Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33751) zola- válasza lajki7 (#33731) üzenetére


zola-
őstag

Kedves Lajki barátom. Már megint itt futunk össze. Nekem is most fekete s3 van.(note2 után már volt egy nexus4 is :D )

(#33752) RAID 2 válasza zola- (#33751) üzenetére


RAID 2
aktív tag

És hogy-hogy lecserélted a Nexus4-et s3-ra?

(#33753) Daszkalosz19 válasza zola- (#33751) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

És melyik jobb? az s3 vagy a nexus 4?

(#33754) zola-


zola-
őstag

Hát kinek mi jön be...Nem lehet ezt így kijelenteni hogy melyik a jobb. Nekem az s3. Amúgy a véleményem a nexusról, hogy egy nagyon elhamarkodottan kiadott, tele kompromisszummal telefon.....(itt bőven lehetne írni).Egy biztos....mégegyszer Lakatos Géza (LG) cuccot nem veszek...TV-ben is ráfaragtam már velük.

[ Szerkesztve ]

(#33755) Daszkalosz19 válasza zola- (#33754) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Nekem eddig nem volt gondom az LG termékeivel. Van egy pár elektronikai cuccom tőlük. De persze ez nézőpont kérdése. Vannak hibás szériák,amik hamar tönkremennek

(#33756) zola- válasza Daszkalosz19 (#33755) üzenetére


zola-
őstag

A nexus4-nél nem hibás darabom volt.Amúgy visszatérve a tv-re. Hogy a f..ba lehet eladni egy 250e cuccot 9db pixelhibával? Úgy mentem vissza a boltba mint akit pofonvágtak! :U

(#33757) Daszkalosz19 válasza zola- (#33756) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Az fasza! De gondolom kicserélték.

(#33758) Bilux válasza zola- (#33756) üzenetére


Bilux
veterán

Ha, kiadok negyed misit valamiért én azt a helyszínen kipróbálom.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#33759) Daszkalosz19 válasza Bilux (#33758) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Sajnos ez nem mindig lehetséges :(( Sőt! szerintem egyetlen terméket sem lehet kiprobálni

(#33760) zola- válasza Daszkalosz19 (#33759) üzenetére


zola-
őstag

Na ez az. Ritkan lehet kiprobalni. Amugy oke hogy becsuszik neha egy-egy pixelhiba....na de 9? Hat hol a meo?

(#33761) Varszegig válasza Bagoly81 (#33720) üzenetére


Varszegig
veterán

Amazon azt írja február 28-tól szállítható, szóval még pár hét.

(#33762) Daszkalosz19 válasza zola- (#33760) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

A mai világban sajnos mér nem a.minőségre mennek,hanem a mennyiségre! Régen megvettél egy videoton tvt,és működött 10-15 évig! A mai csúcs technologiás tévék meg 3 év múlva végleg bedöglenek,és persze horibilis összeget fizetünk ki érte

(#33763) migabi24 válasza Daszkalosz19 (#33762) üzenetére


migabi24
nagyúr

tervezet elévülés

(#33764) Daszkalosz19 válasza migabi24 (#33763) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Sajnos igen :(

(#33765) Laraxior


Laraxior
titán

Valamiért nem nagyon akarja az energiatakarekossagot alkalmazni a CPUra. Mielott feltettem a 9.0-t teljesen jo volt. Bekapcsolt állapotnál 1000MHz, kikapcsoltnal 1600MHz. Visszatettem a 8.0-t superwipe-al, de istennek nem akar 1000MHz fölé menni ha kikapcsolom az energiatakarekossagot. Mi a rossebb baja lehet?
De a böngésző fenyerejet pl lejjebb veszi, tehát működik, csak a processzort nem.
Ráadásul a telepito is állandóan befagy. Ki kéne vennem a memkarit telepitesnel? Mert eddig nem volt benne es jo volt minden.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33766) Yeffy válasza zola- (#33754) üzenetére


Yeffy
veterán

nem csodálom...
nekem se kéne, pedig nagyon tetszetős telefon, de LG-t? kösz, nem.
légkondiba jók, az jól üzemel, de maradjanak is annál...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#33767) Laraxior


Laraxior
titán

Esetleg egy linket kaphatok a legújabb független romról? Talán 4.1.2? Felteszem azt, megnézem azzal mi a helyzet az energysaving-el. Ha Odinból feltolom, akkor előtte telefonon recoveryben az összes wipe, és utána mehet a telepítés? :F

szerk.: Mindegy, feltolom a 4.0.4-et, majd frissít onnan, ezt legalább nem kell letölteni.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33768) a.t.t.i. válasza mondomén (#33678) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Hát én felraktam a 4.2.1-es rom-ot amit ajánlottál.
Ez még MIUI után is kegyetlen gyors,és látványos!!!

(#33769) Laraxior válasza a.t.t.i. (#33768) üzenetére


Laraxior
titán

247MB? Működőképes ez egyáltalán? :D Van benne minden? Használható normálisan? :F Melyik modem van benne?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33770) Bilux válasza Laraxior (#33767) üzenetére


Bilux
veterán

Milyen kell magyar vagy francia? Mert jelenleg a francia a legfrissebb.
XXDMB2
február 4

Érdekes a változtatások száma már kb 2 hónapja nem változik stagnál 679347
Reméljük azért mert már a 4.2.1-en dolgoznak :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#33771) Daszkalosz19 válasza a.t.t.i. (#33768) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Már kint van a 4.2.1? tudsz egy oldalt linkelni?

(#33772) zola-


zola-
őstag

Tudom ajánlani az omega v42 romot.Hihetetlen jó lett. Üzemidő eddig legjobb. :K

Daszkalosz19: Felraktam a gyári 4.1.2-re a cm 10.1 romot, és már az is azt írta, hogy 4.2.1

[ Szerkesztve ]

(#33773) Laraxior válasza Daszkalosz19 (#33771) üzenetére


Laraxior
titán

Rákattintasz a hozzászólásra és voilá....

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33774) a.t.t.i. válasza Laraxior (#33769) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Igen,teljesen jó,minden benne van.
Itt mindent magtaláltok:
xda

Én még ilyen sebességet nem láttam S3on.

(#33775) Daszkalosz19 válasza Laraxior (#33773) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Köszi szépen :R Hétvégén fel is teszem:)

(#33776) mondomén válasza a.t.t.i. (#33768) üzenetére


mondomén
őstag

CM romok valóban nagyon gyorsak, viszont gyorsan is merülnek sajnos. Igazából csak azért linkeltem, mert olyan kamera modot rakott bele a srác ami végre működik. Én egyébként most ezt raktam fel - temasek's (csupasz mint kelzsoca romja). Plusz felraktam azt a kamerát ami működi, meg vissza vettem stweaksben kicsit az értékek és így talán az üzemidő is jobb lesz.

(#33777) Laraxior válasza a.t.t.i. (#33774) üzenetére


Laraxior
titán

ár fent is van. Kicsit sokáig tartott a bootképernyő, de megy. Hiányzik az aroma telepítő, de tesztelgetem, pár szintetikust is futtatok.

Kernelre neked is azt írja, hogy unavailable? :F

Egy csomó minden alapból benne van ami máshol nincsen. Mondjuk a led jelzés színezése. aztán a töltési érték megadása... :K Jóféle.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33778) Daszkalosz19 válasza Laraxior (#33777) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Kiváncsi vagyok a tesztekre és,h milyen gyors:)

(#33779) Chris82


Chris82
senior tag

Választ nem kaptam a kérdésemre, de sikerült megoldani :) Rootolni kellett a telót, aztán pedig az országkódot megváltoztatni stb

(#33780) mondomén válasza Laraxior (#33777) üzenetére


mondomén
őstag

Zseblámpa gyors kapcsolóknál neked működik?

(#33781) Laraxior válasza mondomén (#33780) üzenetére


Laraxior
titán

Nem, meg az óra is meg van bolondulva ott középen a képernyőn. a percnél egymás felett vannak a számok.
Tárcsázó villámgyorsan bejön, de hol tudom a neveket beállítani, hogy csak a simen levőket lássam? Mert pont azokat nem látom :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33782) Daszkalosz19 válasza Laraxior (#33781) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Hát akkor még ez sem tökéletes :(

(#33783) mondomén válasza Laraxior (#33781) üzenetére


mondomén
őstag

Akkor jó, én ezért mentem árt másik cm-re. :D
Ez nem az? tárcsázó, névjegyek fül, importálás/exportálás

@Daszkalosz19
Tedd fel kelzsoca romját vagy amit linkeltem. Ezekkel eddig bajom nem volt az üzemidőn és a kamerán kívül.

[ Szerkesztve ]

(#33785) Dzsimmy


Dzsimmy
aktív tag

Sziasztok!
Valakinek t-s webshopos tapasztalata lenne?
Múlt héten vettem fel készletértesítőre a kék s3-at,hétfőn jött is az email,hogy megérkezett.
Abban a pillanatban megrendeltem,de az óta csak az van,hogy szállításra vár.A rendeléskor az volt,hogy ha munkatársuk aznap fél 2ig fel tudja venni velem a kapcsolatot,akkor másnap kihozzák.Ez még a mai napig nem történt meg.Általában mennyi ideig tart,amíg felveszik a kapcsolatot?

(#33786) Yeffy válasza Dzsimmy (#33785) üzenetére


Yeffy
veterán

passz, hívd fel a T-s...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#33788) a.t.t.i. válasza mondomén (#33776) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Merülést meglátjuk:)

(#33789) Daszkalosz19 válasza mondomén (#33783) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

oksi kipróbálom :)

(#33790) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

üdv szakik!

tudok ajánlani olyan hangfelvevőt ami tud hívás közbeni beszélgetést rögzíteni anélkül, hogy bármilyen figyelmeztető hangot adna?

(#33791) maxim01 válasza AndrewTdi (#33790) üzenetére


maxim01
aktív tag

Direkt S3-ra

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#33792) gps76


gps76
őstag

Tud valaki olyan programot,ami utólag bármelyik romra felteszi a nexus féle soft keys-et,mint ami a crdroid 13.1-ben lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#33793) RAID 2 válasza maxim01 (#33791) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Elég rosszakat írnak róla a Playen.

(#33790) AndrewTdi

Én ezt használom.

(#33794) poc013 válasza mondomén (#33783) üzenetére


poc013
tag

Szia
Milyen kamerás dolgot raktál fel??? Én ist emasek's féle CM10,1 V53 használom de nálam működik a kamara rendesen :)

(#33795) mondomén válasza poc013 (#33794) üzenetére


mondomén
őstag

Tegnap linkeltem, most nem tudok linkelni. Kapcsold be a ledet, tap to focue majd fenykepezz egyet. Ossze fog omlani az app.

[ Szerkesztve ]

(#33796) maxim01 válasza RAID 2 (#33793) üzenetére


maxim01
aktív tag

Nekem is fent volt, de nekem tökéletesen működött... A Play-en elég sok kretén ír véleményt, úgy hogy nem is a programmal van a gond hanem a felhasználó hülye hozzá... :)

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#33797) RAID 2 válasza maxim01 (#33796) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Ezt is el tudom fogadni.
És az IMEI szám gyűjtésről mi a véleményed?

(#33798) bexinho23 válasza Dzsimmy (#33785) üzenetére


bexinho23
őstag

Én pont kedd délután 5 fele rendeltem t-webshopban egy titanium kék S3-at, ma reggel 7:20 körül már itt volt a GLS futár. Igaz kártyával fizettem, így nem is hívtak, csak küldték. Előbb megérkezett a futár a csomaggal, mint az email értesítés, hogy a szállító átvette a kézbesítendő csomagot :) Hívd fel őket!

Más: 1: Ti milyen launchert használtok? Ez a gyári elég katyvaszt számomra. Nem tudom a hátteret se beállítani, hogy lapozható legyen, csak álló képet ad (iphone-osan).
2: Ki milyen memkártyát használ? És honnan érdemes rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#33799) maxim01 válasza RAID 2 (#33797) üzenetére


maxim01
aktív tag

Nem tudom mire gondolsz...

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#33800) bencze válasza AndrewTdi (#33790) üzenetére


bencze
senior tag

Azt tudnod kell, hogy a beszélgetés rögzítése előzetes értesítés nélkül törvényellenes az eu-ban.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.