Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) Izzé


Izzé
őstag

Sziasztok! Kis segítségre lenne szükségem.

Rootoltam a telót a leírtak alapján, majd az 5. pont szerint a cwm-t akartam flashelni, de az usb hibakeresés mintha nem akarna működni. Eddig minden jó volt de a rootolás óta ha csatlakoztatom az usb kábelt semmit sem csinál. :F

(#5502) Aryes válasza Audiophile (#5499) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én EZT használom, nagyon szuper. Sajnos a fájlátvitel sebességét erősen lekorlátozza a wifi kapcsolat, több gigás mkv fájlok másolásánál ez kézzel fogható mennyiségű ősz hajszálat jelent. :DDD
Esetleg még meg lehetne próbálni virtuális gépre win7et telepíteni (pl vmware), arra mehetnek a driverek. Vagy keresni egy módot, hogy a maci támogassa valahogy az MTP protokolltt, ez kell a mininek. Végső esetben roottal vagy custom rommal varázsolni rá usb háttértár módot.

(#5503) Izzé válasza Izzé (#5501) üzenetére


Izzé
őstag

Megoldódot, de nem volt egyszerű. Gépet újra kellett indítani, aztán újra ment az usb hibakeresés.

CWM telepítésnél valamiért nem tette a toolkit download módba a telót, csak újraindította. Ezt sajna későn vettem észre és odinban is rákattintottam a start gombra, persze feleslegesen. Teló kikapcs, kábel kihúz, majd manuálisan raktam download módba. Kábelt visszadugtam és felrakta a cwm-t. Odinból kiléptem, telót bekapcsoltam usb hibakeresés szerencsére működött így a toolkit befejezte a műveletet.

(#5504) szunyi777


szunyi777
őstag

A tegnapi CM10.1 után, egy újabb Rom ! :C

P A C man ALL IN 1 4.2.2

Rálesek, de gondolom hasonló bugok, és stb.. mint a CM10.1...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5505) SteveBeard


SteveBeard
senior tag

Sziasztok!

DMod v6 romot használok, valamit nagyon elállíthattam benne, ezért újratelepítettem.
Mikor hívtam valakit az "új hívás" helyén egy "felvétel" gomb volt. Hogy került oda nem tudom, azt hittem a rom tartalmazza, nagyon hasznos volt számomra, de most nem tudom visszavarázsolni.
Valami ötlet a megoldásra?
Előre is köszi a segítséget!

Steve

(#5506) Audiophile válasza Aryes (#5502) üzenetére


Audiophile
csendes tag

Majdnem. A gép látja a telefon könyvtárait, ám azokba belépve a nyga semmit találom (zero kb a méretük is...). Elég szopó... :(

(#5507) Aryes válasza Audiophile (#5506) üzenetére


Aryes
nagyúr

De melyik megoldással?

(#5508) Audiophile válasza Aryes (#5507) üzenetére


Audiophile
csendes tag

Mindkettővel, amit ajánlottatok. Szépen látom a gépen a telefon könyvtárait, de ha belemegyek, töküresek.

(#5509) paxm


paxm
aktív tag

Sziasztok! Megválok az S3 minitől, így feleslegessé vált ez a tok. Újszerű, karcolásmentes, szerintem ez a legjobb tok amit be lehetett hozzá szerezni. 3.000-.Ft. PÜ-ben érdeklődjetek.Köszi! További jó rom-olást, és köszönöm az értékes infókat, jó csapat vagytok!! :C Bp.-en lehet átvenni.

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#5510) Winchester95 válasza paxm (#5509) üzenetére


Winchester95
őstag

UP!
Ez tényleg jó tok.Mindenhol védi.:)

(#5511) f4lcon


f4lcon
őstag

Kies folyamatosan azt írja "csatlakozás" már 3/4 órája
usb-n fel van dugva a telefon.
mit csináljak vele, mert mindjárt felgyújtom? :W :(((

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5512) xenom0rph válasza f4lcon (#5511) üzenetére


xenom0rph
őstag

Minek a kies? Töröld a 'csába. Amúgy meg a fejlesztői beállításokban pipáld ki az USB hibakeresést!

halahala

(#5513) Aryes válasza f4lcon (#5511) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nálam is ezt csinálja. Egy ipari hulladék. Nem is használom. :)

(#5514) f4lcon válasza xenom0rph (#5512) üzenetére


f4lcon
őstag

fájlokat akarok másolni oda-vissza.
ha kiveszem a pipát az USB hibakereséstől, akkor kiirja, hogy tegyem vissza.
ha be van pipálva, akkor meg forgatja a homokórát. :(((

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5515) Szedált


Szedált
tag

A gépen telepített Cerberus FTP szerverrel és a telefonon futó Total Commanderrel szoktam megoldani. Csak egy tipp, én nagyon kedvelem ezt a megoldást.

(#5516) f4lcon válasza Atish19 (#5449) üzenetére


f4lcon
őstag

ezzel mit kell csinálni?
értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5517) Szedált


Szedált
tag

Ha feltelepíted a progit, utána be lehet állítani, hogy bizonyos kapcsolódó személyek milyen könyvtárakat lássanak. LINK

A telefonra fel kell nyomni a Total Commandert és az FTP segédprogit (LINK és
LINK), majd az FTP kapcsolódással a saját IP címedre az általad a PC-n a Cerberusban megadott felhasználó névvel és jelszóval csatlakozni.

Nem mondom, hogy egyszerű így első ránézésre, talán kicsit komplikált, de nem rossz megoldás. Remélem segített valamennyit!

(#5518) Apaf3j válasza f4lcon (#5511) üzenetére


Apaf3j
tag

Esetleg AirDroid? [link]

Kb ugyanazt tudja, mint a Kies, nálam eddig gond nélkül ment.

[ Szerkesztve ]

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#5519) f4lcon


f4lcon
őstag

miért is lenne valami egyszerű, hogy rádugom és kész.
tiszta apple :(((
de ott legalább nem bugos az itunes...

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5520) f4lcon válasza Apaf3j (#5518) üzenetére


f4lcon
őstag

feltettem, de a mappákat látja, abban belül viszont semmit sem.
se fényképek, se egyéb fájlok.
nem hiszem el, hogy ennek ennyire bonyolultnak kell lennie.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5521) Apaf3j válasza f4lcon (#5520) üzenetére


Apaf3j
tag

Hmm, akkor passzolok. Ha ennyire nem akar működni semmi, akkor -- de ez csak amatőr tipp -- vagy valami rosszul van beállítva a telefonon, vagy hibás a készülék. Majd a hozzáértők megmondják.

(Csak az SD kártyán nem látja a cuccokat, vagy a telefonon sem?)

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#5522) boken válasza f4lcon (#5520) üzenetére


boken
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni de nálad nem jó valami,a KIES hulladék,de az AIR droid teljesen jól működő dolog,nálunk 3 telefon (mind samu)2 táblagép 1 samu 1 wayteq 70dci és mindegyik airdroiddal megy.Kábelt nem is használunk.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#5523) Szedált


Szedált
tag

Az Airdoid is csak akkor működik, ha a telefon egy hálózaton van a PC-vel, mobilnettel a telefonon és sima "vezetékes" nettel a PC-n például nem megy.

(#5524) SteveBeard


SteveBeard
senior tag

Sziasztok!

Erre valami ötlet?

Steve

(#5525) Atish19


Atish19
őstag

Nemtudom mikor jön gyári 4.2 de nagyon remélem, hogy ez végre tartalmazza az usb mass storage lehetőséget. Mit gondoltok van erre reális esély?

(#5526) f4lcon válasza boken (#5522) üzenetére


f4lcon
őstag

hát én feladom
usb debug ki-és bekapcsolva zsinórral - nem megy (se Kies, se TC, se Intéző)
airdroid ugyanazon a wifi hálón a laptop és a telefon - nem megy
visszasírom a Defy-t ezek után.

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5527) xenom0rph válasza f4lcon (#5526) üzenetére


xenom0rph
őstag

A hiba az Ön készülékében van.

halahala

(#5528) Atish19 válasza f4lcon (#5526) üzenetére


Atish19
őstag

Másik gépen próbáltad? Samsung driverek fennt vannak?

(#5529) boken válasza f4lcon (#5526) üzenetére


boken
senior tag

Tényleg nem tudom mi lehet,most direkt megnéztem az én telómmal és megy,sőt most futottam bele először hogy közben hívtak,azt is ki írta Pc-n hogy hívás xy-tól,befejezem vagy sms-ben válaszolok rá.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#5530) paxm válasza paxm (#5509) üzenetére


paxm
aktív tag

A tok elkelt!! Üdv.

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#5531) Izzé válasza f4lcon (#5526) üzenetére


Izzé
őstag

A driverekkel lesz a gond. Ha fenn van akkor az a baj, hogy a kies féle, ha nincs akkor meg az s3 toolkittel rakd fel!

(#5532) szs760 válasza SteveBeard (#5524) üzenetére


szs760
csendes tag

hello!
Az aroma telepitőben külön ki lehet választani a hivás rögzitést,szerintem rakd újra.

(#5533) szunyi777


szunyi777
őstag

Nemtudom, hogy valaki foglalkozott-e már a következővel?!
Egy megfigyelés.
A telefon működik, mindkettő mag amikor első inditás,és ha megy utána mély alvásba, utána akkor már csak a 1.mag működik (OFFLINE a 2.mag)! :W
2 mag 1mag
Nem találok olyan alkalmazás, amely automatizálja ezt.
Próbáltam a "CPU Sleeper" ES "XCOR", bekapcsolják, és el is inditják a 2. magot, de ahogy megy mélyalvásba, majd vissza megint csak az 1. mag működik...
Valaki tudja a választ?
Próbáltam játék közben mérni, de akkor sem aktiválja a 2. magot ha terhelve van!!! :(( 1mag játék
Megnéztem a "System Monitor app"

Persze, ha manuálisan bekapcsolom a 2. magot, akkor megy játékok alatt is a következő deep sleep-ig!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5534) Aryes válasza szunyi777 (#5533) üzenetére


Aryes
nagyúr

Próbáltad már a gyári romot? :DDD

(#5535) szunyi777 válasza Aryes (#5534) üzenetére


szunyi777
őstag

Miért, az visszaáll? :)

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5536) Aryes válasza szunyi777 (#5535) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem tudom, sosem néztem. Root nélkül lehet ezt nézni? Mivel? Hogy vetted ezt észre? Használat közben érezhető a lassulás?

(#5537) szunyi777 válasza Aryes (#5536) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem próbáltam a gyárit, nem hiszem, hogy visszateszem akármikor is... ;]

Root nélkül valószinű nem!
(Systemonitor)
Véletlen vettem észre, majd rápörögtem 1 kicsit...
Nem tapasztaltad még sosem, hogy mikor újrainditod a telót, repül minden?!,.. Majd egy kis idő után belassul...
Azt vettem észre, hogy ez azért van amit fentebb irtam...
Azért kérdezem, hogy más tapasztalta-e esetleg...
Próbáltam CM10.1, AOKP, Dmod V6 -on is, és ez a helyzet..
Próbáltam egy játékot 1.-és 2. maggal, és érezhető a külömbség... :K

Totál mind1, hogy melyik governor van beállitva, akkor sem indul be a 2. mag mélyalvás után! :W
CPU Sleeper Dual Core -al szépen visszakapcsolható amikor kell, és addig megy mindkettő mag, amig nincs mélyalvás! :K
Lehet, hogy az energiamegtakaritás miatt nem kapcsol vissza, de ezt azért akkor sem értem... :O

De legalább tudom, használom mindkét magot ...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5538) Aryes válasza szunyi777 (#5537) üzenetére


Aryes
nagyúr

Na megnéztem, megy mindkét mag... Három napja megy a telefon, ezalatt volt már párszor mélyalvásban. Mondom én, hogy csak szivatod magad a custom romokkal. ;]

(#5539) Atish19


Atish19
őstag

Hivatalos 4.2-ről nemtud senki semmit? :D nyárra ígérték :DDD ha jól emlékszem...

[ Szerkesztve ]

(#5540) Izzé válasza szunyi777 (#5537) üzenetére


Izzé
őstag

Gyári romon megy mind a 2 mag.

"Nem próbáltam a gyárit, nem hiszem, hogy visszateszem akármikor is..."

Akkor mi a probléma?

(#5541) szunyi777 válasza Aryes (#5538) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem a custom romokkal szivatom magam, hanem a TB mentésemmel!!! :K
Android tuner pro ezer éves mentést viszek magammal, és ott nem volt kipipálva a ALL CPUs ONLINE!!! :P
Igy már init.d tweak-ként megy gyönyörően!!! :K
És mindkét magot külön-külön is lehet konfigurálni a cpu-val, és stb.. eggyütt!

De addig B@tattam, mig rá nem jöttem!!! ;]

Izzé oksa, köszi !

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5542) Aryes válasza szunyi777 (#5541) üzenetére


Aryes
nagyúr

:DDD

(#5543) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Fél éve van androidos eszközöm (Tab2), egy hónapja ilyen telefonom. Mivel sose tettem fel másik romot, és tabletem és telefonom is csak ez az egy van, nem szívatom magam fölöslegesen. Informatikus vagyok, ha lenne játszós eszközöm, szórakoznék vele, de így semmi kedvem fórumokat bogarászni, mert nem megy a mókolt ROM rendesen, és matatni kell benne, meg egymás után tenni fel a rosszabbnál rosszabb Androidokat, mert egyiken ez nem megy, a másikon meg az. Gyárival megy minden, úgyhogy inkább használom a készülékem, amíg a többi kínlódik, és szabadidőmben kirándulok, sörözök, és képeket csinálok azzal a kamerával, ami az egyik romban nem is működik normálisan talán.

Bár a kamerához hozzátenném, igénytelen az, aki megelégszik vele. Jó olyankor, amikor valamit gyorsan lefényképezel, de nem bántam meg, hogy kb. egy időben a telefonnal vettem egy Pentax bridge-et. Az optikai zoom, meg a záridő állíthatóság nem árt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5544) SteveBeard válasza szs760 (#5532) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Szia!
Köszönöm, ez volt a megoldás!

Steve

(#5545) Hanz


Hanz
tag

Dmod V6-ot használok. Valamelyik nap kellett a navigáció és bizony nagyon lassan talál jelet :((( . Legalább 1 perc, a gyári romnál ez 5-10 másodperc volt.
Jelenleg TW recovery van a telómon és az érdekelne hogy tudom helyette a CWR-t rárakni, vagy egyáltalán hogy lehet letörölni? Simán a toolkittel rápakolom a másikat vagy ilyenkor nagy esélye van hogy tégla lesz belőle?

(#5546) xenom0rph válasza Hanz (#5545) üzenetére


xenom0rph
őstag

gyári rom és van hogy 3-4 perc alatt talál jelet ..mert kell neki a net ,hát tőlem nem kap :D

halahala

(#5547) BuricsJ válasza xenom0rph (#5546) üzenetére


BuricsJ
tag

Gyári ROM és állandó GPS bekapcsolt állapot mellett 10-15 s alatt rá talál a műhódokra.
Úgy gondolom talán azért, mert a folyamatos kapcsolatot mellett folyamatosan szinkronizálja a pozíciókat. Míg ha kikapcsolt gps mellett pár 100 km után újra össze kell gyűjteni a műhód adatokat, ez tarthat akár percekig (korábbi gps-s készülék tapasztalatom ez)
Net-t csak otthon kap (wifi), mobil net-m nincs, enélkül is szuperál.

[ Szerkesztve ]

Józsi

(#5548) szunyi777 válasza Hanz (#5545) üzenetére


szunyi777
őstag

Régebbi készüléken már frissitettem recoveryt simán odinnal, igaz 5.-ről 6.-ra.
Nem tudom, hogy ez a csere működik-e másik recoveryvel is ?!
Elvileg működnie kellene, mert a Stock recovery-t is odinból kell flashelni, ha vissza szeretnén állni gyári állapotra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5549) Dino69


Dino69
aktív tag

Gps re javaslom a Gps Status programot play-ről. Elmenti előre a 3 napos műhold àllàst.

(#5550) Gainka


Gainka
őstag

Sziasztok

Nem müködik a google play alkalmazásom indulás után egy villanás és azonnal kilép, egy gyári állapot vissza állitása megoldaná vagy mehetek a garival szervizbe? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.