Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4436) Skynet258 válasza DaveHutt (#4435) üzenetére


Skynet258
veterán

Tudom én, nem is tudnék mondani számomra jobb alternatívát... G6-ot néztem, a kamera miatt nem dobtam magam hanyatt, és az edge kijelző is bejött az S7-nél. EMUI... amikor Huawei-t tesztelek, számomra is unalmasnak hat, már írni is nehezen tudok róla néha. :D A telefonjaik jók egyébként.
LG-t amúgy is megfogadtam párszor, hogy nem veszek, valamivel mindig befürödtem náluk (van aki meg a Samsunggal van így, nekem azzal sosem volt bajom)...
Igazából két dolog miatt nem vettek ki még a fiókból (Telenorban dolgozok, szóval szó szerint csak ki kéne venni): egyik a méret, nem tudom, hogy S8 vagy S8+, de 80%-ban hajlok a + felé, S7 Edge után nem lenne sokkal nagyobb, csak hosszúkásabb. Másik a szín, ez a neccesebb. Orchid Grey kerete... nem tetszik teljesen. Az a kis lilás stich ami van benne, még nem tudom bejönne-e. A fekete viszont túl komor, régen tetszett volna, most már nem feltétlenül jönnek be a komor egyszínű dolgok... Ha a keret matt lenne mint az S7-nél, és Orchid Grey hátlap... na az lenne a nekem való. :K
Na de ha visszamegy a Huawei, kérek a Samsungtól egy S8+-t, Orchid Grey színben. Azt hiszem már csak ez tart vissza, mert így legalább megtudom, bejön-e ez a kombó, és mikor leviszik a tesztkészüléket, landol is egy origi a táskámban... :DDD

https://geekpulse.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.