Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) atix77 válasza xenom0rph (#5945) üzenetére


atix77
csendes tag

Köszi válaszodat! Másnak véleménye?

Pont ez a lényeg , hogy Az s3 mini és az S3( LTE nélküli) kerül ugyan annyiba az LTE -s az már jóval drágább.
Amúgy milyen különbségek vannak még az LTE nélküli és az LTE S3 ban??

(#5952) Aryes válasza atix77 (#5951) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha nem zavar a mérete, akkor mindenképp nagy s3, mert az s3 mini gyakorlatilag egy átöltöztetett advance, +fél giga rammal, de gyengébb előlapi kamerával.
Ha kicsit akarsz és jót, s4 minit vegyél!

(#5953) atix77 válasza Aryes (#5952) üzenetére


atix77
csendes tag

Köszi neked is!

S4 mini az 30 eft al több :-( így nekem sajna az nem jöhet szóba. Én is úgy gondolom hogy ha az s3-mat megkaphatom S3 mni áron akkor mért ne venném. A nagy méretéhez meg rem hozzá szokom. Az aksija a nagy kijelző miatt hamarabb merül mit a mininek?

(#5954) Atish19 válasza szunyi777 (#5949) üzenetére


Atish19
őstag

100mb... :D és nincs túlforgalmazás köszi a tippeket :D 2/3g között, hogyan tudok váltani?

[ Szerkesztve ]

(#5955) Aryes válasza atix77 (#5953) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha tudsz várni, mindenképp az s4 minit vedd meg, talán őszre lejjebb megy az ára. Őszintén mondom, megéri az árkülönbözetet, szuperül meg van csinálva az a készülék! Minden idők egyik Samsung telefonja. ;)

(#5956) atix77 válasza Aryes (#5955) üzenetére


atix77
csendes tag

Hát még várni sztem tudok is , de nem hiszem, hogy jelentősebb árcsökkenés lenne A 4S Minibe
Az S3 és az S3 mini az 40 eft nekem az S4 mini pedig 73 eft.
Ha azzal számolok hogy megy le az ára mondjuk egy 10 est meg dobok hozzá egy 10 est.
Még akkor is 13 a különbség. és még azzal is számolnom kell, hogy micro sim kell ami + pénz megcsináltatni
igaz az mindkét esetben van csak a keretbe nem fér bele :D
A másik , hogy az S3 az csak pár napig ennyi utána már nem lesz. De azért köszi a tippet mert így jövök rá én is h mit akarok :D Sajnos a pénz határt szab :D

(#5957) hj.jani95


hj.jani95
aktív tag

Sziasztok!
Akkor rootolás nélkül nem is tudok az sd kártyámra menteni játékokat, alkalmazásokat? Mert eddig nem nagyon sikerült és ezért rootolni nem nagyon szeretném

Kis Pál vagyok, na hali!

(#5958) xenom0rph válasza hj.jani95 (#5957) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ahogy mondod.

halahala

(#5959) Aryes válasza atix77 (#5956) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor s3. Egy árban vannak, hülyeség lenne ugyanazért a pénzért felső kategóriás helyett egy középkategóriást venni.

(#5960) chipi89


chipi89
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy Odin 3.7 programmal töltenék fel egy root fájlt. De az odin eddig fut csak el:

<ID:0/003> Added!!
<ID:0/003> Odin v.3 engine (ID:3)..
<ID:0/003> File analysis..
<ID:0/003> SetupConnection..

Én innen megállt az élet.
Semmit nem csinál. A portot látja a program. De felül nem írja ki, h. reset, meg ilyen.

(#5961) xenom0rph válasza chipi89 (#5960) üzenetére


xenom0rph
őstag

Telefonon az USB hibakeresés be van kapcsolva?

halahala

(#5962) chipi89 válasza xenom0rph (#5961) üzenetére


chipi89
tag

Természetesen igen!

1x már meg rootoltam, de nem adott valamiért teljes jogot, és feltöltöm még egyszer. De más alkalmazásban sem óhajt az odinnal kommunikálni. Toolskit -t használok.

[ Szerkesztve ]

(#5963) xenom0rph válasza chipi89 (#5962) üzenetére


xenom0rph
őstag

Esetleg próbáld az Odin 3.0.4-et! Nekem azzal sose volt gond

halahala

(#5964) chipi89 válasza xenom0rph (#5963) üzenetére


chipi89
tag

Ővele még nem.

Nekem ez az odin 3.07 elindult 1x, de azóta.
Leszedtem korábbi verziót is az odinnak. Odin 1.85
Ezzel is ugyan ez a helyzet.
Samsung gyári romot helyre tudom még állítani? Nincsen backup róla még.

(#5965) chipi89 válasza xenom0rph (#5963) üzenetére


chipi89
tag

Odin 3.0.4 nel is ugyan ez a helyzet.

<ID:0/003> Added!!
<ID:0/003> Odin v.3 engine (ID:3)..
<ID:0/003> File analysis..
<ID:0/003> SetupConnection..

(#5966) xenom0rph válasza chipi89 (#5965) üzenetére


xenom0rph
őstag

Remélem tudsz angolul :D
Hi!

I had this issue for more than a week and now I managed to find a solution for this. Previously I was working with Windows 7 and had no issues while using Odin for flashing the ROMs. But when I shifted to my old machine having WinXP I had the issue in Odin which get stuck on "setup connection".

Yes, I tried re-installing the drivers, made sure that Kies is not running in task manager, searched in google for solutions and followed all methods suggested, but still no luck whatever I did. Then finally I tried this and it worked...

After putting my phone in the download mode, I first tried to flash with Odin3 v1.82. Once it got stuck on "setup connection", I simply closed Odin3 v1.82 and opened Odin3 v1.83 and tried flashing again. Now it worked... I didn't disconnect the phone during this process of changing the Odin. I tried many times today and this method worked for me all the time. You can first try with any version of Odin. If that version doesn't work, simply close it and try with the other version.

Hope this helps someone who has this issue...

halahala

(#5967) chipi89 válasza xenom0rph (#5966) üzenetére


chipi89
tag

Magyarán próbáljam meg régebbi szoftveres környezetben. Win xp :D
Na mindjárt előkapom a live dvd met. :)

(#5968) xenom0rph válasza chipi89 (#5967) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nem ,előbb mindent próbálj ki ami ott van, driverek letörlése, majd a kies lődd ki feladatkezelőből ,a srác az összes lehetséges tényezőt leírta .. :D

VAn akinek ez volt a megoldás:
Well I don't have a 9003 but make sure you do not wait too long to start the flash after connection to the computer. It will still show as connected but it seems the i9000 at least stops looking for the download after a little while.

- és van benne valami ,mert én mindig gyors reboot ,és úgy odinozok :D Mások is azt írják ez jó megoldás :)

[ Szerkesztve ]

halahala

(#5969) chipi89 válasza xenom0rph (#5968) üzenetére


chipi89
tag

Kies nincs fent.
USB drivert már újraraktam.

(#5970) chipi89


chipi89
tag

A gyári romot ilyen állapotban le lehet menteni, hogy ha esetleg valami lenne a telefonnal tudjam mihez nyúlni?

(#5971) chipi89 válasza xenom0rph (#5968) üzenetére


chipi89
tag

Rendben nekem nincs meg a 9003 , de legyünk biztosak benne , hogy ne keljen sokáig várnod a flash elinditásával miután kapcsolodot a számítógép. Ez úgy fog tűnni , hogy kapcsolodot, de látszatra a i9000 abba fogja hagyni a letöltés utáni keresést egy kis idő múlva

Magyarán indítsam újra a telefont és amíg tölt addig indítsam el az odint?

(#5972) xenom0rph válasza chipi89 (#5971) üzenetére


xenom0rph
őstag

igen!

halahala

(#5973) chipi89 válasza xenom0rph (#5972) üzenetére


chipi89
tag

Így is ugyan az a kilátás, helyzet :(

(#5974) chipi89


chipi89
tag

Miért nem úgy volt kezdve, hogy tegyem a telefont download módba. Na úgy mint a szélvész elindult a program :)

(#5975) xenom0rph válasza chipi89 (#5974) üzenetére


xenom0rph
őstag

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

halahala

(#5976) chipi89 válasza xenom0rph (#5975) üzenetére


chipi89
tag

Köszi a segítséget! :)

Továbbá ez nem hagy nyugodni, h. az Igot és pár programot nem tudok feltelepíteni, mert "nincs elég tárhely" 4Gb is többet akar a közel 132kb kis program?

Egyik ismerősömnek is van ilyen telefonja, igaz T-mobile által módosítottam android van rajta. Arra pl pikk-pakkra felmennek azok a programok amik nekem nem.

[ Szerkesztve ]

(#5977) xenom0rph válasza chipi89 (#5976) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ugye ha jól sejtem akkor rootolva vagy? Ha igen akkor a recovery-ben nyomj egy wipe cache-t meg egy dalvik cache-t. De ezt a problémát a legtöbb esetben a gyári állapotba való visszaállítás szokta megoldani.

halahala

(#5978) chipi89 válasza xenom0rph (#5977) üzenetére


chipi89
tag

Igen rootolva van!
Recovery -t toolskit -n keresztül?

KÉP

[ Szerkesztve ]

(#5979) xenom0rph válasza chipi89 (#5978) üzenetére


xenom0rph
őstag

Neeeem, rebootolj a recoverybe! A telepítésről ( ha még nincs recoveryd) van egy link az összefoglaló hszben, én írtam :B :B :DDD

halahala

(#5980) szunyi777 válasza chipi89 (#5974) üzenetére


szunyi777
őstag

Használd a leg újabb 3 betűs navigációt, tedd az sd re, és onnan telepisd fel!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5981) szunyi777 válasza chipi89 (#5974) üzenetére


szunyi777
őstag

A téma összefoglaló Root részénél írva vagyon a letöltési mód ! ;-)

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5982) Aryes válasza szunyi777 (#5981) üzenetére


Aryes
nagyúr

Még nem gratuláltam az összefoglalóhoz. :C
Egyet nem találok csak: XXAMG1 alapsávot hogyan tudok rootolni, hogy a lehető legkevesebb változás legyen az eredeti állapothoz képest? Magyarán csak és kizárólag a kernelt cseréljem rootolt gyárira, minden mást majd én (superuser telepítés, cwm recovery) elintézek.

(#5983) szunyi777 válasza Aryes (#5982) üzenetére


szunyi777
őstag

A Forrás résznél szerintem, majd frissiteni fogják XXAMG1-re is!
Esetleg Régebbi baseband-re flashelni, és utánna rootolt romot feltenni, majd frissiteni újra a basebandet!
Talán ez működő megoldás! Nem tudom biztosan?!
Régi és a legújabb baseband-eket megleht találni odinos, és CWM-is .

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5984) hj.jani95


hj.jani95
aktív tag

Nektek megy az inteligens képernyőzár? Szóval tényleg kikakpcsol ha nem nézed a telefont? Mer nekem nem nagyon mügszik, de gondolom a fólia miatt

Kis Pál vagyok, na hali!

(#5985) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Használ valaki CM romot? Akkuidőről mit tudna mondani? Mert a pacman úgy eszi az akkumlátorom, hogy csak na, nem is fog maradni ...

halahala

(#5986) Aryes válasza hj.jani95 (#5984) üzenetére


Aryes
nagyúr

Próbáld ki, hogy leveszed a kikapcsolás idejét 15mp-re, ugyanis csak azon túl lép egyáltalán működésbe. Akkor lekapcsol, ha nem látja a szemedet, és ha kevés a fény, akkor is lekapcsol, mert gyenge sz.r kamera és gyenge fényben nem lát semmit. :)

(#5987) szunyi777 válasza Aryes (#5986) üzenetére


szunyi777
őstag

"Esetleg Régebbi baseband-re flashelni, és utánna rootolt romot feltenni, majd frissiteni újra a basebandet!"
Ez a megoldás nem működik!!!

Kaptam tanácsban, hogy a supersu.zip el lehet az amg1-et!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5988) chipi89 válasza szunyi777 (#5980) üzenetére


chipi89
tag

IGO8-t próbálok telepíteni, van egy másik verzió is. De ez sem óhajt feltelepülni.

Időközbe rájöttem a recovery módra is.(így az amatőr, hülye és zseni határán vagyok :D)
Kiürítettem a cachet. De továbbra is fent áll, hogy nem "nincs elég tárhely".

Terminál ablakot nyitva a df parancsot kiadva rengeteg helyet látok én még ott.

(#5989) mediumgecso válasza xenom0rph (#5985) üzenetére


mediumgecso
őstag

Hali!

Én csak CM10.1 -ről tudok nyilatkozni:
Használok otthon wifit, amint hazaérek, melóban nincs se wifi sem mobilnet. pár hívás, face, dolphin beta....
Most per pill: 2 nap 4 óra 3 p 29 mp és még van benne 22% :D
Ez sztem egész jóóó :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#5990) szunyi777 válasza szunyi777 (#5987) üzenetére


szunyi777
őstag

TysOn irta nekem, hogy azt ezt a CWM-et kellt flashelni, és utánna mehet a supersu.zip!
A RECOVERY DATABASE i8190 link alatt kell kiválasztani a CWM-et!

Adj mejd Neki 5 csillagot és nyomj thanks !!! ;)

Igy megmarad a gyári romod is!!

Ha működik, teszem bele a Blogaut-ba, és a későbbiekben elküldöm frissitésre!!

"Yes thats correct. Flash *.tar.md5 in odin. Flash supersu.zip in cwm. This works on ALL firmwares for ALL i8190 models"
"Igen amit helyes. Villog *. Tar.md5 az Odin. Flash supersu.zip a CWM. Ez működik minden firmware ALL i8190 modellek"

Bizok benne!!! Nagyon sokat segit Nekem basebandtől kezdve, mindeféle dologban!!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5991) szunyi777 válasza szunyi777 (#5990) üzenetére


szunyi777
őstag

És dolgozik N és L verzió is!!!
Ez kell Nekünk!
Igy nem kell lecserélni az egész romot, hogy rootjogot kapjunk.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5992) Aryes válasza szunyi777 (#5990) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszi szépen, lehet a napokban neki fogok esni. Gondoltam én, hogy az a bonyolul megoldás nem az igazi. :) Csak azt nem akarom, hogy a rootoláskor vmi régebbi kernelt tegyek rá, mert ugye ilyenkor az eredeti kernelt cserélem egy unsecured-ra.

chipi89: nem maradt más választásod, gyári visszaállítás rendbe hozza. Ilyenkor vmi miatt elromlik a partíció és csak a formázás hozza rendbe.

(#5993) hj.jani95 válasza Aryes (#5986) üzenetére


hj.jani95
aktív tag

Köszi :) woow igy amgy jobb :)

Kis Pál vagyok, na hali!

(#5994) lajozs válasza chipi89 (#5988) üzenetére


lajozs
aktív tag

Jó lenne, ha befejeznéd nevén nevezve a navi program dolgainak feszegetését!
Ha nem jöttél volna rá magadtól, hogy ezt a többiek miért nem teszik, olvasd át a fórumok működésének egyik alapvető feltételét, miszerint a hsz.-ekben a warez tilos!

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#5995) Dilikutya válasza mediumgecso (#5864) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem gyárival nem baszakodik a hangerő külön app nélkül sem. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5996) chipi89 válasza lajozs (#5994) üzenetére


chipi89
tag

Igen, erre időközben rájöttem én is. Most látom. Gondolom ezek után moderálás jár.

(#5997) mediumgecso válasza Dilikutya (#5995) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nekem pedig CM-mel nem futnak felesleges fa***ságok a mem-ben amik feleslegesen merítik a telefont!! ;]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#5998) chipi89 válasza Aryes (#5992) üzenetére


chipi89
tag

A gyári visszaállítás az mit takar? Az eredeti rom vagy a készülék menürendszerében gyári adatok visszaállítása?
És akkor ez a bizonyos alkalmazások nem mennek fel mód eltűnik.

[ Szerkesztve ]

(#5999) Aryes válasza chipi89 (#5998) üzenetére


Aryes
nagyúr

Igen, a beállítások menüben a gyári adatok visszaállítása. Olyan lesz, mint új korában. :) Az adatmentésről neked kell gondoskodni, de erről a napokban már írtunk sokat.

mediumgecso: nekem semmi gyári program nem fut feleslegesen. Nem is merül. Sőt, termeli az áramot, néha el kell adnom a felesleget a villamosműveknek. ;]

szunyi777: közben rájöttem, ugye hülyeséget írtam, mert a kernelt a rootolás nem cseréli, vagy igen? :F

(#6000) mediumgecso válasza Aryes (#5999) üzenetére


mediumgecso
őstag

Én is kérek :D Mennyi a kedvezmény?? :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.