Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) tomic válasza szunyi777 (#5099) üzenetére


tomic
addikt

Jelenleg XXAMA2 van rajta. Ez befolyásol valamit?

(#5102) szunyi777 válasza tomic (#5101) üzenetére


szunyi777
őstag

Megmondom őszintén paszz, Nekem AMD3, gondolom nem véletlen ezt használják a rommerek....
Próbáltad a repülőgép mód?

mediumgecso Talán 1 kicsit pörgősebb, és gyorsabb a forgatás, de már akadt le annyira, hogy csak a power 10mp segitett!
Az akksi idővel, és sebességgel nincs gond, átmegy mélyalvásba is.
Van benne Hivások és üzenetek blokkolása, az alapsáv:AMD3 a kernel:3.0.31-1154233 dpi@dell226#2 .
Nem igazán veszek észre változást.
Kinézetre nem tudom, mert egyből flasheltem EZT, és az ikonokat pedig cserétem a Icon Themer ★ root v1.5-el Jelly Bean 4.2 hd-re...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5103) tomic válasza szunyi777 (#5102) üzenetére


tomic
addikt

Ok kipróbálom. Majd utána váltok.

(#5104) mediumgecso válasza szunyi777 (#5102) üzenetére


mediumgecso
őstag

CM10.1 first release :D :D :DD :DD

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#5105) Szedált


Szedált
tag

Úgy olvastam, hogy semmi katartikusan új dolog nem jött, bugfixek és néhány apróság. Az érdekességek egyenlőre ígéretek maradtak.

(#5106) roli654 válasza mediumgecso (#5104) üzenetére


roli654
tag

már töltöm leee... :DDD meglesem.. mert az előzőben settings hiba volt.. néha néha leállt :P

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#5107) szunyi777 válasza mediumgecso (#5104) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen láttam már!!! :P
A CM10beta2-őt próbáltam annó, erre még várok, nyúzom Dmod V6 :K
Elég sok a bug...
meg ez is zavar egy kicsit:

"Issues

no camcorder and buggy panoramic mode
native Wifi tether
"
Lehet, hogy nincs wifi?! Nem igazán értem...
De ez már 4.2.2 ?!?! :C
Jellybean 4.2.2 (CyanogenMod 10.1) 20130626 :C

roli654 Ird majd meg, hogy milyen! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5108) mediumgecso válasza szunyi777 (#5107) üzenetére


mediumgecso
őstag

Működik a Wifi, a tether az más...és igen bizony az már 4.2.2 :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#5109) szunyi777 válasza mediumgecso (#5108) üzenetére


szunyi777
őstag

WoooWww.. :C
Lehet meglesem Én is akkor :K
Egy képet találtam a Facebook oldalon róla

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5110) szunyi777


szunyi777
őstag

Esetleg ha valakit érdekel, Itt leszedheti a Windows 8.1 Preview ! :K
De jelenleg még nem elérhetöek az iso-filok sajna! :O
Magyar nyelv nincs, gyalul mindent installáláskor.....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5111) Atish19 válasza szunyi777 (#5110) üzenetére


Atish19
őstag

Te már feltetted? :D megéri?

(#5112) Aryes válasza szunyi777 (#5110) üzenetére


Aryes
nagyúr

Kijött a win 8.1 az S3 Minire?

(#5113) szunyi777 válasza Aryes (#5112) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem, csak fentebb volt róla szó! :-)

Aryes még éjszaka nem volt elérhető sajnos.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5114) mediumgecso válasza szunyi777 (#5109) üzenetére


mediumgecso
őstag

Én már le is szedtem....
Vélemény: Nagyon gyors, nagyon szép, de egy éjszaka alatt bekapcsolt wifi-vel kb 16-17%-ot esett, míg DModv5-tel kb. 1-2, nagyon max 3%-ot esik!

Ha ezen még javítanak akkor megy vissza, de jelenleg számomra nincs jobb a DMod v5-nél!!

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#5115) bezz


bezz
tag

Elnézést kérek előre is, az OFF-ért, de a saját telóm topikja még elég az elején tart, ugyanis viszonylag új a cucc. Azért itt kérdeznék, mert a hardvere viszont elvileg (a teszt alapján)ugyanez, mint az s3 mininek.Kivéve a telefob memóriát. Egy Samsung Galaxy Xcover2.
Nos a gondom: egyszerűen behalt a gsm része, vagy mi...
I
. tt is olvastam egyeseknél térerő gondról, de ez más. A térerő ikon helyett, egy áthúzott O van, és semmilyen szolgáltatót nem érzékel, így még segély hívás sem indítható.Kipróbáltam másik kártyával, azzal sem műkszik. A saját kártyám viszont igen, másik telefonba.
Amúgy minden más tökéletes. Egy jó kis gsm modul nélküli mini tablet lett belőle... :W
Ehhez viszont egy kicsit drágállom...
Minden gyári rajta, nem mókoltam semmit. Azért keresnék így is megoldást, és nem rögtön a szerviz, mert szükségem lenne rá, és hátha csak valami szoftveres buzerálással megoldható lenne. Bp meg elég messze van ide a végekhez, ahova szervizbe kéne juttatni, kitudja mikor jön vissza.
Előre is köszönöm, ha valaki megpróbál segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#5116) VD válasza bezz (#5115) üzenetére


VD
őstag

Honnan van a telefon? Garancia?

Első körben:

Ki-bekapcs és újraindítás többször.
Repülőgép mód ki-bekapcs.
Beállításokban a hálózatnál érdemes kapcsolni a GSM/WCDMA-t, hátha magához tér.
Gyári beállítások visszaállítása.

Ha nem segít egyik sem, akkor:

1. SW probléma. Megoldás: ROM újrahúzása, ha van ODIN és egy gyári SW, akkor akár otthon, ha nincs akkor szervíz. (nem tudom, hogy a KIES-ben van e SW javítás mint Sony-k esetében a SUS-ban, esetleg azt is meg lehet nézni)
2. Tényleg rossz a GSM modul. Ez esetben semmi mókolás nem segít. Megoldás: Szervíz, gariban javítaniuk kell, ha új a telefon.
3. Ha GSM boltos a cucc, akkor jó esély van rá, hogy lopott és/vagy külföldi szolgáltatós amit IMEI tiltottak. Megoldás: Irány vissza boltba a pénzért!

[ Szerkesztve ]

(#5117) bezz válasza VD (#5116) üzenetére


bezz
tag

Ugyan GSM boltos, de elvileg megbízható helyről, ÁFA-s számlával.
Az első körben leírtakat nagyjából végig próbáltam. Most egy teljes mentést szeretnék csinálni root nélkül(emi nem nagyon akar sikarülni), hogy ha vissza állítom alapba, vagy másik teló lesz netán, akkor megint ne kelljen vele sokat kínlódni. Már épp belaktam... :((

[ Szerkesztve ]

(#5118) VD válasza bezz (#5117) üzenetére


VD
őstag

Root nélkül nincs telejes mentés. :(
A gmail lementi az alkalmazásokat JB alatt, így azokat visszapakolja egy új bejelentkezéskor, de a beállítások és játék mentések elvesznek. Egy-két launcher tud backup-ot csinálni a HS elrendezésről, de azok sem 100%-an állítják vissza magukat.

(#5119) szunyi777 válasza mediumgecso (#5114) üzenetére


szunyi777
őstag

Én is most tettem fel! 1 nagy gondom van, vagy én vagyok a vak, vagy nincs benne fejlesztés menü. Így nem tudtam bekapcsolni az USB hibakeresest ami kell a TB nak.
A masik, hogy vissza álltam nandroiddal d6 ra és az előtte lévő CM10.1 megvaltoztatta a belső tárhely nevét sdcard0 ra. Kicsit szívtam vele, mert azt hittem eltűnt minden régebbi adat a belső tarhelyrol, de nem. Egy 0 ás mappában meglett minden! ;-)

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5120) mediumgecso válasza szunyi777 (#5119) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nekem is átírta 0-ra és belepakolt mindent, de hogy miért...nem is akarom megérteni...
Ott van az a fejlesztés menü.....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#5121) szunyi777 válasza mediumgecso (#5120) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem találom sehol!!!! :W
A rendszerbeállitások menüt ezerszer végignáéztem, és nincs!!!
Az eszköz névjegye felett kellene, hogy legyen, de ott csak superuser van!
Hol találtad meg? kép esetleg?
Nem hiszem, hogy rosszul flash-eltem fel! :N

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5122) mediumgecso válasza szunyi777 (#5121) üzenetére


mediumgecso
őstag

Bocsesz, de már visszaálltam DModv5-re, nem tudok screenshot-ot küldeni....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#5123) roli654 válasza szunyi777 (#5121) üzenetére


roli654
tag

ez az én bajom is hogy a fejlesztés menü eltűnt :// a másik ha alkalmazás-oknál akarok törölni valamit, akkor kiírja hogy váratlanul leállt. :)) ez a két hiba :) :S nem ártana ennek is havi frissítés :)

[ Szerkesztve ]

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#5124) Dino69


Dino69
aktív tag

cm10.1 fejlesztői fiók bekapcsolàsa:
menü, ezköz névjegy, és valamelyik bulid szàmra kell legalább 4-5 ször bökni. Akkor megjelenik a menü.

(#5125) szunyi777 válasza Dino69 (#5124) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen, közben megtalaltam! ;-) itt latszik, hogy nem 4.1.2 :-)
Az lehetséges, hogy mount olva kezeli a belső tárhely et? Mert nagyon úgy néz ki a dolog...
Eddig egész szuper, minden rendben van a TB visszaallitasaval is..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5126) Aryes válasza VD (#5118) üzenetére


Aryes
nagyúr

...és bezz: De van root nélkül teljes mentés, helium (carbon) backup a playen, ingyenes, adb backupot használ, root nélkül mindent tud menteni! Pc kell hozzá.
Valószínű ha nincs letiltva az imei alapján, akkor végfok hibás, csak szervíz tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#5127) Mzombi


Mzombi
aktív tag

nem értem mi van..., reggel még ment a mobilnet, most be akartam kapcsolni, de semmi... Megnéztem minden beállítást, ki-be kapcsoltam, kivettem visszatettem a sim kártyát, repülő módot be-kikapcsoltam... de semmi :Y

(#5128) VD válasza Aryes (#5126) üzenetére


VD
őstag

Wow! Jó tudni! Köszi!

(#5129) Dino69 válasza szunyi777 (#5125) üzenetére


Dino69
aktív tag

Nem lehet hogy az Ext4 patrició miatt variál? Az is szokott meglepetést okozni néha :))

(#5130) szunyi777 válasza Dino69 (#5129) üzenetére


szunyi777
őstag

Én nem csináltam kiterjesztett particiót!
Most nyúzom, eddig egész szépen muzsikál..
Olvastam 1-2 helyen akksi problémát, de nekem átmegy mélyalvásba igy nem meriti az akksit.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5131) Dino69 válasza szunyi777 (#5130) üzenetére


Dino69
aktív tag

Mondjuk engem jobban zavar hogy a rom csak 163 mega. Gondolom egy marék kényelmi funkció így nem létezik :(

(#5132) szunyi777 válasza Dino69 (#5131) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen, maga a rom annyi + gapps az is kb 80mb.
Igen sok beállitás van, és az app-ok pótólhatóak amik hiányoznak.
Nem tudom, hogy melyik kényelmi funkcióra gondolsz pontosan?!
Szépen alakitható a zárképernyő, igaz fodrozódás és egyéb ilyenek felejtős.
A rendszermenüben, igen sok beállitás, Témaválasztó (ami Engem kárpótol a többi hiányosságért) ,
Nem laggol eggyáltalán nagyobb játéknál, gyorsan reagál mindenre, és nem töredezik a kép mint a CM10 béta 2-nél!

Ahhoz képest, hogy Első komoly kiadás szép munka, Nekem tettszik eddig!! :K

Azért ez csak 4.2.2 !!! :C

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5133) Dino69 válasza szunyi777 (#5132) üzenetére


Dino69
aktív tag

Nekem a telefon mozgásával elérhető opciók tetszenek. De most már megnézem én is ezt a romot, ha ennyire klafa :D

(#5134) Dino69


Dino69
aktív tag

Idézet az S Advance fórumról. Úgy gondolom itt is jól jöhet. Én most csináltam vissza gyárira a telefont ezen leírás alapján és a Triangle Away-el. Működött hibátlanul minden. (természetesen nem ezzel a firmware-el dolgoztam, hanem a mini sajátjával) Érdemes olvasgatni a másik fórumot is ;)

Az Odin használata

Ezen program használatával tudjuk visszaállítani a telefonunkat a gyári állapotra.
Javaslatom szerint az Odin használatakor használjunk laptopot illetve szünetmentes tápot, mivel flesselés alatti áramszünet esetén a telefon biztosan nem fog elindulni.
Csak jó minőségű USB kábelt használjunk, lehetőleg nem USB hosszabbítóval illetve kivezetett USB porttal. A legjobb az alaplap hátsó USB portját használni.
A sammobile oldalán egy regisztrációt követően letölthetjük a telefonunk típusa, PDA, CSC alapján a telefon eredeti firmware-ét. (tárcsázóba *#1234#, így megvan a PDA, PHONE, CSC adat)
Az eredeti, módosítatlan firmwarek letölthetők a Samsungtól is.
Töltsd le az Odin programot (pl. ezt). Ha még nem lenne fenn a gépen telepítsd a telefon drivereit. Az Odin könyvtárába csomagold ki a letöltött eredeti firmware-t. (pl. I9070XXLF4_I9070TMHLF1_HOME.tar.md5).
Indítsd el az Odint rendszergazdaként. (fájl néven hosszan jobb gomb, majd a felugró menüben futtatás rendszergazdaként)
A PDA részbe betallózod a kicsomagolt firmware *****.tar.md5 fájlt. (pl. I9070XXLF4_I9070TMHLF1_HOME.tar.md5)
Nagyon fontos, hogy csak az AUTO REBOOT és az F. RESET TIME legyen bepipálva, SEMMI MÁS!
A telefont kapcsold ki, majd indítsd download módba.
Kapcsold össze a telefont a géppel az USB kábel segítségével majd nyomd meg a Hangerő fel gombot a továbblépéshez.
Várd meg, míg az Odin program felismeri a telefont. (ez első alkalommal kicsit több időt vesz igénybe a driverek telepítése miatt)
Ha megvan, katt a START gombra. Ekkor kezdődik meg a telefonra a firmware írása mely akár öt percig is tarthat.
Várd meg, míg kiírja, hogy PASS, de ne húzd még le a gépről.
Újraindul magától, ekkor lehúzható az USB kábelről.
Indítsd Recovery módba a telefont és csinálj egy factory/data reset-et.

(#5135) szunyi777 válasza Dino69 (#5134) üzenetére


szunyi777
őstag

Vissza tetted a gyári recovery is, és fel is ismeri a kies?
Jó lenne erről egy szép leirás ehhez a készülékhez a teljes gyári visszaállitásról, az is segitene mindenkinek! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5136) boken válasza Dino69 (#5134) üzenetére


boken
senior tag

Köszi,bár ezt elolvashatod itt is ha lenyitod az összefoglalót :)

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#5137) drexler92


drexler92
tag

Helló!
Ma vettem egy ilyen telót,és egyszer csak hirtelen kikapcsolt,azóta se kép,se hang,mi lehet a baj?
Ha jól látom,a töltésre sem reagál.

(#5138) szunyi777 válasza drexler92 (#5137) üzenetére


szunyi777
őstag

Ciki

Nem meritetted le teljesen? Mert akkor nehéz elinditani a töltést.
Szerviz! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5139) Dino69 válasza szunyi777 (#5135) üzenetére


Dino69
aktív tag

A gyári recovery-t nem tettem vissza, hanem rajta maradt a CWM, ami szerintem jobb a gyárinál :))
Gondolom ez nem okozna gondot gariztatásnál úgy, hogy a counter: 0 :D
Kiessel meg nem próbáltam, de szerintem látná :K

boken: lenyitottam, de nekem nem volt 1értelmű mit kell csinálni. Így kerestem egy kicsit áttekinthetőbbet :)

[ Szerkesztve ]

(#5140) szunyi777 válasza Dino69 (#5139) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem tudom, hogy ha kiszúrnák a cwm-et, lenne-e garid!? :K
Persze, hogy jobb a CWM ! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5141) drexler92 válasza szunyi777 (#5138) üzenetére


drexler92
tag

Hát elvileg még negyedig volt kb az töltöttség mutató,kb 5 percre leraktam,mire visszaértem,már ki volt kapcsolva,és nem reagál azóta semmire.

(#5142) Dino69 válasza szunyi777 (#5140) üzenetére


Dino69
aktív tag

A gyári recovery-t merre lehet megtalálni, és hogy kell fölrakni ? Vagy elég hozzá a mini tools?

(#5143) boken válasza Dino69 (#5139) üzenetére


boken
senior tag

Úgy alapjában az egész nem volt egyértelmű vagy hellyel közzel?
Mielőtt félre értenéd nem kötekedni akarok csak akkor javítok rajta,mert az a cél hogy egyértelmű legyen benne minden. :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#5144) szunyi777 válasza Dino69 (#5142) üzenetére


szunyi777
őstag

Hát ez-az?! úgy kell visszatenni, hogy ne módositsa a számlálót!
Googlén van egy pár, de az eljárást nem ismerem sajna....

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5145) Dino69 válasza boken (#5143) üzenetére


Dino69
aktív tag

Nekem egy kicsit olyan egybeömlesztett, de lehet csak én nem látom át, vagy vacak a szemem :B

A S3 mini toolkit-el meg visszaállítható a gyári recovery, így meglehet csinálni egy jó fél óra alatt a komplett gyárira való visszaállást :)) viszont a counter megint 1...

Szerintem egy jó sorrenddel kivédhető lenne, hogy ne számolja

[ Szerkesztve ]

(#5146) SteveBeard válasza boken (#5143) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Szia!

Nekem a gyári alaphelyzetbe való visszaállítás nem egyértelmű a leírásban. Főleg, hogy jó lenne egy "minden az egyben csomag" mert valahol mindig mellényúltam a linkekkel...
Meg is izzadtam mire sikerült, de nem tudnám leírni a menetét. Ha újra megcsinálnám lépésről lépésre és dokumentálnám, akkor talán, de idő hiányában ez most nem fog összejönni... :N

Steve

(#5147) boken válasza SteveBeard (#5146) üzenetére


boken
senior tag

Jövőhéten hétfőn otthon leszek át nézem és próbálok rendet vágni benne :)

Köszi mindkettőtöknek és nyugodtan írjátok meg ha valamit szeretnétek még látni benne,megpróbálom összerakni. :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#5148) Dino69


Dino69
aktív tag

A helyes sorrend így nézhet ki:
----S3 Mini toolkit---> Gyári recovery felrakása
----Treangle Away---> Binary Counter nullázása
----Odin---> Gyári firmvare fölrakása

Így elvileg a számláló nulla lesz :D Ha lesz valamennyi időm a napokban akkor megcsinálom, és letesztelem :))

(#5149) SteveBeard válasza boken (#5147) üzenetére


SteveBeard
senior tag

:R

Nekem leginkább a a 4.1.2-ről a 4.1.1-re való visszalépés okozott problémát. Persze egy kis kereséssel megoldottam, mert a fórumban már volt róla szó, de amíg nem jött elő a bootloop, addig nem is kerestem rá ;)
Utána már könnyebb volt...

Steve

(#5150) Aryes válasza szunyi777 (#5132) üzenetére


Aryes
nagyúr

Daydream van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.