Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) spider80 válasza Linkin1994 (#10150) üzenetére


spider80
őstag

Másik gumiharanggal,mélyen fülbe dugva nem olyan szörnyű az.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#10152) MunezXBK válasza Linkin1994 (#10150) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem tudom a hangja milyen, sokat nem használtam, mert borzasztó kényelmetlen.

Anno az S7 mellé kapott fülest szerettem.

(#10153) telefonmágus válasza Linkin1994 (#10148) üzenetére


telefonmágus
senior tag

A fülest az S8 S8+ Note8 is megkapta már régebben

Igaz van belőle hamis verzió is,de mivel gondolom te bontottad ki a telefon dobozát,így a hamis AKG headset kizárva

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#10154) Linkin1994 válasza telefonmágus (#10153) üzenetére


Linkin1994
senior tag

jaja eredeti az egész csak elég pocsékul szól

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#10155) Németh91 válasza mSchumi87 (#10146) üzenetére


Németh91
tag

2.nagyon jó itthon kapható?

(#10156) Teal'C válasza Linkin1994 (#10154) üzenetére


Teal'C
addikt

Szerintem nem olyan gáz a füles a feleségem csak azt használja, mellesleg én még S5 fülest használok filmezéshez mert az akg nekem kényelmetlen zenehalgatáshoz meg egy sony MDR-ZX660AP-at. Na ez fullos!

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10157) Zsuppim


Zsuppim
csendes tag

Sziasztok!

Egyszerűen képtelen a telefonom pendrive-ra nagyobb mennyiségű adatot másolni. Ez pl egy 5 GB-os film lenne, de 71% nál a filet-t nem lehet másolni hibaüzenettel kilép. Van erre valami megoldás?

(#10158) MunezXBK válasza Zsuppim (#10157) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

FAT32? 4GB a limit.

(#10159) ollie válasza Linkin1994 (#10154) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor rosszul dugod a füledbe, mert nagyon jó minőségű fülest adnak.

***

(#10160) Zsuppim válasza MunezXBK (#10158) üzenetére


Zsuppim
csendes tag

Nem. NTFS. Ráadásul mindegyik pendrive-al ugyanezt csinálja, ezekről hd filmeket szoktam nézni, akár 14 gb méretben. Itt a teló lesz a ludas.

Különben ezt írná is :

[ Szerkesztve ]

(#10161) csorbajeno válasza Zsuppim (#10160) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, ha FAT32 lenne, akkor el sem kezdené a 5GB-os fájl másolását, de az nem lehet, hogy hibás a fájl? Esetleg az nem lehet, hogy a pendrive haldoklik? Nekem hasonló hibát produkált egy pár hónapos pendrive, amit aztán el is dobhattam, mert meghalt végül.

(#10162) Zsuppim válasza csorbajeno (#10161) üzenetére


Zsuppim
csendes tag

Ugyanezt csinálja Adata 16 gn, egy Kingston 16 gb és egy Maxell 16 gb pendriveokkal is. Most megnézem hogy más hasonló méretet egyáltalán át tud e másolni.

(#10163) Teal'C válasza Zsuppim (#10162) üzenetére


Teal'C
addikt

Szia próbáld exFat formátumra csinálni a pendrive-ot úgy minden elfogadja a pc meg a teló is.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10164) gyuri81


gyuri81
veterán

Nem akarom elhinni az alábbi esetet, így kérem a segítségeteket.

Egy adott személy használtan vett egy Samsung készüléket. A telefon meghibásodott és szépen bebattyogott a közeli Samsung szerviz-be, ahol elhajtották, mivel nem a nevére szól a számla( azaz szerződés) így nem áll módukban javítani a készüléket. Így saját zsebből javítatta meg..Állítólag a gdpr miatt van ez a szabályozás?

Mi a véleményetek?

(#10165) HUTCHDB válasza gyuri81 (#10164) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez egyszeruen nem igaz.
Szamla sem kell a javitashoz, elegendo a garanciajegy.
Raadasul a samsung sajat rendszereben az imei alapjan latja, hogy mit kell tudni az adott telefonrol.
A kulfoldi (pontosabban eu-s) vasarlasoknal kell a hitelt erdemlo szamla, mert a magyar samsung nem tartja nyilvan az eu-s vasarlasokat, de kotelezik az 1 eves garanciara az unios szabalyok.

Alap dolog meg az, hogy a jotallasok nem egy szemelyhez, hanem az adott eszkozhoz tartoznak.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10166) Zsuppim válasza Teal'C (#10163) üzenetére


Zsuppim
csendes tag

Köszönöm! Próba

(#10167) Laci13


Laci13
tag

Sziasztok!
Honnét lehet tudni telefonról valóban független Magyarországi készülék?
Dobozon látni már valami jelzést?
Esetleg telefon menüjébe vagy program segítségével meg lehet nézni pontosan,nem-e külföldi vagy szolgáltatói készülék?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#10168) Teal'C válasza HUTCHDB (#10165) üzenetére


Teal'C
addikt

Saját tapasztalat alapján az Eu-s hoz sem kérika számlát, bár ez már szerintem az ügyintézőn múlik. A feleségem s8 át szó nélkül javították és csak gar jegy volt (kijelző csere beégés miatt)

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10169) OCTAMD válasza gyuri81 (#10164) üzenetére


OCTAMD
őstag

BALEK-1 rendszámot nekije :DDD

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#10170) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Sziasztok,

Eladtam az Iphone X-et és most gondolkodom ezen, vagy a Huawei P20 pro-n. Szívesen veszek minden tapasztalatot és észrevételt, ami segíthet dönteni! Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#10171) csorbajeno válasza ateszapa748 (#10170) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem a P20Pro-ról nincs tapasztalatom, de az S9-cel nagyon meg vagyok elégedve, számomra minden téren. Vannak itt többen is, akik mindkettőt próbálták és itt maradtak. Illetve van olyan is, aki S9-ről ment P20Pro-ra, majd rövid időn belül megbánta és visszatért.

(#10172) blackmorph válasza ollie (#10159) üzenetére


blackmorph
tag

szintén amondó vagyok, hogy az eddigi legjobb fülese a samsungnak.
rengeteg gond lehet, pl rossz equalizer beállításokat használsz, vagy simán rossz minőségű a zene, stb, stb.
ha ilyen túltolt basszusra gondolsz mint jó hangzás, akkor az nagyon más világ és ez sohasem fogja tudni.

(#10173) blackmorph válasza ateszapa748 (#10170) üzenetére


blackmorph
tag

olvasd el a tesztet amit itt írtak, és dönts az alapján. szerintem elég részletesen kitárgyalják.
itt a legtöbbünk úgy is az s9+ mellett fogja lerakni a voksát :) .

(#10174) gyuri81 válasza Teal'C (#10168) üzenetére


gyuri81
veterán

Es ez a gdpr előtt volt?

(#10175) csorbajeno válasza gyuri81 (#10174) üzenetére


csorbajeno
veterán

A GDPR-tól függetlenül kellene nekik térítésmentesen javítaniuk, mert a szerviz nem névhez, hanem IMEI-hez és Knox-hoz kötött. Amennyiben a garanciajegyen lévő IMEI-szám egyezik és a Knox 0, akkor mindegy ki nevén van a számla, meg kell hogy csinálják garanciába. Mi van, ha a cégem nevére kértem a számlát? Akkor nincs garanciám? Az ilyen szervizest szívesen meghallgatnám...

[ Szerkesztve ]

(#10176) Tiger. válasza ateszapa748 (#10170) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Htc u12 plus 😁

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#10177) Macskasy válasza blackmorph (#10172) üzenetére


Macskasy
tag

+1 Teljesen jó a füles

Amikor megvettem a Shure Se215ösöm - vagy 2-3 napig nem tudtam a kettő között különbséget tenni.

Ha nem lenne ilyen elbaszott a fülem és rendesen beleillene a gyári, nem is kerestem volna helyette másikat.

(#10178) Fitzgerald válasza ollie (#10159) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hát, nekem volt lehetőségem vagy 7 másik fülessel is összehasonlítani, és tökre nem.
Az 5-6 rongy körüli kínai fülesek szintjét hozza. Az AKG branding meg csak marketing.

(#10179) Teal'C válasza gyuri81 (#10174) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10180) DudeHUN válasza Fitzgerald (#10178) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Zenénél az Atmos ki van kapcsolva? Mert szerintem meglepően jó a füles. Már nem is viszem magammal az RHA-t. Atmos mellett a zene pocsék az AKG-n.

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#10181) blackmorph válasza DudeHUN (#10180) üzenetére


blackmorph
tag

Nálam sincs bekapcsolva a dolby atmos és az equalizer sincs bántva, minden vonalban van.
Spotify premium pedig legjobb minőségben megy.

(#10182) Fitzgerald válasza DudeHUN (#10180) üzenetére


Fitzgerald
veterán

PowerAmp-el hallgatok zenét ami nem is támogatja az Atmos-t, amúgy meg mivel színezi a hangot, gyakorlatilag rontja a hangminőséget. Szóval akkor sem használnám, ha támogatná.

Nekem is van egy RHA T10-em, többek között azzal is összehasonlítottam, meg még a zárójelesekkel is (SoundMagic E80, Vsonic Vsd5, Meze 11 Neo, B&O Play, Piston 2).
A legjobban talán az LG V20-hoz kapott Bang & Olufsen-hez hasonlít a hangja, ugye az is pont annyira B&O mint amennyire ez AKG.

(#10183) Zsuppim válasza ateszapa748 (#10170) üzenetére


Zsuppim
csendes tag

Ez egy nagyon huncut post, látom betetted a P20 pro topicba is. Olvashattad én P9-ről jöttem, egy gariztatás után is elégedett vagyok vele (nem adom el), csupán a biztonsági frissítésekkel és talán az Oreoval vacakol sokat a Huawei. Én elég sokat gondolkodtam hogy P20 pro vagy S9+ legyen e a következő. A P20 pro hátrányból indult, mert Huaweiről jövök és két év távlatából (P9-P20 pro) nekem nem hozott akkora újdonságot és változást hogy egyértelműen azt tudjam mondani, nekem ez kell. További kellemetlenség nálam a jack csatlakozó hiánya, illetve az a tény hogy mindent a type C csatlakozón keresztül kell majd megoldani (füles vagy audio rendszer - töltés - pendrive), ez huzamosabb ideig nem fogja bírni csere nélkül. Amúgy is az S9+ felé húztam, de a fotós és videós teszteket olvasva, illetve rengeteg youtube-os videót megnézve egyértelmű volt hogy Samsung lesz a következő telefonom. Például az utcán sétálva, hirtelen előkapni a telefont és fényképezni, nos ebben a Samsung jobb. Videózni egyértelműen profibb mint a Huawei. Ha egy esti séta nálad nem abból áll hogy egy fotós téma előtt állsz percekig és profi módban állítgatod a fényképező beállításait, a számodra lehető legjobb képekért (amiket mások simán le fognak szólni), akkor a P20 pro nem a te telefonod. Auto módban a Samsung is csinál olyan képeket éjszaka mint a Huawei. Fülessel használva egyértelműen jobb - dinamikusabb és részletesebb az S9+, ezt mindkét telefon esetében a saját fülesemmel tapasztaltam, bár nekem kicsit halk(abb) a Samsung, de ezen a problémán segít a poweramp (végre egy telefon, amin tökéletesen működik, nincs torzítás, sem programhiba, a dual driver fülesemet brutálisan meg tudja hajtani). Engem a gyengébb akksi (P20 pro-hoz viszonyítva) egyáltalán nem zavar, egy napot bőven kibír nálam úgy (és ezzel a 7 hónapos P9-et kenterbe veri csúnyán), hogy nyolc nap alatt 37 gb a mobiladat volt a forgalmam WiFi nélkül.

(#10184) garasdezso


garasdezso
kezdő

Jó reggelt! 🤚
Pár napja vettem a telefont, az első apróság ami szúrja a szemem az elforgatás/tájolás kicsit lassú... nálatok is?

(#10185) ShadowLac válasza ateszapa748 (#10170) üzenetére


ShadowLac
addikt

Yamato fórumtársnak volt mind a kettő.Ő irt egy kis összefoglalót. [link]

Annyit tennék hozzá Hogy a P20pro ban nincs automata HDR.Csak manuális de az sem az igazi.???
A videóhoz annyit még hogy kikapcsolt (mind a két készülék esetében) videostabilizátornál is a Samsung a jobb.
Aksi idő: a Samsungnak nagyobb a fényereje

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#10186) ShadowLac válasza garasdezso (#10184) üzenetére


ShadowLac
addikt

A képrnyő automata elforgatásra gondolsz? Nálam gyors.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#10187) zolimail17 válasza ShadowLac (#10186) üzenetére


zolimail17
tag

Nalam is eleg lasu. :(

(#10188) ShadowLac válasza gyuri81 (#10164) üzenetére


ShadowLac
addikt

Valami sántít a történetben. Nekem dolgozik ismerősöm Samsungnál. Ki van adva nekik hogy az ügyfélnek elégedettnek kell lennie.

Irja meg ide a történteket és kérje vissza a kiadott pénzt sehsupport@samsung.com

1próbát meg ér.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#10189) ShadowLac válasza zolimail17 (#10187) üzenetére


ShadowLac
addikt

Elkezdem dönteni a telót kb 45 foknál (gondolom így van megírva a programja )dönt úgy hogy fordul. Kb pár tized másodperc alatt fordul is. No problem. Nekem hibátlan.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#10190) kisbodza


kisbodza
tag

Sziasztok! Régóta küzdök 2 dologgal. 1. Szeretném megoldani, hogy hívás közben, ha elveszem a fülemtől a telefont, akkor automatikusan kihangosítóra kapcsoljon. 2.szeretném, ha az értesítések felébresztenék a kijelzőt (floatify-t próbáltam, de akkor a samsungos értesítések is megjelennek, duplikálódnak) Köszi előre is, ha valaki tud megoldást!

[ Szerkesztve ]

Galaxis 10

(#10191) csorbajeno válasza garasdezso (#10184) üzenetére


csorbajeno
veterán

Hol forgat lassan? A kezdőképernyőn vagy pl. a Galériában?

(#10192) Zsuppim válasza garasdezso (#10184) üzenetére


Zsuppim
csendes tag

Nálam gyors és hibátlan.

(#10193) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Tegnap a telefon újraindítás után folyamatosan leállt a phone része a telefonnak
Sehogy se tudtam bele életet verni. Folyamatosan újra indult, de nem tudod hálozatott találni
Még jó hogy aktív volt a mentés igy elég hamar újraraktam a telót
De
Hogy csak aktiv wifi meldtt lehet resetelni az kicsit furcsa volt
Vagy csak én csináltam valamit rosszul

zZz

(#10194) 73egon válasza ateszapa748 (#10170) üzenetére


73egon
tag

Szia. Sok ismerősömnek van P20pro-ja. Mindegyik elégedett vele.

Az Úr azért adott eszet nekünk, mert azt akarta, hogy használjuk.

(#10195) HUTCHDB válasza 73egon (#10194) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ilyen elven az s7, s8-cal is elégedettek a gazdáik.
A p20 pro hardverben gyengébb masina az s9 plus-tól. (s8 szint talán...)
Ez érezhető mind a teljesítményben (játékoknál), mind a kijelzőben, mind a szoftver működésében.
A sarkallatos pont nálam az akadásmentesség.
A huawei e téren (szerintem a grafikus hardvere miatt) mate 9 óta mindig leszerepel nálam.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10196) csorbajeno válasza LordRajZoL (#10193) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ha a menüből csinálsz resetet, akkor azért kell neki az internet elérés, hogy a fiókokból ki tudjon léptetni, egyébként igencsak meg tudná keseríteni az életedet, ha így veszel használtan telefont. Gyakorlatilag nem tudnád addig használni, amíg be nem jelentkezel mindenhová újra. De ha fent lóg a neten, akkor kiléptet mindenhonnan és nincs ilyen gond. Igazából ez egyfajta lopásvédelem.

(#10197) garasdezso válasza csorbajeno (#10191) üzenetére


garasdezso
kezdő

kezdőképernyőn

(#10198) Cry0


Cry0
őstag

skacok! szerintetek 20e ft val többet ér a Note 9 mint az S9+?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#10199) TOZ válasza Cry0 (#10198) üzenetére


TOZ
addikt

Egyik sem ér annyit.

(#10200) glacious válasza Cry0 (#10198) üzenetére


glacious
addikt

Simán. Az s pen, a nagyobb akksi és a dokkoló nélküli dex ér annyit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.