Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) KengelRoland válasza anonymus89 (#2600) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Nekem sincs AOD, de a 20-22%-ot bepuszilja egy nap. Te csináltál HR-t?

[ Szerkesztve ]

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#2602) anonymus89 válasza KengelRoland (#2601) üzenetére


anonymus89
addikt

Nem csináltam de én még csak most tértem át a 3.0.0.1- előtti verzióról a legújabbra azaz 2 frissítést csinált egyben.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#2603) rizso válasza hackeeeee (#2593) üzenetére


rizso
addikt

Ezt :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#2604) hackeeeee válasza rizso (#2603) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ó, tök jó. Jó lenne ha esetleg lehetne színt váltani. :)

A fizetős miben más? Support all lang..De, ez is magyarul írja a napokat.

Köszi a segítséget! :R

Véleményem szubjektív...

(#2605) rizso válasza hackeeeee (#2604) üzenetére


rizso
addikt

Ja, én is örültem volna a színválasztásnak, de megszoktam azt az egy színt is :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#2606) hackeeeee válasza rizso (#2605) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

AOD nélkül is egész frankó, jó, hogy van ingyenes változata is. Köszi a tippet, kipróbálom. :)

Véleményem szubjektív...

(#2607) KengelRoland


KengelRoland
aktív tag

Csoki!

A Lidóban lehet venni 4,5 ropiért kerékpárhoz pedálcsapás mérőt. Ezt próbálta már valaki összehozni az S-Health-el?

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#2608) Kami11


Kami11
őstag

Sziasztok!

Kb. egy jó hét múlva érkezik a bt fülesem és kérdésem, hogy hogy tudom azt az órával párosítani? Mert a menüben csak új telefonhoz való csatlakozás menüpontot találtam, de -gondolom én- füleshez is tudna csatlakozni. Kérdés hogyan?
A zenelejátszó részét szeretném használni teló nélkül.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#2609) KengelRoland válasza Kami11 (#2608) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Szia! A kapcsolatokban láttam ilyet az órán a bluetooth részen. Tud ilyet igen. Most nem tudok pontosítani, mert nem akarom levenni a töltőről.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#2610) Kami11 válasza KengelRoland (#2609) üzenetére


Kami11
őstag

Ok, megvan köszönöm! Valóban ott lehet Bt headset-et párosítani az órához! :R

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#2611) Madwe


Madwe
nagyúr

Hali, note8 oreo óta folyamat leszakad az óra btrol. Másnak is?

(#2612) hackeeeee válasza Madwe (#2611) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem jellemző.

Nekem annyira dobálja el, mint előtte, nagyjából.

Véleményem szubjektív...

(#2613) Madwe válasza hackeeeee (#2612) üzenetére


Madwe
nagyúr

Konkrétan ha nem aktív a kijelzőm, rögtön eldobja, azt vettem most eszre... vmi akkukimelo csoda lövi le nekem a gear appot? Hol tudom kilőni?

(#2614) hackeeeee válasza Madwe (#2613) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát ugyan úgy eszközkarbantartásban van, node, elvileg nem kötelező a gear app.. elvileg anélkül is össze lehet őket hozni, csak nem működik semmi (azt hiszem).

Véleményem szubjektív...

(#2615) Madwe


Madwe
nagyúr

Köszi, akkor ebből FR lesz:)

(#2616) KengelRoland válasza Madwe (#2611) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Nekem még soha az életbe nem szakadt le egyszer sem. Bár én nem is Oreot használok.

A Gear app pedig kötelező. Nem hogy nem párosítható nélküle, de még ismeretlen bluetooth eszközként sem találja meg az órát a gear app nélküli telefon...

[ Szerkesztve ]

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#2617) hackeeeee válasza KengelRoland (#2616) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én tök úgy emlékszem, hogy annó S7-tel, amikor megvettem az órát, és bekapcsoltam, akkor gear app nélkül csatlakoztam hozzá, és utána telepítettem fel. De ez már régen volt.

Amúgy, Nekem néha csinál olyat, hogy rezzen, mint amikor távol vagyok a telótól, de azonnal vissza is csatlakozik.

Véleményem szubjektív...

(#2618) MADcat válasza hackeeeee (#2617) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Rezgéssel jelzi ha eltávolodsz és szétkapcsol. Ez kikapcsolható funkció.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2619) hackeeeee válasza MADcat (#2618) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tudom, cska van amikor ezt olyankor csinálja, amikor ~1m-re, vagyok a telótól, vagy mondjuk az oldalamon van, táskában.

Véleményem szubjektív...

(#2620) korimv6


korimv6
aktív tag

Sziasztok. Egy Gear S után vettem egy S3-at. A kerdésem, hogy az eredeti és az utángyártott töltő között csak az ára a különbség? Mert az S-nél a beépített akku hiánya volt. Köszönöm.

Körbe zárt villám.

(#2621) MADcat válasza hackeeeee (#2619) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

jaaa, akkor viszont furi :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2622) spanglee001 válasza hackeeeee (#2619) üzenetére


spanglee001
addikt

attól függ milyen vastag/anyagú a táska és hol vagy. pl árpád híd 1es villamos megálló széle ahol a villanyoszlop is van, ott a bluetooth fejes is megszakad :DDD sok minden zavarhatja a blútuszt

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2623) hackeeeee válasza spanglee001 (#2622) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tapasztaltam. Itt a környékünkön is van egy olyan buszmegálló, ahol állva össze vissza akad a BT fülesem.

Véleményem szubjektív...

(#2624) Tibcsi68 válasza Madwe (#2611) üzenetére


Tibcsi68
tag

Én csak annyit vettem észre, hogy mintha lerövidült volna a bt hatótáv...

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#2625) KengelRoland válasza hackeeeee (#2617) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Ez látod lehetséges, hogy az S7 felismeri, én egyéb készűlékhez próbáltam, nem Samsung márkával.

Érdekes módon, nekem a füles az le szokott szakadni a telefonról, de az óra nem. Az akkor jelzi a megszakadást, ha úgy 10-15 méterre megyek tőle. Pl mikor kimegyek a lakásból, a telefont meg otthon felejtem :D

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#2626) shadowcam válasza KengelRoland (#2591) üzenetére


shadowcam
tag

Igen, szerintem is határozottan gördülékenyebb a rendszer. :)

(#2627) KengelRoland


KengelRoland
aktív tag

Tegnap új telefonhoz kötöttem az órát, aztán mikor a kedvenc alkalmazásomat akartam telepíteni a Timer-t, hát nem kiírta, hogy "ebben az országban vagy erre a készülékre nem elérhető".
Menjenek a picsába.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#2628) spanglee001 válasza KengelRoland (#2627) üzenetére


spanglee001
addikt

próbáld vpn progival telepíteni. pl a régen a milk vr progi nem volt elérhető az országban, meg sem jelent a storeban, vpn el letöltöttem aztán, ment anélkül rendesen

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2629) KengelRoland válasza spanglee001 (#2628) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Köszönöm a tippet 😊

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#2630) almon


almon
újonc

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki próbálta már egyszerre két telefonról egyszerre üzemeltetni az óráját? Képes lehet rá? Céges és saját telefonról lenne szó. Ráadásul az egyik Iphon a másik Huawei ! :D De gondolom mind1is, csak maga az üzem lenne a lényeg! A válaszokat előre is köszi

(#2631) KengelRoland válasza almon (#2630) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Nem lehet. Én már a legelején ezt sérelmeztem.
Hiszen adott egy bluetooth kihangosítós óra, és nem képes 2 eszköz hívását kezelni 130 ezerért, míg egy 4500 Forintos füles tudja.
Jobb, ha hozzászoksz, hogy a szórakoztatóelektronikai termékek mind átverésen alapszanak kivétel nélkül.

Vegyél duálsimes telefont. Én így oldottam meg.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#2632) almon válasza KengelRoland (#2631) üzenetére


almon
újonc

Köszi a választ! Sejtettem, hogy esélytelen a kettős működés. :(
Azért köszi!

(#2633) concrete86


concrete86
aktív tag

Üdv!

Adott egy iphone x, meg az, hogy kell egy okosóra, de nagyon nem akarok awatchot - nem tetszik. Ez tetszik.
Sokat olvastam már utána és tudom, hogy iphone-nal a hívás óráról nem megy, meg az üzenetekre való válaszadás sem.
1. Mi az, ami ezen kívül még nem működik ios-en?
2. Elképzelhetőnek tartjátok, hogy ezen változtatnak a későbbiekben a gyártók - szoftveresen?

Köszi előre is.

(#2634) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Szerintetek lehet regisztrálni az Ausztriában (Bécsben) a mm-ben vásárolt órát,itthon is tudjam vinni a Samsung szarvízbe?
Köszi előre is a választ.

(#2635) Djuree válasza gyuri2008 (#2634) üzenetére


Djuree
félisten

Ja

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2636) KengelRoland válasza concrete86 (#2633) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Persze, majd a Gear S7-ben. Olyan alap dolgokat nem tud az óra, amiket szerintem sokan hiányolnak, de senkit nem zavar igazán.
Ez tudatosan felépített fogyasztóknak szánt politika.Adnak egy fapados valamit, aztán csiszolgatnak rajta kicsit, és kiadnak egy új modellt, jó pénzért. Képzeld csak el, ha már minden funkciót azonnal beletennének, akkor ki venné meg jövőre az újabb modelleket?

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#2637) kisgyerek21


kisgyerek21
csendes tag

Sziasztok!
Az NFC használható Samsung Pay-n kívül másra? Konkrétan nem fizetésre, hanem belépőkártya van telefonban lévő SIM-re téve és azzal lehet közlekedni cégen belül. Ezt tudná az óra is?
Köszönöm!

(#2638) concrete86 válasza KengelRoland (#2636) üzenetére


concrete86
aktív tag

Értelek és egyetértek. De ha van valakinek komolyabb tapasztalata gear s3+iphone-nal, kérem szépen, írjon. Köszi.

(#2639) KengelRoland válasza kisgyerek21 (#2637) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Szerintem tudná kezelni, amint a céged fejlesztői írnának az órára egy programot. Csak úgy magától biztosan nem tudja.

(#2638) concrete86: Ha gyors választ akarsz, akkor nézz szét a Youtubeon. Teli van olyan videókkal amikben iPhone-hoz kötik hozzá. De sok reményt ne fűzz hozzá, mondom még Samsung telefonra kötve is inkább a mazohista hajlamú emberek sanyargatják vele magukat. Jelenleg nekem 50% a bosszúság és 50% az élmény amit ad az óra. Ez igen könnyen változhat olyan irányba, hogy megy az óra a fiókba.

[ Szerkesztve ]

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#2640) concrete86 válasza KengelRoland (#2639) üzenetére


concrete86
aktív tag

Köszi, természetesen az összes releváns videót megnéztem, többségük tele van bődületes baromságokkal - ezért kérdezlek Benneteket. 1 éve adtam el az órámat, de akkor Samsung telóval használtam és szuper volt. Mi változott azóta??

(#2641) KengelRoland válasza concrete86 (#2640) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Szinte semmi nem változott. Akkor már az új Tizen volt rajta? Bár mindegy is, az új Tizennel is ugyanolyan, mint a régivel. Itt egy kis bug, ott egy kis bug, néha jelez néha nem jelez, néha rezeg néha nem rezeg, néha világít a kijelző, néha nem. Én pl telefont cseréltem és azóta nem érhető el nálam a Timer alkalmazás, amit nagyon imádtam. Naponta többször használtam. Most meg a kereső fel se ajánlja. Vagy kivették a kínálatból, vagy a fene tudja hová lett. Kezd elegem lenni.
Egyébként megkérdezhetem, hogy mi az oka annak, hogy visszatérnél ehhez a típushoz?

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#2642) bigdady válasza KengelRoland (#2641) üzenetére


bigdady
nagyúr

S8-al nálam tökéletes új tizennel kezdtem pár hónapja

(#2643) concrete86 válasza KengelRoland (#2641) üzenetére


concrete86
aktív tag

Igazából tavaly kellett hirtelen a lóvé, azóta csak egy huawei karkötő volt, de az nem jó semmire.
Szeretnék egy jól kinéző órát, amire megjönnek az e-mailek, meg szól ha hívnak telón és megdicsér, ha futok a busz után egyszer-egyszer. Jó az anyag, jó a méret, fel tudom venni zakóhoz is. Ja, meg teregetés közben ha hívnak, nem ejtem ki az iphone X-et a kezemből, csak szimplán hülyének néznek a szomszédok, hogy a vizes pólóimhoz beszélek. :)
Egy szó, mint száz, szeretnék egy ilyet venni, de túl sok pozitívat nem írtok róla. Ráadásul iphone-nal ezek szerint még tovább gyengül a dolog.

(#2645) RealZuperman válasza KengelRoland (#2641) üzenetére


RealZuperman
tag

Hali!
Én 6S-sel használom, szinte gond nélkül. Néha leszakad a BT, de csak ritkán.
Főleg a sportoláshoz használom, a MyMap megy rajta. Az e-mailek, üzenetek gond nélkül átjönnek, a hívást elvileg lehet az óráról indítani és fogadni (á'la KITT), de ez nem érdekel engem.
A telót az órával gyorsan lehet párosítani, az óra frissítése amúgy is wi-fin keresztül megy.

(#2646) KengelRoland válasza concrete86 (#2643) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Emlékeim szerint azt írták az ájfontulajok, hogy az értesítések megjönnek rá. Viszont az S-Health az órán az különálló dolog a telefontól, tehát a futás dicséret az elvileg lesz ájfonon is. Ezt abból gondolom, hogy mindig utólag szinkronizálja magát az óra a telefonnal. De ezt majd megmondják az ájfon tulajok.

Viszont ha teljes körű funkcionalitást akarsz, akkor sajnos kell egy Samut szerezned.

(#2645) RealZuperman:

Ezt nem tudom miért írtad :). Tisztában vagyok azokkal, amiket leírtál. Nem ez a problémám az órával.

[ Szerkesztve ]

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#2647) concrete86 válasza KengelRoland (#2646) üzenetére


concrete86
aktív tag

Kösz, most adtam el az S9-et.. :)
Azt szeretném tudni konkrétan, mitől nem lesz "teljes körű" a funkcionalitás, mert a youtube-on össze-vissza beszélnek.

(#2648) KengelRoland válasza concrete86 (#2647) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Nem nagyon emlékszem már, pedig itt írták. De szerintem az, hogy nem válaszolhatsz az üzenetekre és a hívást nem tudod fogadni? De ezt nem is értem. Kijelzi ki hív, de nem lehet beszélni? Tényleg nem tudom, találgatni meg nem szeretnék.
Vedd meg az órát és számolj be :D

Mondjuk én sem sokat beszélek rajta, én csak megnézem ki hív és a blue fülesen veszem fel a hívást. Vagy az órán tárcsázok és akkor is a blue fülesen beszélek. Próbálom minél ritkábban elővenni a telefont. A zene vezérlésére is nagyon hasznos, ha kocsiban ülök, de gondolom neked van kormányról vezérlés. Viszont télen nem kell előhúzni a telefont.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#2649) concrete86


concrete86
aktív tag

Szerintetek ezt be tudom regisztrálni a samsungon?
http://www.220volt.hu/Samsung+SM-R760+Gear+S3+Frontier+okosora+fekete

Ha mondjuk veszek egy gsm boltosat 1 év garival, a -1 éven kívül milyen hátrány érhet?

(#2650) Reggie0 válasza concrete86 (#2649) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem kerulsz egy nagyvallalat adatbazisaba, ahol adjak veszik az adataid esetleg kiszivarogtatjak/ellopjak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.