Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Ez így egész jó lesz :D :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4952) Dino69 válasza szunyi777 (#4950) üzenetére


Dino69
aktív tag

Mi annó a Defy-n a smartass-t istenítetük, de ha jobban megnézed elég sok hajaz rá a belinkelt listádon is.

(#4953) szunyi777


szunyi777
őstag

Kipróbáltam Ezt a szép témát DMod v5-ön...
Egész jól néz ki :K

CWM-ből flash, majd törölni dalvik cache....

Képek ITT

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4954) Aryes válasza tommjee (#4942) üzenetére


Aryes
nagyúr

Kéretik nem keverni a gyro szenzort a "g", vagyis gravitációs szenzorral. A képernyő forgatásáért az utóbbi a felelős. A gyro pedig a játékvezérlésért és egyéb dolgokért (AR, panoráma stb.) .

[ Szerkesztve ]

(#4955) The Manager


The Manager
csendes tag

3 hónapja használok egy ilyen telót teljes megelégedéssel!!! :DD
Kettő gyenge pontja van. 1. Az akksi! Kb. 1,5 nap. Sok wifi van benne nagyrészt..... De ez van, az ájfosom sem bírt többet, max 2 napot.
2. A gsm antennája gyenge....
Ez van, nincs tökéletes teló! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4956) Dilikutya válasza The Manager (#4955) üzenetére


Dilikutya
félisten

Használva egyik sem bír ennél többet. Ez van, most ez a trendi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4957) szunyi777


szunyi777
őstag

Szépen átmegy Mélyalvásba a kicsike, igy már jelentős az energiamegtakaritás! :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4958) mediumgecso válasza szunyi777 (#4957) üzenetére


mediumgecso
őstag

Ez az xda-n fellelhető kernel? Melyik governor-t használod??

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4959) roli654


roli654
tag

[JB 4.1.2] AOSP Style Status Bar ezt valaki próbálta már? Nekem vhogy nem műkszik :P ha tud valaki vmi megoldást rá pls segítsen :)) wipe is volt és úgysem adja be amit kéne :S

[ Szerkesztve ]

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4960) szunyi777 válasza mediumgecso (#4958) üzenetére


szunyi777
őstag

A Dmod v5 eredeti kernel, conservative - noop

Ez hasonló a OnDemand, de finomabban, fokozatosabban növeli és csökkenti a CPU sebességét ...
És a minimum frekvencia felé állit...
Nem laggol a rendszer egyáltalán, és amikor kell pörög rendesen! :K

Próbáltam már a golden2 kernelt is, abban több az állitási lehetőség, de sok a Bug....

roli654 A flash után Wipe Dalvik... Téma, és statusbar cserekor az kell! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4961) roli654 válasza szunyi777 (#4960) üzenetére


roli654
tag

igen igen wipe-oltam is, de semmit nem csinált :S de jobban ránéztem a linkre. s elv galaxy sII. szval lehet az a probléma :P

[ Szerkesztve ]

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4962) szunyi777 válasza mediumgecso (#4958) üzenetére


szunyi777
őstag

Esetleg EZEKEN lehet finomitani, de Én nem álligattam....
Találtam szép leirást ITT...
Esetleg, ha van ötleted, vagy csinálsz jó beállitási értékeket , oszd meg légyszi...

roli654 Igen, akkor valószinű, hogy az... :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4963) roli654 válasza szunyi777 (#4962) üzenetére


roli654
tag

ehhez hasonlót nem tudtsz? az a lényeg hogy ilyen cm kék legyen a statusbar :)

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4964) szunyi777 válasza roli654 (#4963) üzenetére


szunyi777
őstag

EZT a témát használom most, Nekem tetszik...
Külön is lehet hozzá flash-elni, statusbárokat...
A link alatt OPTIONAL STATUSBARS keresd...
Van áttetsző is :K

Elötte az eredeti óra szinezésére, és a statusbár szinezés-áttetszőségre Én használtam a Tweakbox-ot...
Xposed-kell hozzá, de ha használod a Greenify-t akkor tudod, hogy mi az...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4965) szunyi777 válasza roli654 (#4963) üzenetére


szunyi777
őstag

Még egy lehetőséget találtam ITT
Xposed kell ehhez is...
Nem próbáltam !

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4966) mediumgecso válasza szunyi777 (#4960) üzenetére


mediumgecso
őstag

Érdekes......SetCPU-val beállítom a conservative-ot, de mikor újraindítom akkor a cpuspy ondemando-ot mutat.... :( Bár a deep sleep-ben van a teló akkor is :) Akkor se értem miért....
Noop-ot hol/mivel lehet állítani???

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4967) szunyi777 válasza mediumgecso (#4966) üzenetére


szunyi777
őstag

Én Rom toolbox pro-val állitottam be, és bepipáltam, hogy induljon a rendszerrel is...
Abban lehet állitani az I/O -t is!
És ugy is teszi :K

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4968) roli654


roli654
tag

Az Enox rom mennyivel jobb vagy rosszabb mint a Dmodv5? :)

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4969) szunyi777 válasza roli654 (#4968) üzenetére


szunyi777
őstag

Flash-eld fel, és teszteld le! :K
Jelly bean 4.2 témával van készitve, kipucolva gyári app-ok, stb...
Sokáig azt használtam és is, Enox elismert fejlesztő.. :K
Most is Enox munkája nyomán készitett témát használom, DMod v5-ön..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4970) roli654 válasza szunyi777 (#4969) üzenetére


roli654
tag

feltettem teszteltem. de nem láttam a 4.2 témáját.. egy holo hd launcher volt rajta, az sem volt olyan amit vártam :SS és kb olyan ikonok mint a dmod-ban :P szval nem tudom lehet valamit nem úgy csináltam ahogy kell de jobban utánna nézek, mert pont a 4.2 téma érdekel pluszban :D

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4971) Atish19


Atish19
őstag

A héten jön a Maclaw féle CM10 update

(#4972) roli654


roli654
tag

Szunyi777: Ezer köszönet a segítségedért! KÖSZI!!! :)))

[ Szerkesztve ]

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4973) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Rootolni szeretném a telefonom. De ezelőtt még sose csináltam ilyet. Tényleg csak annyi mint ami a kiemelt hozzászólásban van? :F :R

halahala

(#4974) roli654 válasza xenom0rph (#4973) üzenetére


roli654
tag

szunyi leírása alapján: [root]

[ Szerkesztve ]

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4975) szunyi777 válasza xenom0rph (#4973) üzenetére


szunyi777
őstag

Én IGY csináltam, mert ezzel lehet a CWM-et is flashelni!
Ez az EREDETI leirás!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4976) xenom0rph válasza szunyi777 (#4975) üzenetére


xenom0rph
őstag

a CWM flash mire jó ?

halahala

(#4977) szunyi777 válasza xenom0rph (#4976) üzenetére


szunyi777
őstag

A CWM=ClockworkMod Recovery-vel tudsz teljes mentést késziteni az aktuális Rom-ról, Flash-elni tudsz custom Rom,egyéb állományokat, témát, kernelt, Stb....

Google-n nagyon sok jó leirás van a használatáról, felhasználásáról!
Rootolt készülék esetén "Szinte kötelező" darab! :K
Bármilyen probléma támad a Rom-al (kitörölsz valamit, vagy egy rosz flash, stb..) egy pillanat alatt vissza lehet állitani vele az elötte lementett teljes rendszert!! :K

A blogom-on is megtalálod a rövid használati útmutatót... :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4978) Atish19 válasza xenom0rph (#4973) üzenetére


Atish19
őstag

EFS mappát ne felejtsd el lementeni!

(#4979) Aryes válasza Atish19 (#4978) üzenetére


Aryes
nagyúr

Root nélkül hogy? ;)

(#4980) roli654


roli654
tag

zooper widget gyönyörű csak ajánlani tudom :D

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4981) Mzombi


Mzombi
aktív tag

frissítések

"További értesülések szerint az 5.0-ás Android továbbra is támogatni fogja a gyengébb, 512 MB RAM-mal szerelt készülékeket is."
hmm...

(#4982) Atish19 válasza Aryes (#4979) üzenetére


Atish19
őstag

Root után gondoltam :D
Mzombi: Csak a Samsung nem...:D

[ Szerkesztve ]

(#4983) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Az miért van, hogy nem megy a mobilnet? Feltöltőkártyás vagyok, aktiváltam a feltöltési bónusznak az adatforgalmat, tegnap fel is töltöttem, meg is jött az sms, hogy megvan a keretem, mégsem megy. Mobil adatkapcsolat bekapcsolva, és azt írja, nincs mobilhálózat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4984) VD válasza Dilikutya (#4983) üzenetére


VD
őstag

Ki-bekapcs volt az értesítő sms után?

APN-ek jók? Általában a Postpaid van beállítva a telefonokon alapértelmezettenn és lehet manuálisan kell kiválasztani a Prepaid beállítást.

(#4985) Dilikutya válasza VD (#4984) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyen beállítást (post/prepaid) nem is láttam még.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4986) VD válasza Dilikutya (#4985) üzenetére


VD
őstag

Pl.: Vodafone-nál külön van. Az egyik sima internet, a másik vitamax.internet, előbbi előfizetéses esetén használandó, utóbbi feltöltőkártya esetén. Ha rossz van kiválasztva, akkor olyan mintha nem lenne neted.

[ Szerkesztve ]

(#4987) Dilikutya válasza VD (#4986) üzenetére


Dilikutya
félisten

T-Mobile.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4988) VD válasza Dilikutya (#4987) üzenetére


VD
őstag

Azt passzolom.

Ettől függetlenül ha a modil adat be van kapcsolva és nem megy, akkor valami beállítási hiba lesz. Elméletileg az android lekéri magának a megfelelő APN-t. Az Beállítások/Egyéb beállítások/Mobil hálózatok/Hozáférési pontok neve-nél ott az APN?

[ Szerkesztve ]

(#4989) Dilikutya válasza VD (#4988) üzenetére


Dilikutya
félisten

APN típusa: default,supl.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4990) VD válasza Dilikutya (#4989) üzenetére


VD
őstag

Ez nem fest jól... itt valami tmobile.net szerűnek kéne lennie. De majd egy T-s megmondja pontosan mit kéne látnod.

(#4991) xenom0rph válasza VD (#4990) üzenetére


xenom0rph
őstag

Én t-s vagyok, csak mondjátok mit kell nézni :D

halahala

(#4992) VD válasza xenom0rph (#4991) üzenetére


VD
őstag

Beállítások/Egyéb beállítások/Mobil hálózatok/Hozáférési pontok neve/ És itt kellene látnod 1 vagy több hozáférési pontot. Voda esetén 3db van Vitamax, Előfizetés, MMS. Nálad valami T-s cuccok lesznek itt. Azt kellene megnézni és ide leírni a kollégának, hogy amivel netezel ott milyen albeállítások vannak. APN, proxy stb.

Baszki, olyan meleg van, hogy már a klaviatúra is csak minden 3. betűt veszi be...

[ Szerkesztve ]

(#4993) xenom0rph válasza VD (#4992) üzenetére


xenom0rph
őstag

Na megneztem én nem is a 'tmobile net' en netezek hanem a 'web' beallitasokon... Hmm. Mindegy nekem így működik jól, inkább nem piszkalom, hoztam képet a beállításokról :

a

halahala

(#4994) Dilikutya válasza xenom0rph (#4993) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem is így van, és nem megy se ezen, se a másikon. Dominós vagyok, a feltöltés mellé kapott bónuszt próbálnám ki, bár ennek mindegynek kéne lennie, Domino mellé lehet netet venni amúgy is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4995) szunyi777 válasza Dilikutya (#4994) üzenetére


szunyi777
őstag

Szerintem hívd fel a dominó központot, segítenek beallitani!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4996) Mzombi válasza Dilikutya (#4994) üzenetére


Mzombi
aktív tag

lehet ez sem segít, azért nézz rá:

http://www.t-mobile.hu/static/DocumentStore/lakossagi/keszulekek/telefonok/samsung/Samsung_Galaxy_S.pdf

(#4997) Dilikutya válasza Mzombi (#4996) üzenetére


Dilikutya
félisten

Alapból így van nekem minden, van egy Web és egy T-Mobile NET nevű. Két hetes tés készülék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4998) Dino69 válasza Dilikutya (#4997) üzenetére


Dino69
aktív tag

Próbáld meg a telefonnal regisztrálni magad a hálózaton...hátha

(#4999) Mzombi


Mzombi
aktív tag

(#5000) xenom0rph válasza Mzombi (#4999) üzenetére


xenom0rph
őstag

Kellemes :)

halahala

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.