf
tag

Heavy usereknek? Hát figyelj, miután túlmelegszik a telefon és kikapcsol szinte semmit nem fog fogyasztani azt garantálom :D :D

(#5171) natë válasza Drakuf (#5170) üzenetére


natë
nagyúr

Közel 40 fokban végig videózva, fotózva egyszer sem kapcsolt ki. :U 8 napos nyaraláson.

[ Szerkesztve ]

(#5172) Tewe013 válasza bl4ze (#5168) üzenetére


Tewe013
őstag

Nekem jó volt az üzemidő 2 SIM-mel a sima 6-oson egy napot simán elment, 6-7 óra SOT-vel.

(#5173) bl4ze válasza Tewe013 (#5172) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszönöm, ez hasznos infó. Nem úgy mint a "menekülj"...

.:. bl4ze .:.

(#5174) barnam_ válasza bl4ze (#5173) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nekem Pixel6 van.
Vezeték nélküli töltést nem próbáltam, de a madzagos gyorsan tölt a saját töltőjével meg a Xiaomi gyors töltővel is működik.
Akku 1 nap, többet csak megszorításokkal lehet elérni szerintem.
A rendszer számomra hibátlan, sosem volt semmi melegedés vagy fagyás. Jelenleg a legutolsó Android13 bétát használom.

Ja még annyi, hogy ennél a modellnél a Google tiltja az 5G-t, vagyis csak azokban az országokban és szolgáltatónál működik root nélkül, ahol hivatalosan árulják a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#5175) bl4ze válasza barnam_ (#5174) üzenetére


bl4ze
veterán

Ok, köszönöm. Itthoni beszerzés a Tiéd?

.:. bl4ze .:.

(#5176) barnam_ válasza bl4ze (#5175) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem, német Media Markt.

(#5177) Drakuf válasza natë (#5171) üzenetére


Drakuf
tag

Kinek mit dobott a gép :))

(#5178) natë


natë
nagyúr

A Graphene OS-szal nem megy véletlenül out of the box a voLTE és 5G?

(#5179) natë válasza natë (#5178) üzenetére


natë
nagyúr

Nem, most próbáltam.

(#5180) MC Pite válasza rankesz (#5123) üzenetére


MC Pite
veterán

Jól értem, itthon yetellel megy roottal a volte (5g nem érdekel)?
Viszont sajna a banki app (otp) is kellene, meg nem szívesen váltanék az k.ü. flottából se telekomra, ha megoldható máshogy. Ha már a 3g-t lelőtték és helyenként nem tudok telefonálni ...
:R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#5181) rankesz válasza MC Pite (#5180) üzenetére


rankesz
Topikgazda

K. Ü. Flottás vagyok én is, és root-olva van a 6 pro a volte miatt ( 5g engem se hat meg. Ja és megy a wallet, alá van téve a Revolut és a cib kártyám is, mindkettő saját app-ja is megy vígan

(#5182) qqzs


qqzs
őstag

Majd meglatod hogy a "menekulj" volt a leghasznosabb info.
Beta 13 fent van. Ez egy kabare. Kezdodik minden elolrol az elso hibak kozt volt a auto brightness nem mukodik. Ujra nem megy. Sokszor lefagy. Screen touch sokszor nem megy.

Eladó: GTS450

(#5183) MC Pite válasza rankesz (#5181) üzenetére


MC Pite
veterán

De a revolut töltéshez meg kell a magyar banki app; az otp nem wallet kompatibilis :( . De ha a cib-é megy, vajh az opt-s is mehet? Akkor jöhetne a 6a :)

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#5184) szkorhetz válasza qqzs (#5182) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nem mondom, hogy nem hiszek neked, de nálam béta 13 teljesen hibátlan.

(#5185) natë válasza szkorhetz (#5184) üzenetére


natë
nagyúr

+1

(#5186) korner83


korner83
tag

Sziasztok!

Pixel 6 vásárlását tervezem, nem szeretném rootolni stb ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem:
- telekom hálózaton használnám, nem fontos az 5g, de korábban olvastam, hogy sokaknak megszakad a hívás stb., mik jelenleg a tapasztalatok, mennyire megbízható a készülék?
- itthon hol érdemes megvásárolni?
- milyen tapasztalat van nem pixeles bluethooth fülesekkel? mennyire stabil a kapcsolat, megfelelően működik a vezérlés? Egyenlőre Oneplus fülessel használnám, de tervezem új füles beszerzését is. Van e javasolt füles hozzá?

Köszi a segítséget!

(#5187) qqzs válasza szkorhetz (#5184) üzenetére


qqzs
őstag

Akkor en egy prototipust fogtam ki.

Eladó: GTS450

(#5188) bbendre válasza qqzs (#5187) üzenetére


bbendre
őstag

Mekem a sok promlémás Pixel 6 Pro az Android 13 Betával majdnem hibátlan

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#5189) bl4ze válasza korner83 (#5186) üzenetére


bl4ze
veterán

Hasonló volt nekem is a kérdésem, továbbra is érdekelne :
- telekom hálózaton használnám, nem fontos az 5g, de korábban olvastam, hogy sokaknak megszakad a hívás stb., mik jelenleg a tapasztalatok, mennyire megbízható a készülék?
- itthon hol érdemes megvásárolni?

.:. bl4ze .:.

(#5190) HUNgabus válasza bl4ze (#5189) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Kerlek ne sertodj meg de nem birom tovabb...

Mit nem lehet megerteni azon hogy ez a telefon egy orosz rulett? Olvass mar vissza csak par oldalt...
Sokaknak "hibatlanul" mukodik, masok meg csak szivnak vele. Nincs Szent Gral hogy ha innen veszel meg ilyen szinbe vagy ekkor gyartva akkor tuti jo lesz. Azt hogy milyen kartyaval hasznalod is mindegy. Szerencse kerdese ki mit fog ki.
Nem hiaba van a HA is tele vele. Nezd meg az Alza honlapjan mennyi az olyan elado ami "csak" kibontott, vagy visszavitte mar vki. Vajon miert?
Egyik az enyem pl amit meg aznap vittem vissza, kifogtam egy szart, ez van, elengedtem ezt a telot, talan a 7es jobb szeria lesz. (szebb is)

[ Szerkesztve ]

(#5191) spect80 válasza bl4ze (#5189) üzenetére


spect80
senior tag

nekem egyik beta feltelepítése után 2 napig jó volt, aztán váratlanul, látszólag minden előjel nélkül megint elkezdte a merülés és híváseldobást telekommal.
dual simmel használom, lehet az is közrejátszik

[ Szerkesztve ]

(#5192) bl4ze válasza HUNgabus (#5190) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem sértődök meg, nem vagyok olyan.
Lehet akkor elengedem és használom tovább a 4a 5G-t. Az is tud rendesen melegedni és lelövi a mobilnetet stb...
Nem erőltetem a váltást akkor. Köszi minden infót.

.:. bl4ze .:.

(#5193) gnugnu19


gnugnu19
friss újonc

Sziasztok!

Egy hete vásároltam használt P6-ot, és mivel előtte sokat olvasgattam a hozzászólásokat, gondoltam röviden megosztom tapasztalatimat.

A valóban nem túl acélos üzemidőn kívül a gyakori problémák közül szerencsére egyik sem fordult elő nálam (egyelőre legalábbis): hálózatot (Telekom 4G) és wifit stabilan tartja, ujjlenyomatolvasó szinte tökéletes (üvegfóliával... lehet elég karakteresek az ujjbegyeim :D). A bétára még nem frissítettem, gondoltam nem hívom ki magam ellen a sorsot ilyen korán...

A pozitív tapasztalataim ellenére azonban tényleg fontos kiemelni: ahogy előttem írták, valóban oroszrulett a teló, nekem azonban mázlim volt, remélem így is marad!

(#5194) spect80


spect80
senior tag

Keresd a hibát a képen 😀

(#5195) bbendre válasza spect80 (#5194) üzenetére


bbendre
őstag

Nice. 24 óra és 13%? very nice

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#5196) spect80 válasza bbendre (#5195) üzenetére


spect80
senior tag

igen, de a lényegi rész, hogy SIM kártyák nélkül is a mobilhálózat a legnagyobb fogyasztó :D

(#5197) korner83 válasza gnugnu19 (#5193) üzenetére


korner83
tag

Köszi, hogy megosztottad a tapasztalataidat! Hasznos, ha nem csak a bugok és hibák kerülnek megosztásra.

(#5198) Bazsi84 válasza korner83 (#5197) üzenetére


Bazsi84
tag

Az a kisebbség,de a hibáktól hangos a topik.Pedig elmondta sok ember sokszor,h hibamentes.ettol fuggetlenul biztos ki lehet fogni rosszat.

(#5199) Varoz válasza HUNgabus (#5190) üzenetére


Varoz
őstag

Mármint, hogy azt a féltucat embert olvasgassa akik itt szövegelnek róla? :U
Mindenki más vígan használja! ;)
Nálam azóta is hibátlan. Nagyon sajnállak.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5200) HUNgabus válasza Varoz (#5199) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Miért is? Mert nem pocsékolom az időm és megélhetésem erre az ipari csodára?

Soha nem mondtam azt hogy ez egy "szar" telefon, csak azt hogy sok van közte ami hibás, nem működik stabilan, megfelelően. (kinek mi a sok, részletkérdés)

Örülj neki hogy kifogtál 1 jót, vagy lehet tisztába se vagy vele ha éppen "rossz".
Azt pl honnan tudod ha nem keresnek naponta sokan és több irányból hogy mindig elérhető vagy? Akiknél ilyen hiba van azok még SMS értesítést se kapnak róla, vagyis "nem tudják" hogy keresték őket. Enyém is ilyen volt. Direktbe kértem jó pár embert hívjon fel aztán semmi majd mikor én hívtam közölte többször is keresett de ki se csöngött! Zsír új 0 perces Alzás, dobozból kivéve Yettel kártya, Bp és környéke. Persze kérhettem volna cserét, majd csak 1x jó lesz, de nincs időm ilyenekkel szarakodni.

Részemről megint OFF, ide nem lehet "rosszat" írni mert .... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.