Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4552) TODI1111


TODI1111
addikt

Sziasztok!
Mi alapján lehet megmondani erről a készülékről, hogy gyárilag milyen volt?
A telcsin már több rom megfordult ilyen-olyan verziószámmal!
Tehát a kérdés: Meg lehet-e állapítani, hogy melyik országból való, gyárilag független vagy függetlenített,ha függetlenített akkor milyen szolgáltatós volt?

(#4554) Kasya válasza TODI1111 (#4552) üzenetére


Kasya
nagyúr

imei és a dobozát is kérd el, amin meg a vonalkod es matricák vannak :D

[ Szerkesztve ]

(#4555) TODI1111 válasza Kasya (#4554) üzenetére


TODI1111
addikt

Hát elég érdekes ez az oldal!
Próbaképpen megadtunk neki egy telenoros galaxy s3 mini imeit és bedobta, hogy ez egy galaxy s3 (I9300) készülék!

(#4556) xenom0rph


xenom0rph
őstag

A lezárt képernyő hátterét meg lehet változtatni?

halahala

(#4557) elpatkorado válasza TODI1111 (#4555) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Az enyémre is S3-at ír. :DDD

(#4559) Kasya válasza elpatkorado (#4557) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem jol mutat mindent...

(#4560) mediumgecso válasza szunyi777 (#4539) üzenetére


mediumgecso
őstag

Hali!

Igen feldobtam, fülessel nagyon durván jól szól, de hangszórón keresztül hallgatva zenét is sokkal jobb az eredmény!

Megéri feltenni!

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4561) Atish19 válasza mediumgecso (#4560) üzenetére


Atish19
őstag

Itt egy újabb audio mod. Leírásban nagyon fényezi magát, ha igaz amit leír valóban jó lehet. Bár én nem próbáltam.

(#4562) szunyi777 válasza mediumgecso (#4560) üzenetére


szunyi777
őstag

Köszi a választ
Közben Én is flash-eltem ezt, és tényleg szépen muzsikál! :C
Álligattam a füleseket és észrevehető a különbség!
Én Apollo-val használom, és azzal kompatibilis, és indul autómatikusan! :K

Atish19 Ezt én is nézegettem, és flasheltem is, de sajna sehogy nem tudom tesztelni, hogy működik-e esetleg, mert se apk, se beállitási lehetőség, csak betesz egy rakat file-t a system-be...
Ettől függetlenül, lehet, hogy működik, de Én nem tapasztalok változást...
Esetleg ha Valaki többet tud róla mondani, ossza meg legyenkedves! :R
Ellenben a fentebb emlitett az jó! :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4563) Atish19 válasza szunyi777 (#4562) üzenetére


Atish19
őstag

Apollorol tudnál küldeni egy linket? Jobb mint a gyári lejátszó?

[ Szerkesztve ]

(#4564) szunyi777 válasza Atish19 (#4563) üzenetére


szunyi777
őstag

Ezt találtam az apollóról!
Nekem az Enox rom-ban van benne.....
Nem tudom, hogy milyen a gyári lejátszó, sosem használtam!!! :DD
Első nap lecseréltem az egész rendszert úgy ahogy van! :C
Nekem tetszik, és szépen szól a gyári fülessel és az AC!D Audio Engine-el...

Közben találtam egy galaxy s3Videoplayert is....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4565) Atish19 válasza szunyi777 (#4564) üzenetére


Atish19
őstag

Köszi. Ezt a video playert nézegettem én is csak még egyenlőre nem szeretnék rootolni amíg nem jön ki a 4.2.2. Meg találatm ilyet is. Nézz rá szerintem egész pofás :)

(#4566) szunyi777 válasza Atish19 (#4565) üzenetére


szunyi777
őstag

Feltettem, és szebb mint a mini-é ! :C
Ha találsz, vagy találtok ilyen finomságokat XDA-n, kérem osztani! :K
Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4567) Atish19 válasza szunyi777 (#4566) üzenetére


Atish19
őstag

Igazán nincs mit! :D ha nem nagy kérés pár screent tudnál készíteni róla? :B

(#4568) szunyi777 válasza Atish19 (#4567) üzenetére


szunyi777
őstag

S3 galéria Minihez....

kép, kép, kép, kép, kép,

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4569) Atish19 válasza szunyi777 (#4568) üzenetére


Atish19
őstag

Köszi! :D

(#4570) RicoRR


RicoRR
tag

4.1.1. alatt nekem sem volt probléma az ébresztéssel, csak a szokásos: egy-két másodperc után abbahagyta és szundira kapcsolt. Mivel ilyenkor maradt még két ébresztés 5 perces eltérésekkel, a másodikra felkeltem, mert azt már tolta rendesen.
Itt a 4.1.2. és idővel sorra jöttek a problémák, a híváskori lefagyások - nem tudom felvenni a telefont, csak képernyő kikapcs, majd vissza után, különböző nem elindított appok feltünése az aktív alkalmazások listájában stb. Ma újraindult, de nem kért kódot csak jött a samsung logo meg a szokásos boot. Később újraindult, de akkor kért már pin-t. Gondoltam benyomódott a zsebemben a gomb. Délután nem ébresztett. Semmennyire sem. Bementem az ébresztésbe megnézni a dallam hangerejét, hogy esetleg az túl halk, elkezdtem a csúszkát tologatni és annyi nem jött ki a telóból, hogy nyekk. Semmi. Semmi hang.
Elkeserítő.
Mit tegyek?

Nem szívesen fáznék rá egy hajnalon, hogy elkéssek. Használjak ébresztőórát mi?
Ha beviszem szolgáltatói szervízbe visszarakják a 4.1.1.-et, vagy resetelik vagy mi bánat? Vagy lesz végre 4.2.?
Lehervasztó na. Pedig imádoma telefont, de sokkal több gond van vele, mint új korában. Ennyire öregszik?

(#4571) Aryes válasza RicoRR (#4570) üzenetére


Aryes
nagyúr

Valószínű egy telepített program okozhatja az egészet, vagy vmi buherálás... Be van állítva a beállítások/mozgás menüben a némítás megfordítással, vagy esetleg a blokk üzemmód? Ez a kettő, ami szerintem hathat az ébresztő problémára.
Nagyon fura ez az egész, mert nekem pl egyik fw-el se volt baj a gyári ébresztéssel, de sokan panaszkodtok rá, vmi banális dolog lehet a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#4572) RicoRR válasza Aryes (#4571) üzenetére


RicoRR
tag

kösz.
blokkolás nincs bekapcsolva bár az értesítések pipa be volt rakva. ha véletlenül bekapcsolt a blokkolás, akkor csak ez működhetett. kivettem ezt is.
mozgásokban csak a közvetlen hívás és az intelligens jelzés van pipálva.
az elmúlt időszakban kb. a 4.1.2. óta csak az hungry sharksot (nemsokára törlöm) és a polaris office-t telepítettem.

(#4573) Aryes válasza RicoRR (#4572) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát csak azt tudom javasolni, amit a Samsung is szokott: gyári visszaállítás. Tudom, ez nem egy valódi megoldás... De a fenébe, most már jó lenne kideríteni az okát.
Valahogy nincsenek korlátozva a háttérfolyamatok?
Arcra fordítva teszed le a telót éjszaka az ébresztéshez, vagy a hátára? Én a hátára teszem.

[ Szerkesztve ]

(#4574) RicoRR válasza Aryes (#4573) üzenetére


RicoRR
tag

ezt hogy végezzem el? elvileg az adataim ugye folyamatosan mentve vannak a google szerverre, de csináljak gondolom egy mentést kieassel is. aztán? ok megtaláltam, backup and reset.

mi történik ilyenkor? minden ami telepítve volt, plusz adatok, belépések, kódok, fiókok, fotók stb. törlődik? gondolom a 4.1.2. marad.

[ Szerkesztve ]

(#4575) RicoRR válasza RicoRR (#4574) üzenetére


RicoRR
tag

mindezek után kiessel könnyedén vissza lehet rakni mindent? nem csináltam még ilyet soha.

(#4576) roli654


roli654
tag

DMOD V5 mit szóltok hozzá? esetleg ha valaki próbálta már kérem jelezze, hogy milyen :)

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4577) boken válasza roli654 (#4576) üzenetére


boken
senior tag

Szia,én ezt használom kb egy hete,tökéletesen jól működik,ha kérdésed van nyugodtan.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4578) paxm válasza roli654 (#4576) üzenetére


paxm
aktív tag

Tip-Top, ezt használom teljes megelégedéssel. Gyors, szép, praktikus, nagyon jó az akkuideje. Bátran!! :K

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#4579) retesz147 válasza paxm (#4578) üzenetére


retesz147
addikt

kérdezhetek egy akkuidőt, vagyis inkább a kijelzőidő érdekelne?.....gyárival 35h és kijelző 4h....ha ettől jobb akkor lehet felteszem....(folyamatos wifi és 2g mellet)
köszi!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#4580) szunyi777 válasza paxm (#4578) üzenetére


szunyi777
őstag

Mi a különbség a kinézeten kivül Enox.co reVenge 4.0 rom hoz képest?
Persze ha azt már próbáltad...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4581) Aryes válasza RicoRR (#4575) üzenetére


Aryes
nagyúr

A kiesben ne bízz! Az egy ipari hulladék. Nagy ritkán véletlenül meg tudja tenni, amire megírták, de nálam a telefon felismerése is tíz percig tart neki, szó szerint... Az alkalmazások adatait (beállítások, játékállások) mentsd le valamilyen backup programmal, a carbon pl le tudja menteni az egyébként hozzá nem férhető adatokat is, adb backup segítségével, root nélkül is!
A névjegyeket a Google menti, sms-ekre olvastam már több megoldást itt a topikban, van vmi progi ami a gmail címedre menti.
Reset után csak óvatosan szabad a törölt dolgokat visszatenni, mert ugyanaz lehet az eredmény, mint előtte és kezdheted elölről.
Vigyázz, mert MINDEN törlődni fog a belső sd-ről, ha vmi program vmit oda mentett (tipikusan minden program oda ment mindent sajnos) azt neked kell átmásolni a külső kártyára vagy pcre.

[ Szerkesztve ]

(#4582) paxm válasza szunyi777 (#4580) üzenetére


paxm
aktív tag

Azt is dícsérik sokan. Nekem nem jött be,főleg a kinézete miatt. Nézd meg,próbáld ki,döntse tele. Több praktikus dolog van a Dmod V.5-ben.

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#4583) szunyi777 válasza paxm (#4582) üzenetére


szunyi777
őstag

Oksa, felteszem kipróbálom...
Nekem éppen a kinézet miatt tettszik az enox rom... :K

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4584) paxm válasza retesz147 (#4579) üzenetére


paxm
aktív tag

Csak 2G n vagyok, csak kézi szinkronizálást csinálok,tehát nincs folyamatos wifi nálam. A képernyő idő kb. 5 óra, és min. 2 napig bírja az aksi. Azért ez nagyon felhasználó függő dolog, ki kell próbálni, és úgy lehet a különbségeket érezni. Én jónak találom nagyon.

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#4585) paxm


paxm
aktív tag





[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#4586) paxm


paxm
aktív tag

Még egy kép: Nova Prime launcher Home

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#4587) szunyi777 válasza szunyi777 (#4583) üzenetére


szunyi777
őstag

WOOoooWwww!!!
Most teszem fel a DMOD V5 Rom-ot és igencsak meglepődtem!!! :K
Elindul a flash, és egy igen szépen megkreált installer van hozzá!! :C
Rákérdez hogy elfogadom-e a feltételeket, adat wipe-ra, milyen készülék, stb... :C
Simán végigvezet a telepitésen!!

Eddig szupinak néz ki! :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4588) paxm válasza szunyi777 (#4587) üzenetére


paxm
aktív tag

Hajrá! :K

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#4589) roli654 válasza szunyi777 (#4587) üzenetére


roli654
tag

Kiváncsi leszek mi a véleményed még, mert eddig sok jót hallottam és gondolkodom 1 felrakásban :D

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4590) szunyi777 válasza roli654 (#4589) üzenetére


szunyi777
őstag

Eddig szép,és meglepően gyors... :C
Most egészitem ki egyéb finomságokkal...
-Xposed
-Lux Auto Brightness
-Greenify (Donation Version)
-AC! D Audio Engine
-BLN kernel and liblights v5
egyéb...
Ha ezek futnak, akkor zsir!
Én nem igazán szeretem a touch wiz..
ADW launcher ex használom, jobban konfigurálható...
Meg ebben sok a bloatware, majd szelektálok! :K
Majd tesztelgetem és megosztom tapasztalatokat...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4591) Aryes válasza szunyi777 (#4587) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csak ránéztem a leírásra, elég sok appra oda van írva, hogy inverted, emiatt nem tetszik. Nekem jó a fekete alapon fehér szöveg, az amolednek is jó, nem értem minek piszkálják. Vagy félreértettem?
Mi ez a rengeteg s4 ből átvett dolog? Szövegbevitel, a böngésző, kamera app milyen? Samsung vagy stock android?

Lux Auto Brightness ez micsoda?

[ Szerkesztve ]

(#4592) szunyi777 válasza Aryes (#4591) üzenetére


szunyi777
őstag

A kinézete Nekem sem tetszik igazán, de eddig egész gyors.. csak tesztelem...
Szövegbevitelre Swiftkey-t használom.
Kamera App picit szebb..
A lux autómatán állitja a fényerőt, mivel a készüléknek nincs fényérzékelője!!!
(A kamerát használja) :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4593) szunyi777 válasza paxm (#4588) üzenetére


szunyi777
őstag

Te ebben a rom-ban tudtál alapból bootanimációt cserélni toolbox-al?
Vagy nem próbáltad?
Nekem EZZEL kellet élesiteni, hogy tudjam csereberélni! :K

Már csak el kell némitanom és megvagyok... A fentebb emlitett dolgokat viszi! :C
Fagyást nem tapasztaltam eddig, és gyalultam egy pár dolgot, + lecseréltem....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4594) roli654 válasza boken (#4577) üzenetére


roli654
tag

Boken: Akku hogy bírja folyamatos pötyögtetéssel vagy zene hallgatással. Kamera nem laggol, esetleg a gs4-es widget nem-e bugos stb.. meg ilyen kisebb általánosságok :DDD :C csak azért kérdem h fel tegyem-e mert most gyári van :D

[ Szerkesztve ]

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4595) Atish19


Atish19
őstag

Azt valahogy meg lehet oldani root jog nélkül, hogy a 3 betüs navigáció datáját sd kártyáról futtassam?

(#4596) szunyi777 válasza Atish19 (#4595) üzenetére


szunyi777
őstag

Ha az i-betuvel kezdődő re gondolsz, sajna nem....
Rootolva sem tudtam megoldást találni rá..
Én is azt hasznalom, de az adat az a belső memoriabol működik csak sajna.... Athelyezni sem lehet a Gl to Sd vel sem, mint a nagyobb jatekok adatait!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4597) paxm válasza szunyi777 (#4596) üzenetére


paxm
aktív tag

Nekem külső SD-n van ,simán megy onnan,aSygic és a Navigon is! Az I-vel kezdődőnél a sys.text-ben meg kell adni az elérhetőséget,pld. external SD. Google....

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#4598) paxm válasza szunyi777 (#4596) üzenetére


paxm
aktív tag

http://db.tt/WfVJpRiM
Nekem ez van. Az előző uninstall(adatait is)majd az egész I betűs mappát átmásolni a külső kártyára,legyen a mappában a telepítő apk. az új sys.text-et is oda bemásolni, és innen install! Mennie kell.

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#4599) szunyi777 válasza paxm (#4597) üzenetére


szunyi777
őstag

Wooowww.... Kösz az infót! Ott hibáztam eddig, hogy az egész mappát athelyeztem, de a sys nek kell maradjon a mappában a belső memóriában! ;-) igaz most állíthatom újra, de sebaj....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4600) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Nagyon nagyon gyorsan merül a telefon... Mi a franciák, képernyő mindig minimumon, szinkronizálás nincs be kapcsolva, annyi, hogy a wifi vagy a 3g az mindig megy (egyszerre nem). Így kB használhatatlan s telefon, az meg a pláne hogy nincs egy hetes...

halahala

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.