Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) roli654


roli654
tag

unroot ebben mi az a PARAM_I8190.zip i8190_goldenxx.zip i8190N_goldenxx.zip ?? :)))

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4902) kareszm válasza roli654 (#4901) üzenetére


kareszm
tag

Ha unrootolni akarsz, akkor inkább innen keresd ki a saját gyári romodat. Keresd a XEH (független), TMH (T.Mobile), PAN (Telenor), VDH (Voda) kódokat a készülékednek megfelelőt. A legújabb (AMD3) romban van gyári recovery is, előbbiekhez először vissza kell tenned a gyári recoveryt és csak utána lehet feltenni Odinnal a romot. Az általad kérdezett fájlok csak akkor kellenek, ha
1. flash után bootloopot kapsz, ekkor PARAM_I8190.zip-t kell még flashelni
2. baj van a partícióiddal ekkor i8190_goldenxx.zip PIT fájlt kell flashelni vagy a másikat az NFC-s verzióhoz.

(#4903) szunyi777 válasza kareszm (#4902) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen, így szép.. De gondolom azért akar valaki unroot, ha szervizbe viszi... Akkor viszont kell nullazni a bináris számláló is TriangleAway el...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4904) kareszm válasza szunyi777 (#4903) üzenetére


kareszm
tag

Valóban, de a #4900-es kérdéséből nem pont ezt valószínűsítettem :U
Felesleges a bináris számlálóval küzdeni, ha 3 nap múlva újból Dmod lesz rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#4905) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Feleségemék vettem januárban vettem egy fehér készüléket (T). Pár hónapja kezdte a telefon, hogy hiába hívom, nem elérhető, csak a második-harmadik hívásra csöng ki nála. Ilyenkor persze azonnal kapja az SMS-t, hogy valaki kereste...

Feltettem már neki az Enox/Dmod ROMokat is, de nem segít a helyzeten.

Találkozott már valaki ilyen problémával? Esetleg garanciális a dolog? Félek, ha beadom ezzel a hibával a szervizbe, csak software-t cserélnek rajta és kész (amivel nem oldódik meg hiba).

Emlékeim szerint a hivatalos 4.1.2 (OTA-n frissült be) óta van a hiba.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#4906) boken


boken
senior tag

Feltettem a Next launcher új verzióját,és betettem egy mozgó hátteret,pontosabban tettem volna mert azt írja hogy a készülék nem támogatja az élőhátteret.DMod V5 van fent,kivan szedve belőle a live walpapper apk,legalábbis a fájl kezelőben nincs benne.
hogy tudom feltenni hogy működjön?

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4907) szunyi777 válasza boken (#4906) üzenetére


szunyi777
őstag

Ezt http://dl.xda-developers.com/attachdl/031eea8bca129e3828747de16926c21a/51b6e9ee/1/9/8/2/6/4/0/LiveWallpaperPicker.zip

Flasheld! ;-)

Nandroid legyen...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4908) boken válasza szunyi777 (#4907) üzenetére


boken
senior tag

410-es hibát dob a linkre.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4909) szunyi777 válasza boken (#4908) üzenetére


szunyi777
őstag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=41739623

Innen a LiveWallpaperPicker t tölsd le!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4910) dorika87


dorika87
őstag

Segítséget szeretnék kérni. Régen tudtam, de azóta elfelejtettem :) hogy hogyan kell, milyen billentyű kombinációval screenshotot csinálni? Köszi!

(#4911) szunyi777 válasza dorika87 (#4910) üzenetére


szunyi777
őstag

Home + power

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4912) boken válasza szunyi777 (#4909) üzenetére


boken
senior tag

köszi :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4913) Aryes válasza Bélaaaa (#4905) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem akkor volt ilyen, mikor megvettem, de azóta nem jött elő. Próbáld meg átállítani csak gsm módra gsm/umts-ről. Valami szériahiba lehet.
A másik ami lehet, ha a sim kártya esetleg nem érintkezik rendesen, vagy oxidálódott.

(#4914) dorika87 válasza szunyi777 (#4911) üzenetére


dorika87
őstag

Köszi. Sikerült :)

(#4915) dorika87


dorika87
őstag

Használ valaki ilyet, vagy hasonló kütyüt?
http://www.aqua.hu/divoom-ifit-2-hangszoro-feher-196897.html

Mi a tapasztalat? Vagy ha nem ilyet akkor milyet ajánlanátok helyette?

(#4916) Aryes válasza dorika87 (#4915) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem mindegy, csak aktív legyen. Passzív hangszórót nemigen bírna el.

(#4917) Bélaaaa válasza Aryes (#4913) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Átkapcsoltam GSM módra, kíváncsi leszek az eredményre. Köszi.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#4918) Aryes


Aryes
nagyúr

Használja vki a lux auto brightness-t?
Állati jó program, csak egy dolog idegesít, ha zsebben van és hívnak, a zseb fényviszonyaihoz igazítja a kijelzőt, ami nálam -40%, vagyis kültérben általában lövésem sincs, hogy ki hív. :DDD Teszi ezt annak ellenére, hogy be van rajta állítva, hogy a hívás alatt fix 100%-on tartsa a fényerőt... Ötlet?

(#4919) VD válasza Aryes (#4918) üzenetére


VD
őstag

Ne rakd zsebre! Hord a nyakadban lógva! ;]

(#4920) szunyi777 válasza Aryes (#4918) üzenetére


szunyi777
őstag

Próbáld így beallitani a Luma.
1 / 15 százalék
240 / 100 százalék

Nekem ez a 2 minta van beallitva, és hibátlan!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4921) vzsoca


vzsoca
csendes tag

Pár napja megáztam,a teló zsebbe és tokba volt. Hívtak elég sokan(később mondták),de nem jelezte ki,majd újra indítottam,és működik. Tegnap előtt este 55%-on volt az aksi kijelző,6 óra múlva 16%-ra csökkent,meg is lepet,hiszen 3G nem fut. Tegnap feltöltöttem este,reggelre 70%-on áll,amikor máskor 6-8%-ot merül csak. Szét szedtem,és össze raktam a telót.
Háttérbe ki van kapcsolva sok minden,nem értem mitől merül néha ennyire hirtelen??!! Alig használom,ha dolgozom nem lehet nálam,keveset beszélek rajta,napi pár percet wifizek,és kibír 6 napot. Még 4.1.1 van rajta.

(#4922) VD válasza vzsoca (#4921) üzenetére


VD
őstag

Szinte biztos, hogy a beázás miatt rövidzárlatott kapott valahol és ezért szívja az aksit.

Víz esetén:
1. lépés: Azonnal kikapcsolni, aksi kivesz, egy tál rízs és 3-4 napig benne hagyni.
2. lépés: Ha az első kimaradt, akkor irány egy szervíz és ultrahangos fürdő!

[ Szerkesztve ]

(#4923) Mzombi válasza Aryes (#4918) üzenetére


Mzombi
aktív tag

ez csak rootolt telón megy, ugye?

(#4924) vzsoca válasza VD (#4922) üzenetére


vzsoca
csendes tag

Köszönöm a tippeket!

(#4925) Aryes válasza Mzombi (#4923) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem, az enyém sincs rootolva.

(#4926) szunyi777


szunyi777
őstag

Próbáltam ma EZT
Működik CM10-en, de nem igazán tudom kihámozni, hogy pontosan mit is rejt el az alkalmazások-ban-ból....
Esetleg, ha valaki többet kihámozna, és megosztaná velem megköszönöm... :)

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4927) roli654


roli654
tag

dmod v5-re valaki tud valami jó kernelt??

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4928) god992 válasza vzsoca (#4921) üzenetére


god992
aktív tag

pár hete én is megszívtam a vízzel, sz*rrá áztam, telefonom nem töltött..(néha sikerült feltölteni), szétszedtem, és oxidos volt az alaplapom sok helyen, amennyire tudtam azt lepucoltam róla, és bevittem t-mobile szervízbe, ahol a szervizes csávó nagyon rendes volt, ő is szétszedte, és mondta hogy ez bizony beázott, látszik rajta, (én pislogtam nagyokat, hogy micsodaaa??!!! mintha nem tudtam volna...) és így nem küldheti be szervizbe, de annyit tud nekem tenni, hogy kipucolja amennyire tudja, és vigyem be egy samsung kereskedésbe és onnan küldessem be a szervizbe, így tettem, pár nap múlva visszakaptam a javított telefonomat! azóta semmi baja, és gariba megcsinálták nekem, nagyon féltem hogy nem fogják, és azt mondják hogy alaplapcsere...mert 1 hónapos volt a telefonom.
Amúgy a rizses dolog nekem nem jött sajnos be :(
A lényeg, hogy arra figyelj hogy oxid ne látszódjon a telefonod alaplapján, ha szétszeded! :K

(#4929) Aryes válasza god992 (#4928) üzenetére


Aryes
nagyúr

Milyen oxid? Semmi nincs benne szerintem, ami egy kis víztől pár perc alatt oxidálódna. Inkább vízkő vagy a belemosott por, vagy valami hasonló lehetett az. Nem?

(#4930) god992 válasza Aryes (#4929) üzenetére


god992
aktív tag

hát ez nem pár perc alatt volt, este áztam meg, és másnap dél körül vettem észre hogy víz volt a tokom alatt is, szétszedtem az akksi alatt is volt víz... a rézvezető csíkokon fehér oxid réteg keletkezett, még le lehetett pucolni, de alul a csatlakozónál nagyon sok volt, azt nem tudtam eltüntetni, azt vette észre a t-mobile-os csávó, amit valószínűleg olyan jól megpucolt nekem, hogy samuék nem vették észre.

(#4931) god992 válasza god992 (#4930) üzenetére


god992
aktív tag

ennyire szét volt szedve a telefonom itthon, és így szárítottam

(#4932) Mzombi válasza Aryes (#4925) üzenetére


Mzombi
aktív tag

azért gondoltam, mert ezt írta ki a play:
"Ez az elem nem kompatibilis eszközével."

(#4933) Aryes válasza Mzombi (#4932) üzenetére


Aryes
nagyúr

Olvass vissza pár héttel, találsz egy linket, ami kompatibilis! Mert én sem a playről szedtem. ;)

(#4934) Mzombi válasza Aryes (#4933) üzenetére


Mzombi
aktív tag

ááá, mindig olvasom az összes hozzászólást, de ez vmiért kimaradt..., rákerestem, meg is van, thx! ;)

(#4935) roli654 válasza Mzombi (#4934) üzenetére


roli654
tag

Mzombi: LUX AUTO.apk

[ Szerkesztve ]

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4936) retesz147 válasza roli654 (#4935) üzenetére


retesz147
addikt

nem eszi jobban az akksit??

felpakoltam most este, de úgy érzem a beállításokhoz már nem vagyok elég friss.....inkább majd máskor....viszont nem tudom kilőni, mindig újraindul....hogy lehet kikapcsolni? majd máskor szórakozok vele....köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#4937) roli654 válasza retesz147 (#4936) üzenetére


roli654
tag

a beallításhoz nem nagyon kell érteni egyenlőre nyomkod a + - gombot azt cső :D kilőni .. nem tom én Greenfy-t használok :)) ám nem bonyolult, akksit nekem nem eszi sőőőt spóról vele :)

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#4938) szunyi777


szunyi777
őstag

Dmod Rom nál, másnál is lassú a képernyő forgatás? Nekem van mikor 2-3 mp.... Amúgy hibátlan...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4939) Atish19


Atish19
őstag

Ez sokak számára érdekes lehet úgyérzem! :)

(#4940) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Mennyire bírja a meleget, forróságot a telefon? Mert megyek NovaRockra, és a kocsiban hagynám a telefont, de félek hogy megsül, 35-40 fok tuti lesz :/ ott hagyhatom?

halahala

(#4941) VD válasza xenom0rph (#4940) üzenetére


VD
őstag

Persze, max felrobban!

Nem javasolt ilyen extrém hőmérsékletnek kitenni a telefont, még kikapcsolt állapotban sem. :N

(#4942) tommjee


tommjee
senior tag

Sziasztok dMOD DMod v5 romnál miértnem működik a gyroscope? Valakinél volt ilyen? Legzavaróbb ez a kameránál mert alapból úgy nyitja meg hogy elvan fordul az egész, és a képeket is fejjel lefelé készíti el...

[ Szerkesztve ]

(#4943) szunyi777 válasza Atish19 (#4939) üzenetére


szunyi777
őstag

Remélem, hogy ezt majd gyorsabban fejlesztik mint a CM10-et ?! :K

tommjee Esetleg a forgatás más helyen nincs elállitva? pl. launcher?
Próbáld ki, hogy rakd fix-re a forgatást és majd vissza....
Nekem annyi a forgatással a problémám, hogy lassan reagál...(2-3 mp), de minden irányba forog, és a kamera is jó...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4944) tommjee válasza szunyi777 (#4943) üzenetére


tommjee
senior tag

Szedtem el girószkóp tesztelő progit és csak az oldalra döntést érzekeli a készülékem mást egyáltalán nem hiába mozgatom bárhogy is :S Pedig most jött vissza éppen szervízből

(#4945) Atish19 válasza szunyi777 (#4943) üzenetére


Atish19
őstag

Én is nagyon remélem, mert nagyon jól hangzik! :D

(#4946) szunyi777


szunyi777
őstag

Golden Kernelt használ valaki DMod v5-ben?
Mert ugyebár BLN kernel van a DMod-ban..
Lehet egyáltalán?
Esetleg valami tapasztalat?!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4947) szagabor válasza szunyi777 (#4943) üzenetére


szagabor
tag

Nekem is ugyanígy működik!
Minden oldalra fordul csak nagyon lassan !
Pl.: bekapcsoláskor amikor a PIN-t kéri először mindig vízszintes utána vált kb. 3 mp múlva vált állóra !

(#4948) szunyi777 válasza szagabor (#4947) üzenetére


szunyi777
őstag

Ezt a hibát "Pl.: bekapcsoláskor amikor a PIN-t kéri először mindig vízszintes utána vált kb. 3 mp múlva vált állóra !+
Az EZEN a linken található Lockscreen Rotation Freeze Fix-el tudod orvosolni :K

Közben flash-eltem a Golden2 kernel a DMod-ra, és sok processzorhasználat beállitása van...
Csak nem igazán tudom, hogy melyikkel lenne a legjobb... :((
Ondemandq-használom és az interactivex...
De itt van egy csomó!!!
abyssplug
lagfree
lazy
smartvassv2
pegasus
stb....
Melyik lenne a legjobb, esetleg melyik mire való?
Mert a letöltési oldalon nem igazán irnak róla semmit, csak ezt: Azt ajánlom, hogy használni OnDemandQ kormányzó emiatt: OnDemandQ letiltja a második mag, ha nem szükséges, és újra, ha a CPU terhelés nehéz. az eredmény egy nagy teljesitmény aa nagyon jó akkumulátor csatorna...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4949) szagabor válasza szunyi777 (#4948) üzenetére


szagabor
tag

Köszi :R

(#4950) szunyi777 válasza szunyi777 (#4948) üzenetére


szunyi777
őstag

Nagyon szép magyarázazot találtam a saját problémámra! :K
CPU Governors

Itt angolul
Itt google forditó

Remélem, hogy másnak is segit eligazodni!! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.