Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) csorbajeno válasza mSchumi87 (#9892) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én még anno az S6-hoz vettem az eBay-ről egy Qi-töltőt 3-4.000-ért, azt használom azóta is. Egyiknek sincs semmi baja.

(#9902) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Sziasztok!

Keretről jött le már valakinek a festés vagy mi (kék) mit lehet ezzel kezdeni? Samsung ügyfélszollatnak írtam azt írták vissza a használatból eredő kopás nem garanciális probléma :(

[ Szerkesztve ]

(#9903) Macskasy válasza Zsolaf (#9902) üzenetére


Macskasy
tag

Régi a teló már ? Ha új én behazudnám hogy ilyen volt a dobozba. Bizonyítsa be ő hogy nem volt ilyen,

(#9904) kuszal


kuszal
tag

Sziasztok, ki az akit DeX témakörben kérdezni tudok. Most tervezem egy S9 beszerzését, de csak akkor ha a DEX valóban alternatívát jelent.
Amire szeretném használni:
- lefedik a levelezési, internetezési, táblázat kezelési igényeinket,
- könnyen, egyszerűen használható,
- miként viseli a napi kb. 10 DeX Pad-ra vagy Station-re való fel és lecsatlakozást, mennyire stabilan működik?

Előre is köszönöm!

Üdv
Szabolcs

Azt tudjuk, hogy mi lesz, de addig mi lesz!?

(#9905) Zsolaf válasza Macskasy (#9903) üzenetére


Zsolaf
addikt

Áprilisi vásárlás. Le sem volt ejtve, hogy attól lenne, végig tokban volt.

(#9906) Macskasy válasza Zsolaf (#9905) üzenetére


Macskasy
tag

:( kár, akkor passzolom, én megjavítanám ilyen vékony hegyű cd/dvd filccel.

[ Szerkesztve ]

(#9907) csorbajeno válasza kuszal (#9904) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem van DexPad-om, a napi internetezést és multimédia-fogyasztást teljes mértékig ki tudja elégíteni. Nekem 32"-os TV-re van rákötve és nagyon prímán, stabilan működik minden, amit csak szeretnék, teljesen mindegy hányszor húzom le a dokkolóról. Ha lehúzom a dokkolóról, akkor kb. 5 másodperc alatt betölt a telefon normál nézete és használható simán. Minden megnyitott app onnan folytatható, ahol a másik módban abbahagytuk.
Egyedül az Office csomag, ami némiképp gáz, mert az asztali módhoz elő kell fizetni az Office365-re, másképp csak ablakos nézet van. De erre a Samsungnak van a Hancom Office csomagja ingyen, ami Dex-kompatibilis.
Szerintem megéri, nálam teljes mértékig kiváltotta a laptopot. Alap netezésre, stream nézésre, irodai használatra megfelelő.

(#9908) tomasz79


tomasz79
tag

Üdv újra.
Le kell első használatkor merítenem az akksit egyébként?

(#9909) Teal'C válasza tomasz79 (#9908) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem nem kell.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9910) tomasz79 válasza Teal'C (#9909) üzenetére


tomasz79
tag

Köszi

(#9911) kuszal válasza csorbajeno (#9907) üzenetére


kuszal
tag

Köszönöm a választ!
Akkor már csak egy elérhető árú telefont kell találnom, mert a fizum felét kicsit nehéz szívvel adom oda egy telefonért. Van ahol olcsóbban megszerezhető vagy kezdjek el barátkozni a 230.000 forinttal...

Azt tudjuk, hogy mi lesz, de addig mi lesz!?

(#9912) matyics válasza kuszal (#9911) üzenetére


matyics
őstag

Csak újat szeretnél, vagy egy most 3 és fél hónapos is megfelelne? Az enyém hamarosan eladó lesz. Keress meg privátban, ha érdekel.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#9914) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

A google iranyitopultbol hogy tudom torolni az elozo telefonomat? Jelenleg S9 meg S8 is ott van

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#9915) ollie válasza mSchumi87 (#9914) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hol látsz te ott előző telefont? A linket másold ide, mert konkrétan az irányítópulton nincs hardver.

***

(#9916) Dino69 válasza kuszal (#9911) üzenetére


Dino69
aktív tag

Ez így szerény volt... :R

(#9917) anita67


anita67
tag

http://m.hvg.hu/tudomany/20180806_android_pie_oprendszer_google_pixel_android_p_letoltes#utm_source=hirkereso&utm_medium=listing&utm_campaign=hirkereso_2018_8_6

(#9918) vodrosjozsi válasza kuszal (#9911) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Sokunk ennek a felét se keressük meg :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#9919) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Android pie

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#9921) kuszal válasza vodrosjozsi (#9918) üzenetére


kuszal
tag

tudom, mert tipikus multis környezetben dolgozom, ahol látom, hogy azok, aki a valódi munkát végzik szénné hajtva minimálbérért és normális fizu helyett csak hangzatos szavak mg ígéret hegyek vannak.
Ezt nem álszenteskedésként mondom, nekem ez a tapasztalatom. Ez ellen küzdöttem akkor is amikor vezetői poziban voltam, céges autóval és 7 számjegyű fizuval. Mondanom se kell, az összes mánáger társam lenézett a véleményem/meglátásaim miatt....
Most egy 2 éves újkorában 50e Ft-os Xiaomit használok és majd mindenre elég, de:
- egyre többször maradok le jó fényképekről ahogy nőnek a gyerekek, eért fontos a jó kamera,
- illetve ahogy írtam is meguntam a laptop, asztali gép, kábelek mindenhol kombókat,
- plusz a még bimbózó privát vállalkozás informatikai igényeinek kielégítése végett/miatt,
jó lenne egy ilyen mindent egybe mobil :-)

Azt tudjuk, hogy mi lesz, de addig mi lesz!?

(#9923) vodrosjozsi válasza kuszal (#9921) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem szemrehányásként mondtam, nehogy azt hidd.
Vállalkozóként én azért nem veszek fel senkit mert egyrészt nem tudom kitermelni az elegendő összeget, másrészt hugyért nem veszek fel senkit ;)
Ha tényleg jó mobilt keresel akkor az s9+ jó választás lenne, én még körbenéznék a pixeleknél vagy a Sony-nál.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#9924) Macskasy válasza vodrosjozsi (#9923) üzenetére


Macskasy
tag

Bármit csak NE Sonyt ! A videós képességei ótvarok, a kamera meg talán átlagos. Az UI egy hányás, a rendszer meg annyira stabil mint a forint.
Akkor már inkább egy Oneplus 5T vagy 6, ha az s9+ sok.

[ Szerkesztve ]

(#9925) matyics válasza #90408704 (#9913) üzenetére


matyics
őstag

Xiaomi Mi 8-ra.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#9926) TOZ


TOZ
addikt

Kint az augusztusi patch DBT S9+ra

(#9928) viera válasza Macskasy (#9924) üzenetére


viera
őstag

Én anno Sony-ról váltottam Samsung-ra (S7Edge,S8+,Note8,S9+) és a rendszer nem jobb itt sem.Nálam legalábbis semmi gond nem volt vele pedig volt néhány Sony-m (Z1-Z3-Z5).Kamerában tényleg jobb a Samu,meg szebbek is.Főleg az OLED kijelző miatt sem váltanék vissza.Viszont a frissítések hamarabb jönnek Sony-ra.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#9929) TODI1111 válasza TOZ (#9926) üzenetére


TODI1111
addikt

Már fent is van.

(#9931) balazs0102 válasza Macskasy (#9924) üzenetére


balazs0102
senior tag

Az UI mitől anyja hányás és a rendszer mitől annyira instabil? Melyik Sony telefonodon tapasztaltad ezeket?

(#9933) TOZ válasza TODI1111 (#9929) üzenetére


TOZ
addikt

Ha lenne általam adminisztrált Windowsos gépem kéznél...
Így marad a várás, vagy ha kikerul, akkor az update.zip

(#9934) viera válasza #90408704 (#9932) üzenetére


viera
őstag

Az S7Edge-el is volt ilyen gond.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#9935) #33253120 válasza viera (#9934) üzenetére


#33253120
törölt tag

Sima S7-nél is jelentkezett.

(#9936) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Sziasztok létezik Odin mac-osre is?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#9937) Tiger. válasza #90408704 (#9930) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Szóval megint kaptunk egy nagy semmit.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#9938) Vhiktor válasza csorbajeno (#9900) üzenetére


Vhiktor
veterán

Köszi :) Szinte észre sem venni.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#9939) Luser2000 válasza mSchumi87 (#9936) üzenetére


Luser2000
addikt

Nincs Mac-re.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#9941) TOZ válasza #90408704 (#9940) üzenetére


TOZ
addikt

A Heimdall még (már) támogatja a 8.0-as droidos rendszereket?

(#9942) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Valaki segitsen már mert idegbajt kapok, probalom ezt a ... ATO csc-t DBT-re változtatni ahogy javasoltátok, jelenleg ezt írja: ATO/ORX,ATO/ATO van, erre kell nekem a szlovak Orange rom az ORS igaz? Es utána a DBT, na ez meg is volt, de az ORS helyet FTM lesz belole mindig, ami Francia Orange, nem értem miert ha ORS toltottem le samfirm-el

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#9944) OCTAMD válasza mSchumi87 (#9942) üzenetére


OCTAMD
őstag

:B

FTMet talán ideje lenne a szlovák simeddel szlovákosítani(ORS)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#9945) mSchumi87 válasza OCTAMD (#9944) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Ezt nem értem :D

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#9946) OCTAMD válasza mSchumi87 (#9945) üzenetére


OCTAMD
őstag

Rátöltöd a szlovák narancsot(ORS) és lesz default FTM narancs

ezután a szlovák kártyáddal FTM narancsról váltasz szlovák narancsra

Fel fog tűnni,mert kiírja hogy slovencina

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#9947) mSchumi87 válasza OCTAMD (#9946) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Na akkor ha jol értem kétszer kell az ORS romot flashelni rá? Mert eloszor lesz belole FTM es utana meg mar ORS lesz? Es aztan már mehet rá végre a DBT?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#9948) Macskasy válasza balazs0102 (#9931) üzenetére


Macskasy
tag

Nekem soha nem volt sonym és shoa nem is lesz. Mindig van az embernek egy olyan ismerőse aki szop a sony telefonjával.

Ismerőseim váltottak S7 és S6ról Flasgship Sonyra, aztan asszem még egy generációt mentek a Sonyval, nemtudom melyik modellekről beszélek(tökre értelmetlen ahogy mennek a betűk a Sonynál), akkori flagshipek voltak az viszont tuti. Olyanokat csináltak hogy videó felvétel közben droppolta a frameket a gyári kamera appal, de itt nem ilyen tizedmásodpercekről beszélünk, konkrétan kimerevítette a videókat, a hang ment alatta vagy 3 másodpercig és utana visszajött a kép. Ezt majdnem minden videónál eljátszotta.
Az Ui sztem gagyin néz ki. Tudnék még rengeteg ilyen Sonys esetet felhozni. Tényleg a Samsung gt-i9000 es telóm óta mindig van egy ismerősöm aki sonyt tol, és látom hogy mit meg nem szenvednek.

És akkor arról most nem beszéltünk hogy hány generáció óta néz ki ugyanugy a Sony telefonja. :))
De nem azert beszélek általában le embereket róla mert nekem nem tetszik, hanem mert egy ilyet kihozni két éves hűségre nem finom.

[ Szerkesztve ]

(#9949) OCTAMD válasza mSchumi87 (#9947) üzenetére


OCTAMD
őstag

Hát nem jól érted még mindig

Amikor felteszed az ORS narancsot,akkor default FTM narancs lesz.

De mivel benne van a szlovák narancs kártyád az s9 g960f telodban ,jelzi hogy váltsd át a romot a szlovák narancsodhoz

átváltasz és slovencina lesz a nyelv

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#9950) balazs0102 válasza Macskasy (#9948) üzenetére


balazs0102
senior tag

Nekem volt Z2 , Z3. Akkoriban kuriózum volt, az amilyen fluid volt a sony rendszere. Az hogy szutyok képet és videót csinált az egy dolog. De a rendszer annyira fluid volt hogy elképesztő. Soha nem láttam rajtuk egy röccenést. Ennyit imádtam mindkettőben. Az s9-em lehet, sőt biztos, hogy gyorsabb de nem hozza azt a "fluid érzést" azóta se egyik telefonom sem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.