Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10751) HOZE1


HOZE1
tag

Sziasztok!
Egy olyan gondom lenne, (hivatalos 2.1), hogy használok névbemondó progit. (pl: saymyname)
(Mert a blútyuk fülessel használva másként nehéz azonosítani a hívót, ha zsebbe vagy tartóba, vagy akárhol van a teló.)
1.5 alatt ez a progi letöltött magának egy TTS-t amit akár magyarrra is lehetett állítani, és egész érthetően beszélt.
A 2.1 ben gyárilag van egy ilyen TTS progi amiben nincs magyar nyelv,
(beállítások/szövegfelolvasó )
és mindenáron ezt akarja használni a saymyname.
(Vagy akár más hasonló progi is)
Hogyan lehetne átirányítani az általam letöltött TTS-re ill. kiütni ezt a gyári szart?

Valami ehhez hasonló ötlet van, mint ahogy ezt megcsináltátok? :

es file explorer - sys - devices - system - cpu - cpu0 - cpufreq - scaling_governor fájlt megnyitni szövegként és a tartalmát átírni: conservative -re.

Előre is köszi a segítséget!
ui: Az öreg N80-as alpból tök jól beszélt magyarul, most meg 2010 van és ezzel kínlódok!
:W

[ Szerkesztve ]

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#10752) BalanceR válasza Dashes (#10727) üzenetére


BalanceR
addikt

Megoldódott a problémám...
csak a task Killerrel kilőttem az USB Mount commandot vétlenül... XD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#10753) kali válasza Lalee (#10750) üzenetére


kali
legenda

mert ha a sim és memóriakártya benne van a telcsiben, és úgy kapcsolod be, akkor olyan háttéralkalmazások/kapcsolatok indulnak el és futnak, amik nem futhatnak a frissítés alatt, mert bekavarhatnak!

(#10754) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

A pannonos 1.5-öt melyik ops-sel kell felrakni mert a régivel nem megy (újjal nem próbáltam)?

(#10755) BalanceR


BalanceR
addikt

A sorozatszám a garin télleg nincs, mivel a samsung Magyarországon a telefonokhoz bianco gart ad, azaz, csak az üzlet pecsétje, illetve jobb esetben a vásárlási dátum van rajta...
A sorozatszám az akku alatt az imei mellett van S/N mező után..
NE AZ IMEI-T ÍRJÁTOK BE, MERT ARRA NEM HOSSZABBÍTANAK!
(nem véletlenül van az IMEI-nek külön sor...)

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#10756) MartOOn válasza BalanceR (#10755) üzenetére


MartOOn
addikt

basszus! 6 évig melóztam mobilszolgáltatónál, mindig az IMEI volt a sorozatszám, ezért hozták létre... ez a szamszung ez mindig kitalál valamit... :N

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10757) beers válasza vadászcsiga (#10754) üzenetére


beers
addikt

pedig a régivel kellene

M&N

(#10758) beers válasza BalanceR (#10755) üzenetére


beers
addikt

Én ráírtam az imei mellé az s/n-t is mielőtt beadtam!

M&N

(#10759) HOZE1 válasza MartOOn (#10756) üzenetére


HOZE1
tag

(#10751)

Erre nincs ötleted?

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#10760) BalanceR válasza MartOOn (#10756) üzenetére


BalanceR
addikt

IMEI:International Mobile Equipment Indentity - Nemzetközi mobil berendezés azonosító
Sorozatszám, azaz a serial number, pedig egy adott eszköz gyári száma
A kettő nem ugyanaz...
KB, olyan, mint a rendszám meg az alvázszám az autóknál...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#10761) MartOOn válasza HOZE1 (#10759) üzenetére


MartOOn
addikt

nézegettem de sajna nincs... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10762) MartOOn válasza BalanceR (#10760) üzenetére


MartOOn
addikt

évek hosszú sora alatt egy telefonnak sem kérték aserial numberét... változnak az idők... :DD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10763) HOZE1 válasza MartOOn (#10761) üzenetére


HOZE1
tag

Azért köszi!

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#10764) kliszi


kliszi
senior tag

Pár napja vettem egy ilyen telot a vodafontol és az lenne a kérdésem ha nem frisitem az op rendszerét akkor is jol fognak müködni rajta a letöltött alkalmazások ? Egyépként nagyon tetszik a telefon , eddigi legjobb telefonom .

(#10765) verser233 válasza BalanceR (#10755) üzenetére


verser233
senior tag

komolyan mondom hihetetlenek vagytok

[ Szerkesztve ]

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#10766) devast válasza vadászcsiga (#10742) üzenetére


devast
addikt

Nekem pont fordítva van. Ha beledöglök se akarja eldobni a wifit, mikor lockolom a telefont. :(

(#10767) Cseneles


Cseneles
őstag

Ez a pc studio mire való?
nekem arra nemképes hogy valamit lementsen a telóról vagy egyszerűen beolvassa a telókönyvet.... mindig hibára hivatkozik :W :W :W
ŰValakinek van valami ötlete ???

[ Szerkesztve ]

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#10768) HOZE1 válasza Cseneles (#10767) üzenetére


HOZE1
tag

Olvass!!!
Amúgy semmire.

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#10769) Lalee válasza kali (#10753) üzenetére


Lalee
aktív tag

Köszönöm. :R

(#10770) Cseneles válasza HOZE1 (#10768) üzenetére


Cseneles
őstag

ezzel sokat segítettél :(((

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#10771) petipetya válasza BalanceR (#10755) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én nem írok be sehová-semmit, és ezzel megoldom a dolgot. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#10772) kali válasza Cseneles (#10767) üzenetére


kali
legenda

egyenlőre mondhatni használhatatlan az alkalmazás, reméljük a későbbiekben majd faragnak rajta valamit, hogy használható legyen...

(#10773) ravebp


ravebp
senior tag

Tényleg Skynet mi van a bloggal?

Rave

(#10774) kern.kz


kern.kz
csendes tag

hy -Mindenkinek!! Lenne egy kis gondom a Galaxy Spica telommal az első nagy probléma az usb összeköttetés a pc -vel az ist....ért se akarja fel ismerni a telot pedig már mindent telepitettem rajta, a másik probléma a wifi tegnap még tudtam a szobámból rendesen használni ma viszont már nem!

Ezekre a problémákra szeretnék segitségnyujtást kérni!!
Elöre is kössz mindenkinek!!!

(#10775) orrlyuk válasza kern.kz (#10774) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Szia!

USB: ha rádugod, elméletileg a felső sort le lehet húzni, és ott van egy bekapcsolható opció. Így sima háttértárként látja. Szinkronizációról ne is álmodj, csak Google accounttal, neten.

Wifi: mindenféle ok elképzelhető, egy újraindítást javasolnék. (telefon)

Amúgy: üdv, ez egy iszonyatosan terjedelmes fórum, de a jó hír, hogy szinte minden kérdésre van válasz, és jó a beépített kereső!!!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#10776) kern.kz válasza orrlyuk (#10775) üzenetére


kern.kz
csendes tag

Üdv! Köszi a segitséget !!!
A wifi töbszöri újrainditás után se indul t-mobilos vagyok regisztrálnom kellet a gmailon létrehoztam egy cimet meg minden.és van a telon ez a market szolgáltatás amivel alkalmazásokat lehet töbnyire ingyen le tölteni ! Szóval ugy gondoltam mivel a kártyám egyenlege a barátnömnek köszönhetöen majdnem minuszba ment :) hogy kicserélem egy olyan szimkártyára main tuti hogy nincs lové meg is történ a wifi elöször szépen végezte a dolgát de ma amikor el akartam inditani a market szólgáltatásat folyamatosam a gmyilon létrehozott cimem jelszavát kéri és amikor be gépelem ki irja hogy no connecting csak nem tudom hogy miért nem jön létre a kapcsolat!!!

(#10777) feri1014


feri1014
senior tag

Ma én is felraktam a Zeam-et, hát eszméletlenül gyors, nagyon tetszik hogy ennyire minimalista. :D

Más: nem értem miért nem lehet azt a nagyszerű keresőt használni? Senki nem kérte hogy végig kell olvasni mind a 10.000 hszt. :F

(#10778) person válasza feri1014 (#10777) üzenetére


person
senior tag

Én is. Majd program leállt majd ismét és így tovább. Nagy nehezen kikapcsoltam majd be és a villogó samsung jelnél megáll. Ilyenkor mi van ? :Y

(#10779) L4mie válasza kern.kz (#10776) üzenetére


L4mie
veterán

ugyanezt szívjuk, szerintem a google account beléptetőjével van valami szar, 2 napja.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#10780) person válasza person (#10778) üzenetére


person
senior tag

Nos biztonsági módban sikerült elindítani és töröltem Zeam-et majd újraindítottam és minden ok. Hú de besz@rtam. :DDD

(#10781) feri1014 válasza person (#10780) üzenetére


feri1014
senior tag

Milyen rom van fent? Nálam JD1 és simán megy, még a GDE is fent van.

(#10782) person válasza feri1014 (#10781) üzenetére


person
senior tag

Gyári. Nem értek az ilyesmihez.
1.5
i5700XXIL4
2.6.27

(#10783) feri1014 válasza person (#10782) üzenetére


feri1014
senior tag

Valószínűleg valamiért az 1.5-ös verzió kavarhat be, marketen is van egy komment a zeam-nél, hogy 1.5 alatt force close-t kap mikor beállítja home-nak. :F

(#10784) EczkE válasza ravebp (#10773) üzenetére


EczkE
addikt

Jogos a kérdés!

Asszem mindenféleképpen!

(#10785) MartOOn


MartOOn
addikt

na most már idegesít!

miért csinálja azt a spicám, hogy olyan alkalmazásokat nyitogat meg (task killernél látom) amiket hetek óta nem is nyitottam meg és tuti nem kell semmilyen háttérben futó widgethez vagy app-hoz.
konkrétan van olyan hogy killer letolok mindent amit csak lehet, majd lerakom telót 30-40 percre, mire felveszem megint belenézek auto task killerbe és nyitva van kb 15 progi!

WTF??? minek nyitogatja????

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10786) feri1014 válasza MartOOn (#10785) üzenetére


feri1014
senior tag

Ez jó kérdés, nekem is nyitogat meg fölösleges alkalmazásokat.

(#10787) zseko


zseko
veterán

Sziasztok!
Vacillálok hogy milyen telefont vegyek, leginkább Omnia II és a Spica között. Az Omnia II azért lenne jó, mert egyszerű lenne átvinni rá a kontaktokat (most is WinMo-s telefonom van), és sms-em is van már jópár ami jó lenne ha megmaradna. Meg persze az amoled kijelző, és a kamera. Spica meg azért lenne jó, mert olcsón megszerezhető, tetszik is, és nem WinMo-s.
Ami érdekelne engem az a fényképezőjének a minősége, valaki feltenne néhány vele készült képet? Vagy linket, ilyen képekhez. Úgy olvastam a 2.1-es androiddal már jobb minőségűek a képek is valamivel, ez is érdekelne. Igaz hogy a mobilos képek felejtősek, de néha jól jönnek, mikor nincs az embernél rendes gép.

köszi!

HR24.hu

(#10788) Tonyo válasza zseko (#10787) üzenetére


Tonyo
őstag

Én nem tudnám elviselni az Omnia II lassúságát :N

(#10789) 8zabi válasza MartOOn (#10785) üzenetére


8zabi
őstag

nem tölt be semmit

linuxon ezt cache-elésnek hívják, mivel van szabad memória, igy ha netalán valamikor szükséged lenne valamelyikre akkor gyorsabban tölt be

ezeket a killereket meg felejtsétek már el...

(#10790) EczkE válasza zseko (#10787) üzenetére


EczkE
addikt

2.1-gyel ilyet csinál. A körülmények nem voltak éppen ideálisak, de ha süt a nap akkor mégjobb képeket is tud csinálni. Bár mióta 2.1 van nem volt napsütés... :O :(((

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#10791) MartOOn válasza 8zabi (#10789) üzenetére


MartOOn
addikt

mint a kocsiknál a dupla kuplung? :D odakészül?

akkor most már bódog vagyok! mennyire okos telóm van vazze!!! előre dógozik a drága! :D :D :D

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10792) 8zabi válasza zseko (#10787) üzenetére


8zabi
őstag

itt van pár teljes felbontású fénykép, 2.1-es rom-ból

[1]
[2]
[3]

és igen, előre dolgozik, mint a vista-win7 prefetch szolgáltatása

[ Szerkesztve ]

(#10793) sz.zs.


sz.zs.
senior tag

Ha felteszek egy uj romot és nem megy éppen a marketről a letöltés akkor hogyan tudok feltenni fájlkezelőt a programjaim visszatelepítéséhez?

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#10794) MartOOn válasza 8zabi (#10792) üzenetére


MartOOn
addikt

látom te se tudod rendesen tartani a fényképezőt, akár asszonyomat látnám... :)))

amúgy jók a képek... :DDD

a pitypangosat (kis forgatás után) beraktam háttérnek. :)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10795) 8zabi válasza MartOOn (#10794) üzenetére


8zabi
őstag

ajánlott olvasmány, az android process kezelése

örülök, hogy boldoggá tettelek ;]

[ Szerkesztve ]

(#10796) EczkE válasza MartOOn (#10794) üzenetére


EczkE
addikt

Az enyémek nem is tetszenek? :O :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#10797) MartOOn válasza EczkE (#10796) üzenetére


MartOOn
addikt

dede! a cinyó aranyos a paradicsomlevest viszont nem szeretem és szarul mutatna háttérnek! :DD :DD :DD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10798) EczkE válasza MartOOn (#10797) üzenetére


EczkE
addikt

Nincs sok értelmes képem. :DDD Esetleg egy T-Mobile Puls-ról készült közeli érdekel? :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#10799) MartOOn válasza EczkE (#10798) üzenetére


MartOOn
addikt

toljad de teljes felbontásban ám!!! én is dobok mindjárt fel bicómről csináltam...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10800) EczkE válasza MartOOn (#10799) üzenetére


EczkE
addikt

Plusz egy ajándék:

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.