Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) Varszegig válasza CivicEsi (#9148) üzenetére


Varszegig
veterán

legbiztosabb, ha nem gsm boltban veszed. ennyi pénzért 2 év gyári garisat vegyél.
A magyar PC egyébként XEH.

rankesz: XEU a United Kingdom PC-je.

[ Szerkesztve ]

(#9152) lafaty80 válasza rankesz (#9149) üzenetére


lafaty80
őstag

S3-nál már nincs XEU (nincs Europe se) sajnos.

Viszont a BTU-ra mint CSC nem találtam infót, hogy mit takar... ez lenne függetlenek-függetlene? Vagy szimplán a UK-s független?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#9153) Varszegig válasza lafaty80 (#9152) üzenetére


Varszegig
veterán

XEU sose volt EU, mindik is UK volt.

(#9154) lafaty80 válasza Varszegig (#9153) üzenetére


lafaty80
őstag

Igaz, viszont akkor a BTU mi, ugyanaz mint S2-nél a XEU?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#9155) Varszegig válasza lafaty80 (#9154) üzenetére


Varszegig
veterán

gondolom.

(#9156) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Az Apple most a dákó rossz oldalán van. :)) A kínai iPhone klón gyártó bepereli az Applet, ha az új mobiljuk hasonlítani fog a klónra, mert akkor a klón az igazi az iPhone meg a klón. Karma, visszanyal a fagyi vagy akárhogy is nevezzük.:)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#9157) spawn21 válasza Dr. X (#9156) üzenetére


spawn21
veterán

;] :DDD

iPhone 13p

(#9158) rankesz válasza Dr. X (#9156) üzenetére


rankesz
veterán

Gondolom ennek is annyi a valosagtartalma mint az 5 centes vagy a Bruce Willis-es sztorinak...:U

(#9159) allein


allein
addikt

Üdv. mindenkinek. Írjatok legyetek szívesek egy olyan videó lejátszót amivel az mkv formátumban van hangja és feliratot is hozzá tudok adni.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#9160) CsiguszBaba válasza Varszegig (#9132) üzenetére


CsiguszBaba
csendes tag

Nekem is van ilyen ahol a kijelző meg a "króm" keret találkozik vannak ilyen kisebb részek (mm-esek) de 2-3 helyen. Szerinted akkor érdemes futárt hívni és cseréltetni? Csak akkor látszik, ha oldalról, döntve nézem (de akkor elég észrevehető ha nem a kijelzőt nézed, hanem a keretet) :F

(#9161) Piwi


Piwi
addikt

Megy itt a munka ahogy elnézem,mármint a mai LI2 romra gondolok: I9300XXDLI2 – Galaxy S III Android 4.1.1 Jelly Bean TEST firmware

I9300XXDLI2 Noticeable Changes:

Revamped Settings Menu (Again..)
Increased Total RAM from 818MB to 833MB
All FCs FIXED
3rd Party Keyboard Issues Fixed
Copy & Paste Issues Fixed
TouchWiz Issues Fixed
Redesigned FM Radio App
Wi-Fi Connectivity vastly improved
Very Fast and Smooth
Much more Stable then previous leaks

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9162) Varszegig válasza CsiguszBaba (#9160) üzenetére


Varszegig
veterán

Hát ha valami nem tökéletes, én nem hagynám úgy.

(#9163) Zsolaf válasza Piwi (#9161) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nekem tegnap óta fenn a DL1, minden ok azon is már, de teszem ezt is fel most amig nem jön ki a végleges addig próbálgatom őket utána leállok asszem.

(#9164) Psytech válasza Piwi (#9161) üzenetére


Psytech
senior tag

Nagyon helyes, dolgozzanak csak, kéne már hivatalosan stabil JB :))
De legjobban a + ram-nak örülök abból sosem elég :DDD

(#9165) zeroo5ux válasza Psytech (#9164) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

arra én is kíváncsi vagyok/leszek. (mert eddig nem nagyon volt előrelépés...)

(#9166) Piwi válasza Psytech (#9164) üzenetére


Piwi
addikt

Nem sok lehet már vissza addig mert 4.0.4 romok nem is jöttek egy ideje, csak ezek a nem hivatalos JB-ek. A ram-nak én is örülök, igazából az az egy ami egy kicsit zavaró, viszont elég szépen fel lett tornászva 833-ra :) mindenképp nagy dicséret

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9167) Psytech válasza Piwi (#9166) üzenetére


Psytech
senior tag

Jaja, főleg, hogy ICS-n valami 779, arról 833-ra tornázva az azért elég szép. Bár launcher re-draw még soha nem volt nekem, de egy opera töltött már újra ha hosszabb ideig mondjuk a beállításokba átléptem...

(#9168) Piwi válasza Psytech (#9167) üzenetére


Piwi
addikt

Igen :) szinte csak ezért várom, minden más tökéletes nekem

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9169) Psytech válasza Piwi (#9168) üzenetére


Psytech
senior tag

Azért van amit a JB még tud érzetre adni ezen kívül is, az nem baj ha jön :DDD
De átgondolt beállítások is tetszik nekem, meg amiben még nagyon bízok az az S-Cloud integráció. Dropboxot használom, egy mély integrációval csak még kényelmesebb és gyorsabb lenne :K

Egyébként wanam kész van a deodexed rommal :)

[ Szerkesztve ]

(#9170) rankesz válasza Psytech (#9169) üzenetére


rankesz
veterán

wanamlite esetleg, amugy kaptam mar 1-2 fc-t dli1 alatt, parszor tw akadt ki, de legutobb pl az opera halt le amikor ranyomtam volna a hsz elkuldesere az sgs off-ban. ( meg akartam nekik irni a 788-rol 833 ramot, de biztos arc erzekelos az uj rom ezert nem engedte elkuldeni:)) )

(#9171) Psytech válasza rankesz (#9170) üzenetére


Psytech
senior tag

Jó, igazad van, utólag néztem, hogy elb@sztam a linket és wanamlite-t linkeltem nem a deodexed-t... :P
Egyébként már DLI1-t fel sem fogom tenni.. Minek? Várok fél napot és úgyis kint lesz a 2-ből is főzet vagy felteszem wanamlite-t és keresek valami témát ami jó JB-re :P

(#9172) lajki7 válasza Psytech (#9167) üzenetére


lajki7
senior tag

Hello. Ezzel akkor azt kell érteni hogy ha majd egyszer valaha ki adják OTAn a JB-t akkor 779-ről 883-ra nő a RAM ?? :) Azert kérdezem mert én már nem fogok itt neki állni mokólni főzött romokkkal :/ elég volt SII-n :) Köszi

iPhone 11 Pro

(#9173) heidrich válasza lajki7 (#9172) üzenetére


heidrich
senior tag

most tettem fel OTA-n LI2-et LG8-rol és igen 833-ra nőtt a ram.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#9174) Psytech válasza lajki7 (#9172) üzenetére


Psytech
senior tag

Jelenlegi állás szerint igen. Az utolsó (mai) JB leakben 833 mb a rendszer számára felhasználható memória. Szerintem csökkenni nem nagyon fog már, a növekedés pedig a gpu kárára menne (tudtommal azért nem 1 GB a tényleges, mint pl egy Tegra3-s készüléknél, mert itt a maradekból táplálkozik a gpu).

(#9175) Laraxior


Laraxior
titán

valaki linkeljen nekem egy többfájlos gyári romot nekem? Úgy döntöttem újratelepítem :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9176) Richard válasza Laraxior (#9175) üzenetére


Richard
őstag

Jelenleg nincs csak 1 fájlos GS3-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#9177) Laraxior válasza Richard (#9176) üzenetére


Laraxior
titán

jó lesz... csak valamit mert már fél nap alatt leszívja az akksit valami
recoveryből telepítendő is jó, vagy honnan.. teljesen mindegy.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9178) Piwi válasza Laraxior (#9175) üzenetére


Piwi
addikt

[link]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9179) Kevin's válasza Piwi (#9161) üzenetére


Kevin's
senior tag

Nagyon helyes 833 :Y ez már nem rossz teljesítmény a fiúktól. Kíváncsi leszek mennyit sikerül még faragni ezen.. :U :)

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#9180) lajki7 válasza Psytech (#9174) üzenetére


lajki7
senior tag

Amig nincs kint hivatalosan a JB,T-s készülékre addig hagym a fszba :D mint már irtam nem akarok belekezdni :D

iPhone 11 Pro

(#9181) Psytech válasza lajki7 (#9180) üzenetére


Psytech
senior tag

Akkor te még sokáig fogsz várni :DDD T nem arról híres, hogy gyorsan ő is hozzá teszi amit kell és tolja a felhasználóknak.
Szerintem pont addig fogsz kitartani az álláspontodon amíg meg nem jelenik az első hivatalos JB a független készülékekre :P :)) Egy odin nem a világ, az nem is számít romolásnak :DDD

Laraxior: független romot vagy valamelyik szolgáltatósat?

[ Szerkesztve ]

(#9182) Laraxior válasza Piwi (#9178) üzenetére


Laraxior
titán

thx

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9183) Piwi válasza Psytech (#9181) üzenetére


Piwi
addikt

Inkább ne kivánd hogy romoljon :D

Laraxior: ph kereső, xda, Google :)

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9184) lajki7 válasza Psytech (#9181) üzenetére


lajki7
senior tag

OKé,benne vagyok. Igazad van :) De nicns kint semmi hivatalos verza,ami "satbil" lenne :) szoval ez a bajom vele :D

iPhone 11 Pro

(#9185) rankesz válasza Psytech (#9181) üzenetére


rankesz
veterán

Jaaj nem kell mondani, ismerjük má'... ez olyan mint amikor én itthon azt mondom hogy csak a högyit, egy icipicit... :DDD

Amúgy nem néztem a wanamlite linkedet, csak arra gondoltam hogy stock wanam deodexedet nem teszek fel, max. lite-ot

(#9186) Laraxior válasza Psytech (#9181) üzenetére


Laraxior
titán

Független a telefon. Akkor a fenti link nem is jó?
csak egy óra mire lejön.... :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9187) Psytech válasza rankesz (#9185) üzenetére


Psytech
senior tag

Tudom... :DDD mindig így kezdődik... Na csak egy slukkot az íze végett.... ;]
Lite az kint van, szerintem este rombolok ha találok szép témát :)

Piwi: ne legyél g.ci :D

Lajki: látod, erről beszélek, hogy még kint sincs de már tennéd fel :DDD

Laraxior: nem néztem meg a linket alaposan, csak annyira higy sammobile-ra irányít, aztán ott külön vannak szedve a független és a szolgáltatós romok. Csak hogy ha belépek akkor neked melyiket keressem ki :)

[ Szerkesztve ]

(#9188) Piwi válasza Psytech (#9187) üzenetére


Piwi
addikt

Miért lennék az? :) nem nehéz a kereső használata :P

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9189) Psytech válasza Piwi (#9188) üzenetére


Psytech
senior tag

Nem arra, a hsz másik részére mondtam, hogy ne legyél az... :DDD

Laraxior: ez kell neked [link], ha kicsomagoláskor kér jelszót akkor www.samfirmware.com a jelszó emlékeim szerint :)

(#9190) Laraxior válasza Psytech (#9189) üzenetére


Laraxior
titán

:R
és ez fog frissíteni majd? márhogy ne nekem kelljen manual. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9191) Psytech válasza Laraxior (#9190) üzenetére


Psytech
senior tag

Elméletileg igen, mert a PC-nek benne XEH-re kell lennie állítva alapból. De érdemes majd megnézned felrakás után, mert a product code változtatás factory resetet is csinál egyben.

(#9192) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Én feltettem a LI2-t a produkt kód választás nem jön be de LI1-n sem jött be már imei minden bejön csak ez nem,

(#9193) rankesz válasza Zsolaf (#9192) üzenetére


rankesz
veterán

Milyen az LI2 az LI1-hez képest?

(#9194) kalapaacs


kalapaacs
tag

A SGS3nál a root az hogy van? nincs minden rendszerhez külön mint S2nél???

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#9195) rankesz válasza kalapaacs (#9194) üzenetére


rankesz
veterán

HA csak root kell, custom cuccok nem, akkor van a CF (Chainfire) kernel, az a kernelt békén hagyja, csak root jogot ad, tehát mindegyikhez jó

(#9196) kalapaacs válasza rankesz (#9195) üzenetére


kalapaacs
tag

És melyik verzió? a legújabb 6.4?

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#9197) Psytech válasza rankesz (#9195) üzenetére


Psytech
senior tag

Én csak nekiugrottam LI2-nek, kicsit sok mindenből összeválogatva, lehet félbrick lesz :DDD

(#9198) Zsolaf válasza rankesz (#9193) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nagy változást nem látok nekem az LI1 is jó volt, ebbe bele került a blokk üzemmód amibe idő intervallumot és hívást, sms-t meg jelzéseket blokkol, de lehet hogy benne volt csak nem láttam, sima mint a vaj minden, a böngésző az valami isteni.

(#9199) Vemy


Vemy
csendes tag

Ma vettem észre, hogy a launcher-em alján lévő fehér csík és az alatta lévő fehér ikonok már minden alkalmazásban látszanak halványan :S nem tudja valaki mi miatt van ez és hogy cserélik-e garanciában? :SS

(#9200) lajki7 válasza Vemy (#9199) üzenetére


lajki7
senior tag

Persze h cserélik ! be égett a kijelződ ! Ha regisztráltad a telod a samu oldalán akkor háznál meg is csinálják :)

iPhone 11 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.