Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54051) MunezXBK válasza Predikative (#54050) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem. Csak a gyári jó.

(#54052) #13908480


#13908480
törölt tag

Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy rootolt 4.0.4-es gyári szoftvert szeretnék S3-on frissíteni. (azért ide írok mert itt jobban megértem a menetét mint az xda-n). Mik a teendők xda-s toolkittel érdemes? Elöször EFS mappa mentése utána ODINNAL? esetleg vhogy tudnán unrootolni és utána stock recovery vissza és fota-n keresztül frissíteni? Légyszíves aki ráér és szánna rám időt írja le köszönöm! :))

(#54053) MunezXBK válasza #13908480 (#54052) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

1.hsz.-ben minden le van írva.

(#54054) Varszegig válasza Predikative (#54050) üzenetére


Varszegig
veterán

LTE verzióban csak a T forgalmaz gyári garisat. A simában van független is.

(#54055) Predikative válasza Varszegig (#54054) üzenetére


Predikative
tag

Ez a bajom mert függetlent szeretnék venni. I9300 ban találtam gyári garisokat, de elég az 1Gb ram???????

(#54056) bandi0000 válasza Predikative (#54055) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Elég az 1 Gb ram

férre néztem, már javítottam is, igen abba 2 Gb van

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#54057) Predikative válasza bandi0000 (#54056) üzenetére


Predikative
tag

Az I9305 ben 2Gb van, az nem s3?

(#54058) MunezXBK válasza Predikative (#54057) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

S3 LTE.

(#54059) Predikative


Predikative
tag

Tehát az a lényeg, hogy elég az 1Gb

(#54060) visionbp válasza Tybike81 (#54045) üzenetére


visionbp
tag

Itt van némi felsorolás.

(#54061) adammkaa válasza Predikative (#54059) üzenetére


adammkaa
senior tag

Nekem volt pár napig s3 és voltak gondok a memóriával, mióta megvettem az LTE, semmi gáz fent van több száz alkalmazás minden és reccenésmentes, mint gyári állapotában, szerintem fontos a memória, főleg 4.2.2 is fog jönni nemsokára, dehát valaki azt mondja elég valaki meg már tapasztalt ram hiányt a sima s3 nál, sok szó esett erről a témáról de sose lehetett dűlőre jutni. Én az lte verzót ajánlom ha engem kérdel.

Nexus 5 Black

(#54062) Predikative válasza adammkaa (#54061) üzenetére


Predikative
tag

Én is erre szavaznák de nincsen gyári garis. Errem mi a megoldás? Annyira nem megbízható a bolti garancia? Vagy nem lehet valahogy a samsung-tól garit kérni rá vagy ilyesmi?? Nem hiszem el, hogy emiatt akadok el a vásárláson... :O

(#54063) dobobazsy válasza Predikative (#54059) üzenetére


dobobazsy
őstag

elég az 1 gb, annyi hogy nem tud annyi programot egyszerre futtatni mint az LTE, tehát ha váltasz másik alkalmazásba betölti újra. 1 GB-nál kb 3 tud futni, ha jól emlékszem valaki annyit írt

(#54064) Varszegig válasza Predikative (#54062) üzenetére


Varszegig
veterán

A bolti garisok mind függetlenítve lettek. Már csak ezért sem venném. De ha baja lesz a kijelzőnek, a bolt szerinted cseréli? :(

(#54065) Predikative


Predikative
tag

Hihetetlen miért nem árulnak gyári garisat az LTE?????? Nem akarok kompromisszumot kötni, figyelgetni hány alkalmazás fut meg stb. , főképpen ha kiadok 110-120k-t érte... :(((

(#54066) adammkaa válasza Predikative (#54062) üzenetére


adammkaa
senior tag

Felejtsd el a bolti garit!!

Nexus 5 Black

(#54067) Gizmo94 válasza adammkaa (#54061) üzenetére


Gizmo94
veterán

Érdekes, hogy mennyi embernek problémája van a rammal, nekem a mai napig van sima S3 is, de nem volt soha bajom azzal, hogy 1 Gb ramja van. Nem hagyok nyitva rajta eszetlenül egy rakás alkalmazást, ennyi a titka. Volt LTE-m is, eladtam, semmi előnyét nem élveztem, így nem tartottam meg. Igaz, hogy én nem játszom rajta, az s4-en sem, meghagyom a gyerekeknek ezt a feature-t, mert ezek a telefonok erre szerintem kicsik.. Akárhogy nyomkodom mindkettőt, igazából nemigen marad le az S4-től.. Játék nélkül, nem nyitvahagyott ötvenféle alkalmazással szerintem elég az 1 Gb ram. Hogy a jövőben is elég lesz e? na ez egy jó kérdés.. De normális használat mellett szerintem egy jó darabig biztosan, ha valaki nem játékra veszi. Ha meg valaki egy ilyet vesz játékra... Ahhoz nem tudok mit hozzátenni.....

[ Szerkesztve ]

(#54068) adammkaa válasza Gizmo94 (#54067) üzenetére


adammkaa
senior tag

Szerintem meg aki ilyen telefont vesz ne kössön semmi féle kompromisszumot, fussanak azok az alkalmazások a háttérben amit akarunk, szeretnénk, muszáj használnunk és ne kelljen bezárdosni őket mert húú elfogy a ramom, én ezen az állásponton vagyok. Játékra visszatérve nagyon fellendült a mobil platform játékok terén, nézz meg egy temple run 2 vagy, inkább egy real racing 3 lenne a legjobb. Ezek a készülékeknél fontos hogy vigyék, és a telefon már elég régóta egyben játék központ is, attól még hogy te nem veszed hasznát meg nem érdekel a téma, az megint más tészta. És mikor van a sima s3 on 200mb ramod szabadon és elinditasz egy real racing 3 mat ahol 24 en indultok első kanyarban ugy belaggolsz hogy holnapra sem lesz vége kb :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#54069) Predikative


Predikative
tag

Nekem is az a véleményem és mivel nem tervezem, hogy félévente lecserélem a telót ezért a jövőre is kell gondolnom...

(#54070) Gizmo94 válasza adammkaa (#54068) üzenetére


Gizmo94
veterán

Csak sajnálni tudom azokat, akik ezen játszanak, de biztosan jó lehet, ha nincs más.... De nem akarok vitázni, Általában nekem az S3-on 300 körüli szabad ramom van úgy, hogy van vagy 160 app a telefonon, amiből egy rakás fut.. Viszont a kompromisszumokról kicsit visszás amit írsz, hiszen ha nem tévedek nemrégen vetted a telefont, és az s3 LTE manapság már maga egy kompromisszum. Ha pedig nem kötsz kompromisszumot, amint írtad, akkor minek vettél 2013-ban egy 2012-es kifutó készüléket, miért nem az S4-et vetted kompromisszumok nélkül, ami ugye némileg kicsit innovatívabb modell?

(#54071) adammkaa válasza Gizmo94 (#54070) üzenetére


adammkaa
senior tag

Nem is értem az s3 vs s4 összehasonlításod. A telefont arra használd amire szeretnéd és ha a hardver akadályoztat akkor az már nem jó. Miért kellene vennem plusz 50 60000FT plusz 0,2 colt és rosszabb kamerát mint az s3 ? Ja mert jön ugyan az a semmit nem érő ujítások a 4.2.2 s3 ra is? Ja hogy a full hd és hd között nem veszed észre a különbséget? Miért költsek marketingre 60000et?

Nexus 5 Black

(#54072) Piwi válasza Gizmo94 (#54070) üzenetére


Piwi
addikt

Végre egyszer egyet kell értsek veled... ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#54073) apaszka válasza Gizmo94 (#54070) üzenetére


apaszka
veterán

Mert nem az.
Én ma is, és mostanában szinte nap mint nap nyomkodom az s4 -et
Komolyan mondom, tényleg előre lépés.

Vigyétek, vegyétek.
Én készülök a cserére.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#54074) adammkaa válasza apaszka (#54073) üzenetére


adammkaa
senior tag

Miben előrelépés s3 LTE vel szemben? Mert a full hd hd között ekkora kijelzőn semmit nem veszel észre, és jön a 4.2.2 s3 lte re is. Mondjuk ki beszippantott titeket a marketing. :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#54075) DjBlero válasza apaszka (#54073) üzenetére


DjBlero
őstag

én is készülök rá ,már nincs meg az s3, s4 re gyurok ;]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#54076) #13908480 válasza MunezXBK (#54053) üzenetére


#13908480
törölt tag

Köszi, rendben azért érdeklődök részletesebb leírásért, mert mikor utoljára csináltam, ODIN-al EFS mappát nem mentettem és miután visszatettem a gyári romot a telefon fel bootolt rendesen de nem volt térerő. Viszont nem értem ha mentek EFS mappát és ODIN-al visszarakom a gyári romot, és a telefon unrootolva lesz akkor EFS mappát, hogy állítom vissza? Ezért kellene valami részletesebb, mert elb***ni még egyszer nem szeretném. Köszi :DDD :DDD :DDD

(#54077) Gizmo94 válasza adammkaa (#54071) üzenetére


Gizmo94
veterán

Jól van, ne nyissunk vitát.. Legyen neked igazad. Hogy nem érted, azon nem csodálkozom.
Csak a kompromisszumos, kissé domborító témára reagáltam, mert az enyhénszólva is vicces volt, amint ez a magyarázkodás is az a marketinggel.. ..
Rosszabb kamerának azért nem nevezném az s4-ét, különösen úgy, ha nem próbáltad. Mondjuk szoftveresen még nincs megfelelően kiszolgálva, ez más kérdés,de az újabb rommal már jó az.. A semmit nem érő újításokkal együtt szarráveri az S3-at azért mindenben, de ez természetes is, vitatni kár lenne, jóval újabb fejlesztés. ;] De szerintem nincs értelme ebbe mélyebben belebonyolódnunk...

Piwi: Jobb későn, mint soha. ;]

P.S.: "Miben előrelépés s3 LTE vel szemben?' Mindenben... Hidd csak el.. Vagy próbálj ki egyet és rájössz magad, csak ne mobilbboltban kiállított összevisssza elnyomkodottat. . Nem is kicsi előrelépés.. Már a kijezőtől leseggelsz. Ha nem , akkor vak vagy.

[ Szerkesztve ]

(#54078) adammkaa válasza Gizmo94 (#54077) üzenetére


adammkaa
senior tag

Jelenleg rossabb képeket készit az a lényeg a nagy csucsragadozo s4. 2. Ha nem zavar akkor azokat óriási újításokat megkapja az s3 és s3 lte is. De itt mire is célzol? Szemmel való scrollozódás? Vagy nem nézel oda és megállitja az éppen nézet filmet húhhhaa, több baj van vele mint haszna. Sebességben meg lehet űber pontszámot ér el , de mit is látsz ebből a valo életben? Na mindegy én sem vitatkozom vegyétek csak. Én tuti S5 nél cserélem majd le az legalább talán hoz valami tényleg jobbulást.

Nexus 5 Black

(#54079) MunezXBK válasza adammkaa (#54078) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Biztosra mondom, hogy fényévekkel jobb képet készít.

(#54080) Anulu79 válasza Predikative (#54069) üzenetére


Anulu79
addikt

Szerintem akármelyik telefonos topicban kérdezed meg, hogy melyik telefon jobb ugyan abból a típusból mint pl. most a RAM téma valószínű, hogy nem fogsz érdemleges választ kapni. Mindenkinek a sajátja a jó meg elég. Szerintem a válaszadók 90%-a így nyilatkozik. Kérdés, hogy van-e egy kis plusz pénzed. Mert ha gond nélkül ki tudsz fizetni kicsit kevesebbet akkor értelemszerűen az a készülék a jobb (minden típusnál) amiben nagyon pl. a RAM a kamera vagy fel lehet hozni akármit. Elvégre nem véletlenül van több vagy nagyobb a másik készülékben. De ha nem akarsz többet kiadni a készülékért akkor szerintem a sima S3-al is vígan elleszel. 1,5-2 évig (vagy talán még tovább) szerintem nem lesz gond a teljesítményével.
A RAM kérdésre még annyit, hogy nekem LTE verzió van és ezt is ugyan úgyan úgy be lehet "akasztani" 2 Gb ellenére. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54081) [P]laci válasza adammkaa (#54078) üzenetére


[P]laci
senior tag

OFF:
Muszáj naponta hasztalan vitát generálni és szétoffolni a topikot?
Naponta meglátom a 100+ új hsz-t tanulás (vagy meló) után és azt hiszem vmi izgi történt, ehelyett értelmetlen fröcsögést olvasok naponta. Ha nem akarsz és/vagy nem tudsz érdemben hozzászólni semmihez, inkább ne tedd. Én is igyekszem minimalizálni pont ezért a hsz-aimat. Így veszik el az érdemi infó mindig...

Hogy ON is legyen:
Google Drive app használókat kérdezném, hogy csak én nem találok az app-ban olyan lehetőséget hogy letöltés? webes felületen van ilyen, de mobilon csak offline mód van... és ha meg akarok lesni egy pdf doksit, meg kell nyitnom a driveot és onnan nyitni meg a pdf olvasót... :DDD nem okoz problémát, csak 1 fölösleges lépés mindig van és a lustaság néha nagy úr. :DD

[ Szerkesztve ]

(#54082) Gizmo94 válasza adammkaa (#54078) üzenetére


Gizmo94
veterán

Szerintem ennek tükrében ezt be is fejezhetjük.. Ha jól emlékszem téged basztak át a sufniboltban. :) Azt elhiszem, hogy d500-ról váltás után valóban nagyot szól az LTE. mondjuk ezt a váltást nem kapkodtad el.. ;]
A telefonod ha nem tévedek kengyel kollégáé volt, aki örömmel adta el neked és váltott róla s4-re így vehetted meg tőle.
Biztosan szegény kengyelt is megszédítette a marketing.. :DDD No ennyi, a továbbiakat hagyjuk.

(#54083) kali válasza adammkaa (#54071) üzenetére


kali
legenda

azért nem biztos, hogy ezt mondanád, ha használnál egy újabb firmware verziós s4-et, mert én szinte naponta kénytelen vagyok nyomkodni s3 és s3 lte telefonokat is, de aztán még az s3 lte után is öröm kézbe venni a saját s4-et!
azért csak össze kellene hasonlítanod azt a két kijelzőt, jobb az s4 alatt, nem viccből lett jobb a fényerő, színek - főként a fehér -...stb, a felbontást ha nem is tudod kiértékelni, érezni fogod, hogy bámulatosabb, és kamerában sem marad el az újabb firmware verziók alatt, sőt!
az igaz, hogy néhány újítást én sem használok, de azért akad bőven, és még mindig nem hoztak ki mindent a hardverből szoftveresen, szóval ez még bőven fog fejlődni, s3 alatt ilyen szinten már közel sem várható.
s3 esetén mikor jön a 4.2.2 firmware? amikor s4 alatt már 4.3 fog futni?
tényleg kár így hasonlítgatni, mert megértem én, ha valakinek nem kell x ft többletért az újabb, de attól még jobb, hogy nem használja ki - teljesen - valaki a többletet.

(#54084) adammkaa válasza [P]laci (#54081) üzenetére


adammkaa
senior tag

Marketing -nek bedőlt emberek kezdték nem én :K De mi vagy itt valami ellenőr hogy ki mit írhat egy fórumba? :C

Nexus 5 Black

(#54085) lafaty80


lafaty80
őstag

A vitához csak annyit, hogy ha samsung (és remélem olvassák :D ) akarna egy kicsit erőlködni az optimalizáláson, akkor nem lenne vita az 1gb ramon sem és pont. :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#54086) bandi0000 válasza Predikative (#54069) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hallod, t-mobilnál megveszed és függetlenítteted ott helyben, akkor a gari is megmarad jó is lesz a gari, régebben vmi 7k-t mondtak a függetlenítésre meg kell kérdezni

Xbox One: bandymnc

(#54087) [P]laci válasza adammkaa (#54084) üzenetére


[P]laci
senior tag

Ez egy szakmai fórum, nem egy játszótér, ahol kismiska osztja azt észt abban a témában, hogy melyik homokozó lapáttal könnyebb a kutyasz*ros homokból várat építeni. A te hsz-od közel sem az előbbi, hanem inkább az utóbbi kategóriába esik sajnos...
Próbálj meg kérlek felnőni erre a szintre és akkor mindenki, a normális viselkedésnek megfelelő módon fog kezelni. Legalábbis sztem. :)

(#54088) kali válasza lafaty80 (#54085) üzenetére


kali
legenda

a nagyobb számokat lehet eladni hardverben, az milyen lenne már, ha jönnének az újabb és újabb telefonok, de semmi hardveres fejlesztés, csak annyi lenne mindig az újítás, hogy optimalizáltabb és még optimalizáltabb rendszer... :))

bandi0000; domino esetén 25 e ft a hálózati korlátozás feloldása, előfizetésesnél meg 15 e ft + az akció során igénybevett kedvezmények (kötbér), aminek az összegét ne akarja tudni senki! :(
domino esetén; 133 e ft + 25 e ft

[ Szerkesztve ]

(#54089) adammkaa válasza [P]laci (#54087) üzenetére


adammkaa
senior tag

Nem tudom miről beszélsz Lacibácsi, szerintem pihenj le egy kicsit tényleg fáradt vagy :C

Nexus 5 Black

(#54090) keyol válasza adammkaa (#54089) üzenetére


keyol
aktív tag

Szerintem Te is pihenj egy kicsit,és légyszi ne cseszd szét a fórumot a nem annyira lényeges és állandóan ismétlődő írásaiddal.Köszi :R

(#54091) bandi0000 válasza kali (#54088) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hát most ha valaki meg tudja venni 135k ért akkor az a 25k már semmi neki :DD Pláne ha nem 1 évig tervez vele, ha annyira akarja ezt mást nem nagyon tud, max samsung boltból megvenni de ott biztos drágább

Xbox One: bandymnc

(#54092) lafaty80 válasza kali (#54088) üzenetére


lafaty80
őstag

És valóban... :DDD ez a való világ :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#54093) Predikative válasza bandi0000 (#54086) üzenetére


Predikative
tag

Ez érdekesen hangzik... Valami kis fény pislákol az alagút végén... Csak mondjuk gondolom a T-nél a független készülék kb. 140k-ba kerülne :(

(#54094) kali válasza bandi0000 (#54091) üzenetére


kali
legenda

az a baj, hogy az i9305 csak a t-mobile által forgalmazott magyarországon, függetlenül a samsung nem árulja, csak kintről lehet behozatni, bár úgy is van rá lehetőség, például az expansys által, ahol korrekt gyári gari van, legfeljebb annyi lesz a cifrítás, hogy bár "csak" 130 - 140 e ft, de nem magyar nyelvű a jótállási jegy, és bár szervizeli a samsung a szervizében, de a tulaj által bevivős és leadós történet, mert a prémium gari nem érvényes rá.

Predikative; mint írtam is, a t-mobile független s3 lte (i9305) 158 e ft lenne, de így van prémium gari is rajta!
itt nézelődj; link - a fent leírtak tükrében!
azt csak te tudod, hogy mennyi többletet ér neked a prémiumos gari!?!?

[ Szerkesztve ]

(#54095) roberto211 válasza adammkaa (#54089) üzenetére


roberto211
őstag

Az az érdekes,hogy egy olyan tag ossza az észt aki kb 2hete itt sírt,hogy "átverték" egy gsm boltban, nekünk kellett megfogalmazni a szöveget,hogy mit mondjál neki(gsm boltnak) , azt se tudtad milyen rom volt rajta, nekünk kellett elmondani szó szerint szájba rágva,hogy mit csinálj és akkor most itt hatalmas ego-d lett ,személyeskedsz , és elakarod magyarázni,hogy miért is jó a 2gb ram, meg,hogy az s4 mekkora marketing. Lehet,hogy van benne marketing is mint mindennek(különben visszaesne kb a vásárlások 40%a aki azért veszi,hogy mekkora menő legyen,mert menő telefonja van mert ezt láttam tv-ben,élőben,hallotta havertól,stb) .
Meg több száz alkalmazásod van? Kihasználod? Nem hiszem. Akkor ezzel se kéne nagyon menőzni.
Tudtam előre,hogy ha itt megjelenik 1 vs 2gb ram csak a baj lesz illetve ha a kérdező pár oldalt visszalapozott volna vagy használta volna a keresőt , mert kb 50000 találatot adott volna és akkor sem lett volna ez..
Tényleg röhej ez az egész téma, meg lassan a topic is kezd már az lenni ilyenek miatt.

"Marketing -nek bedőlt emberek kezdték nem én" Meg ezzel a mondattal leminősítesz olyan embereket akik nem tegnap kezdték a témát, illetve eléggé tudják mit csinálnak, erre fel ez a szöveg.

Predikative: Te meg legyél szíves, megkérlek,hogy ilyen témákért legközelebb először használd a keresőt és ha akkor sem találsz konkrét választ akkor kérdezd meg bár erre a ram témára nem kevés találatot dobott volna ki. Köszönöm. :R :R

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#54096) adammkaa válasza roberto211 (#54095) üzenetére


adammkaa
senior tag

Ez így van ahogy leírtam nem tudom a véleményemet megváltoztatni.Azt hogy gsm boltba átvertek sztori meg kezd unalmas lenni tényleg, mást nem tudtok kitalálni :C Tudod számítógépen is elég a 2gb ram amíg netezel meg facebookozol , de ahogy elindítasz egy videóvágó programot hopp eltünt a ram, ilyen ez telefonon is csak nem azokkal a programokkal, de légyszíves te is magyarázd el miért több az 1gb mint a 2. És mennyivel tud több FUTÓ (nem lefagyasztott meg ujraindulós) alklamazást elraktározni stb.

Nexus 5 Black

(#54097) roberto211 válasza adammkaa (#54096) üzenetére


roberto211
őstag

Oké igazad van, teljes mértékben, csak neked van igazad senki másnak. További szép estét!

:U

(#54098) adammkaa: Mondtam én egy szóval is,hogy menj aludni? További szép estét kívántam mert nem kívánok vitatkozni. De nem is csodálkoznék a helyedben,hogy senki nem válaszol.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#54098) adammkaa


adammkaa
senior tag

Meg az is milyen érdekes hogy gizmo kollega azt mondta hogy én az s3 LTE mekkora kompromisszumot kötöttem hogy nem s4 et vettem, pedig vehettem volna bármikor, itt meg ugy véditek az 1gb os 2012 s3 mat hogy az mindenre elég meg nem kevés a ram akadásmentes minden akkor hogy is van ez??

roberto11 Hopp igen gondoltam, válasz helyett megy az alvás, meg a kitérés megint, mindig ez megy, de okoskodik mindenki :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#54099) Enzolord


Enzolord
addikt

Sziasztok!

Valaki meg tudja mondani nekem, hogy a Vodafone-nál melyik típusú s3-mat forgalmazzák, mert 3 féle is van, ha jól tudom..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#54100) Anulu79


Anulu79
addikt

[Ezt] valakinek sikerült leszedni meg kipróbálni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.