Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) VD válasza RicoRR (#4199) üzenetére


VD
őstag

Ha kell a garanica, akkor Samsung. De olcsó nem lesz.

(#4202) Daszkalosz19 válasza totattis (#4187) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Sajnos mindenkinek ez a problémája! köztük nekem is,de javult a helyzet! :)

(#4203) Mzombi


Mzombi
aktív tag

FB Samu S3 Mini oldala mai postja:

"Mini is getting 4.2.2 soon"

(#4204) Winchester95 válasza Mzombi (#4203) üzenetére


Winchester95
őstag

Hát.Egyetlen telefon ahol nem várom a frissítést.Ez így tökéletes.Szerintem csak rontanak rajta.
Most ahogy olvasom a buborékos feloldás is eltűnt róla sajnos.....a frissítés óta.

Az Ebayes aksiról:Számolj majd be hogy mennyit ment.(2X annyi időnek kellene hogy megfeleljen.)
Hátlap milyen minőségű?Sokkal nagyobb mint a másik?

Nem tudom miért szidjátok ezt a telefont.Tökéletes az aksiidő(2-3nap) normál használat mellett.Viszont nálam kikapcsolva a 3G.
Nem találok hibát rajta komolyan mondom.

(#4205) szagabor válasza szunyi777 (#4195) üzenetére


szagabor
tag

Nálam úgy van beállítva hogy 2 órás az időlimit mert ha Pl. lefekvés után jön egy e-mail azért ne villogjon reggelig, és még annyi hogy 1 sec-ig világit 2-ig nem. Semmi más extra beállítás teszi a dolgát tökéletesen :DD Én próbáltam már a V4-et is de az sokat evett az akkuból, de ezt a problémát szerencsére megoldották :C Így tökéletes !

(#4206) retroid


retroid
senior tag

Ez micro Sim es?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#4207) hesszan válasza retroid (#4206) üzenetére


hesszan
aktív tag

Nem. Normál.

Sungdurung

(#4208) Atish19 válasza Mzombi (#4203) üzenetére


Atish19
őstag

Még az s3 se kapta meg ha jól tudom. Szerintem fake bár örülnék neki ha nem lenne az.

(#4209) szunyi777 válasza RicoRR (#4199) üzenetére


szunyi777
őstag

Ha jól tudom, ezeket az érintőpaneleket már vákum alatt szerelik, és nem olyan egyszerű a házi ill. szervizes cseréje...
Általában LCD-vel eggyütt cserélik.....
Úgy meg igen húzós, ha nem volt biztositás a telón
Persze a Kinai kollégáktól ocó pénzért lehet vásárolni érintőpanelt a készülékhez, de a csere kockázatos...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4210) Jorus válasza VD (#4201) üzenetére


Jorus
nagyúr

19k-ért cserélték.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4211) Mzombi válasza Atish19 (#4208) üzenetére


Mzombi
aktív tag

szerintem ezzel azt kommunikálják, hogy jön majd "nemsokára", amiről tudjuk, hogy ez azt jelenti, hogy fél éven belül

(#4212) Atish19 válasza Mzombi (#4211) üzenetére


Atish19
őstag

Fél év sok idő :D remélem annál azért elöbb megkapjuk :DD

(#4213) Mzombi válasza Atish19 (#4212) üzenetére


Mzombi
aktív tag

jah, aztán meg majd mindenki pakolja vissza a 4.1.1-t, meg a 4.1.2-t :D

Nyár vége szerintem egyébként a frissítés

(#4214) boken válasza #13260800 (#4198) üzenetére


boken
senior tag

Szia,próbálom javíttatni a linket,de a szoftver frissítés alatti 4.1.2 rootolt verzió működik,vagy toolkit-tel tudsz rootolni.
Szunyi77 kolléga utolagos engedelmével:
http://androidportal.hu/2013-04-25/root-samsung-galaxy-s3-mini-gt-i8190-nlt-root-unroot-cwm-recovery-egyeb

itt mindent megtalálsz ha még nem sikerült helyre tenni.

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4215) VD válasza Jorus (#4210) üzenetére


VD
őstag

Sejtettem, hogy nem olcsó mulatság...

(#4216) Winchester95


Winchester95
őstag

.....és miben lesz jobb mint a mostani 4.1.2?

(#4217) Atish19 válasza Winchester95 (#4216) üzenetére


Atish19
őstag

Pár új funkció. Én abban reménykedem, hogy a telefon könyvet sikerül kicsit begyorsítaniuk, néha kicsit lassúcska.

(#4218) Mzombi válasza Winchester95 (#4216) üzenetére


Mzombi
aktív tag

na erről még senki nem tudott semmi fixet mondani... :D de mindenki várja, mint a messiást :D

(#4219) VD válasza Winchester95 (#4216) üzenetére


VD
őstag

A 4.2 fő és látható újdonságai lockscreen testre szabhatósága és a több user fiók egy eszközön.
Előbbi abban merül ki, hogy most már a lock-ra is lehet widget-eket kirakni, és több oldalas is lehet. Utóbbinak meg igazából a tableteken van értelme. Plusz egy rakás motorház alatti finomítás is történt.
Hogy ezekből majd mit vesz át a samsung az jó kérdés.

(#4220) Mzombi válasza VD (#4219) üzenetére


Mzombi
aktív tag

és hogy mit vesz át minire...

(#4221) Winchester95 válasza VD (#4219) üzenetére


Winchester95
őstag

A lényeg az hogy ne rontsák el a telefont.Mert most tökéletes szerintem.

(#4222) VD válasza Mzombi (#4220) üzenetére


VD
őstag

Az osztott képernyős üzemmódot (a kijelző méret miatt nem sok értelme lenne) leszámítva, mindent tud a mini amit az S3.
A mókus vakító "fodorzódás"-t és "tinta efektus"-t most hanyagoljuk.

(#4223) Aryes válasza VD (#4219) üzenetére


Aryes
nagyúr

A lockscreen-t biztos nem veszi át a Samsung, jól lecseréli vmi touchwizes haszontalanságra.A több felhasználói fiókot pedig már rég bejelentették, hogy csak tabletekre teszik elérhetővé. :DDD

(#4224) szunyi777


szunyi777
őstag

Első nap tapasztalatai ERRŐL az akksi-ról!
Reggel 6 kor vettem le töltőről(6 órát töltöttem)
Azóta eltelt 12 óra, és a töltöttség 52%
Ugyan azokat az App-okat, netet, hivásokat, vibert, Gps-t használtam mint a gyárival.
A gyári akksira Kb délután 14:00-15:00 óra körül rá kellett töltenem, mert leesett 20% a töltöttség!
Kb 3x töltöttem 1 nap a gyári akksit....
Ez eddig szupernak tűnik!!!
Méretre 5mm-el nött meg a hátlap, ami nagyon szépen passzol a készülékre, tartja az akksit, és még szépen is néz ki!
Súlyra ezzel az akksival a teló most 144 Gr., A gyárival 112 Gr.
Az eladó, és a forumok szerint is benne vannak az akksiban azok a biztonsági elemek, és chip ami a gyáriban...
Még egy érdekesség esetleg, van ehez a vastag akksi-hoz is szilikon tok!!

Hirtelen ennyi...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4225) i7design


i7design
csendes tag

Udv.

S3 minim van és ha közelröl nézem a képernyő bal szélét ,fehér háttérnél látok egy vékony zöld csikot hosszában.

Ez másnál is van?

(#4226) szunyi777


szunyi777
őstag

Ezt a Rom-ot találtam ma!
Esetleg ha valaki felteszi, ossza meg velem és mással is a véleményét...

:D

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4227) Winchester95 válasza szunyi777 (#4224) üzenetére


Winchester95
őstag

Próbálgasd még és nézzük meg ugyan ilyen használattal kb 4-5 és egy hét múlva.
Véleményem szerint kell azért pár nap hogy beálljon a telefon a maximum üzemidőre.
Akkor ez azt jelenti kb ha megveszem ezt az aksit hogy nekem megy olyan 4, 5, 5 és fél napot a telefon normális használat mellett.De a 4 az tuti.

(#4228) szunyi777 válasza Winchester95 (#4227) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen biztos kell neki jó pár töltés.
Azt olvastam róla, hogy 1-3 nap töltés után egyre jobb lett!!!
Úgy legyen...
Még most is a reggeli töltéssel megy és azóta már csináltam nandroid mentést, játszottam , stb...
És igy is 47%
Nagyon szép eddig, legallább igy maradjon!!! :DD

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4229) tomic válasza szunyi777 (#4228) üzenetére


tomic
addikt

Szia!
A greenifyvel használt telóm aksi ideje a duplájára nőtt. 2 nap és 19 óra pontosan. Köszönöm.

(#4230) szunyi777 válasza tomic (#4229) üzenetére


szunyi777
őstag

:C
Örülök neki!!! :K
Én is sok mindent fagyasztatok vele, de nekem még nem sikerült elérnem még sosem a 24 órát eddig!! :W
De remélem, hogy minél hamarabb...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4231) #13260800 válasza boken (#4214) üzenetére


#13260800
törölt tag

Köszi! Sikerült helyre rakni :)

(#4232) boken válasza #13260800 (#4231) üzenetére


boken
senior tag

Örülök, bár ahogy elnéztem az oldalad sok segítségre nincs sszükséged :-)

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4233) laci123_456


laci123_456
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy nálatok be lehet-e állítani, hogy az alsó két érintőgomb megnyomására rezegjen egyet a telefon? S3 Mini, gyári T-s 4.1.2-nél nem találom azt a beállítási lehetőséget.

S Advance GB-n a Beállítások menü Hang részlegében van egy "Érintési visszajelzés" opció és van egy "Rezgés erőssége" opció is, ahol ezt állítani lehet, de itt nem találom.
Láttam, kollégánál S2 Plus-on, szintén 4.1.2-vel, ott megvoltak ezek a lehetőségek, ill. fórumon linkeltek képet S Advance 4.1.2-ről, ott is van ilyen lehetőség.

S3 Miniben nem lenne?

Köszönöm a válaszokat.

(#4234) Atish19 válasza laci123_456 (#4233) üzenetére


Atish19
őstag

Úgy tudom ebből kimaradt ez a beállítás...:( talán majd a következő frissítéssel megkapjuk mi is.

(#4235) Daszkalosz19 válasza tomic (#4229) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Na végre! Az szép aksi idő!:) A páromé még mindig egy napot bír,persze állandó adatkapcsolattal!

(#4236) #13260800 válasza boken (#4232) üzenetére


#13260800
törölt tag

Igyekszem, de mindig van valami amin elhasal az ember. :)

(#4237) borist válasza i7design (#4225) üzenetére


borist
tag

nekem is van, csak fehér képné, ez most lehet hogy hiba?

(#4238) Aryes válasza borist (#4237) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt látni kéne. Ha éles, 1px széles csík látszik, az panelhiba, talán még garanciális is lehet, ha nem sérülés okozta. Ha csak árnyalatbeli a különbség, azt okozhatja az amoled panel gyártási tökéletlensége, olcsósága.

(#4239) Apaf3j


Apaf3j
tag

Sziasztok!

Nálatok mennyi memóriát esznek a futó alkalmazások? Nálam (nem rootolt, T-Mob.) az Alkalmazáskezelő/Futó alkalmazások szerint az 530M használt 274M szabad a jellemző. Ami viszont furcsa, hogy a Clean Master nevű alkalmazással mindig rosszabb arányt mérek (mondjuk 610/194 körül), és az olyan futó alkalmazásokat is jelez, amiket az Alkalmazáskezelő nem. Ennek mi az oka?

Ennyi szabad memória egy kicsit kevésnek tűnik, és feltételezem, ez az oka annak is, hogy egyes játékok már szaggatnak néha (amik korábban simán mentek). Persze nyilván lehetne törölni a felrakott alkalmazásokból, de egyelőre még nem tudom biztosan, mi az, ami tényleg kelleni fog hosszabb távon, és mi az, amitől nyugodtan megszabadulhatok.

A másik, ami némileg kapcsolódik ehhez, hogy nagyon fontolgatom a rootolást. Egyrészt a felesleges gyári alkalmazások törlése, másrészt a Greenify miatt. Magát a rootolást nem hiszem, hogy ne tudnám megcsinálni a leírások alapján, viszont azt nem tudom, mi a helyzet a garanciával. Az oké, hogy mittudomén, a kijelző mondjuk vibrálni kezd, akkor unroot, mielőtt az ember szervizbe megy. De mi van akkor, ha olyan hiba jön, ami miatt nem lehet unrootolni? Akkor automatikus a garanciavesztés? Vagy csak ha eszükbe jut megnézni?

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#4240) Apaf3j válasza i7design (#4225) üzenetére


Apaf3j
tag

Megnéztem, nagyítóval sem láttam semmi zöld csíkot.

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#4241) Jorus válasza Apaf3j (#4239) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nálam gyári állapotú telóval 480-510MB a jellemzően használt érték.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4242) Mzombi válasza Jorus (#4241) üzenetére


Mzombi
aktív tag

szintén...

(#4243) BuricsJ válasza Mzombi (#4242) üzenetére


BuricsJ
tag

Gyári, független, nem rootolt készüléknél 560-570 a foglalt

Józsi

(#4244) borist válasza Apaf3j (#4240) üzenetére


borist
tag

ha elindítom pl a crome-ot, annak fehér a képe, akkor a bal oldalon a kép legszéle szöldes egy vékony csíkban

(#4245) Apaf3j válasza borist (#4244) üzenetére


Apaf3j
tag

Hmm... én konkrét csíkot kerestem. De most, hogy mondod, tényleg van ott valami, bár ez inkább csak... nem is tudom, olyan érzés, mintha lenne ott egy nagyon halvány elszíneződés. Talán a háttérvilágítás szűrődik át vagy verődik vissza valahonnan?

[ Szerkesztve ]

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#4246) borist válasza Apaf3j (#4245) üzenetére


borist
tag

ennek nincs háttérvilágítása, ha jól tudom, amoled

[ Szerkesztve ]

(#4247) Apaf3j válasza borist (#4246) üzenetére


Apaf3j
tag

Értek én hozzá, na :)

(Néha nem ártana gondolkoznom...)

[ Szerkesztve ]

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#4248) Apaf3j válasza borist (#4246) üzenetére


Apaf3j
tag

De akkor van új elméletem XD A pentile-mátrix zöld csíkjával kezdődik azon az oldalon a panel, és annak a fénye verődik vissza valahogy oldalról?

Ha megint kiderül, hogy baromságokat beszélek, ígérem, befogom a szá... billentyűzetemet.

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#4249) retesz147


retesz147
addikt

az S3 mini facebook-os oldalán szerencsétlenkednek valamivel.....kiírták ma, hogy jött frissítés, de mivel annyira nem vágom az angolt, pár hozzászólást nem értettem....

mit is akarnak ezek?:D

és persze nekem semmilyen frissítés nem jött......

Apaf3j: Magic-sim-et próbáltad azóta?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#4250) Apaf3j válasza retesz147 (#4249) üzenetére


Apaf3j
tag

Csak a néhány napos hírről van szó, hogy "hamarosan" jön a 4.2.2, amit a szövegértési nehézségekkel küszködők úgy értettek, hogy mire kézbe veszik a telefont, már rajta is lesz a frissítés. Nem volt. Meg gondolom egy darabig nem is lesz még.

MagicSIM-mel feladtam, egyszerűen sehogy sem akart összejönni, és féltem, hogy egyszer csak sikerül tönkretenni a telefont. Valószínűnek tartom, hogy a lock lehet a gond, mert nem hiszem, hogy kétszer kaptam volna ugyanolyan gyártási hibás darabot.

Climate is what you expect, weather is what you get.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.