Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) kengyel válasza retesz147 (#4500) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én tegnap óta ,különösebb változást nem vettem észre :) Pedig figyelgettem a telefont . Ma reggel lett feltöltve, majd még az aksiidő hátra van.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#4502) roli654 válasza kengyel (#4501) üzenetére


roli654
tag

nincs nagy változás.. talán annyit hogy a gyári cuccokat is lehet törölni. akkor nincs a hullámzós feloldás.. :))

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4503) roli654


roli654
tag

AC!D Audio Engine for Galaxy S3 mini ezt kipróbálnám.. tuti jó lehet :D

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4504) kengyel válasza roli654 (#4502) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha itt változás lesz, az majd a 4.2. ben nyilvánul meg. Amit elég sokan várunk :) Még a nagy tesó topicban is.

(#4505) roli654 Ne érts félre ,nem bántani akarlak de szerkeszd a hozzászólásaid, mert erre jön egy moderátor és nem igazán fog neki tetszeni.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#4505) roli654 válasza kengyel (#4504) üzenetére


roli654
tag

nah igen.. arra várok már hónapok óta.. de elv pár hét :D

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4506) borist válasza borist (#4499) üzenetére


borist
tag

nekem három hiba volt eddig, kettő maradt, a harmadik is szerintem, de az holnap kiderül

(#4507) retesz147 válasza borist (#4506) üzenetére


retesz147
addikt

melyek azok a hibák?

Xiaomi 13 eu dev...

(#4508) kengyel válasza roli654 (#4505) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szerintem több lesz abból ,de majd meglátjuk. Várjuk !

(#4509) roli654 Mikor írsz egy hozzászólást ,találsz ott egy szerkesztést pirossal. Így mint amit most írok neked. :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#4509) roli654 válasza kengyel (#4504) üzenetére


roli654
tag

ez meg van de csak az utolsónál tudok szerkeszteni :P

[ Szerkesztve ]

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4510) kengyel válasza roli654 (#4509) üzenetére


kengyel
nagyúr

De te 5-percen belül írtál három hozzászólást nekem. Ezt tedd egy hozzászólásba ,ne háromba. Érted ?

kengyel

(#4511) borist válasza retesz147 (#4507) üzenetére


borist
tag

1.fodrozódás,ez nagy hiba nálam :-)
2.a fényképező AWB autó módja egyszerűen rossz, nem tudja automatikusan kiválasztani a megfelelő fénytipust, ha beállítom manuálisan az AWB-t és átkapcsolok kamerára, majd vissza akkor elfelejti a beállítást, a többit beállítáokat megjegyzi
3.ébresztésnél néha az első ébresztést automatikusan sleep-be nyomja, így 10 perc múlva kezd kelteni, ez majd holnap kiderül

[ Szerkesztve ]

(#4512) Atish19 válasza borist (#4511) üzenetére


Atish19
őstag

Nálam az ébresztés olyat csinál, hogy egyet csippan a telefon és annyi. Párszor elaludtam emiatt. De megoldottam úgy, hogy egyszerre 3 ébresztést állítok be 2perces különbséggel és valamelyik tuti ébreszt...:D

(#4513) Aryes válasza roli654 (#4497) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezzel csak akkor, ha elmentetted.
Most őszintén, miért nem olvastál utána, mielőtt nekiálltál ész nélkül szétbarmolni egy elég drága telefont? Én már több telefont is flasheltem, custom fw-eket is próbáltam, de még mindig nem érzem azt, hogy teljes magabiztossággalneki mernék állni ENNEK.

(#4514) kareszm válasza borist (#4511) üzenetére


kareszm
tag

És igen kikerült a magyar független ROM is :C Hungary GT-I8190 update I8190XXAMD3/I8190OXFAMD1
De most már csak azért is megvárom az aksi tapasztalatokat. :DDD

1. Nekem nem hiányzik, mert mikor megvettem a telót egyből nyomattam rá a 4.1.2-t.
2. Más kamera progit használok
3. Ez egy fájó bug valóban. Más ébresztőt használok

(#4515) borist válasza kareszm (#4514) üzenetére


borist
tag

Milyen kameraprogit?

(#4516) Mzombi válasza kareszm (#4514) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Most néztem meg a listát, nekem ezek szerint tényleg Szlovákiából behozott készülékem van (független) :(((
Amit viszont nem értek:
"Slovakia GT-I8190 update I8190XXAMD3/I8190OXXAMD1 (Android 4.1.2) http://www.sammobile.com/kies "
Miért van itt 2 rom is feltüntetve és vajon mitől függ, hogy nekem a 2. jött a készülékemre...
Van értelme/lehetőségem rá szerintetek a magyart megpróbálni rátenni? Vagy felesleges...?
Van értelme/lehetőségem rá szerintetek az AMD3 végű szlovákot megpróbálni rátenni? Vagy felesleges...?

Ígérem ebben a témában ez lesz az utolsó hozzászólásom

(#4517) kareszm válasza borist (#4515) üzenetére


kareszm
tag

Egyik fórumon a Snap Camerát ajánlották. Trial van belőle, ha ki akarod próbálni.

Mzombi: Szerintem ezen ne görcsölj. Nézd úgy hogy az EU-ból jött a cucc. Ennyi erővel a GSM boltok simán behozatnak német, angol, (kínai khhm) piacokról telefonokat. Ha kaptál hozzá gyári garit akkor már érdekessebb a téma.

[ Szerkesztve ]

(#4518) Mzombi válasza kareszm (#4517) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Na megnézem akkor hétfőn, ha hazajöttem, mert csak kaptam a telefont és ezzel a részével nem foglalkoztam, mert mondta bnőm, hogy független és 2 év gyári gari, ezen nem spóroltak, amikor összedobták, mert mennyit szívtam a Desire-vel... :/ Kíváncsi vagyok mi lesz a garival...

(#4519) kareszm válasza Mzombi (#4518) üzenetére


kareszm
tag

Egyébként úgy látom, hogy Austriának is ugyanaz a CSC-je, de ki tudod könnyen deríteni, mert rádugod KIESre és ott az aktuális készülék verziónál fogod látni az ország kódot zárójelben. Pl ezen a felrakott képen SIM van, ami Szlovénia.
Szlovákia: TMS vagy ORX, Magyarország: XEH (független), TMH (T.Mobile), PAN (Telenor), VDH (Voda)

(#4520) Mzombi válasza kareszm (#4519) üzenetére


Mzombi
aktív tag

nagyon köszönöm, megnézem majd hétfőn, kedden, ha újra Kies közelében leszek :)

(#4521) roli654 válasza Aryes (#4513) üzenetére


roli654
tag

amúgy olvasok mindig utánna. csak én voltam a hülye mert már a tököm ki volt ettől az egésztől, este is volt és kiment a fejemből :S de ez van, majd megoldodik valahogy :P

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4522) Aryes válasza roli654 (#4521) üzenetére


Aryes
nagyúr

Javíts ki, ha tévedek, de amikor tegnap este panaszkodtál, hogy nem ismeri fel a kies a telót, akkor már minimum ötször flashelted, a custom counter szerint, és erős a gyanúm, hogy nem tegnap este csináltad mind az ötöt. :DDD Vagy mégis? :F

[ Szerkesztve ]

(#4523) szunyi777


szunyi777
őstag

Kiváncsiságból Én is megkukkantottam az Én számlálóm! :K

custom binary download: yes (2)
current binary: custom
system binary: custom

Nem lepett meg! :D
Csak az, hogy legalább 20-25 re számitottam a 2 helyett....
Gondolom akkor csak a CWM-flash-t, és az első ROOT-ot számolta be, ami módositotta a bootloader-t...
CWM-be legalább 20-25 flash-em volt, romcserék, updatek.zip-ek, tucat nandroid visszaállitás...

Remélem, hogy nem lesz hardware hibám, és nem kell szutykolnom a visszaállitással... :K
Software-es gondot meg majd megoldom... ;)

További szép napot....

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4524) Atish19 válasza Aryes (#4513) üzenetére


Atish19
őstag

Én a régi X8-am rengeteget bütyköltem, meg ebben a témában is folyamatosan tájékozódom, de ez annyira más mint a sony, hogy én se merek neki állni lévén az árbeli különbségnek :) meg úgyérzem a gyári szoftver teljesen kiszolgál.
Kareszm: másik ébresztő programmal nincsenek ilyen anomáliák? mert akkor én is lecserélem ezt. Tudsz ajánlani valami jót?

(#4525) retesz147 válasza Atish19 (#4524) üzenetére


retesz147
addikt

bár nem engem kérdeztél, de én is Karesz vok :D
alarmclock xtreme, január óta naponta hibátlanul ébreszt.... soha semmi gond, rajtam kívül kb. 10 ismerősöm használja különböző készülékeken hibátlanul....

Xiaomi 13 eu dev...

(#4526) szagabor válasza Atish19 (#4524) üzenetére


szagabor
tag

Én régóta az alarm droid -ot használom, sohasem hibázott és az egyetlen progi amit találtam hogy a widget folyamatosan kijelzi az ébresztésig hátralevő időt! ( óra:perc )

[ Szerkesztve ]

(#4527) Atish19 válasza retesz147 (#4525) üzenetére


Atish19
őstag

Köszi szépen vetek rá 1 pillantást! Tehát ebben tuti nincs elmaradó ébresztés igaz? :D Elég cink lenne, mert lassan munkába állok...:D
Szagabor: Neked is köszi ez a widgetes téma is tetszik. Erre is ránézek :)
Más: Egy kicsit mintha frissítés óta nekem is jobban merülne az akksi. Alig használtam ma még wifin se volt és már 89% reggel 8 óta. Ennél sokkal jobban szokta bírni.

[ Szerkesztve ]

(#4528) Genesistibi


Genesistibi
tag

Ma sikeresen megrendeltem a kicsikét /barna színben, függetlenül/ 71 340 HUF-ért, házhozszállítással!:)

u.i.: a megrendelés után tudtam meg, h baj van az ébresztőjével..o.O xD

[ Szerkesztve ]

(#4529) Atish19 válasza Genesistibi (#4528) üzenetére


Atish19
őstag

Már 4.1.1-en is gondok voltak vele. Azt hittem, hogy 4.1.2-vel azért ezt javítják. De majd talán a 4.2.2-ben...:D

(#4530) retesz147 válasza Atish19 (#4527) üzenetére


retesz147
addikt

több mint 4 hónap alatt minden nap ébresztett, soha ne volt elmaradó ébresztése...

sajnos tényleg jobban merül...

Xiaomi 13 eu dev...

(#4531) Genesistibi válasza retesz147 (#4530) üzenetére


Genesistibi
tag

Remélem én is azok közé fogok tartozni akiket mindig ébreszt! :D

Az elején amennyit nyomkodni fogom biztos alig bír majd ki egy napot is, de amúgy átlagos használatnál mennyit bír?

[ Szerkesztve ]

(#4532) kareszm válasza Atish19 (#4524) üzenetére


kareszm
tag

Én is az Alarm clock extreme progit használom! Ajánlom mindenkinek, aki fel akar ébredni :)

(#4533) retesz147 válasza kareszm (#4532) üzenetére


retesz147
addikt

Ezekszerint mi Kareszok Alarm Clockkal nyomulunk, egyébként tényleg megbízható....van valamilyen widgete is, de azt nem használtam még soha....bár az alarm droid-nál tetszetősen hangzik az a widget!!:D

(#4531) Genesistibi
az előző 4.1.2-vel (ugye az új ma került fel, erről még nincs tapasztalatom) erős használat mellet 20-24 óra, közepes használat mellet 30+óra és rá se nézve pedig 48+óra...nálam a 30 óra üzemidő volt túlnyomó többségben, melyhez 3,5 óra kijelzőidő társult......

Xiaomi 13 eu dev...

(#4534) hesszan


hesszan
aktív tag

1,5hónapja nálam is minden nap ébreszt...

Ami gond lehetett: van benne egy olyan a napok alatt, hogy ismétlés hetente jobb oldalon Pipa.
Azt be kell rakni különben ébreszt 1x pl kedden, aztán jövő hét kedden már nem... Az elején szivattam magamat, és furcsállottam h miért "szürkülnek" ki a napok.
+ rá kell nyomni felül a mentés gombra jobb felül mindig ha piszkálom...

Sungdurung

(#4535) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Az imént képet akartam küldeni videóból, 3G alatt és a telefon levágott, csak a bekapcsolo gombra kapcsolta be magát. Miért van/volt? :/

halahala

(#4536) kismrego


kismrego
csendes tag

Nemtudom hogy ide illik-e, de az a problémám a háttérképpel, hogy nem a kép mozog, tehát ha berakok egy háttérképet akkor nem láthatom az egészet (a képernyők váltásával) hanem csak egy részt, tudtok segíteni? (ha nem ide illik légyszi mondjátok meg hova és oda írok)

Üdv, kismrego

(#4537) mediumgecso válasza roli654 (#4503) üzenetére


mediumgecso
őstag

Méghogy jó....brutál módon megemelkedett a hangerő, most sokkal szebben szól!

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4538) Genesistibi válasza retesz147 (#4533) üzenetére


Genesistibi
tag

Köszi az infot! Biztos vagyok benne, h az első héten sokat fogja látogatni a 220-t... ;)

Még 1 kérdésem lenne: olvastam valahol, h legelőször 16 óráig kell tölteni kikapcsolva és aztán a későbbiekben nem szabad teljesen lemeríteni. Ezzel mi a tapasztalatotok, tanácsotok?

(#4539) szunyi777 válasza mediumgecso (#4537) üzenetére


szunyi777
őstag

Flash-elted ezt?
Tényleg szuper? :)

Nemsokára Knutsch Fussel kiadja a BenzROM v6 Xperia változatot, és az tartalmazni fogja...
Eddig szépen néz ki a képei alapján!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4540) golyós válasza Genesistibi (#4538) üzenetére


golyós
őstag

Az, hogy ezt a baromságot felejtsd el nagyon gyorsan.10 évet vagy lemaradva.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#4541) golyós válasza Genesistibi (#4538) üzenetére


golyós
őstag

Lejárt a szerk. idő...

[link]

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#4542) panpeter92


panpeter92
tag

Sziasztok,

Szeretném frissíteni a szoftvert, kérdés, hogy miként érdemes csinálni? Előtte, utána reset? Kiessel?
Továbbá érdekelne, hogy milyen tokot érdemes venni és honnan? Az angol ebayre gondoltam, mert hamar itthon lenne.
Előre is köszi!

(#4543) SpeaK válasza panpeter92 (#4542) üzenetére


SpeaK
tag

Tok kérdésbe nekem ez jött be a legjobban :) annyira hogy mostantól minden telora nilkin tokom lesz :) [link]

Tényleg csak ajánlani tudom, egy próbát megér :) :))

A siker titka a nem kézenfekvő dolgok megszervezése.

(#4544) lajo válasza SpeaK (#4543) üzenetére


lajo
senior tag

Én is ilyet rendeltem, nagyon profi.

(#4545) retesz147


retesz147
addikt

ma kicsit teszteltem az "új" szoftvert és azt kell hogy mondjam, ugyan úgy bírja az akksi vele, mint frissítés előtt.... sztem se jobb se rosszabb...

Xiaomi 13 eu dev...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.