Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59401) dbius


dbius
veterán

Ha OTA-n frissítem EMG4-re, akkor nem formázza a partíciókat, megmarad minden adat belső és külső sd-n is, ill. a telepített programok is? Nem frissítettem még így, de ha így van, akkor inkább ezt választom, mert nincs kedvem órákat szórakozni minden egyes programmal. (efs változással tisztában vagyok, van mentésem is)

Tudom, hogy titanium backup visszaállítja mentésből az adatokat, de nem kísérletezek.

Továbbá root marad, vagy újból kell rootolni a frissítés után? (rootolt, gyári független emc2 van jelenleg, de felajánlja a frissítést)

(#59402) FrankMonzano válasza Varszegig (#59399) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Jaja,én is így tudom. Ezért kérdeztem,mert a nagy guruk állítása szerint mindig minden körülmények között kell :D.

Szerk.: Hohhh,észrevettem egy jelenséget. Újraindítottam a telót,nem frissítettem semmit...kiírta h android rendszer frissítése,de a szoftver ugyanugy xxemc2 maradt. A play frissült,és mintha gyorsabban menne a tárcsázó meg úgy a rendszer... érdekes :)

[ Szerkesztve ]

(#59403) Krisz79 válasza foxymaxy (#59400) üzenetére


Krisz79
őstag

Szerintetek milyen váltás lenne 4s-ről S3 Lte-re váltani?

(#59405) roberto211
Ennyivel komolyabb technika már ?
A T-nél jó áron van,kár,h vodás vagyok....
Kicsit a méretétől ódzkodom.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#59404) Varszegig válasza dbius (#59401) üzenetére


Varszegig
veterán

Megmarad mindened

FrankMonzano: Az csak az újraindítás plceboja:)

[ Szerkesztve ]

(#59405) roberto211 válasza Krisz79 (#59403) üzenetére


roberto211
őstag

Jó. Én is 4s ről váltottam sima s3 ra, nem bántam meg, igaz többet kellett vele szenvedni a szoftver miatt de végül jó lett. Tehát nem ez a "bekapcs és használ"...

(#59403) Krisz79: Hát ha a technika alatt a hardverre gondolsz akkor igen. "tmobilenál jó áron van kár,hogy vodás vagyok" most erről nem írogatok de tudod,hogy meglehet oldani.. Kijelző méretétől én is féltem mert azért 3,5-ről 4,7re váltani nem kicsi de megszoktam és most kezembe veszek egy 3,5-4" telót kb olyan mintha 1,5" lenne nekem. :D Ha elfogadod/szereted az androidot akkor jó választás lehet. Én simára váltottam de nem bántam meg pedig iphone 5 volt belőve nekem célnak de végülis ez mellett döntöttem.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#59406) FrankMonzano válasza Varszegig (#59404) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Mégegyszer leírom,hogy kiírta h android rendszer frissítése,a play verzió száma frissült meg mások a betűk kicsit,felettébb érdekes jelenség :)

(#59407) Bubukain válasza Krisz79 (#59403) üzenetére


Bubukain
senior tag

simán

én iphone4-ről váltottam sgs3-ra 5 év iphone használat után
nem bántam meg.

(#59408) dbius válasza Varszegig (#59404) üzenetére


dbius
veterán

Köszi a megerősítést. :R

(#59409) Krisz79 válasza roberto211 (#59405) üzenetére


Krisz79
őstag

A technika szó alatt arra gondoltam,hogy ennyivel többet tud 1 4s-nél?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#59410) FrankMonzano válasza Varszegig (#59404) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Update : igen,lehet tenyleg csak placebo :). Bar tenyleg kiirta az ujrainditasnal h frissites forgott a kis kek kor. De a nevjegyzekre ha rabokok most is szarakodik. Bocsi,lejart a szerkesztesi ido.

[ Szerkesztve ]

(#59411) foxymaxy válasza Krisz79 (#59403) üzenetére


foxymaxy
senior tag

ööööööööö ez kicsit furcsa válasz :F

e pluribus unum

(#59412) roberto211 válasza Krisz79 (#59409) üzenetére


roberto211
őstag

Ezt így nem lehet megfogalmazni,hogy többet tud vagy nem tud többet . Valakinek igen valakinek nem... Hardveresen tuti jobb, kijelzőre is, vannak benne samsung apróságok "feature-ök",stb,stb. Menj el aztán próbáld ki,meglátod.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#59413) Krisz79 válasza foxymaxy (#59411) üzenetére


Krisz79
őstag

mire gondolsz a "furcsa " válasz alatt?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#59414) ninjago


ninjago
tag

Hali!

Kérdezném, ha TB-vel csinálok egy teljes rendszermentést 4.1.2 gyári rendszerről és felteszem a 4.2.2 leaked romot vagy valamilyen másik 4.2.2 alapút, majd ha nem tetszene teljesen visszarakhatom a mentett rendszeremet szőröstül bőröstül? És innen még egy gyári visszaállítást is lehet, az azt követő gyári frissítések
miatt?
Bocs, ha körülményesen kérdeztem.
üdv

(#59415) Varszegig válasza ninjago (#59414) üzenetére


Varszegig
veterán

1) TB a programokat (apk), és adataikat menti.
2) Fentiek miatt nem tudsz vele teljes visszaállítást csinálni.
3) A rendszerprogikat, és adataikat erősen nem ajánlott visszaállítani, különösen eltérő verzióból, abból lesz aztán a nagy kavar.
4) Ha próbára akarsz feltenni egy romot, és utána visszaállni, akkor CWM mentést csinálj.
5) A frissítések után nem kell feltétlen visszaállítás (ld. az elmúlt 1-2 óra beszélgetését:) ), de TB mentésből csak és kizárólag felhasználói progikat, és azok adatait ajánlom visszarakni.

(#59416) apaszka válasza ninjago (#59414) üzenetére


apaszka
veterán

Ha ezeket írod akor már van ROOT,és talán Recovery is. Onnan mentsd a rendszert,és full ugyan azt kapod vissza mit mentettél. SMS.és minden.
Tükörmentés mint kelzsoca mester szokta mondani helyesen.
Titanium is jó,de azért jobb a recoverys szerintem.
Én kelzsocáét nyúzom pár napja. 4.2.2 tőn alapuló CM . Szépen átdolgozva. [link]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#59417) bexinho23


bexinho23
őstag

Pár alkalommal már észrevettem, hogy pl a Samsung Galaxy s plus és a Samsung wave fehérje rikítóbb mint az S3 telefonomé. Most viszont bebizonyosodott, hogy tutira itt van a hiba, mivel a két napja megjött S3 LTE képernyőjén a fehér az tényleg fehér, és nem egy színárnyalattal sárgás... Viszont ahogy elnézegettem a színeket egy "screen tester" appban, észrevehető, hogy a sima S3 kijelzője egy árnyalattal fakóbb/sötétebb. Csináltam már gyári visszaállítást, gyári rom van rajta, nincs bekapcsolva semmi energiatakarékosság, képernyő fényereje is maximumon van.

Valakinél előfordult már ilyen "hiba"? Típus hiba lenne? Kétlem, hogy T-hez bemenve javítanák... mert használat közben u.azt a képernyőt nézve nem venni észre semmit, viszont ha mellé kerül u.az a készülék (LTE), vagy pl egy ZTE, akkor egyértelműen látszik, hogy árnyalattal sötétebb az én kijelzőm. :(

(#59418) ninjago válasza Varszegig (#59415) üzenetére


ninjago
tag

Varszegig és apaszka! Köszönöm a válaszokat. Ott egy kicsit félreírtam a TB-t, recoveryt akartam írni. Annó a blade-en csináltam én is egy mentést, de nem kellett, ill. nem akartam használni.
Köszi

(#59419) Jadro válasza bexinho23 (#59417) üzenetére


Jadro
veterán

Vannak előre definiált színsémák. Átlagos, keiemelt meg hasonlók. A gyári romban legalábbis láttam ilyeneket. Azokat próbálgattad?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#59420) MunezXBK válasza apaszka (#59392) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ezt mondtam is neked. ;)

(#59421) tzsolesz válasza bexinho23 (#59417) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Többen írták már, hogy az LTE kijelzője jobb minőségű, mint a sima S3-é. A fehér fehérebb, és a kijelző talán fényesebb, és kontrasztosabb. Ezt tulajok mondták, akiknek mindkettő van/volt......

(#59422) havri1 válasza tzsolesz (#59421) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem csak újabb széria..azokat kellene megkérdezni, (S3), akiknek mostanában volt kijelzőcsere, hogy a fehér fehér?

havri

(#59423) tzsolesz válasza havri1 (#59422) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Igen, végül is erre gondoltam, csak nem jól beszéltem.....

(#59424) apaszka válasza MunezXBK (#59420) üzenetére


apaszka
veterán

Én egyik S3 sem ott vettem ! Régebben vettem ott pár telót,mint pl egy N8 at. Azt 1/2 áron vettem,mert volt papírja,de még nem volt kitöltve,és a kijelzője sem volt 100%os,amit csak szakavatott tudta ránézésre megállapítani..

Valahonnan leesett.

Telefonáltam egyet,az IMEI ,és sorozatszámáról,hogy nem körözik e,és tiszta volt és zsír ,és mint kiderült Magyarországra gyártott,a hülye én nem vagyok áruházláncnak szánt teló volt.

Így megvettem náluk. Ráadásul 50 ért alku után,amibe az LG GT540 et jól beszámolták.,Akkor 100 alatt nem lehetett venni használtat sem.
Másik helyen érvényesítették a garit rá egy pacsiért,és mivel a Samsung kijelző ami benne volt hibás volt,a szürkét lilának mutatta ,ment a szervizbe 4 nap múlva.
Kapott új hibátlan kijelzőt,és használtam vagy jó egy évig. Vigyáztam rá,és elment 65 ért.
Így nekem nincs rossz tapasztalatom velük. De tudom ,hogy figyelni kell ott is,mint máshol.

havri1
A fiamét cserélték,és sokkal szebbek a színeik,és a fehér is fehérebb! :W

Ez is menni fog cserére!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#59425) havri1 válasza tzsolesz (#59423) üzenetére


havri1
félisten

Akkó jóvan' :DDD

havri

(#59426) apaszka


apaszka
veterán

[link] :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#59427) modd3r válasza apaszka (#59426) üzenetére


modd3r
őstag

Azért engem rohadtul érdekelne, hogy mégis mi alapján döntik el, melyik modell mikor kapja meg az új verziókat... :W

(#59428) gyuri81 válasza apaszka (#59426) üzenetére


gyuri81
veterán

??

(#59429) Anulu79


Anulu79
addikt

Valami megbízható netes rádiót használ valaki? Olyan érdekelne amiben szinte minden zenei stílus megtalálható.

(#59430) foxymaxy válasza Krisz79 (#59413) üzenetére


foxymaxy
senior tag

ez volt az eredeti kérdés : :)

őrölt nagy dilemmába vagyok :F
van 1 gyári jól működő, szerviz óta rootolatlan rom a telómon, most lecseréljem vagy ne?
régebben használtam a Miui romot tetszett a kisebb hibákat leszámítva
aki Miui-t használ betudna számolni arról hogy milyen a
1. memória kezelés
2. akku idő
3. magyar nyelvi támogatás
(a morelokate dolog felejtős 80%-ban fordít és pont a lényeget kihagyta)
köszi a válaszokat előre is :R
ui: ja még annyi hogy hogy érdemes feltenni?
Miui leírás alapján (dwg 4.0.4. up Miui)
vagy csak root és cwm-ből?

ez a válasz : :(

válasza foxymaxy (#59400) üzenetére : 2013-08-08 14:36:52
Krisz79
(senior tag)
Szerintetek milyen váltás lenne 4s-ről S3 Lte-re váltani?
(#59405) roberto211
Ennyivel komolyabb technika már ?
A T-nél jó áron van,kár,h vodás vagyok....
Kicsit a méretétől ódzkodom.

látsz valami összefüggést? :W

e pluribus unum

(#59431) havri1 válasza modd3r (#59427) üzenetére


havri1
félisten

A mi esetünkben az S4 nem túl bíztató eladási indexe az, ami befolyásolja szerintem..

havri

(#59432) balazs1022 válasza bexinho23 (#59417) üzenetére


balazs1022
őstag

Nekem is van wave-m meg s3-am is. és valóban szebb a wave kijelzőjének színe. Amúgy amik meg a boltokban vannak kirakva s3-ak kipróbálásra, azoknak meg mindnek sárgább a kijelzője, mint az enyémnek. (Azt nézted már ha döntögeted a telót, akkor változik-e a színe? Pl: nekem csak szemből sárga, kicsit megdöntve v.melyik irányba már jó. /sms írásnál vettem észre a qwerty-n/)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#59433) Piwi válasza Anulu79 (#59429) üzenetére


Piwi
addikt

DI.fm szerintem tökéletes akkor Neked

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#59434) Krisz79 válasza foxymaxy (#59430) üzenetére


Krisz79
őstag

Ok.
Látok!
Hogy nem Neked gondoltam válaszként!
Ennyi!
Bocs.

#59435) roberto211: Ne foglalkozz vele,Én rontottam!

Vodánál lehet tudni mennyi feltöltővel az S3 LTE?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#59435) roberto211 válasza foxymaxy (#59430) üzenetére


roberto211
őstag

Nem hiszem,hogy neked írta

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#59436) apaszka válasza gyuri81 (#59428) üzenetére


apaszka
veterán

Jönnek a frissítések szépen!
Csak az S3 ra jönne már! :Y

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#59437) Danny750


Danny750
őstag

Egy kép az S3 / S3 Lte párosról:
www.kepfeltoltes.hu/view/130808/F_nyk_p0235_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Fényerő automatàn...
Mobilról nem tudtam linkelni..

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#59438) roberto211 válasza Krisz79 (#59434) üzenetére


roberto211
őstag

Oldalon azt írják Hamarosan Rendelhető tehát nem, de biztos jóval drágább mint a tmobilenál ,90fölött meg szerintem nem nagyon érdemes már kiadni érte. Vedd meg t-sen és majd "megoldod" vagy vegyél itt ph-n gyári/szolgáltatói garis szép s3 at. De van olyan is aki cseréli 4s re. Legalábbis valamelyik nap nézegettem.

(#59437) Danny750: Bal oldali s3-on az csak egy s4-es háttérkép vagy valami s4-es "portolt rom" ezért van ilyen háttér?

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#59439) racerx


racerx
őstag

Hát a T megszüntette a sima S3 forgalmazását, csak LTE van meg S4 :O :( . Akkor asszem várok míg egy kicsit lejjebb megy az LTE ára (no meg lehessen a meglévő előfizetésemhez részletre venni), és aztán ruházok be rá.
Azé' nemkicsit mérges vagyok e miatt, 0tudom hogy fogyasztói társadalom meg minden, de bammeg akkor is, alig egyéves teló...grrrrr :W

(#59440) roberto211 válasza racerx (#59439) üzenetére


roberto211
őstag

Sok víz lefolyt ez alatt az 1év alatt a Samunál. :) Ott van s3 lte,s4,s4 mini, stb.. Valahogy be kell lendíteni ezeknek az eladását is.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#59441) gyuri81 válasza Danny750 (#59437) üzenetére


gyuri81
veterán

ez most komoly???? ilyen különbség van a kijelzők között????? megdöbbentő!

esetleg feltolnád mindkettőn fullra fényerőt? ( vagy esetleg vedd ki az automatát....)

nekem a baloldali van.... :((

(#59442) Laraxior válasza gyuri81 (#59441) üzenetére


Laraxior
titán

maximum fényerő engem is érdekelne így egymás mellett :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#59443) Danny750 válasza roberto211 (#59438) üzenetére


Danny750
őstag

Szia , nem portolt rom csak egy s4es háttérkép! Max fényerőn kisebb a különbség , de élénkebbek úgy is a színei+szebb a fehér! Jönnek a képek!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#59444) gyuri81 válasza Danny750 (#59443) üzenetére


gyuri81
veterán

lehetne még egy középállásos fényerő is? :) sorry ,hogy pattogtatlak.... :)

(#59445) roberto211 válasza Danny750 (#59443) üzenetére


roberto211
őstag

A playstore-ból töltötted le mert én letöltöttem onnét, rányomtam háttérkép beállítására és semmit nem csinál.. :F

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#59446) dancsuri válasza Danny750 (#59437) üzenetére


dancsuri
veterán

pedig qva egyszerü, rányomsz hosszan a linkre feljönnek a lehetőségek, itt kiválasztod a másolást, majd átjössz a fóromra, itt a hozzászólásba katt a linkre, feljön a link sáv, itt ami bentvan alapbol azt törlöd majd az üres sávba nyomsz egy hosszút és beilleszted, leokézod mjd elküldöd. (leirni tovább tart mint megcsinálni)

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#59447) havri1 válasza dancsuri (#59446) üzenetére


havri1
félisten

Igen, csak mindezt nem mobilnézetből :U

havri

(#59448) Varszegig válasza Danny750 (#59443) üzenetére


Varszegig
veterán

ugye azonos a színséma, azaz mondjuk dinamikus, természetes stb?

(#59449) Laraxior válasza havri1 (#59447) üzenetére


Laraxior
titán

De a Prohardver át lehet tenni asztali nézetbe, én is így használom :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#59450) Danny750 válasza roberto211 (#59445) üzenetére


Danny750
őstag

Galaxy S4 Víz a neve.
Most csak ilyen képet tudtam gyorsan készíteni: mindkettő full fényerőn van!
Természetesen a színséma is azonos!

www.kepfeltoltes.hu/view/130808/2013-08-08_16-44-12_959_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mobilnézetben nem tudom megoldani, de sztem kijelölni+beilleszteni sem olyan nehéz a keresőbe... :D

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.