Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) vodrosjozsi válasza Teal'C (#650) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nincs sajnos.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#652) vodrosjozsi válasza Teal'C (#650) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Rájöttem, bixby routine widget volt, rendesen király :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#653) Somatom


Somatom
veterán

Itt a fórumon volt egy szöveg, amit le szerettem volna fordítani. Gondoltam, kipróbálom a Samu megoldását. Elővettem a tollat, edge palettán kiválasztottam a fordítást, de amikor a szöveget megérintettem a tollal, alul megjelent egy buboréküzenet:

"A biztonsági házirend tiltja a szövegek fordítását."

Fura lenne, ha a Samsung tiltaná a saját megoldását. Szerintetek ez mitől van és hogy lehetne működésre bírni a tollas fordítót?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#654) Teal'C válasza Somatom (#653) üzenetére


Teal'C
addikt

Vannak webhelyek ami tiltanak ilyesmit már én is belefutottam ilyenbe. Megoldást még nem találtam.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#655) Somatom válasza Teal'C (#654) üzenetére


Somatom
veterán

Kétlem, hogy a PH tiltaná. Kijelölés után a Gugli fordító símán lefordította. Sztem akkor a Samsung -nak is illene.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#656) Teal'C válasza Somatom (#655) üzenetére


Teal'C
addikt

Lehet hogy van valami beállítás ütközés a weboldal és a samu app között.
Pl sok weboldal nem enged kimásolni termék cikk számokat sem nem tudod kijelölni. Ami amúgy gyökérség mert 6-8 karaktert megjegyzel és beírod a googlebe rákeresni hol olcsóbb hol lehet kapni, web oldal meg pont azért nem engedi hogy nálluk vedd meg.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#657) Somatom válasza Teal'C (#656) üzenetére


Somatom
veterán

Majdnem :) biztos vagyok abban, hogy ez vmi készüléken belüli mizéria. Semmi értelmét sem látom annak, hogy a PH weboldalának ehhez bármi köze legyen.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#658) Teal'C válasza Somatom (#657) üzenetére


Teal'C
addikt

Mi volt az a szöveg. S22u val megpróbálnám

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#659) Somatom válasza Teal'C (#658) üzenetére


Somatom
veterán

A #653 -ban szó szerint idéztem.

Szerk.: OK. Leesett. :B A fordítandó. Link

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#660) Teal'C válasza Somatom (#659) üzenetére


Teal'C
addikt

Úgy értem mit nem enged fordítani

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#661) Somatom válasza Teal'C (#658) üzenetére


Somatom
veterán

Note9 símán fordítja tollal, tehát biztos, hogy nem a weboldal a hunyó.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#662) Teal'C válasza Somatom (#659) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem simán megy

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#663) Somatom válasza Teal'C (#662) üzenetére


Somatom
veterán

Hát ez az! Kapja be a Samsung! Vigyen oda, ahol módosítanom kéne a beállításait! Honnan tudjam, hogy ilyenkor mi a nyűgje?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#664) Teal'C válasza Somatom (#663) üzenetére


Teal'C
addikt

De ez a Tabbal van és semmit nem állítottam rajta. Megnyitottam az oldalt elővettem a tollat a felugróban ráböktem hogy fordítás. A kis viszintes ablak elején szöveg fordítás(eredetileg csak 1 szó) kijelölöd a szöveget 2mp és le van fordítva.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#665) Somatom válasza Teal'C (#664) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem is a tablet dobta ezt a hibaüzenetet, különben nem ide írtam volna. Ha nálad működik, nálam meg nem, akkor egyértelműen a tablet beállításaiban van az eltérés. Ezért írtam, hogy ilyenkor igazán elárulhatná a tablet, hogy pontosan mit kéne átállítanom ahhoz, hogy működjön.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#666) Thom!


Thom!
veterán

biztonsági csomag dec 1.

másnál is ennyire elvan maradva a frissítés?

(#667) Balanna válasza Thom! (#666) üzenetére

Január 1 nálam.

(#668) Thom! válasza Balanna (#667) üzenetére


Thom!
veterán

érdekes, gyakorlatilag 4 havi frisítéssel lógnak...
Mondjuk tabletnál átlag 2 havonta szokott frissítés jönni

[ Szerkesztve ]

(#669) Balanna válasza Thom! (#668) üzenetére

Igen, asszem 3 havonta jön, de nem emlékszem az utolsó dátumára.

(#670) XZoli


XZoli
aktív tag

Mi az esély hogy cserélik a kijelzőt csak fehér háttérnél látszik :W

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#671) Thom! válasza Balanna (#669) üzenetére


Thom!
veterán

Lehet 4.1 fog jönni!
Én 3,5 hónapja nem kaptam frissítést. 2 havonta szokott jönni átlag.

(#672) meri


meri
aktív tag

Sziasztok! S8-ra váltott-e már esetleg valaki S7-ről? Érdekes módon mintha nem lenne annyira népszerű (még) ez a modell...

uff

(#673) vodrosjozsi válasza meri (#672) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem éri meg, talán még S6-ról sem.
Sima S7 van itthon, és igazából amilyen jó áron jutottam hozzá nem is fogok váltani 3-4 éven belül. Max akkor tenném ha teljeskörű windows 10 lenne az egyik gépen, de azt hamarosan mi is megtehetjük egy kis kerülővel :))

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#674) i8910HD válasza vodrosjozsi (#673) üzenetére


i8910HD
csendes tag

Nekem is sima s7-esem van. Van hozzá gyári keyboard coverem, átfestett, magyarosított billentyűzettel. Így az igazi a gépelés nekem. Nagyon hiányzik viszont a windows, elsősorban azért, mert sokat dolgozok powerpointtal, excellel, worddel, és nem tudja az android ugyanazt hozni, sajnos. Van mód arra, hogy windows legyen egy ilyen gépen? Ez nagyon érdekelne. Köszi a választ előre is.

(#675) hunluigi válasza i8910HD (#674) üzenetére


hunluigi
senior tag

Microsoft aure

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#676) Thom!


Thom!
veterán

4.1 megjött már vkinek? Milyen?

(#677) Rebelf


Rebelf
aktív tag

S8 családból van már innen vkinek készüléke? Ha jól néztem,nincs még neki normális saját topicja. Talán mert annyira új még?

[ Szerkesztve ]

(#678) kchris78 válasza Thom! (#676) üzenetére


kchris78
veterán

nincs még 4.1... Tabra majd hónapok múlva :D.

(#679) Rebelf


Rebelf
aktív tag

Ez a gyári Samsung töltő kell a tablet 45w gyorstöltéséhez? [link]

(#680) Teal'C válasza Rebelf (#679) üzenetére


Teal'C
addikt

Igen nekem ilyen van. 1,5 óra alatt teleküldi. :C

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#681) sirály69


sirály69
őstag

Másnak is úgy működik a rendszer, hogy ki van kapcsolva az automatikus frissítés, de a tab nem foglalkozik vele? Bekapcsolom a wifit és mindent frissíteni kezd.... Kilép az alkalmazásból minden előjel nélkül. :O :W

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#682) Thom! válasza kchris78 (#678) üzenetére


Thom!
veterán

Megjött a 4.1!

(#683) vodrosjozsi válasza Thom! (#682) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Köszi, hogy szóltál.
Le is szedtem, de nem sok érdemi dolog van.
M1, én inkább azt a szoftvert várom amiben a magát a rendszert módosítják a tablethez. Röhej, hogy a Samsungnak kell az alkalmazásokat erőltetni a tablet méreteihez, miközben ez a google sara. Legalább hamarosan megérkezik az is.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#684) SlayerSub


SlayerSub
tag

Bocsi ha volt fórumban, de rákerestem és nem találtam.
Betudom állítani extra usb hub nélkül, hogy a rácsatlakoztatott külső monitor ne mirrongolja a képernyőt, hanem kiterjetész legyen?
Nem találtam erre opciót. Köszi

(#685) SlayerSub


SlayerSub
tag

Illetve további problémám, hogy az alkalmazások nem javítják, ellenőrzik a leírt szavak helyességét. Ez is elég újkeletű, 1-2 hónapja még mind a 3 beállított nyelven tudta, javításokat javasolt. (munkám miatt, 3 nyelven leveleznék, jegyzetelnék) A beállításokban elvileg minden jól be van kapcsolva.

Egyre inkább úgy érzem, hogy aminek eredetileg terveztem a tabletet, laptop replacemnetnek, arra sajnos alkalmatlan. És nem teljesítmény miatt, hanem egyszerűen ilyen apró hibák jönnek elő, időről időre, amiket talán egy-egy frissités javít. Rögtön a megvétel után, 1 hónapra elfelejtette a hivatalos samsung billentyűzet a magyar betüket, és hiába vittem el még személyesen is a supportosokhoz, nem tudták megoldani. Mondom jó, akkor a 50k-s billentyűzet mostantól papirnehezék... Erre jött egy random update és minden helyreállt. A samsung túlárazottságát a softwarek milyensége és support miatt hajlandó voltam megfizetni. A leírt hibákat egy xiaomi tabitól elnézném de ettől.. olyan meh... Pedig hosszútávra terveztem, 5 éves garival vettem, de szerintem karácsony körül levadászok egy asus z13-at ez meg megy apróra. Messze még az androidos pc replacement...

(#686) G_krisz válasza SlayerSub (#685) üzenetére


G_krisz
tag

Én is laptop replacement-nek vettem, de egyenlőre hordom ezt is azt is. Sajnosa szoftveren bukik meg egyedül. De vhol érthető, hiszen elég nagy piaci szegmensen osztozkodnak a laptop gyártók ( pénz beszél) és csak most fog felfutni az androidos tabletek piaca. Nem lesz a közeljövőben ez alternatíva sajnos. Csak, ismétlem csak korlátozottan. :W

OnePlus 6T 8/128 - OnePlus Buds, Carbon Bumper tok - Samsung Tab S8+

(#687) SlayerSub válasza G_krisz (#686) üzenetére


SlayerSub
tag

Valamennyire örülök azért, hogy nem csak én látom így. Persze biztos vannak sokan akik teljes mértékben elégedettek a kis tabival, de sajnos nálam is megbukott.

(#688) Somatom válasza SlayerSub (#687) üzenetére


Somatom
veterán

Felhasználási módtól függ. Egy laptop csak korlátozottan alkalmas munkára, nem tudja kiváltani a tabot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#689) SlayerSub válasza Somatom (#688) üzenetére


SlayerSub
tag

Nem kötekedni szeretnék, de mittől lehet jobb egy androidos eszköz? A windows-os tabik ugyan úgy tudnak tollal funkciónálni, illetve win 11-ben már az android appok is mennek. (amennyire én tudom)
Mert, hogy én inkább arra gondoltam, hogy android vs windows. A tablet koncepció nekem is kell, tollal alárini pl fontos nekem.

[ Szerkesztve ]

(#690) Somatom válasza SlayerSub (#689) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom. Gyűlölöm a Windows -t, eddig csak szoptam vele, úgyhogy a Wines tabletek lehetőségeiről gőzöm sincs. Van SIM kezelés (hívás, mobilnet)? GPS, forgalominfós navi (pl. Google Térkép)? Vmi TV kliens (pl. TVGO)?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#691) SlayerSub válasza Somatom (#690) üzenetére


SlayerSub
tag

Igen hát ezeket nem tudom, de ebből is látszik, hogy mindenkinek más fontos. Mert én a felsoroltak közül egyiket se csináltam tableten.

(#692) kchris78


kchris78
veterán

Android 13-at megkapja ugye? állítólag jobb tablet támogatás lesz már...

(#693) vodrosjozsi válasza kchris78 (#692) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Még a 12L is kellene előtte

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#694) sirály69 válasza sirály69 (#681) üzenetére


sirály69
őstag

Esetleg erre valaki?
"Másnak is úgy működik a rendszer, hogy ki van kapcsolva az automatikus frissítés, de a tab nem foglalkozik vele? Bekapcsolom a wifit és mindent frissíteni kezd.... Kilép az alkalmazásból minden előjel nélkül. :O :W"

Szerver Hosting Debrecenben

(#695) meri válasza sirály69 (#694) üzenetére


meri
aktív tag

Hol van kikapcsolva? A G Play-ben?

uff

(#696) sirály69 válasza meri (#695) üzenetére


sirály69
őstag

Ott kell? :Y

Szerver Hosting Debrecenben

(#697) sirály69


sirály69
őstag

Ott nem találok ilyen opciót/kapcsolót.

Szerver Hosting Debrecenben

(#698) meri válasza sirály69 (#696) üzenetére


meri
aktív tag

Igen. Network preferences / Auto-update apps.

uff

(#699) sirály69 válasza meri (#698) üzenetére


sirály69
őstag

Nézem....

Szerver Hosting Debrecenben

(#700) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Sziasztok !

Youtube alkalmazasban hogy lehetne elocsalni az automatukus forditasokhoz a magyar nyelvet ? Nincs benne a listaban....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.