Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68801) Griff55 válasza Gabesz1019 (#68786) üzenetére


Griff55
senior tag

Nekem egy éves a készülékem és már 1-szer cserélni kellett a töltőt ugyanilyen peobléma miatt.

[ Szerkesztve ]

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#68802) eastone1 válasza Lacko84 (#68795) üzenetére


eastone1
senior tag

Bocs benéztem.
Az Sjegyzetre gondoltam. :DDD

(#68803) doe2


doe2
tag

Sziasztok!
van valami lehetőség arra,hogy egy alkalmazást mindig a memóriában tartson a telefon?Konkrétan a tárcsázót szeretném,mert mikor rámegyek,akkor kell neki 2mp mire betölti a neveket,de ha még egyszer rámegyek,akkor pillanat alatt bejön. Miután kitörlöm a legutóbbi alkalmazásokat,akkor megint kell a 2mp a betöltéshez.
Köszi!

(#68804) apaszka válasza doe2 (#68803) üzenetére


apaszka
veterán

Jkay / delux

Vagy használj más tárcsázót. Majd itt ajánlanak biztosan neked sokat. A lényeg hogy a gyárinál mag mind jobb, gyorsabb.

Yetir

A cc is jó. Újra rakni?
Először miként raktad fel?

De itt van ez a tc hez.
https://db.tt/84Lw030u

Totalcommander plugin .

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#68805) ittakary válasza RedCat (#68800) üzenetére


ittakary
nagyúr

Revolution vagy Omega. A TugaPower v17-et nem ajánlanám. Nekem már pár óra használat után is elég gázos volt... Első blikkre csilivili minden, de aztán vagy én rontottam el valamit, vagy a ROM szar, de nem volt kóser!

(#68806) Pigmeus_1 válasza eastone1 (#68790) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Mindegyikben vsn magyar nyelv és ha minde simán megy a telepítéskor akkor fel is dobja a szokásos választós konfigurálós dolgot. Nekem az imei szarakodás miatt lehetett gond.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#68807) eastone1 válasza Pigmeus_1 (#68806) üzenetére


eastone1
senior tag

Te milyen német 4.3 at töltöttél le? Sammobil oldalán egyik német szolgáltatónál sem dobja fel a 4.3. mj9 vagy valami ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#68808) apaszka válasza eastone1 (#68790) üzenetére


apaszka
veterán

És miért baj, hogy mi még nem? Felrakni fel lehet, de nem jó így, felesleges.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#68809) eastone1 válasza apaszka (#68808) üzenetére


eastone1
senior tag

Bocs nem tudtam, hogy mo.-on csak ti próbálhatjátok ki. ;]

Hát, ha szerencsém lesz és normálisan fog működni. Szerintem már az mg4 is szarabb mint az előd. Nem véletlenül találták ki, hogy ne használj régi romokat. Apránként leépítenek.

[ Szerkesztve ]

(#68810) hacki87 válasza ittakary (#68805) üzenetére


hacki87
senior tag

nekem a tugatól melegszik mint a barom.

(#68811) eastone1 válasza apaszka (#68808) üzenetére


eastone1
senior tag

Soha nem használtam csak gyárit így érthető, hogy egy kicsit kíváncsi vagyok. Vannak akik naponta, hetente váltogatják, de szerintem ők sem tudják miért.

(#68812) modd3r válasza ittakary (#68805) üzenetére


modd3r
őstag

:Y Na, még jó, hogy nem raktam fel, pedig annyira ajánlottad.,

(#68813) Pigmeus_1 válasza eastone1 (#68807) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Én a legelsőt tettem fel. A németet is leszedtem de abban annyi file volt, hogy nem tudtam vele mit kezdeni.
De most is nagyon belassult a 4.3 alatt. Megpróbálom visszatenni a 4.2.2-őt. Hátha nem mászik el az IMEI most.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#68814) eastone1 válasza Pigmeus_1 (#68813) üzenetére


eastone1
senior tag

Szerintem ez valami más lehet. Ezt a belassulást, akadást nálam is szokta produkálni az mg4.

(#68815) engine88


engine88
aktív tag

Szereztem egy hasznalt S3-at, gyari 4.1.2 van rajta. de factory reset utan is lassunak tunik.

Van esetleg valahol egy gyors leiras romolasrol, feldobnek egy friss romot ra aztan hatha segit.
Valami atomstabil 4.2.2 eleg lenne.

Elore is koszi

[ Szerkesztve ]

(#68816) apaszka válasza eastone1 (#68811) üzenetére


apaszka
veterán

Én is váltogattam régebben, akár naponta is.
Ma már nem variálok. Gyári kipucolva ,jkay ,sslauncher ,root-olva. Ez a nyerő, mert nincs meglepetés.
A temasek volt a nagy kedvencem,és a cm. De valami mindig előjött, hogy ez vagy az nem megy, vagy nem támogatja.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#68817) eastone1 válasza apaszka (#68816) üzenetére


eastone1
senior tag

Gondolom sokan nagy csodákra várnak, hát ha valamelyik rom ból előugrik egy dzsin aki minden kérésedet teljesíti. Bár néha ez az mg4 is teljesen meghal. Egyébként te milyen 4.3 at próbáltál ki?

(#68818) snow2014


snow2014
aktív tag

egy kis segitseget kerek......az efs meneger segitsegevel csinaltam efs mentest de viszont visszafele nem akar mukodni :( mit kell csinalni ? es latom hogy valami ujrainditast is ker.....tehat a back up az megvan fent van a masik rendszer de viszont nem tudom restore mert nem reagal semmire.....segitseget kerek !! koszonom

Mindég legyetek rosszak ;)

(#68819) Lacko84 válasza zoltan6 (#68796) üzenetére


Lacko84
aktív tag

:C :C :C

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#68820) hacki87 válasza snow2014 (#68818) üzenetére


hacki87
senior tag

rootolt a készülék? ha nem rootolni kell!

(#68821) tothbalazs88


tothbalazs88
csendes tag

Üdv az Uraknak !
Rég jártam erre
Lenne egy apró kérdésem:

Tegnap újratelepítettem odin segítségével a gyári 4.1.2-őt, root nélkül. Azóta az van hogy a memóriakártyán korábban elmentett képeket videókat a kamera albumba a videókat teszi előre és utánna teszi a képeket. Tud valaki erre megoldást hogy hogyan tudnám időrendbe rakni album nézetbe hogy ne az összes felvett videó legyen elől és csak utánna a képek hanem normál elkészített időrendben ?

A segítséget előre is köszi

(#68822) snow2014 válasza hacki87 (#68820) üzenetére


snow2014
aktív tag

igen, rootolva van. de latom angolul ir valamit hogy at kell helyezni az efs backup valahova.....

Mindég legyetek rosszak ;)

(#68823) hacki87 válasza snow2014 (#68822) üzenetére


hacki87
senior tag

a telefon belső memóriájára kell másolni az efsbackup mappát

igen, nálam tökéletesen működött. újra is indult rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#68824) snow2014 válasza hacki87 (#68823) üzenetére


snow2014
aktív tag

es utanna csak restore ?

Mindég legyetek rosszak ;)

(#68825) ittakary válasza modd3r (#68812) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szinte élőben közvetitek mostanában, hogy mi van a telefonomon, szóval érdemes minden nap elolvasni, hogy éppen mi a helyzet :)

Most visszajöttem Temasek V70re, de mondjuk ide is elég furán jutottam el: felraktam V70et, csináltam egy backupot, felraktam V73at: tetszett, jó is volt. Nyomogattam a telefonomat, megláttam a cwm/backup könyvtárat: "jé egy backup, minekezide - PUFF DELETE" ... fél másodperc reakcióidő: apppááááddd...dehülyevagyember :D szóval V73on észrevettem egy bugot, visszaraktam V70et (csak simán visszatoltam, semmi wipe vagy ilyesmi :D szóval most van egy jó fos telóm. de majd holnap este ha lesz türelmem újra felrakom tisztán.

(#68826) snow2014


snow2014
aktív tag

nekem ezt irja ki es nem indul ujra a telefon

efs manager has benn granted superuser permissions:

dd if=/sdcard/efsbackup/efs.img of=/dev/block/mmcblkop3

Mindég legyetek rosszak ;)

(#68827) hacki87 válasza snow2014 (#68826) üzenetére


hacki87
senior tag

super user jogot kell neki adni. gondolom én.

[ Szerkesztve ]

(#68828) snow2014 válasza hacki87 (#68827) üzenetére


snow2014
aktív tag

ujbol rootoltam a telot kapot az efs manager root jogot de akkor is ezt csinalj :(

Mindég legyetek rosszak ;)

(#68829) nemma


nemma
addikt

Sziasztok!

Beújítottam egy ilyen telefont, mostanság barátkozunk. Annyi problémám akadt csak, hogy a tárcsázó, és a névjegy rettentő lassan töltődik be, valamint ha valami nagyobb alkalmazást bezárok, utána pár másodperc, míg magához tér, míg újra megjelenik az óra, időjárás, stb.

Igen, visszaolvastam, látom, hogy másnál is probléma. Van erre valami up-to-date megoldás? Vagy az egyetlen megoldás, hogy Iphone-t veszek... :D

Köszi!

(#68830) Silent77 válasza nemma (#68829) üzenetére


Silent77
veterán

A legkönnyebben út, lecseréled a tárcsázót. :K
ExDialer, én ezt használtam.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#68831) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Ilyesmi FM transmittert próbált már valaki? vagy esetleg van valakinek másmilyen ami jól működik és ajánlja?
autóba akarok varázsolni valamit. az autóba van gyári bluetooth kihangosító, de nem hiszek abban, hogy a megfelelő appokkal a bluetoothon való zenehang átvitel minimálisan is minőségi lenne.

(#68829) nemma: ExDialer nálam is

[ Szerkesztve ]

(#68832) korcsillio válasza nemma (#68829) üzenetére


korcsillio
őstag

Vegyél ájfont :DDD

(#68833) nemma válasza Silent77 (#68830) üzenetére


nemma
addikt

Köszi, ez szuper, villámgyors! Már csak az kellene, hogy a kezdőképernyőt ne felejtse el, ha kilépek valamiből.

korcsillio: ... :D

Mod: AndrewTdi, köszi neked is!

[ Szerkesztve ]

(#68834) kelzsoca válasza snow2014 (#68826) üzenetére


kelzsoca
félisten

Miért nyomogatod a backup=mentés gombot, mikor visszaállítani szeretnéd, tehát restore=visszaállítás.

Miért nem használod magyar nyelven a készüléket?

https://vertigostore.eu

(#68835) apaszka válasza eastone1 (#68817) üzenetére


apaszka
veterán

Cm et, és temasek félét.

Erre a "hivatalosra " még nem vagyok kíváncsi. Csak ha jó lesz, vagy ha portolják a fiúk a jó dolgokat belőle.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#68836) ittakary


ittakary
nagyúr

ZRAM-ról mit tudtok? Érdemes belőni? :)

(#68837) apaszka válasza AndrewTdi (#68831) üzenetére


apaszka
veterán

Hidd el ezzel sem. Van nekem, de kiraktam a garázsba.
Minden bezavar neki, egyszerűen használhatatlan. Az enyém is látható a linkeden fehér vacak.
Nem ajánlom. Én 3,5 ös bemenetes jack aljzatot rakattam a cd-re a kocsiba.

Tuti https://www.dropbox.com/sc/gus7z0dh3ijrvnd/vSmpRFJgDn

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#68838) bobie válasza AndrewTdi (#68831) üzenetére


bobie
tag

Nekem van ilyenem.Amire kell arra jó.Nyílván a zenei minőséget kb 95% ban adja csak át.
De kihangosítva beszélgetni megfelelő,mondom úgy, hogy rengeteget autozok és sokat is beszélek.:)
Egy próbát megér szerintem.

Nullán, szimplán ahogy ringat a membrán..

(#68839) lafaty80 válasza AndrewTdi (#68831) üzenetére


lafaty80
őstag

Cimbinek ilyen van. 1-1,5 órát bír ki max. De ajánlom hogy min. 2-öt rendelj, mert kb. 1,5-2 hónapot bírnak ki :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#68840) AndrewTdi válasza apaszka (#68837) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Ez így tök jó. De volt aux kimenet a rádiódon? Vagy hova lett ez bekötve? Ez a megoldás twccik nekem is, de nem tudom, hogy a RCD 300ba be lehet e rakni.

(#68841) ferely


ferely
csendes tag

Sziasztok!

Egy 4.0.4 unbrick rommal tud valaki szolgálni? Független

Köszönöm!

(#68842) Pigmeus_1 válasza eastone1 (#68814) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Lehet, de este még visszaraktam a 4.1.2-őt és ezen nincsenek lassulások.
Viszont aki a 4.2.2-őt használja annak hogyan van imei száma? Nekem az MG4-es rom efs mappája van csak meg amivel nem működött... Ezek szerint a 4.2.2 még a régebbit használja???

Csak egy lelkes felhasználó...

(#68843) ittakary válasza ittakary (#68836) üzenetére


ittakary
nagyúr

és akkor ehhez a kérdéshez hozzácsapnám még a DualBoot-ot is: valaki / még ha csak kíváncsiságból is, de / kísérletezett vele?

(#68844) Rocky975


Rocky975
senior tag

Sziasztok!
Erre a telefonra van valami jól működő stabil kernel? A custom kernel is elviszi a számlálót?
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#68845) ronda


ronda
aktív tag

Hello mindenki!
Használok egy appot (missed message flasher) ami csak akkor működik teljes pompájában, ha a kisegítő lehetőségeknél engedélyezve van. De ilyenkor sajnos működésbe lép a Talkback is, igaz nem pofázik állandóan, de a mappák megnyitását, bezárását azért bemondja. Ja, és hiába tiltom le az alkalmazáskezelőben, a samsung tts-el együtt, akkor sem áll le, csak ha a fent említett appot is kikapcsolom a kisegítő lehetőségeknél.
Erre keresem a megoldást ami egyszer már volt itt téma, de most nem találtam. Ha valaki tudja a megoldást, legyen szíves írja meg!
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#68846) lafaty80 válasza Rocky975 (#68844) üzenetére


lafaty80
őstag

syah jó, de minden custom kernel viszi a számlálót és ad egy piros "!" induláskor :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#68847) Smylei30


Smylei30
tag

Valaki tudna 1 rovid leirast v linket adni arrol h mi a kulonbseg az Offical CM verziok kozott, ertem ezt a Nyghtly, Experimental, M snapshot romok kozott?

SAMSUNG Galaxy S3 i9300

(#68848) kelzsoca válasza Smylei30 (#68847) üzenetére


kelzsoca
félisten

- nightly: az adott nap elfogadott módosításait tartalmazza, a forrást minden éjjel egy szerver automatikusan lefordítja, ez a mindenkori friss verzió.
- relase candidate: kiadás előtti verzió, nem kell vele foglalkozni.
- milestone snapshot: stabilabb, mint egy nightly (nem hinném) nem kell vele foglalkozni.
- stable: egy stabilnak mondott verzió, de csak a megjelenés napjától számított pár hétig érdemes ilyet használni, mert elavul (lásd nightly)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#68849) Rocky975 válasza lafaty80 (#68846) üzenetére


Rocky975
senior tag

Köszi!
:)
Hát ez elég szomorú.
:(

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#68850) gyurika981


gyurika981
tag

Sziasztok!
Melyik 4.3-as romot érdemes felrakni? Egyátalán érdemes vele probálkozni?
Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.