Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10101) MartOOn


MartOOn
addikt

tükrös fóliát spicára tud valaki?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10102) kali válasza O_L_I (#10097) üzenetére


kali
legenda

nálad miben nyilvánul meg a jd4 instabilitása?
csak mert a párom telcsijén hibátlanul megy a jd4, semmi probléma vele!

(#10103) laci06


laci06
senior tag

Szia!
Valaki le tudná irni, hogy itthonról hogyan tudok frissiteni, lépésről, lépésre?
Próbáltam keresni új pc studiót, de semmelyik sem hajlandó felismerni, de lehet, hogy csak én nem csinálok valamit jól:)
Tehát kikapcsolva kell frissiteni? Egy linket a használandó pc studióhoz kérhetnék?
Vagy ha van egy link ahol elmagyarázzák, hogy hogyan kell, akár angolul, nekem az is jó, csak legyen elég szájbarágós:)

(#10104) O_L_I válasza kali (#10102) üzenetére


O_L_I
őstag

Tegnap áltában újraindult például, meg több FC-vel találkoztam mióta ez van fenn.
Hozzáteszem előforulhat hogy azok a progik fagyogatnak amikből régebbi verziókat raktam fel.

(#10105) pdaghost válasza kali (#10102) üzenetére


pdaghost
tag

Csatlakozom, nekem sincs gondom vele.

(#10106) Skynet258 válasza laci06 (#10103) üzenetére


Skynet258
veterán

Nincs jelenleg működő PC Studio, nem tudsz vele frissíteni, csak a szervizben.
Elég szájbarágós voltam? ;]

https://geekpulse.hu

(#10107) kali válasza O_L_I (#10104) üzenetére


kali
legenda

szerintem nálad valami külön/utólag feltelepített alkalmazás kavarhat be!

(#10108) O_L_I


O_L_I
őstag

Van olyan listája valakinek hogy milyen serviceket érdemes auto killre rakni és miket nem szabad?

kali: Gyanítom én is. Már el is keztem leszedegetni párat. Csak hogy nincs nálunk fizetős Market!!! (Tudom, hogy hallod Google :(( ) Így aztán egyéb forrásokból kell beszerezni a fizetős appokat, pedig ezeket a 2-3 eurókat simán kifizetném azért a pár alap progiért ami kell (Home app, jó task killer, fullos music player, meg még ez-az )

[ Szerkesztve ]

(#10109) r.zozo válasza petipetya (#10083) üzenetére


r.zozo
tag

Bocs kimaradt egy-egy szo a hz-mbol
Szoval atkonvertalja szepen, elinditja a flesh tartalmat, de kb 1.masodpercnel restartol a telo.
Hat nem tudom talan annyira meg nem fontos a flesh tartalom hogy mindent elorol kezdjek:-(

dropbox tenyleg mukodik csak turelmetlen voltam, vagy valamit rosszul csinaltam elsore

Kekfogas progira valaki?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#10110) Dorian


Dorian
félisten

Én tegnap este frissítettem a Wend-beli Samsungban (T-mob) JD2-t kaptam. Még be kell állítgatni mindent...

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#10111) r.zozo


r.zozo
tag

Bocsi ez kimaradt
Valaki olyan email progit tud ami a vipmailt azaz mar indamailt kezeli? Esetleg ha valaki hasznal is ilyent a beallitasat is elkuldhetne, nagyon megkoszonnem:-)

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#10112) herni


herni
tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy az igo-t honnan lehetne beszerezni mert sajnos én nem kaptam hozzá.

Samsung Galaxy Spica -> Galaxy Ace -> Galaxy S -> Galaxy S II -> Galaxy S4 LTE

(#10113) kali válasza herni (#10112) üzenetére


kali
legenda

(#10114) EczkE


EczkE
addikt

Bevittem a telót, 1 óra múlva megyek érte! :DD

Asszem mindenféleképpen!

(#10115) 8zabi válasza kali (#10113) üzenetére


8zabi
őstag

hú köszi hallod, hónapok óta keresem ezt a fasza linket, de senki sem tudta megadni ;]

(#10116) O_L_I válasza kali (#10113) üzenetére


O_L_I
őstag

És innen mindig le lehet tölteni az aktuálisat? :DDD
Bakker én meg itt szopok mindenféle kétes weboldalakkal amitket itt nem lehet megemlíteni :DD

(#10117) herni válasza kali (#10113) üzenetére


herni
tag

De itt csak demo van nem?

Samsung Galaxy Spica -> Galaxy Ace -> Galaxy S -> Galaxy S II -> Galaxy S4 LTE

(#10118) pdaghost válasza herni (#10117) üzenetére


pdaghost
tag

Ezen a fórumon az a gyanúm mást nem is nagyon fogsz találni. :)

[ Szerkesztve ]

(#10119) herni válasza pdaghost (#10118) üzenetére


herni
tag

és esetleg privát üziben tudsz segíteni? :P

Samsung Galaxy Spica -> Galaxy Ace -> Galaxy S -> Galaxy S II -> Galaxy S4 LTE

(#10120) VD válasza herni (#10117) üzenetére


VD
őstag

FYI, hátha így érthető lesz:

amit tiltunk fórumunkban:
minden olyan hozzászólást, amely kimeríti a "Wareztevékenység" fogalmát, vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan
használatát elősegíti (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra);
használatára buzdít;
illetve segítséget kér ezek beszerzésében, használatában.

de látom a megoldást már megtaláltad. :K

[ Szerkesztve ]

(#10121) devast válasza herni (#10117) üzenetére


devast
addikt

Hát, tudod, szoftverért néha pénzt is szoktak kérni egyes csúnya emberek. :DDD Az a cucc nem jár a telefonhoz, azt a szolgáltató adja ajándékba mellé(ergo a szolgáltató fizeti ki).

(#10122) pdaghost válasza herni (#10119) üzenetére


pdaghost
tag

Nekem adták hozzá így egyéb beszerzési forrásnak jelenleg nem néztem utána.
De lehet akad aki priviben tud neked segíteni.

(#10123) kali válasza herni (#10117) üzenetére


kali
legenda

nem, megrendelhető a teljes verzió!
látom, a szabályzatra már kitértek előttem!

[ Szerkesztve ]

(#10124) herni válasza kali (#10123) üzenetére


herni
tag

őszintén? arra számítottam hogy valaki priviben azért dob valamit, vagy legalább azt elmondja hogy melyik lenne jó, mert megkeresni megtudnám :)

Samsung Galaxy Spica -> Galaxy Ace -> Galaxy S -> Galaxy S II -> Galaxy S4 LTE

(#10125) #hpq


#hpq
aktív tag

Fantasztikus kérdésem lenne, valószínűleg én nézek be valamit. Szóval fel frissítették telefonomat 21.-re, ki pipáltam, hogy "Allow install of non-Market applications", memória kártyára felmásolom az apk kiterjesztésű fájlt mégis amikor telepíteni akarom ezt dobja ki "No applications can preform this action". 1.5-nél úgy emlékszem ugyan így csináltam és nem volt probléma. (újraindítás megvolt)

// -

(#10126) Kakumix válasza MartOOn (#10101) üzenetére


Kakumix
senior tag

eBay-en láttam már. [link]
Bár nem értem miért kell a jelenleg is nagyon és zavaróan tükröződő kijelzőre egy még jobban tükröződő fóliát tenni. Ha süt a nap így sem látható jól a képernyő. Pár hete felhős időben kimentem a Duna partra kutyával, megúsztatni. Gondoltam amíg pancsikol megnézek egy részt a Pacific című sorozatból, de fel kellett adnom mert bár fák voltak felettem és enyhén felhős volt az ég is a képernyőn nem láttam semmit (épp éjszakai, sötét jelenetek voltak).

Legyen szép napod!

(#10127) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

miazhogy dolphin browser hd? szerintem külföldiek csinálják (mármint az angol nyelvterültethez képest)

(#10128) adamfriday válasza #hpq (#10125) üzenetére


adamfriday
senior tag

Hmm, ez súlyosan hangzik. :S Marketről tudsz telepíteni? Tuti, hogy .apk a kiterjesztése ugye?

(#10129) O_L_I


O_L_I
őstag

Megint kikapcsolt áltában... És ilyenkor ki kell vagyem az akksit hogy újra be tudjam kapcsolnai....
Csak nekem csinálja ezt??? Tökéletesen megbízhatalanná teszi a telót mert sosem tudhatom hogy mikor kapcsol ki.

(#10130) #hpq válasza adamfriday (#10128) üzenetére


#hpq
aktív tag

Igen persze Marketröl tudok telepíteni, és igen biztos, hogy .apk mert 1.5-re is ezt tettem még fel.

[ Szerkesztve ]

// -

(#10131) rilhiro


rilhiro
csendes tag

Tisztelt Fórumtársak!

Help me!
Exchange 2000-en lévő postafiókot szeretnék elérni. Foglalkozott már valaki ilyen problámával? Sikerült már valakinek megoldania?
Exchange 2007 elérése tökéletesen működik.

r

(#10132) eftepe válasza MartOOn (#10101) üzenetére


eftepe
tag

Tükrös fólia a Speedshop-ban.:[link]

[ Szerkesztve ]

(#10133) hudyfiu


hudyfiu
senior tag

Nem tudom milyen árak vannak mostanában de az extreme digital-nál 59.900 ért vesztegetik és most 0% thm van.
Gondoltam beírom hátha nézegetik az oldalt olyanok mint én aki szeretne venni mostanában telefont.
Természetesen akár mit lehet venni 0% thm-re nem csak ezt :)

(#10134) duffbeer válasza #hpq (#10130) üzenetére


duffbeer
őstag

Esetleg próbálj meg a programok alapértelmezéseivel játszani, vagy próbálj ki több fájlkezelőt.

(#10135) duffbeer válasza O_L_I (#10129) üzenetére


duffbeer
őstag

Zsebben, vagy csak úgy az asztalon kapcsol ki?

Az enyém miután megvettem másnap pár óra alatt kétszer kapcsolt ki a zsebemben, de úgy, hogy elfelejtette az időt is. Harmadnap visszavittem a telefont, bent akarták tartani, mert ugye cserélni csak akkor tudják 3 napon belül, ha reprodukálható a hiba. Aztán kiegyeztünk egy akkucserében. Emberke szerint találkozott már olyannal, hogy hibás akku okoz ilyesmit. Nehezen hiszem, de ám legyen. Mindenesetre eddig OK.

(#10136) Skynet258 válasza hudyfiu (#10133) üzenetére


Skynet258
veterán

Pár percig elgondolkoztam egy Desire megvételén... :U

https://geekpulse.hu

(#10137) O_L_I válasza duffbeer (#10135) üzenetére


O_L_I
őstag

Simán asztalom áltában.

Most leszedtem minden régebbi verziós innen onnan össze kukázott appot úh meglátjuk mi lesz.

(vagyis nem mindet a beautiful widgettől nem vagyok hajlandó megválni :) bár a GDE-től is nehéz volt)

Amúgy szerencsére fw frissítés előtt felírtam az eredeti szoftver adatait tehát ha minden kötél szakad csak meg tudom szerezni valahonnan.

Alapsáv: i5700XXIL4
Kernel: 2.6.27 root@dell1-desktop)
Build: CUPCAKE.XXILE
ha esetleg van valakinek :)

[ Szerkesztve ]

(#10138) hudyfiu válasza Skynet258 (#10136) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Jaj, ne is mond.
Mikor megláttam milyen 'olcsó'...
Szívemhez kaptam rendesen csak sajnálnék ennyit kiadni egy telóért.
Pedig az megérné!!!

(#10139) ReDPiTTY válasza O_L_I (#10129) üzenetére


ReDPiTTY
tag

Én amikor megvettem háromszor lefagyott,kétszer újra indult,Igo-t nem lehetett aktiválni.Visszavittem,1hétig szervíz,és csere lett a vége.Azóta az új minden hiba nélkül müxik.

[ Szerkesztve ]

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#10140) pdaghost válasza O_L_I (#10137) üzenetére


pdaghost
tag

Szerintem ez lesz az amit én belinkeltem még tegnap p-s verzióban.

[ Szerkesztve ]

(#10141) O_L_I válasza pdaghost (#10140) üzenetére


O_L_I
őstag

csak az enyém független :(
Ha nem javul a dolog akkor futok egy kört a samsung-firmwaresen is és meglátjuk.

Az ugye akkor valószinű hogy ha jelenlegi állapotában (JD4 semmi mod vagy root)beviszem egy samu szervízbe akkor elhajtanak.

(#10142) bazsika89


bazsika89
tag

Ma voltam a Westendbe, megkérdeztem a Samsung-nál, hogy mi is a helyzet. Mind a három szolgáltatóra ott van a frissítés és függetlenre is. A függetlenen viszont nem lehet 3G segítségével netezni, csak wifin. Szerintem mi függetlenek még várhatunk egy picit...

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#10143) beers válasza O_L_I (#10141) üzenetére


beers
addikt

P-s csc-t nem teszed fel!
Azzal elhajthatnak sajnos!

M&N

(#10144) devast válasza bazsika89 (#10142) üzenetére


devast
addikt

Mert miért ne lehetne? Csak kézzel, neked kell beállítanod az APN-eket.

Megkérdem itt is. Megvan valakinek, a pannonos hivatalos 2.1 frissítés? Utánnanézek, hogy milyen módon lehet azt lementeni olyan formában, hogy az odin megegye :D

[ Szerkesztve ]

(#10145) pdaghost válasza devast (#10144) üzenetére


pdaghost
tag

Azt szerintem sokan megköszönnék. :) :R

(#10146) O_L_I válasza beers (#10143) üzenetére


O_L_I
őstag

akkor is kellene az eredeti CSC nem? vagy az nem változik?

(#10147) beers válasza O_L_I (#10146) üzenetére


beers
addikt

Változik!
Ez az amit még nem sikerült beszereznünk! (illetve egy p-s van, de t és v, független még hiányzik)
Talán egy jószívű szervízes majd segít nekünk!

M&N

(#10148) picur220 válasza eftepe (#10132) üzenetére


picur220
veterán

Háromezerért változtassa arannyá, majd akkor megveszem:DDD

Pannonos CSC-t meg tudná valaki osztani velem?:D Ez most 2.1 CSC vagy a régi?

[ Szerkesztve ]

(#10149) ravebp


ravebp
senior tag

Nekem független van és megy a 3g is.
Nem értem miről beszéltek.

Rave

(#10150) bazsika89 válasza devast (#10144) üzenetére


bazsika89
tag

Nem tudom, nem nagyon foglalkoztam még vele, főleg hogy ma vettem a telót, a samsungos emberke mondta ezt, azt nem kérdeztem hogy miért, de kihangsúlyozta, hogy még csak wifi-n lehet rajta netezni.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.