Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) #47982080


#47982080
törölt tag

Én most ezt "használom" pár órája van fent még csak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4052) szunyi777 válasza #47982080 (#4051) üzenetére


szunyi777
őstag

Még csak alfa szakaszban tartott egy pár napja, és igen sok minden nem működött...
Esetleg egy letöltési linket?! No paypal! ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4053) Atish19 válasza #47982080 (#4051) üzenetére


Atish19
őstag

Eddíg mik a tapasztalatok? :D

(#4054) #47982080 válasza szunyi777 (#4052) üzenetére


#47982080
törölt tag

Fent rányomsz a Downloads fülre és ott van az alsó kettő, ami neked kell.

(#4055) #47982080 válasza Atish19 (#4053) üzenetére


#47982080
törölt tag

Eddig jó, bár nem sok mindent csináltam, raktam egy fekete témát rögtön bele is fagyott csak az újraindítás segített. Fel akartam rakni a SIMS Free Play-t de nem kompatibilis. Most időjárás widget-et kerestem és meg is találta a GPS a helyzetem.
Skype felment fut, Viber megy.

[ Szerkesztve ]

(#4056) szunyi777 válasza #47982080 (#4054) üzenetére


szunyi777
őstag

Ha erre gondolsz, akkor azt hiszem, hogy várok még 1 kicsit vele... alpha2 fázis...

Wifi stabil, azzal volt gondjuk?!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4057) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!
Egy HTC wildfire S telefonról szeretném lementeni az smseket és átrakni egy S3 minire.Erre az Sms backup&restore megfelelő?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#4058) #47982080 válasza szunyi777 (#4056) üzenetére


#47982080
törölt tag

Ilyen rövid idő alatt nem merném azt mondani hogy teljesen oké, még nem volt gond.

(#4059) hesszan válasza golyós (#4057) üzenetére


hesszan
aktív tag

Szia.

én ezt használom, nálam tökéletesen bevált: SMS Backup + (Jan Berkel)

htc desire Z-n kezdtem el használni, feltolja a Gmail-be [nálam az 1 óránál régebbi sms-ekre van beálíltva kimenő bejövőre, és bármikor le is szedi őkat, sőt még a híváslistát és az mms-t is feltölti, visszaállítani sajnos az mms-t nem tudja]
Romcserénél, és telefonváltásnál is tökéletes volt.
A gmailben tudod ellenőrizni hogy tényleg feltolta-e. (SMS cimke alatt találni) Azzal mondjuk számolj hogy nekem a s3mini-re ~10ezer smst [2,5év termése] több mint 2órán keresztül húzott le wifin keresztül, mutatja hol jár és mennyiből, jah és ne rakd háttérbe ne játsz közben mert leáll, és elölről kezdi. Csak kapcsold ki a képernyőt hagy dolgozzon magának. De ezt úgyis csak 1x kellett megtenni, utánna már csak a különbözetet tölti fel.
Első körben csináld meg a "felmentést" gmailbe, ha ott megvan akkor meg akármelyik telóra lehúzhatod őket. És azt hogy utána neked fennmarad-e és folyamatosan mented a gmailbe az csak rajtad múlik. Én csinálom, így ha elhagyom a telót akkor is meglesz 1 másolat a gmail-ben az összes sms-enből.

remélem tudtam segíteni

Sungdurung

(#4060) golyós válasza hesszan (#4059) üzenetére


golyós
őstag

:R Köszönöm szépen a részletes leírást, sokat segítettél! :R

Jövök egy sörrel! :K

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#4061) jabba001 válasza tomic (#4045) üzenetére


jabba001
csendes tag

szerintem adják :)

(#4062) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Ezen lehet 4G-t használni?

(#4063) Kasya válasza mr.tamasbiro (#4062) üzenetére


Kasya
nagyúr

nem

(#4064) Eclips21


Eclips21
őstag

tud valaki valamit arról hogy miért nem tölt a telefon univerzális töltővel ( ami jó iphone-hoz és minde mikroUSB-s cucchoz), ha a két középső lábat leragasztom szigetelő szalaggal csak akkor tölt, van egy Galaxy S2-m is azzal nincs ilyen gond, meg lett változtatva a lábkiosztás?

[ Szerkesztve ]

(#4065) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Gorilla Glass vagy bármilyen más karc elleni technológia van a telefonban ?

halahala

(#4066) szunyi777 válasza Eclips21 (#4064) üzenetére


szunyi777
őstag

Valószószinű, hogy adatátvitelként ismeri fel a telefon, mert a 2 középső láb az adatcsatlakozó!
Próbáld másik kábellal.
De ajánlatos csak a saját töltőt használni!!!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4067) Mzombi válasza xenom0rph (#4065) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Nincs GG, de még senki nem mondta, hogy akár egy karc is lenne rajta... Itt a legtöbben fólia nélkül használják, fasza kijelzője van

(#4068) Eclips21 válasza szunyi777 (#4066) üzenetére


Eclips21
őstag

igen és az iphonenál pont fordítva van ügye, lehet az kavar be vagy tudatosan csinálták, hogy kiszórják az emberek az iphone kompatibilis cuccaikat?

autóba töltöm egy Ilyennel eddig pda, gps, sok telefon-t használtam csak az S3 mini nem jó akar tölteni

(#4069) Aryes válasza Eclips21 (#4064) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az univerzális töltőbe az s3 mini adatkábelét dugod? Ez fura, mert én is próbáltam fali usb töltő+saját adatkábel, és töltött, de a wave csinált olyat, hogy ha adatkábelről akartam tölteni pc nélkül, akkor megbolondult és folyton csatlakozni akart. Úgy tudom a töltő csatlakozóban az egyik láb rövidre van zárva, onnan tudja a telefon, hogy töltő vagy adatkábel. Amúgy mindkettő usb kábel 5 lábú, nem 4. :)

(#4070) Eclips21 válasza Aryes (#4069) üzenetére


Eclips21
őstag

a 4 lábat úgy gondoltam hogy a sima USB-be nézve 4et látni és 2 középsőt leragasztottam és úgy dugtam bele a töltőbe a microUSB-s felét nem piszkáltam
amúgy nem a saját kábelét használom van egy mindig a kocsiban azt használtam de akkor megnézem majd az adatkábelével de szerintem felesleges

(#4071) golyós


golyós
őstag

Megcsináltam a notification mappát az sd-n de továbbra sem látja azt az mp3 csengőhangot amit szeretnék sms hangnak beállitani.
Ötlet?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#4072) golyós válasza golyós (#4071) üzenetére


golyós
őstag

Megtaláltam, berakta csak átnevezte metroról track 3ra.Átnevezni nem sikerült , lehet, hogy root meg egy komolyabb filekezelő.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#4073) Aryes válasza golyós (#4072) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mert az mp3 meta adatát használja névnek. Egy total commanderrel is át tudod írni.

(#4074) Jorus válasza Jorus (#3674) üzenetére


Jorus
nagyúr

A helyzet megoldódott. Furcsa, de szép lassan visszaállt az akksi idő normálra. Nem történt semmi frissítés, módosítás, nem szedtem le alkalmazást, semmit, és mostanra - ugyanolyan minőségű és mennyiségű használat mellett - megint lazán bírja a 2 napot egy feltöltéssel.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4075) Aryes válasza Jorus (#4074) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szuper. :) Két nap alatt mennyi net/játék/beszélgetés fér bele? Nekem is elmegy két napot, de csak akkor, ha sokat dolgozom és nincs időm nyomkodni. :DDD

(#4076) golyós válasza Aryes (#4073) üzenetére


golyós
őstag

Értem, köszi. :R
Otthon átírom majd TC-vel.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#4077) szunyi777 válasza jabba001 (#4043) üzenetére


szunyi777
őstag

Én lerendeltem Ezt
Egy próbát megér.....
S2-höz már használtuk és nem volt gond az utángyártott!
Sajna Nekem nem bir ki 1 műszakot sem a gyári 1500 ma-es akksi!
Igaz nyúzom, meg folyamatos 3G!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4078) Mzombi válasza szunyi777 (#4077) üzenetére


Mzombi
aktív tag

várjuk majd a tapasztalatokat... az én 2000-es "tokomnál" tuti bikább :D

(#4079) Apaf3j válasza szunyi777 (#4077) üzenetére


Apaf3j
tag

Erre én is kíváncsi leszek... sajnos több fajta fényképezőgéphez való utángyártott noname akkumulátorral is az volt a tapasztalatom, hogy mind kapacitás, mind élettartam tekintetében messze elmaradtak a gyáritól (azaz az elvileg 25 százalékkal nagyobb kapacitású akksi feleaddig bírta, mint a gyári, és 10-15 töltés után meghalt. Reméljük, itt nem így lesz, mert amúgy tényleg érdekes cucc.

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#4080) hesszan


hesszan
aktív tag

sziasztok!

hátha valakit érdekel:
powerbank:
van egy ilyenem Ez nem tölti sem a gyári samsung sem a nokia sem a htc sem LG adatkábellel. [ezt a két láb "leragasztást nem próbáltam"] Így asszony használja az ő telójához. A kütyüt próbáltam s2 s3 oneX desireZ telókkal mind rögtön veszi a töltést. Szóval nem a cucc a hibás hanem a teló "érzékel valamit félre". Próbáltam másik s3minivel is, azt sem töltötte.

Aztán vettem egy ilyet (nyilván előtte kipróbáltam) Ez gond nélkül tölti, bedugom és rögtön "villámlik", max fényerőn külső gps mobilnet mellett lassan de tölti már 1A kimenet is a 1.5es kicsit hatékonyabb. 2 usb kimenete van :) így egyszerre ketten is használhatjuk. Kb akkora mint egy 2,5" külső vinyó. Hasznos társ. Eddig 7óra folyamatos net gps kijelző alatt merül le kb félig a külső. (az aksi 100%ról indul)

ismerősnek ilyet vett ilyen ezzel is gond nélkül megy, csak nem akartam kivárni a 2-3-4hetet mire megérkezik, illetve ez azért nagyobb darab

szivargyújtó:
nekem van egy gyári Nokia szivargyújtó 1A. [n97minihez gyári tartozék, a navis dobozos] gond nélkül tölti
Ismerős vett ebay-ről szivargyújtó fejet, aminek van 2 usb nyílása, azzal szintén nem megy. (s2, desire z szintén simán megy vele)

Úgyhogy érdekelne ez a "leragasztom a lábat", de inkább egy olyan kábel ami már rögtön így van kialakítva. Mert sok helyen járok sok töltővel találkozok. Van ennek valami spec neve?

Sungdurung

(#4081) Jorus válasza Aryes (#4075) üzenetére


Jorus
nagyúr

Inkább beszélgetésre, emailre megy az akksiidő, mivel céges a teló, net, játék annyira nem jellemző.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4082) Aryes válasza szunyi777 (#4077) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez király. :D Jó fogása lesz vele a telónak. Már ezért is megrendelném. De az akksiban magában én se nagyon bíznék. Na majd írj, hogy milyen! :)

(#4083) szunyi777


szunyi777
őstag

Tuti nehezebb lesz a tella, meg furcsa lesz fogni, de marhára idegesit, hogy folyton tölteni kell!
Valljuk be őszintén, igen kicsi az 1500 ma.
Igaz, hogy Netkapcsolatban vagyok állandóan, és sok app fut, de nem normális dolog, hogy lemerül 6-7 óra alatt!
Kikapcsolni a netet,csevegőket,email szinkronizációt,Stb... nem akarom, mert akkor értelmét veszti az egész készülék! :)
Remélem ezzel kibir 12-13 órát!
Én is kiváncsi vagyok rá, de más készüléken +iv vélemények vannak!

Minden képpen megirom, hogy milyen az akksi ha megjön...
Kb 10 nap, az körül jönnek hozzám a csomagok... :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4084) szunyi777


szunyi777
őstag

Sziasztok
Régóta szeretném már kérdezni. Theme choosert lehet flashelni utólag rom ba?
Mert ugyebár, azt főzött romokba szokták tettni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4085) Daszkalosz19


Daszkalosz19
aktív tag

Sziasztok! Páromnak vettem egy ilyen minit! A probléma az aksi idő! 1 nap alatt lemerül!!! Tegnap este levette a töltőről és reggelre 52% volt!!!! 4 napos a készülék!!! Semmi mókolás nem volt rajta,és csak pár progi van telepítve!!!
A futó szolgáltatásnál is csak pár program fut!
Tud valaki megoldást? Mit kéne tenni?

(#4086) szunyi777 válasza Daszkalosz19 (#4085) üzenetére


szunyi777
őstag

Szia
Ugyan ez a gondom! :W
Olvass visszább.
Ezzel próbálkozom majd... remélem segit!
Legfeljebb tedd energiatakarékra, szinkronizálást kapcsold le stb....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4087) Daszkalosz19 válasza szunyi777 (#4086) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Szia! A szinkronizálás ki van kapcsolva. De nem.hiszem.el,h ennyire szat lenne az új aksi! Visszaolvastam és valaki írta,h neki 3 napig bírja az.aksi! Kíváncsi lennék,hogy hogyan csinálja:)

(#4088) Mzombi


Mzombi
aktív tag

Még sose hallgattam "FLAC"-t, pár kérdésem lenne...: ti szoktatok-e? tényleg annyival jobb minőség? (mármint akár S3minin hallgatva is hallható a különbség mp3-hoz képest?) Elég jó fülesem van, szóval az kihozza belőle szerintem a maxot...
A másik fontos kérdés..., gyári zenelejátszó viszi az FLAC-t?

(#4089) retesz147 válasza Daszkalosz19 (#4087) üzenetére


retesz147
addikt

átlagosan 20-24 órát húzok ki vele....közepes használat mellet ( 3-4óra kijelző idővel, amiben kb 30perc játék 1 óra telefonálás van,1 óra netezés van 2G és ha wifi közelbe vok, akkor wifi )
azt nézd meg, hogy fent van e a facebook, viber? mert ha ezek futnak a futó alkalmazások között akkor megvan a hiba....meg a helyzetmeghatározás és a 3G képes nagyon szívni az akksit....ezeket ha kilövöd a 20 órának meg kell lennie....(esetleg fényerő csökkentéssel érhetsz el még javulást)

esetleg egy újraindítás, hátha beragadt valami....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#4090) szunyi777 válasza retesz147 (#4089) üzenetére


szunyi777
őstag

Hát igen....
Nálam ugye Facebook Home, Viber, 3 email fiók félórás frissitéssel, stb....
Helymeghatározás kilőve!
Igy kb 6-7 óra 4-5 hivással és kb. 2 óra kijelzőhasználattal...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4091) Daszkalosz19 válasza retesz147 (#4089) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Facebook fent van,3g megy,helyzet meghatározás azt nem tudom,Viber nincs. Na ha asszony hazajön megnézem:)

(#4092) Daszkalosz19 válasza szunyi777 (#4090) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Facebookot nem lehet kilőni valahogy? Leállítom,de.állandóan visszakapcsol!

(#4093) szunyi777 válasza Daszkalosz19 (#4092) üzenetére


szunyi777
őstag

Jelenkezz ki a facebookból, vagy fagyasztással, vagy eltávolitod...
Én a Facebook Home-ot használom, az meg folyamatosan csatlakozik :K

Jah, ezt próbáltátok már ?!

Rendszerbeállitások/Az eszköz névjegye/Android verzió ra koppintani gyorsan 3 szor... :DD
Majd a megjelenő babot nyomni folyamatossan 2-3 mp-ig! :C

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4094) Mzombi válasza szunyi777 (#4093) üzenetére


Mzombi
aktív tag

LOL :D ezt eddig nem tudtam :D

(#4095) Daszkalosz19 válasza szunyi777 (#4093) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

És ez mit eredményez?

(#4096) Mzombi válasza Mzombi (#4088) üzenetére


Mzombi
aktív tag

erre esetleg vki? #4088

"Még sose hallgattam "FLAC"-t, pár kérdésem lenne...: ti szoktatok-e? tényleg annyival jobb minőség? (mármint akár S3minin hallgatva is hallható a különbség mp3-hoz képest?) Elég jó fülesem van, szóval az kihozza belőle szerintem a maxot...
A másik fontos kérdés..., gyári zenelejátszó viszi az FLAC-t?"

(#4097) szunyi777 válasza Daszkalosz19 (#4095) üzenetére


szunyi777
őstag

Próbáld ki!!! :DD

Más:
A Flac ról ezt találtam...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4098) adrianzen


adrianzen
csendes tag

hello
tudja valaki, hogy a Nova Launcher Prime-nél hol lehet kikapcsolni a rezgést?

(#4099) Daszkalosz19 válasza szunyi777 (#4097) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Vicces:)

(#4100) Aryes válasza Mzombi (#4096) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem itt a lényeg csak annyi, hogy lejátssza, nem kell neked emiatt átkonvertálni. A valódi különbséget nemigen fogod hallani, mert hiába van a telóban kitűnő hangchip, annyira nem jó, hogy érezhető legyen. A másik, hogy nem mindegy mit hallgatsz. Heavy metalra pl pont elég jó az mp3. :) Ha klasszikus zenét hallgatsz, esetleg jazzt, az más. Én zenész vagyok, elég jó a fülem :), és őszintén megmondom, a rendelkezésemre álló eszközökkel (teló, pc, közepesen jó füles ek) nem hallok különbséget egy flac és egy jól elkészített 224/320kbites joint stereo mp3 közt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.