Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) mediumgecso válasza szunyi777 (#5389) üzenetére


mediumgecso
őstag

Pedig sokan panaszkodnak a kékfogra, ki-be kapcsolgat, nem működik, ahogy nálam sem...azonnal szedtem is le....jó hogy van CM & AOKP de egyik sem használható a mindennapokban!

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL

(#5402) Aryes válasza hajni33 (#5400) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szia! Ez furcsa, nem tud csak úgy eltűnni. Soha nem látszik, vagy csak a home screenen? Csak egy tippem van, tett rá a gyermek egy másik launchert, ami tud ilyen értesítési sáv elrejtést. Kérdezz rá. Meg arra, hogy még miket csinált. Lehet, hogy azóta már CM van rajta. :DDD

(#5403) szunyi777 válasza mediumgecso (#5401) üzenetére


szunyi777
őstag

Jönnek a hibák élő AOKP Rom nál! A leg durvább ami számomra lemondásra kényszerített a mobilnet! Minden beállítás jó, de eszméletlen lassú 3G is sajna! Wifivel semmi gond, de igy használhatatlan. Igazat adok benne hogy van a Cm és AOKP, de igy minek?! A kamera hiány engem nem érdekel, de a mobilnet igen... Most van 2 felig kész rendszer, aminek külön külön súlyos hibája van.. Vissza tettem cm10. 1 mert az 1000 mhz hibat ki tudom küszöbölni.. Hátha javítják már!!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5404) Aryes válasza szunyi777 (#5403) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem ha most feltennéd a gyári romot, lehet, hogy teljesen odalennél tőle, mennyi mindent tud. ;]

(#5405) szunyi777 válasza Aryes (#5404) üzenetére


szunyi777
őstag

Lehet!!! ;)
Talán fél napig használtam, amikor megvettem.
Belektam teljesen, és belassult. :K
A gyárit nem igazán lehet csinositani szerintem témákkal, de javits ki ha tévedek.
Előző telómon is custom romok voltak, a gyárit nemigazán szeretem...
Majd csak lesz frissités, vagy kavitás. ;)
Elötte ami tettszett a Dmod v5, az jól össze van rakva..
Ha nem marad más visszateszem azt.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5406) xenom0rph válasza szunyi777 (#5405) üzenetére


xenom0rph
őstag

felraksz egy launcher és némi időráfordítással nagyon szép dolgokat lehet kihozni belőle ... :K

halahala

(#5407) szunyi777 válasza xenom0rph (#5406) üzenetére


szunyi777
őstag

Lehet rászánom majd 1x magam... :K
De addig is találtam 1 újdosángot!!! :P

AOSPA:Android 4.2.2 PARANOIDANDROID 3.65
Ki kell próbáljam!!! :K

Éppen most töltötték fel! Upload complete :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5408) xenom0rph válasza szunyi777 (#5407) üzenetére


xenom0rph
őstag

fhu ez elég jól néz ki... Kár , hogy én még a rootolást sem tudom megcsinálni, nem hogy egy rom cserét :D

halahala

(#5409) Samsung SPS válasza Bence0601 (#5356) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Ha a teló beállításain belül a fiókoknál bekapcsolod a Facebook szinkronizálását, minden névjegyet összeszinkronizálhatsz.

(#5410) tomic


tomic
addikt

Szia szunyi777!
Tudnál nekem segíteni Greenifyben? Feltettem a 2-es verziót ahogy írtad. De nem tudok rendszer alkalmazást jegelni vele.
Mit nem csinálok jól? Ötlet?

(#5411) f4lcon


f4lcon
őstag

most kaptam egy ilyet, ez az új céges mobil.
van egy BH310 (nfc-s) Nokia headsetem, elvileg a telefon is NFC
mit kell csinálni velük, hogy élvezzem ezt az "előnyt"?
vagy mitől jó, hogy mindkettő NFC?

más, órajel módosításra van esély? eddig egy Defy-m volt, szerette egy kis extra feszültséggel a 800 helyett az 1200mhz-et. Itt ez kizárva? a nyitó posztban nem volt ilyenről szó úgy láttam.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5412) xenom0rph válasza f4lcon (#5411) üzenetére


xenom0rph
őstag

Szerintem NFC-n keresztül csatlakoznak, nem pedig bt-n, jobb jel, ennyi előnnyel járhat, plusz aksit is kímél

halahala

(#5413) Atish19 válasza f4lcon (#5411) üzenetére


Atish19
őstag

Nincs jelenleg még OC kernel. Elvileg az ST-Ericson procik nembírják a túlhajtást legalábbis én ezt ovlastam.

(#5414) szunyi777 válasza tomic (#5410) üzenetére


szunyi777
őstag

Ugyan úgy kell használni, mint az előzőt...
Ha nem használtad elötte akkor a leirat szerint jónak kell legyen!
Annyi a külömbség, hogy mostmár a donate-nek is van ikonja, és abban van egy pár beállitási lehetőség.
Azt nézd át, a xposed modul bepipálás után ne feledd reboot és a root jogot!
Most néztem, másoknak is működik hibátlanul!
Ha netán nem megy, használd a stabil greenify 1.82 és 1.3 donate, eddig az a legjobb szerintem!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5415) tomic válasza szunyi777 (#5414) üzenetére


tomic
addikt

Köszi a segítséget de ez nem akarja a jót. Mindent az írottak alapján csinálok de nem megy.

(#5416) szunyi777 válasza tomic (#5415) üzenetére


szunyi777
őstag

Mi a pontos hiba?
Nem látszik a xposed-ben?
Nem látszanak a rendszer appok?

xenom0rph Igen ROOT és CWM recoveryt is kell flashelj!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5417) xenom0rph


xenom0rph
őstag

mindjárt nekiállok a rootnak..

De előtte mentést szeretnék csinálni.. ugyebár a nandroidhoz root kell.. Mi mással tudnék ilyen teljes körű mentést csinálni..?

halahala

(#5418) xenom0rph


xenom0rph
őstag

A helium sehogy sem akarja felismerni a telefont ... :W most mit csináljak ,felraktam 3 féle drivert ,kiest.. de semmi..

halahala

(#5419) tomic válasza szunyi777 (#5416) üzenetére


tomic
addikt

De látszik. Ki is van pipálva. Mindent úgy csináltam ahogy legelőször. Akkor jó volt. Most nem látszanak a rendszer alkalmazások. Nincs mit kijelölnöm.

(#5420) szunyi777


szunyi777
őstag

Néhány trükk a CM10.1 és AOKP Romokhoz.

CM10.1
Beragad 1000Mhz-en akkor a következőt kell tenni!
Tiltsd le az összes hálózati szolgáltatást manuálisan, beleértve az gps, mobil és wifi, majd reboot!
Ujrainditás után kell menjen változó sebességgel a CPU! Majd visszakapcsolhatsz mindent!
Kihangositás halk!
Hangerő eggyet le majd fel!

AOKP
Lassú Mobilinternet 2/3G
A Build.prop utolsó sorai után kell ezt a pár sort beirni!!
ro.ril.hsxpa=4
ro.ril.gprsclass=32
ro.ril.hep=1
ro.ril.enable.dtm=1
ro.ril.hsdpa.category=10
ro.ril.enable.a53=1
ro.ril.enable.3g.prefix=1
ro.ril.htcmaskw1.bitmask=4294967295
ro.ril.htcmaskw1=14449 ro.ril.hsupa.category=5
net.tcp.buffersize.default=4096,87380,256960,4096,16384,256960
net.tcp.buffersize.wifi=4096,87380,256960,4096,16384,256960
net.tcp.buffersize.umts=4096,87380,256960,4096,16384,256960
net.tcp.buffersize.gprs=4096,87380,256960,4096,16384,256960 net.tcp.buffersize.edge=4096,87380,256960,4096,16384,256960

Ellenőrizzük, hogy nem szerepel véletlen az adott sor már a build.prop-ban, ha igen állitsuk át a paramétert!!
Esetemben az első 2 jelenvolt más értékekkel!!
Javaslom, hogy a build.prop-ot másoljuk először a system/ -ből az SD-re, majd onnan a PC-re.
Text editorral simán javitsuk ki a sorokat, majd mentsük ugyanazon néven és mehet vissza!
célszerű az eredetiről mentést csinálni!!

Nekem ezek után normális sebességgel megy a mobilnet 2 és 3G!!

Kihangositás UA. mint CM10.1

AOSPA:Android 4.2.2 PARANOIDANDROID 3.65 Még erősen fejlesztés alatt áll!!

tomic Ha nem megy, tedd vissza a régebbit!!! Az is tökéletessen jegel!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5421) tomic válasza szunyi777 (#5420) üzenetére


tomic
addikt

Az is meg volt már,de azzal sem megy. Lehet megveszem inkább.Nem egy őrült összeg.
De azért köszi. :R

(#5422) szunyi777 válasza tomic (#5421) üzenetére


szunyi777
őstag

Ment PM. ;)

Az előző irásomból kimaradt a buildprop bemásolása után természetesen Reboot!!! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5423) xenom0rph


xenom0rph
őstag

sikerölt életem első rootolása :C :C :C :K :DD happy van gyerekek :D A biztonságosan törölhető rendszer appokról nyomnátok egy linket? plusz hogy mivel tudok rendszer appot törölni :DDD?

Supersu mire jó?

[ Szerkesztve ]

halahala

(#5424) Izzé válasza xenom0rph (#5423) üzenetére


Izzé
őstag

Egy ilyen linknek én is tudnék örülni! Van egy pár app ami már-már kívánja a fagyasztást/törlést. :))

(#5425) szunyi777 válasza xenom0rph (#5423) üzenetére


szunyi777
őstag

Gratula!!! :C

Mielőtt akármit is törölsz Csinálj mentést az EFS particióról!!! Én ezzel csináltam annó!
És a mentést tedd el a pc-n biztos helyre!
És csinálj egy nandroid mentést CWM-el is, ha netán gubanc lenne a rommal!!

A Supersu az maga a superuser alkalmazás, célszerű frissiteni..
Az ad rootjogot az appoknak!!
Ha csak simán rootoltad akkor Busybox beszerzése is ajánlatos!
Tesztelni a root és busybox meglétét, root checkerrel tudod.
A felhasználói és rendszer appokról Tinánium backuppal tudsz mentést késziteni!

PalaTool BloatCleaner az eszközzel tudsz eltávolitani felesleges app-okat, használatához CWM-szükséges!!!

ITT is van egy kissebb lista!!

Hirtelen ennyi jut eszembe! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5426) Atish19 válasza xenom0rph (#5423) üzenetére


Atish19
őstag

System app remover nevű programmal tudsz törölni. Itt és Itt találtam listát. Mielött nekiállsz törölni javaslok egy nandroid backupot.

[ Szerkesztve ]

(#5427) boken


boken
senior tag

GALAXY S4 MINI 500 Euro picit drága :W

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#5428) Atish19 válasza boken (#5427) üzenetére


Atish19
őstag

Hát szerintem is egy kicsit vastagon fogott az a toll a beárazásnál :D De nekem még legalább 1-1,5 évig marad ez a telefon. Majd talán az S5 mini...:D

[ Szerkesztve ]

(#5429) xenom0rph


xenom0rph
őstag

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

halahala

(#5430) Aryes válasza xenom0rph (#5412) üzenetére


Aryes
nagyúr

Már írtam régebben, de nem győzöm magam ismételni :) : az NFC-n keresztül semmiféle adatkapcsolat nem zajlik, leszámítva néhányszor tíz byte-nyi adatot. Egyetlen funkciója van: két készülék párosítása Bluetooth kapcsolathoz. Magyarul amit eddig tíz éven keresztül pin kód nézegetéssel/beírással meg engedélyekkel meg tudtunk oldani, ezentúl koppintással csináljuk... :W Másra nem is lenne jó az NFC, mivel a hatósugara max. 5-10cm, az adatátviteli sebessége pedig kb/s-ban mérhető. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5431) xenom0rph válasza Aryes (#5430) üzenetére


xenom0rph
őstag

Na, köszi a felvilágosítást.. Tényleg nem értem akkor hogy miért kell ezt a dolgot annyira hypeolni.. Meg jajj az Apple kihagyta az i5-ből jujj

Más : cwm-ben csinálnám a backup, de nem sikerül. Ramegyek a Back to external storage-ra... És azt a hiba üzenetet kapom, hogy 'can t mount path blabla'... Próbáltam mountolni az internal storage-t, és ott is ugyanez a hiba üzenet fogad. Mit kell csinálni, hogy jó legyen?

halahala

(#5432) szunyi777 válasza xenom0rph (#5431) üzenetére


szunyi777
őstag

próbálj a belső tárhely re csinálni.. mekkora Micro sd van?

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5433) VD válasza xenom0rph (#5431) üzenetére


VD
őstag

Millió egy felhasználási lehetősége van az NFC-nek.
Az csak egy, hogy nem kell vergődni a párosítással, elég csak összeérinteni a kompatibilis eszközöket. (Telefonok, headset, hangfal, TV, stb.)

Volt szerencsém több országban is alkalmazni már (fizetés, tömegközlekedés, szállódák, parkolóházak). Utoljára Londonban már nem kellet szobakulcsot/kártyát kérnem, mert a telefonom NFC-jét tudtam használni a ki-be járkálástól a fizetésen át mindenre! Ha minden jól megy, pár hét múlva az egyik autógyártónál tudom majd kipróbálni, hogy hogy működik a rendszer, mint autókulcs. (Elméletileg több sofőr is hozzárendelhető egy-egy kocsihoz, így az összes személyes beállítás, ülés, tükör, hifi, navigáció, automatiksan igazodik majd a felhasználóhoz.)
Valamint a cégnél ahol dolgozom ezt használjuk már jó ideje belépőkártya helyett. De még a kávé és üdítőautomata, a nyomtató és a kivetítő is NFC-vel működik. Eszméletlen kényelmes, hogy egy eszközzel mindent el lehet intézni.

Hazánkban még csak most zajlik a tesztelése a mobilfizetésnek. De tervben van, hogy a pontgyűjtőktől kezdve a tömegközlekedésen át mindenhol bevezetik majd.

Az Apple meg a saját érdeke miatt hagyta ki egyelőre. A passbookba öltek nem kevés lóvét, így borzasztó égés és pénzkidobás lett volna, ha kidobják és a többi cég által már használt technológiát és rendszert kell nekik is bevezetni. De ami késik nem múlik.

(#5434) f4lcon válasza VD (#5433) üzenetére


f4lcon
őstag

ez az NFC kapcsolható a telefonban?
ha a headsetem is NFC meg a telefon is, kell, hogy a Bluetooth bekapcsolva legyen?
most kapcsolódik Bluetooth-on keresztül rendesen.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5435) VD válasza f4lcon (#5434) üzenetére


VD
őstag

Persze, kikapcsolható. Akár PIN-vel is védhető az aktiválás.
A Bluetooth, vagy WIFI kell hozzá, mert az átvitel azon keresztül megy majd. Az NFC-vel csak a párosítást végzed.
Általában gyárilag is van kliens program az NFC képes telefonokon (HTC-t, SONY-t és Samsungot teszteltem, azokon volt) , de a Play Store-ból is letölthető már nem egy.

(#5436) f4lcon


f4lcon
őstag

az elképzelhető, hogy a telefon jobban merül mint amennyit az USB-ről felvesz töltésként?
A Defy-vel ilyen probléma nem volt, még ha telefonáltam vele akkor is elvolt egész nap 100%-on feldugva a gépre.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5437) VD válasza f4lcon (#5436) üzenetére


VD
őstag

Simán. :K
Főleg, ha előlapi USB. A Note 10.1-em pl. nem is tölti róla, mert nem ad le elegendő feszültséget.

(#5438) xenom0rph válasza szunyi777 (#5432) üzenetére


xenom0rph
őstag

De nem enged! mentési lehetőségként csak az external storage van megadva... 2 gb, lehet lekéne formáznom a kártyát recovery-ből?

VD: Így azárt már máshogy hangzik a dolog .. :B

halahala

(#5439) xenom0rph


xenom0rph
őstag

most, hogy már van root a készülékemen, akkor mennie kell ennek az acid audio engine-nek is? Meg a lux brightness-nek? :)

halahala

(#5440) szunyi777 válasza xenom0rph (#5438) üzenetére


szunyi777
őstag

Ha a ClockworkMod v6.0.2.7 használod akkor lennie kell:
a.) Backup
Teljes mentést csinál a telefon belső memóriájának az aktuális állapotáról.
d,)backup to external sdcard
Mentést készit az sd kártyára

A nandroid mentés mérete függ a telepitett app-tól!
Nekem kb 1.5 gb 1 full mentés!
Lehet, hogy kicsi neki a 2gb-os SD kártya!!

Igen menni kell a acid audio engine-nek is meg a lux brightness-nek is! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5441) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok mesterek!

Ha jól emlékszem volt olyan beállítás a Play-ben, hogy csak Wi-fi-ről lehet letölteni és ezt szeretném most, korlátoznám a mobilnetes letöltésem... Nem találom sehol, vagy rosszul emlékeztem, ilyen sose volt?

Köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#5442) Atish19 válasza retesz147 (#5441) üzenetére


Atish19
őstag

Megnyitod a Play-t --> Beállítások --> Alkalmazások automatikus frissítése --> Alkalmazások automatikus frissítése csak Wi-Fi hálózaton keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#5443) retesz147 válasza Atish19 (#5442) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi, ezt megtaláltam, de ez csak a meglévő progik frissítése...
Teljesen újak letöltésére nincs ilyen korlátozási lehetőség?

(történt kis malőr és pár megát leszívott a mobilnetemből, mert megnyomódott a zsebemben)

Xiaomi 13 eu dev...

(#5444) Atish19 válasza retesz147 (#5443) üzenetére


Atish19
őstag

Jah bocsi félreolvastam :D

[ Szerkesztve ]

(#5445) Aryes válasza retesz147 (#5443) üzenetére


Aryes
nagyúr

De van, mobilnetről nem mész fel a play-re. :DDD Amúgy a beállítások/adathasználatnál kikeresed a play-t, és háttér adatforgalom tiltása, vagy hogy hívják. Egyszer beállítottam, és semmit nem engedett letölteni. ;) Hó végéig nyomd ki szimplán a mobiladatot meg a szinkronizálást, csak akkor nyomd vissza, ha épp használni támad kedved, és nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

(#5446) Aryes válasza VD (#5433) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az NFC-ről természetesen tudom, hogy van kismillió felhasználási módja, ebből csak a párosítást írtam le, mert ebben az elmaradott országban kb. ez az egyetlen terület, ahol az ember a valóságban is találkozhat vele. Meg persze a paypass termináloknál a fizetés, ha jól sejtem, az is ezen alapul. Csak arra akartam rámutatni, hogy a technológia korlátai miatt audio streamelésre sosem fogják használni. :) Mégis az a véleményem, hogy az NFC nem azért van a telefonokban, hogy nekünk olyan jó legyen.

Egy baromi nagy off lesz, amit most írok, de azért megosztom a gondolataimat. ;]
Mióta írkálnak az RFID technológáról, és annak veszélyeiről, sokszor olvastam már, hogy az egész valójában arra megy ki, hogy minden ember minden lépése pontosan követhető legyen. A rendszer tesztelése minimum két évtizede zajlik, csak nagyon lassan jöttek rá, hogy hogy kajáltassák meg a néppel! Úgy látszik az android beam volt az, amire mindenki önként elkezdi venni ezt a vackot. Most már bankkártyákba is kezdik beépíteni, és mindenki nagyon lelkes, hogy már mennyire fejlettek vagyunk... Két évtizedet adok neki, és kitalálják a személyi igazolvány kötelező bőr alá ültetését, amire mindenki iszonyú lelkes lesz, mert milyen mókás lesz, ha feltartott kézzel megyünk át az ajtókon, meg rámutatással indul majd az autó, pénztárcát se kell megunkkal hurcolni... (Az élő szervezetbe épített RFID chip ugyebár kutyáknál már rég le lett tesztelve...)
Pár éve, mikor ezeket máshol olvastam, még hangosan röhögtem rajta, de azóta sajnos a történéseket figyelve szépen összeállt a kép. Pedig nem vagyok paranoiás, isten bizony. Most lehet nevetni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5447) f4lcon


f4lcon
őstag

hogy tudom megoldani, hogy a total commander lássa legalább az sd kártya fájljait?
a telefonon kétféle mód van, fényképező (ptp) meg médiaeszköz (mtp) de egyik sem nyerő....
usb-hibakereső ki-be szintén nincs változás.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5448) Aryes válasza f4lcon (#5447) üzenetére


Aryes
nagyúr

Volt szó egy fájlrendszer beépülőről, én is azt használom, ha hazaérek, megkeresem mi az.

(#5449) Atish19 válasza Aryes (#5448) üzenetére


Atish19
őstag

(#5450) Aryes válasza Atish19 (#5449) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszi! :) Jó dolog ám ez. Sajnos csak Vistától (Win7-től?) felfelé működik. Xp alatt csak a képeket-videókat látja asszem, mert az nem támogatja az MTP protokollt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.