Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Aryes


Aryes
nagyúr

*#0*# kódot írjátok be a tárcsázóba, ott van kijelző teszt, a három alapszínt adja ki, ott látszik, ha baja van a kijelzőnek. Egy elemlámpa programmal meg a fehéret lehet vizsgálni. Lehet, hogy csak valamelyik program háttérképe csíkos. Most megnéztem én is, a bal szélén fehér háttér esetén azt lehet látni, hogy egy sor csupasz zöld pixellel kezdődik a pixelsor (zöld piros zöld kék stb), azért látszik, utána már keverednek a színek, onnantól fehér. :DDD

(#4252) Apaf3j válasza Apaf3j (#4250) üzenetére


Apaf3j
tag

Most olvasom csak vissza magam, és azt hiszem, a leírt szöveg nem feltétlenül azt sugallja, amit akartam... természetesen az FB oldal angol anyanyelvű hozzászólóira gondoltam, eszem ágában sem volt sértőnek lenni.

Ha valaki félreértette, attól elnézést kérek.

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#4253) vzsoca


vzsoca
csendes tag

Mitől lehetett az,hogy töltöttem kb 50%-ig le ne merüljön. Majd hívtam pár személyt és mindet kidobta,mintha rögtön kinyomták volna. Ezután hívtam vezetékes telóról a sajátot a kezembe,amire hangpostát hozta. Ki kapcsoltam,majd újra indítottam és azóta nem volt ilyen gond. Még 4.1.1 van rajta.

Ha dolgozom 3 napig nem lehet nálam teló,otthon pár percet wifizek rajta,3G kikapcsolva,és 6 nap 13 óra üzemidőnél volt még 20%-nál! :D Valakinek volt már ehhez hasonló?

Ki tud valami jó ébresztőt,mert zavar,hogy a gyári kikapcsolt állapotban nem ébreszt.

(#4254) laci123_456 válasza Atish19 (#4234) üzenetére


laci123_456
csendes tag

Köszi a gyors választ! Így jártunk!

(#4255) Aryes válasza vzsoca (#4253) üzenetére


Aryes
nagyúr

"Ki tud valami jó ébresztőt,mert zavar,hogy a gyári kikapcsolt állapotban nem ébreszt."

Ha-ha :D Nem tudsz vmi jó kormányvédő huzatot, amitől gyorsabban menne az autóm?

(#4256) retesz147 válasza vzsoca (#4253) üzenetére


retesz147
addikt

az első problémádra már többen panaszkodtak, de sajnos megoldást nem tudok rá, mert nálam még nem jelentkezett, ha visszaolvasol esetleg, akkor talán találsz rá megoldást....

üzemidőd "hazugság":D:D

Android kikapcsolva nem képes ébreszteni, egyetlen egy androidos készülék sem képes erre!!

Xiaomi 13 eu dev...

(#4257) Jorus válasza retesz147 (#4256) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha ez számít vmit, iPhone sem ébreszt kikapcsolva természetesen. :)

4all: nekem is ott van a zöld csík, de nagyon kell nézni, hogy észrevegyem, olyan, mintha csak vmi érzéki csalódás lenne. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4258) vzsoca válasza retesz147 (#4256) üzenetére


vzsoca
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

(#4259) xenom0rph válasza Aryes (#4255) üzenetére


xenom0rph
őstag

Annyira azért nem humoros ,mert még az 5.000Ft- os ,GTS5230 is felvan vértezve ezzel a képességgel :D

halahala

(#4260) Bélaaaa válasza xenom0rph (#4259) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Az nem okostelefon, azé'

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#4261) xenom0rph válasza Bélaaaa (#4260) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nekem evidens lenne, hogy ha egy mezei telefon tudja ezt ,akkor egy 'okos' telefon is. De lehet ,hogy rosszul gondolom!

halahala

(#4262) Jorus válasza xenom0rph (#4261) üzenetére


Jorus
nagyúr

Miért lenne evidens? Igaz, hogy mindkettőt kézben célszerű tartani, és lehet velük telefonálni is, de ezen kívül mi közös van bennük? Az okostelefonok tkp számítógépek RAM-mal, CPU-val, GPU-val és persze OS-sel. Ha nem fut az OS, nincs ébresztés. Elég egyértelmű, ahogy egy PC esetén is az. Nem világos hogy jönnek ide a normál telefonok. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4263) Hanz


Hanz
tag

Sziasztok. Baj van. Épp játszottam ugy 10 perce a tower defencet mikor fogta magát és kikapcsolt. Akksi 100% volt. 4.1.2 gyári van rajta. És nem akar felébredni. Csak a boot screen vagy hogy hivják jelenik meg hogy samsung galaxy mini GT-I8910. És hiába akksi ki be :O
Most töltöm a rootolt FW-t és majd meglátjuk. Download modba sikerül bele mennem. Fogjátok a csipiszt.

(#4264) Hanz válasza Hanz (#4263) üzenetére


Hanz
tag

Hát nem megy. Restartolódik állandóan. Megpróbálom megint, meg másik FW-t is kipróbálok...

(#4265) Aryes válasza Jorus (#4262) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem egyértelmű, mert pl az összes symbianos telefon is oprendszeres, és ébresztenek kikapcsolva. Nem program kérdése, a PC is úgy működik, és képes időre felébredni, hogy a bios ébreszti a gépet egy független időzítő áramkörön keresztül, ami kikapcsolás után (is) fut. Vagyis a telefonokat úgy kell megépíteni, hogy legyen egy külön áramkör, ami ébreszti a telefont. A wave telefonok is tudják ezt, bada oprendszerrel, ezt
csak zárójelben jegyzem meg. :DDD

Hanz: tegyél fel egy rootolt romot CW recoveryvel, és csinálj teljes data partíció törlést, az jó eséllyel majd megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#4266) szunyi777 válasza Hanz (#4264) üzenetére


szunyi777
őstag

Szia, erre kíváncsi leszek.... Hogy csak úgy leakad.... Mert ha kapsz netán egy bootloop ot rosz rom flash miatt az érthető, de igy?! Nandroid mentés nem volt? Azzal egyszerűbb, mint odinnal...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4267) Hanz válasza szunyi777 (#4266) üzenetére


Hanz
tag

Nem mentettem semmit. Váratlanul ért az egész. Még mindig szenvedek. Egyedül a névjegyek vannak elmentve. A többit majd visszapakolom csak élesszem fel a telefont.

(#4268) szunyi777 válasza Hanz (#4267) üzenetére


szunyi777
őstag

Az nem jó hír sajna.... Van cwm? Vagy csak download módban probalkozol, odin?
Aryes szerint is cwm célravezető...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4269) Hanz válasza szunyi777 (#4268) üzenetére


Hanz
tag

CWM-t felraktam. Reseteltem benne mindent, de akkor is rebootol a telefon. Most rakok egy másik FW-t.

(#4270) Hanz


Hanz
tag

Mi az a wipe dalvik cache?

(#4271) szunyi777 válasza Hanz (#4270) üzenetére


szunyi777
őstag

Kukkants be Ide http://androidportal.hu/blogok/szunyi77
Ott a cwm ről is találsz magyarázatot.....

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4272) Hanz válasza szunyi777 (#4271) üzenetére


Hanz
tag

Köszi. Közbe már rákerestem minden infóra a neten. De a telefon továbbra sem ébred :W

(#4273) xenom0rph válasza szunyi777 (#4271) üzenetére


xenom0rph
őstag

A cikkeidben annyi a helyesírási hiba mint égen a csillag, szakisd, frissisd, fojtatja .Nem sértésként mondom, meg a cikk tiszta hasznos ,de ilyen hibákkal azért ciki publikálni :S

szerk.:
Most olvasom: HelyesÍrás és egyéb formalitásokon dolgozom... :)

[ Szerkesztve ]

halahala

(#4274) Aryes válasza Hanz (#4272) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csak azt tudom javasolni, hogy mindent törölni, újraflashelni az eredeti rommal, és ha így se működik, akkor vissza gariban. Ha sikerült visszatenni a hivatalos romot, akkor ha van még gari, nagy gáz nem lehet, max. kellemetlenség.

(#4275) Hanz válasza Aryes (#4274) üzenetére


Hanz
tag

A telefon görög származású. Gari nincs csak szivás :O

(#4276) szunyi777 válasza xenom0rph (#4273) üzenetére


szunyi777
őstag

Semmi gáz!!! :DD
A negativ vélemény épitő jellegű!
Időm engedi javitgatom... :K

Hanz : Nem akarok jósolni, vagy ilyesmi, de lehet, hogy valamilyen hardware-s hibád lesz...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4277) Hanz válasza szunyi777 (#4276) üzenetére


Hanz
tag

Azt történt különben hogy fél tíz felé battyogtam hazafele, mikor elkapott az eső. 5 perc alatt a gatyám is vizes lett. A telefon a kabátom belső zsebében volt. Van rajta szilikon tok + bőrtok. Rögtön néztem hogy nem-e lett vizes, de nem volt. Azután ugy 15 perc után mondta fel a szolgálatot. Lehet hogy nedveséget kapott??

(#4278) szunyi777 válasza Hanz (#4277) üzenetére


szunyi777
őstag

Valószínűleg...
Párásodás lehetett, mivel nyirkos, párás időből bevetted melegre, plusz játszottál és melegedett...
És nem az egész készüléket nyírta ki, csak egy adott részt.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4279) Hanz válasza szunyi777 (#4278) üzenetére


Hanz
tag

Különben az előbb elkezdett bootolni rendesen és már láttam a pitypangos lockscreent, de akkor újraindult. Most mégegyszer próbálkozok, ha nem akkor szétszedve hagyom hátha reggelre kiszárad és magához tér.

(#4280) szunyi777 válasza Hanz (#4279) üzenetére


szunyi777
őstag

jaja, hagyd száradni aksi nélkül. Hátha feléled.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4281) Aryes válasza Hanz (#4279) üzenetére


Aryes
nagyúr

Elég elkeserítő, ha ennyi elég neki a beázáshoz...
A garanciára inkább nem mondok semmit. :W
A játék+melegedés elvileg pozitív hatással lett volna a gépre, mert az pont csökkenti a párásodást, itt attól félek vmi rövidzár lehet inkább a nedves panel+feszültség miatt. Én kitisztítanám még az usb csatlakozót, nem az ott összegyűlt por állt-e össze a nedvességtől.

[ Szerkesztve ]

(#4282) god992 válasza Hanz (#4277) üzenetére


god992
aktív tag

Tegnap en is rendesen megszivtam, punnany koncerten sz*rra aztam,zsebembe a telefon,ma reggel meg nem mukodott a halkito gombom(neha jo volt,neha nem,es meg magat is lenemitotta neha..),ujrainditottam a telot hogy hatha csak valami szoftveres problema,ujrainditas utan rendszeresen a biztonsagi mod fogadott,levettem a szilikontokom,es a hatlap vizes volt alatta,szetkaptam a telefont, es meg az akku alatt is viz volt, rohantam egybol a hajszaritohoz, kiszaritgattam es mar jo minden szerencsere, de amikor meglattam benne a vizet nagyon megijedtem:S

Apropo, tegnap a zsebembe a penztarcam is beazott, es befogta a penzemet, szerintetek ha bemegyek a nemzeti bankba kicserelik nekem?:)

[ Szerkesztve ]

(#4283) Hanz


Hanz
tag

Ma reggel sem indult. Most munkán vagyok, otthol hagytam szétszedve. Ha nem fog menni akkor elviszem egy szervizbe, hátha feltudják éleszteni.
Az éjjel vagy 3 FW-t próbáltam rárakni 2x, de ezek mind 1 fileosak voltak. Tudtok adni több fileos FW-t? A binary csak akkor ugrott 1-et, mikor a CWR-t dobtam fel. De ami érdekes egyszer feléledt mint már mondtam.
A garanciákkal álltalában megszívtam (tv,mosógép). Mit ad Isten pont arra nem volt sosem garancia ami elment készülékben. A telefonjaimat mindig garancia nélkül vettem, de sosem volt semmi bajuk. Pedig ezelőtt a wave, meg a sima galaxy mini is elázott, de müködtek.
Erre a telefonra alig kapartam össze a pénzt, tudjátok krizis van. Most meg igy jártam, de a remény hal meg utoljára.

[ Szerkesztve ]

(#4284) god992 válasza god992 (#4282) üzenetére


god992
aktív tag

remek , most átom hogy az első kameránál be van párásodva a telefon.... illetve töltőn is merült, most szétszedtem és hajszárítózom, lehet kirakom napra is

(#4285) Aryes válasza Hanz (#4283) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szorítok neked. Látod, ahogy feljebb írták, nem is biztos, hogy ez a baja. Lehet, hogy csak szerencsétlen egybeesés.

(#4286) Aryes válasza god992 (#4284) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ne tedd egyiket se, tedd be egy doboz rizs közé, az segít majd! A hajszárító és a nap biztosan tönkreteszik.

(#4287) Hanz válasza god992 (#4284) üzenetére


Hanz
tag

Szerintem ha fújod akkor csak lazán és hideg levegővel, nehogy megolvadjon valami.
Na meg szoritsunk egymásnak bajtárs.

(#4288) god992 válasza Hanz (#4287) üzenetére


god992
aktív tag

hát már jobban szét van szedve, de ebben a fázisban vagyok már, volt pár oxidálódás alaplapon, darabig még hagyom pihenni :O
neked is hajrá, remélem megúszom a szervízt, alig egy hónapos a telefon :S

[ Szerkesztve ]

(#4289) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Sziasztok!

Egy barátom eladná nekem 50 körül a vadi új galaxy minijét,amit ajándékba kapott,de be se kapcsolta,mert iphone használó.
Szerintetek jó vétel ez a telefon?
Picit írnátok az előnyökről-hátrányokról?
Xperai Ray-ről váltanék.
Az nekem kicsi és akadós. (és most van negyedjére szervizben)
Előrelépés lenne ez a teló?
pl mennyire akad? Meddig bírja az aksi?

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#4290) Aryes válasza -HajTömeg- (#4289) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szia! Azon túl, hogy felhívom a figyelmedet, hogy a galaxy mini =\= galaxy s3 mini, csak azt tudom javasolni, hogy olvass vissza, kb hetente / két hetente jön egy új páciens, aki mindig ugyanezeket kérdezi. :) A ray-t nem ismerem, de ha annak jó a kamerája, és ez neked fontos, akkor nem javaslom, mert a mini kamerája gagyi, minden egyéb tekintetben jó választás, gyors, okos, és jól bírja az akksi, ez persze erősen használatfüggő. Ha a rayre lenne jelly bean, akkor szerintem az akadás is megoldódna.

[ Szerkesztve ]

(#4291) -HajTömeg- válasza Aryes (#4290) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Hát ez nem túl meggyőző, asszem egyelőre nem váltok.
Egyébként furcsa,hogy a fényképezőjét említed,mint gyenge pont, a mobilaréna teszten elég jó pontokat kapott,de inkább neked hiszek,nyilván többet fényképeztél.
Nekem a fgép fontos, ez mellette szólt,de most már ez se.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#4292) Aryes válasza -HajTömeg- (#4291) üzenetére


Aryes
nagyúr

Sajnos a teszteknek nem szabad hinni, és is amiatt vettem meg, mert jókat írtak róla... Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy napfényes időben, jó fényviszonyok közt szép képeket lehet csinálni vele, a gond a beltéri képekkel kezdődik, nameg a 720p-s videókkal, amik valójában csak 720p-re felinterpolált, kitudjamekkora felbontású videók... Erről bezzeg sehol sem írtak. A jelenség nem egyedi, több középkategóriás telefont is leellenőriztem, a legtöbbön a max videó felbontás ugyanígy van megoldva. Más kérdés ugye, hogy van, amelyiknél a max 1080p, ami átverős (pl. Xperia P), de a 720p-t már teljes felbontásban veszi...

Szívesen! Azt hiszem amúgy egy-két fogyasztóvédelmi feljelentést megérne a dolog. Meg egy nagyobb nemzetközi botrányt. Mert ez van akkora átverés, mint a 8giga belső memória (4,6g látszik belőle eleve) valamint az 1 giga ram, ami valamiért csak 800 mega, amiből legjobb esetben is csak 500 szabad, senki se magyarázza meg, csak fogadd el szó nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#4293) -HajTömeg- válasza Aryes (#4292) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Áhhá.. érdekes.
Sajnos az ember tényleg max a teszteket tudja megnézni.
Annyi telefon van már a piacon és minddel annyi probléma van.
A jó Isten nem igazodik ki...
Egy-két ilyen fórumba azért érdemes beleolvasni, legalábbis ez a tapasztalatom.
Köszi a választ, segített!

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#4294) Hanz


Hanz
tag

Nem találok olyan FW-t ami több fájlos, amiben benne van a pit,pda meg csc. Amiket leszedtem csak pda-ba való.

(#4295) Hanz


Hanz
tag

Nem hiszem el. FELÉLEDT!!!! A magyar telenorost benyelte. Hallelujah :DD
Nah épp az alapvető beállitásokat csináltam, csatlakoztam a wifire erre újra indult :O
Na most akksi ki be segitett mert megint müködik, de valami nem kóser. Már tövig rágom a körmeimet...

[ Szerkesztve ]

(#4296) Aryes válasza Hanz (#4295) üzenetére


Aryes
nagyúr

:C :W :( Adj neki pár napot, lehet pont a wifi ázott be... Simet kivetted?
Próbáld ki, hogy offlineban (repülő mód) indítod, nézd meg, hogy működik-e rendesen, majd rádió on.
Ha a wifi vagy a gsm miatt indul újra, akkor a végerősítő fokozat a hibás.
Megjegyzem, egy ismerősömnek évekkel ezelőtt egy villámlás közben ment tönkre a telefonja, éppen telefonált vele. Vannak ilyen rejtélyek...

[ Szerkesztve ]

(#4297) Hanz válasza Hanz (#4295) üzenetére


Hanz
tag

Na most azt csinálja hogy felébred és csinálom a beállitásokat most eljutottam a gmail fiókig és ott restartol. És akkor folyamatos reboot, mig kinem veszem és rakom vissza az akksit. Akkor megint rendesen ébred, majd újra restartol. De ez már haladás. Lehet hagynom kellene még hogy száradjon.

(#4298) szunyi777 válasza Hanz (#4295) üzenetére


szunyi777
őstag

:C
Majd csak elindul már...
Kár, hogy nincs csökkentett mód! :D

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4299) Aryes válasza szunyi777 (#4298) üzenetére


Aryes
nagyúr

De van, mondom: offline... :)

(#4300) VD válasza Hanz (#4297) üzenetére


VD
őstag

Tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.