Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • takjoe

    tag

    Kérlek segítsetek!
    Tegnap vettem a telefont, de nem tudom összekötni a PC-vel. Összekötöm USB-vel,elkezdi a hardver hozzáadása című műveletet,a telón kiválasztom az MTP módot, a PC fel is ismeri, de a végén kiírja, hogy nem lehet telepíteni: az inf fájl szolgáltatás telepítési szakasza érvénytelen, és nem is jelenik meg meghajtóként vagy háttértárként.Közben a telón megjelenik egy szöveg ,hogy nem található olyan szoftver,ami felismeri az eszközt (XP 3-as szervízcsomag és 10-es Média Player, de mind a kettő rajta van a gépen) Ha viszont a telón a fényképezőgép módot választom, akkor simán megjelenik a PC-n ,de nem tudok vele mit kezdeni (képeket,zenét áttölteni).Kipróbáltam az USB hibakeresést is bekapcsolni, akkor is fényképezőgépként látja a PC, nem tudok vele semmit csinálni.A PC Kiest letöltöttem , felismeri a telefont, de nem tudok azzal sem csatlakozni, kétszer háromszor próbáltam 10-20 percig akart csatlakozni, aztán meguntam, Lefuttatam a hibaelhárítási módot,de így sem sikerült. Biztosan tök egyszerű csak én vagyok a béna?
    Kösz a segítséget előre is...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés