Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) Szellem. válasza #67656192 (#4396) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez kb. ugyanolyan mintha vettèl volna rá egy szilikont csak ennek hiànyzik a háta meg a közepe.😁
De látom megy a pompa nagyon!😁

(#4402) #67656192 válasza leslien (#4399) üzenetére


#67656192
törölt tag

Feketét akartam én is de annak sajnos a kerete nem ezüst.

#Plag:Igen a középső részt lefóliáztam egy 3M-mes fóliával az ujjlenyomatok ellen.

[ Szerkesztve ]

(#4403) Szellem. válasza #67656192 (#4402) üzenetére


Szellem.
nagyúr

De az milyen fólia?Honnan van?

(#4404) Bence004


Bence004
aktív tag

Visszatérve a force touch problémára, anyumnak is s8 van csak levendula színben, ugyanúgy a telenortól vásárolta nemrég, gondoltam megnézem higy neki is produkálja-e, elkezdtem nyomkodni és basszus ugyan azt csinálja mint az enyém...
Egy kicsit megnyugodtam hogy mégis lehez szoftveres gond...

(#4405) #67656192 válasza Szellem. (#4403) üzenetére


#67656192
törölt tag

Egy céges partnerünk autófóliázással foglalkozik, tőle kaptam.
3M texturált (kevlar) fólia. Hasonló a dbrandos fóliához.

[ Szerkesztve ]

(#4406) Szellem. válasza #67656192 (#4405) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az jól néz ki, azért kérdeztem. :)

De, a tokod az büntet. :)

(#4407) TTTotya válasza Mr.Silkó (#4364) üzenetére


TTTotya
senior tag

Mindkét eszköznek támogatnia kell az akkumlátor töltöttségének a kijelzését ahhoz, hogy működjön. Nálam pl. a Meizu MX5 frankón kijelezte az összes headset/füles töltöttségét, de sem a HTC 10, sem pedig az S8 nem támogatja ezt a funkciót sajnos. Kár, mert tényleg hasznos lenne nekem is, bíztam benne, hogy az S8-cal megint látom majd, de sajnos nem.

(#4408) Mr.Silkó válasza TTTotya (#4407) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszönöm szépen! :R

(#4409) mchawer


mchawer
tag

Én nem értem, hogy egy csomóan panaszkodnak a gyári clear cover-re, hogy lötyög, meg karcol... Április 20.-a óta rajta van nekem, de semmi ilyesmit nem tapasztalok. Sőt, mint írtam volt két esést is kivédett... Valaki kérdezte, persze, hogy levettem a tokról a fóliát... Tök patent...

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#4410) lasse001 válasza mchawer (#4409) üzenetére


lasse001
senior tag

Szintén zenész. Ma direkt leszedtem az ezüst telefonról az ezüst tokot ami előbb megjött mind a telefon,de semmi karc. Hála istennek :R

(#4411) #67656192 válasza Szellem. (#4406) üzenetére


#67656192
törölt tag

Az nagyon :D

[ Szerkesztve ]

(#4412) Sys85 válasza mchawer (#4409) üzenetére


Sys85
veterán

Az enyém is lötyög.
Felül a teló tetejénél van egy fél mm-es mozgása,ott a por is pillanatok alatt összegyűlik.
Le is dobtam róla,most egy Nillkin Frosted Shield van rajta,olyan passzentos mintha a egybe lenne ragasztva a telóval és még csak nem is vastag és nem is csúfítja el. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4413) Ateszpapa válasza mchawer (#4409) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Te a VR-t próbáltad már, vagy egyáltalán nem érdekel?

(#4414) Dávcy válasza mchawer (#4409) üzenetére


Dávcy
csendes tag

Egy tok is lehet gyári hibás szerintem legalábbis ilyen műanyag tokok biztos! Sorjás vagy egyenetlen marad a felület pont ezeknél a részeknél!

És szerintem bosszantóbb minthogy maga a telefon lenne a hibás!
Egyedi dolog ez is mintahogy bármi más is! :))

[ Szerkesztve ]

(#4415) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Üdvözlet!

SIkeresen beállítottam véletlenül, hogy a telefonszámos hivatkozásokat a Viber kezeje. Tud vaaki segíteni, hogy kell visszaállítani?

(#4416) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy van valakinek Sony Camera a telefonjában?
Köszi.

(#4417) torok6


torok6
aktív tag

Full HD 60fps-el mért csak 10percet lehet felvenni?

(#4418) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

valakinek van tapasztalata [ezzel] a tokkal??

(#4419) barmar válasza Bence004 (#4404) üzenetére


barmar
aktív tag

Én is valószínűnek tartom h szoftveres már. Én nekem neha akkor is csinálja mikor hozza se nyúlok hanem a bekapcs gombbal kapcsolom be. Tehát nem hiszem h konkrétan fizikailag érzékel rosszul. A szoftver azt hiszi neha h megnyomom. És nekem akkor csinálja mikor ki van kapcsolva az AOD. Tehát nem konzisztens..

(#4420) torrente777 válasza Oposzumtoszó (#4415) üzenetére


torrente777
tag

Beállítások, Alkalmazások, jobb oldalt fent a 3 pötty, Alapértelmezett alkalmazások ott megtalálod.

(#4421) Oposzumtoszó válasza torrente777 (#4420) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Megtaláltam közben, köszi. Itt kerestem, csak kacifántos volt megtalálni. :)

(#4422) leslien válasza kakuk100 (#4416) üzenetére


leslien
nagyúr

erre én is kíváncsi lennék... valószínűleg tartom h csak a snapdragon verzióban van...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4423) kakuk100 válasza leslien (#4422) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen! A barátnőm olyat szeretne venni ami Sony kamerás, mert szerinte az biztosan jobb képet csinál. Szerintem meg egyforma lehet.

(#4424) ckaresz122 válasza mchawer (#4409) üzenetére


ckaresz122
tag

Nekem is van clear cover. Fekete telon fekete tok. Tényleg lötyög. De karcot nem találtam a telon miatta. De nem merem ezek után használni. Ha por belemegy akkor tuti karcol. Szerencsém volt...

(#4425) leslien válasza kakuk100 (#4423) üzenetére


leslien
nagyúr

van egy rossz hírem.. szerintem a barátnőd csak Amerikába akar menni... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4426) kakuk100 válasza leslien (#4425) üzenetére


kakuk100
őstag

Ha ha ha! Lehet, hogy igazad van!

(#4427) ckaresz122


ckaresz122
tag

Ez a képernyőszél kalibrálás szart sem ér. Felül és oldalt volt nekem minimálisan rózsaszínes (ha nem lett volna hiszti, észre sem veszem). Minimális állítás esetén is ami kicsit piros volt most zöldes lett, ami sokkal feltűnőbb...
Meg nem értem miért kell ezért újraindulgatnia, meg percekig dolgoznia egy ilyen műveleten...

[ Szerkesztve ]

(#4428) ntomi0730 válasza Mr.Silkó (#4395) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Ez Samsung hülyeség, mert az S7 Nekem sem jelezte ki, de pl. a P10 kijelzi, és mindkettőn Nougat van. Vagy nem tudom mitől függ.

(#4429) mchawer válasza Ateszpapa (#4413) üzenetére


mchawer
tag

Még az S7 Edge-nél kaptam hozzá VR-t, de nem nyűgözött le. Nem is fog, amíg nem lesz 4K kijelző. Kezdetleges próbálkozás. Majd fejlődik még remélem :) Mert amúgy tök future :)

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#4430) Ateszpapa válasza mchawer (#4429) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, pixeles még sajna de jó az irány, nekem tetszik. :)
Ez is egy plusz a többi gyártóval szemben.
Minden bizonnyal az S9-10 már jobb lesz.

(#4431) Skynet258


Skynet258
veterán

Hát mindennap hívogat az S8+. Igazából akadálya nincs is, S7 Edge már jó pár napja elment, most egy teszt Huawei-jel nyomulok... Nem is tudom mi tart vissza. :F :DDD

https://geekpulse.hu

(#4432) #67656192 válasza Skynet258 (#4431) üzenetére


#67656192
törölt tag

Hajrá, ha ezt akartad "hallani"

(#4433) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Holnap leszek én is S8 tulaj, S6-ról váltok. SpigenUK-tól már úton van a Slim Armor ebay-en keresztül, de edzett üveget még nem rendeltem. Talált valaki S8-hoz megfelelő edzett üveget? Mik a tapasztalataitok?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#4434) Mr.Silkó válasza ntomi0730 (#4428) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Örültem volna, ha kijelzi, de azért nem megyek a falnak tőle. :)

(#4435) DaveHutt válasza Skynet258 (#4431) üzenetére


DaveHutt
őstag

1 hónapig nézegettem a telefont különböző videókon, végül a hét elején vettem meg. Volt még néhány jelölt, Honor 7ről váltottam. Elsőnek ottvolt a Honor 8, de tavalyi chipsettel már nem akartam telefont venni. Aztán tetszett a Honor 8 Pro, az még frankó, de nem kapható, és unalmassá vált az Emui. A Huawei P10 idétlen azzal az ujjlenyomatolvasóval, abból nem kértem. HTC nálam szóba se jön, évek óta nem tetszett telefonjuk. Maradt az LG G6 és az S8. Döntött a frissebb chipset és a szebb külalak.

Marhára nem bántam meg, minden percét élvezem, amikor a telefont használom. Ha megteheted, hogy megvedd, sztem most 2017. májusban az S8-nál jobbat nem találsz.

[ Szerkesztve ]

(#4436) Skynet258 válasza DaveHutt (#4435) üzenetére


Skynet258
veterán

Tudom én, nem is tudnék mondani számomra jobb alternatívát... G6-ot néztem, a kamera miatt nem dobtam magam hanyatt, és az edge kijelző is bejött az S7-nél. EMUI... amikor Huawei-t tesztelek, számomra is unalmasnak hat, már írni is nehezen tudok róla néha. :D A telefonjaik jók egyébként.
LG-t amúgy is megfogadtam párszor, hogy nem veszek, valamivel mindig befürödtem náluk (van aki meg a Samsunggal van így, nekem azzal sosem volt bajom)...
Igazából két dolog miatt nem vettek ki még a fiókból (Telenorban dolgozok, szóval szó szerint csak ki kéne venni): egyik a méret, nem tudom, hogy S8 vagy S8+, de 80%-ban hajlok a + felé, S7 Edge után nem lenne sokkal nagyobb, csak hosszúkásabb. Másik a szín, ez a neccesebb. Orchid Grey kerete... nem tetszik teljesen. Az a kis lilás stich ami van benne, még nem tudom bejönne-e. A fekete viszont túl komor, régen tetszett volna, most már nem feltétlenül jönnek be a komor egyszínű dolgok... Ha a keret matt lenne mint az S7-nél, és Orchid Grey hátlap... na az lenne a nekem való. :K
Na de ha visszamegy a Huawei, kérek a Samsungtól egy S8+-t, Orchid Grey színben. Azt hiszem már csak ez tart vissza, mert így legalább megtudom, bejön-e ez a kombó, és mikor leviszik a tesztkészüléket, landol is egy origi a táskámban... :DDD

https://geekpulse.hu

(#4437) barmar


barmar
aktív tag

Force touchal kapcsolatban.. xda-n is beindult róla a vita, sok embernek van ez a gondja. Globális a probléma de meg nem derült ki h mi a baj.

(#4438) WuuWuu


WuuWuu
tag

sracok vettem egy s8+ 2 hete.
samu galaxy s5rol valtottam. van egy kis baj..
namost azon sokkal gyorsabban lehetett gepelni.
ezzel csomoszor tortenik hogy olyan gyorsan irok hogy nem veszi be a betut es nagyon idegesito.
egyszeruen lassunak talalom a billentyuzetet. mas nem tapasztalta?
valami otlet erre?

[ Szerkesztve ]

(#4439) Shkiz0 válasza WuuWuu (#4438) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Kíváncsi vagyok erre más mit mond, mert eddig azt hittem, hogy csak én vagyok hülye és bebeszélem magamnak, de dettó ugyanez van nálam. Én S6-ról váltottam.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4440) leslien válasza WuuWuu (#4438) üzenetére


leslien
nagyúr

ez a gyári billentyűzet? estleg a swiftkey t próbáld nálam hibátlanul működik...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4441) poli27 válasza WuuWuu (#4438) üzenetére


poli27
veterán

nekem is ez van, és idegesítő....

(#4442) Mr.Silkó válasza poli27 (#4441) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Miket produkáltok srácok, nálam egyik probléma sincs jelen. :N

Lehet szoftveres gond lesz nálatok, de android lévén megoldható szerintem átmenetileg a gyári billentyűzet cseréjével.

[ Szerkesztve ]

(#4443) mjani1172 válasza kakuk100 (#4423) üzenetére


mjani1172
addikt

Pedig igaz. Ami Sony kamerással készül, azon mindig szebbek és okosabbak is az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#4444) reddevil1975


reddevil1975
csendes tag

Valaki vitte már vízbe hogy mennyire bírja?

(#4445) kakuk100 válasza mjani1172 (#4443) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi! Jó a humorod! ;)

(#4446) Ateszpapa válasza reddevil1975 (#4444) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Vittem a Széchenyi fürdőbe eddig kétszer is.
Jól bírja.

(#4447) DaveHutt válasza WuuWuu (#4438) üzenetére


DaveHutt
őstag

Google billentyűzet? Swiftkey?

(#4448) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Aprón láttam egy s8-at, amit telekomban vásároltak, de mégsem volt szolgáltató függő. Létezik hogy minden s8-at kartyafuggetlenul árulnak? Későbbiekben egy frissítéssel van rá esély, hogy amúgy visszazárják?

Köszi

yo

(#4449) Ateszpapa válasza kenny123 (#4448) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem fogják vissza zárni, direkt függetlenek.

(#4450) icemad válasza torok6 (#4417) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hardveres korlát. 10 perc után már nagyon melegedne a proci. 4k-nál talán 5 perc a limit, de ebben nem vagyok biztos.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.