Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) OCTAMD válasza Luser2000 (#4750) üzenetére


OCTAMD
őstag

Mi lesz az,szingapúri?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#4753) mchawer válasza Peee (#4727) üzenetére


mchawer
tag

Autóstartó témában. Én még az S6 edge+ telefonhoz vettem eredeti Samsung szélvédőre cuppantós-wireless töltős tartót. Több, mint két éve cuppantottam fel, azóta is ott van. Télen-nyáron... Csak beleteszem a telót és már tölt is szépen... :) Az S8+-t is. FM transmittert már valószínűleg már azért nem gyártanak, mert a bluetooth átvette a szerepét. Nekem az autómban is olyan fejegység van, amire bluetooth-on csatlakozok, amint beindítom az autót. Zene: Spotify, vagy Deezer, kihangosító - légből jön, vezeték nélkül szól tökéletes CD-minőségben... :) Az FM frekvencia sávszélessége olyan kicsi, hogy egy normálisabb autóhifin élvezhetetlenül buta kb. 32-64 kb/sec átvitelű... Magyarán Sokol rádió sztereóban... :) Hát ezért...

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#4754) bulikavagyok válasza PeteePeti (#4735) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen ezt benéztem, az értesítési sávra gondoltam. :B

Viszont úgy tűnik, h erre is van megoldás: How to hide the navigation and status bars on the Galaxy S8

[ Szerkesztve ]

(#4755) Peee válasza mchawer (#4753) üzenetére


Peee
csendes tag

Tudom hogynem a legjobb minőség az fm transmitter, nem is használom gyakran, csak ha vidéken, hegyekben nem jó a rádió vétel. Egyébként nem vagyok zenespecifikus, csak igénylem hogy valami szóljon a háttérben. Sajnos a gyári fejegység nagyon buta (ha azt mondom van kazetta része értheted) se bt, se mp3...
Cserélni meg nem nagyon tudom, mert speckó mérete van plusz mellette van a telefonos egység gombsora, így valami nagyon egyedi beépítőketetet kellene csináltatnom hozzá. Ezért gondoltam hátha van minden egyben tartó. Sebaj lesz wireless töltő meg külön fm transmitter akkor...

(#4756) icemad válasza Peee (#4755) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Miért nem raksz egy másik fejegységet a kesztyű tartóba vagy az ülés alá?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#4757) mchawer válasza Peee (#4755) üzenetére


mchawer
tag

Ha az autód marad még pár évig, érdemes elgondolkodnod rajta. Ma már minden az "all in one" felé tolódik... Mindenhol árulnak már bluetoothos fejegységeket pár ezer forintokért. Az enyémben nincs se rádió, se kazetta, sem CD-lejátszó. Bluetooth van, USB és jack. Ennyi... :) Ezt csak azért írom, mert ha háttérzenéhez elég a gyenge minőség, akkor minek transmitter? Nyilván külső egységről akarsz zenét hallgatni, különben elég lenne a rádió is... :) Ezt nem kötekedésből írtam... :)

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#4758) monster95 válasza spebits (#4749) üzenetére


monster95
tag

Panzer glass-t vettem.Egy csepett borsós az ára de premium minőségű.Fedi a szélét is.

(#4759) Peee válasza mchawer (#4757) üzenetére


Peee
csendes tag

A rádió csak ott opció ahol van vétel, ez mondjuk az ország nagy része, de amikor vidéken járok pl hegyekben (nógrád megye, börzsöny) sokszor csak sistetgés van. Na olyankor jól jön(ne) hogy a telefonra feldobált zenéket halgassam.
Jó pár éve betértem egy műszaki áruházba fm transmitterért, de nem volt, így hát vettem hirtelen felindulásból egy kábeles kazetta adaptert(!), na az az igazi büntetés hangminőség tekintetében... mondjuk nem is használtam 2-3 alkalomnál többször

[ Szerkesztve ]

(#4760) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Van egy idegesítő gondom a telóval. Gyári szoftver gyári tárcsázója/telefonkönyv. Ha oldalt rányomok az ABC -s gyors keresőre, akkor a D betűnél nem megy lejjebb. Hiába akarok menni a T vagy M vagy akármelyik későbbire csak a D -ig görgeti le a teló. Van erre valami megoldás?

(#4761) bulikavagyok válasza Garsza (#4760) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,
Sajnos ez egy ismert bug, az S7 is produkálja a 7.0-ás frissítés óta. Várjuk a javítást.

[ Szerkesztve ]

(#4762) Garsza válasza bulikavagyok (#4761) üzenetére


Garsza
veterán

Akkor ha nem váltok tárcsázót, következő frissítésig tuti nincs rá megoldás?

Viszont az S6E telómon is 7.0 van és ott nem találkoztam ezzel a bug -val.

[ Szerkesztve ]

(#4763) hzoltan válasza poli27 (#4748) üzenetére


hzoltan
tag

Az energiatakarékos mód nincs véletlenül bekapcsolva? Ott mint ha láttam volna olyat, hogy korlátozza a háttérbeli hálózati műveleteket. Ha nincs, akkor passzolom :(

(#4764) bulikavagyok válasza Garsza (#4762) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én nem próbáltam más tárcsázóval. :N De egyébként szerintem ez a névjegyzék hibája.

Az S7-esen végig lehet görgetni, csak egy csomó betű kimarad. Már volt pár 7.0-ás update, de még mindig ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#4765) Sys85 válasza Peee (#4759) üzenetére


Sys85
veterán

Ment PÜ! :)

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4766) Luser2000 válasza OCTAMD (#4751) üzenetére


Luser2000
addikt

Ez még számomra is kérdőjel, de vélhetően igen, a Note5 és az s7edge is az volt.

--

Bodrik:
Kár, hogy az aksiról ez a személyes tapasztalatod, mert a Mate9-el e tekintetben igen csak el voltunk kényeztetve. A "keskenység" úgy merült fel bennem, hogy a Mat9-re is "azért" mentem vissza, mert már egyre vaksibb vagyok és a tartalom megfelelő felnagyításához egy tepsire volt szükség. Ha ez a tepsi most keskenyebb, akkor lehet bizonyos dolgok már kicsiben fognak látszódni. A fene tudja.

Esetleg írsz még pár dolgot pro/kontra? (Neked a simaEsNyóc' nem volt, ugye?)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#4767) Mr.Silkó válasza Greg Vinous (#4737) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én is a Google féle gyári Gmail appot használom, de nem kaptam meg az emaileket, csak ha beléptem az alkalmazásba. Most átállítottam a kolléga által fentebb javasoltak szerint a beállításokat, most várunk. :D

(#4768) bigdigit válasza mchawer (#4753) üzenetére


bigdigit
addikt

Na ilyen wireless töltős szélvédőre cuppanóst hol lehet kapni?

(#4769) WiZARD válasza Luser2000 (#4766) üzenetére


WiZARD
addikt

Én Mate8 után nem érzek lényegi különbséget akku időben.
Viszont a kijelző a keskenysége miatt sokkal kisebb a fix oldalarányú tartalmaknál. (S8+)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#4770) Peee válasza bigdigit (#4768) üzenetére


Peee
csendes tag

Gyári samsungot nem tudom, de más márkákkal tele van az ebay és aliexpress. Én is ebayről rendeltem, kb 4k

(#4771) killerjohn válasza Mr.Silkó (#4731) üzenetére


killerjohn
addikt

Tegnap a korábbi HSZ-ek alapján én is megtaláltam, és kikapcsoltam az optimalizációt a GMail és Skype esetében. Azóta minden faszántos. Köszönöm! :R

szerk: EZT nem tudjátok hol lehet itthon kapni? Simán jó lenne a feleségem S6 Edge+-ának és az S8+-nak is ha jól sejtem

[ Szerkesztve ]

(#4773) mchawer válasza bigdigit (#4768) üzenetére


mchawer
tag

Szerintem bármelyik Samsung márkaboltban kapsz. Nem újdonság... :)

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#4774) Mr.Silkó válasza killerjohn (#4771) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem még mindig nem jönnek meg az emailek, most újraindítottam, hátha így már rendben lesz ezekkel az általad is említett beállításokkal.

[ Szerkesztve ]

(#4775) poli27 válasza Peee (#4727) üzenetére


poli27
veterán

(#4776) poli27 válasza Mr.Silkó (#4774) üzenetére


poli27
veterán

nekem se szval ez egy feature benne :DD takarékoskodik helyettünk az akkuval :D

(#4777) Csocsesz75 válasza bulikavagyok (#4764) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nekem S7-en végig is megy és nem marad ki egy betű sem.

(#4778) Andreas21


Andreas21
csendes tag

Üdv
Valakinél volt olyan probléma hogy a fotónál a kép bal oldala teljesen tökéletes a jobb oldal viszont teljesen elmosva?
Bocs a szar megfogalmazásért ... de kettőig nem látok az idegtől :W :(

(#4779) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Brutál jó kamera teszt. Meg is jött a kedvem egy kis Pro mód-os, RAW-os, Photoshop CC 2017-es mókázáshoz :)

(#4780) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

a biztonsági mentés csak samsung accountal megy??

(#4781) Peee válasza Mr.Silkó (#4774) üzenetére


Peee
csendes tag

Csak egy hülye ötlet, de nem kapcsoltad ki véletlenül az auto szinkronizációt a fiókoknál?

[ Szerkesztve ]

(#4782) Sys85 válasza mchawer (#4773) üzenetére


Sys85
veterán

Erős túlzás,mert szinte sehol sincs,eddig ahol néztem ott "kifutott",meg "nem rendelhető",pedig sok helyen néztem.
Nem mai friss cucc,szóval nem meglepő. :)
Csak piacra dob valami újabbat a Samsung.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4783) Szellem. válasza Mr.Silkó (#4767) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem úgy oldotta meg a problémát, hogy a gmail appot kivettem a google alkalmazások mappajabol es kiraktam az appot a kezdokepernyore. Azota megjon minden levelrol az ertesites!

(#4784) Mr.Silkó válasza Peee (#4781) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem, minden aktív.

Plag

Ez sem áll meg nálam, a telefon megvételének napjától kint van a főoldalon a Gmail ikonja.

Nem olyan kulcsfontosságú probléma ez, csak azért pörgök rajta, mert nem tudom mi lehet a jelenség oka.

[ Szerkesztve ]

(#4785) Ati007


Ati007
őstag

A LED visszajelző csak nálam romlott el ? Külföldi oldalon több esett is volt, több esetben valamelyik LED controlling alkalmazásra fogják (Light Flow, Light manager,LED blinker) bár én egyiket sem használtam :( .

(#4786) stemplar07


stemplar07
őstag

[link]

Samsung EP-NG930BWEGWW Galaxy S7 Wireless gyorstöltő-dokkoló (5V / 1000mA)
Valaki próbálta ezt ? megy a 8-on vele a gyorstöltés ?
Köszi

(#4787) psajti válasza Andreas21 (#4778) üzenetére


psajti
aktív tag

Így látatlanban nem igazan tudom megmondani. Töltsd fel ide a képet.
Egyébként ha a lencse tiszta és a képnek nagy része mosott úgy hogy az nem indokolt akkor szervíz. Minden képén elő jön a dolog?

[ Szerkesztve ]

(#4788) PeteePeti válasza stemplar07 (#4786) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nekem fekete van ugyan ilyen! Megy a gyors töltés! Ventilátor is be kapcsol! S8+

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#4789) Andreas21 válasza psajti (#4787) üzenetére


Andreas21
csendes tag

Később lesz időm és töltök fel . Biztos szervíz lesz azóta még rosszabb a szitu... fókuszálásnál egész kép vibrálni kezd stb...
(Az összes képnél tapasztalható ez a hiba,lencse tiszta)
:(((

[ Szerkesztve ]

(#4790) stemplar07 válasza PeteePeti (#4788) üzenetére


stemplar07
őstag

:R :R Köszönöm Sir !

(#4791) viera válasza Sanci789 (#4779) üzenetére


viera
őstag

Most nekem is megjött a kedvem hozzá. :C
Eddig nem nagyon használtam a Pro mód-ot,de most megpróbálom. :K
Esetleg tudsz valami jó beállítást hozzá,tudom ez függ a körülményektől is. :R

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#4792) cotag válasza Luser2000 (#4750) üzenetére


cotag
senior tag

DUAL SIM-es Plust hol rendelted és mennyiért? Ha nem titok :R

(#4793) soko70


soko70
aktív tag

Sziasztok, s8+ eddig maga volt a tökéletesség számomra. Valami baj van vele, a telefonálásnál. Egyre többen panaszkodnak, hogy nem hallanak jól. A térerő teljesen jó, ma már öten is szóltak, hogy valami nem frankó. Valaki találkozott ilyen problémával? Van esetleg olyan teszt program ami a mikrofont teszteli? Igazából nem tudom mitől lehet. Lehet szervíz. :W

[ Szerkesztve ]

(#4794) Mr.Silkó válasza soko70 (#4793) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Utazás közben, mondjuk tömegközlekedésnél, vagy csendes környezetben? Illetve a térerő rendben volt?

(#4795) soko70 válasza Mr.Silkó (#4794) üzenetére


soko70
aktív tag

Nem, munkahely és otthon, nincs külső zaj. Térerő egy híján full.

[ Szerkesztve ]

(#4796) hzoltan válasza soko70 (#4793) üzenetére


hzoltan
tag

Az S8-am előtt volt nálam egy S8+, amit visszaadtam az eladónak, mikrofonhibás volt. Én mindenkit tisztán hallottam, de engem alig lehetett érteni. Ha beszéltem, akkor a túloldalon hullámzó-gerjedő hangot lehetett hallani. Először nem hittem el, de miután egyre több ember szólt, feldobtam egy hívásrögzítő progit.

Ha kihangosítottam magamnál a készüléket, akkor hibátlanul hallottak és a felvett anyag is tiszta, zajmentes volt.

(#4797) soko70 válasza hzoltan (#4796) üzenetére


soko70
aktív tag

Köszi az infót, kipróbálom.

(#4798) #08176384 válasza Mr.Silkó (#4784) üzenetére


#08176384
törölt tag

Beállítások, alkalmazások, gmail, azon belül tárhely, összes adat törlése és megjavul frissítés után a gmail. Utána simán indítsad el a gmail és egyből magához fog térni.

[ Szerkesztve ]

(#4799) Mr.Silkó válasza #08176384 (#4798) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszi, megpróbálom. :)

(#4800) TTTotya válasza PeteePeti (#4788) üzenetére


TTTotya
senior tag

Az jó, mert tegnap rendeltem egyet én is.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.