Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#634) balika333


balika333
tag

Tegnapi nap folyamán megtapicskoltam az S6 és S6 edge készüléket a debreceni Samsung mintaboltban. Fehér/Fekete edge, és fehér S6 van kiállítva. Szmeélyes véleményem: kezdetben mikor bemutatták őket, utána tesztek alapján teljesen meg voltam győződve az edge feleslegességéről, és hogy a sima S6 tökéletes készülék. Jobban is tetszett a sima S6. Na de. Élőben nagyon durván fordult a kocka. Megláttam őket egyből felkaptam az edge-t. Kb 10 mp-ig volt a sima a kezemben. Az edge elvarázsolt. De tényleg. Nagyon jó élőben ez a lekerekítés, olyan mintha 3D lenne. Nálam a neon fények nem csillannak a törésnél, de legalábbis nekem abszolút nem volt zavaró. Ja és abszolút nem vágta a kezem. Nagyon szívesen tudnám használni. Ha két hibája nem lenne, akkor azonnal elő is rendelném: 1. ára 2. kicsi a kijelző. Tudom az előbbi hamar konszolidálódik, és jó áron meg lehet pár hónap múlva venni, így ez csak idő kérdése. Viszont az utóbbi nagyobb baj (i6+ kijelzője 5,5” és tökéletes számomra). A betűméretek, feliratok sem hatalmasok.

Ja igen: külső hangszóró -> végre! Szépen, tisztán szól, nem hátul van, fejlődnek, csak így tovább. Súly-> hihetetlen hogy kézbe véve mennyire könnyű. Meglepő. Gyorsaság -> VÉGRE! le a kalappal. 15 percig nyomogattam az S6 edge-t, mindent elindítottam amit csak lehet és semmi akadás. Vajsima mindenhol. Örvendetes!

Hátlap ->feketét nyomogattam, gyűjtötte az ujjlenyomatot, de nem volt egyáltalán vészes. Rosszabbra számítottam.

Összeségében nagyon elégedett vagyok mindkét típussal, nyár végén lehet benevezek egy edge-re szigorúan feketében - aminek van egy kis kékes beütése azért. (zöld/arany nagyon rajos, – véleményem szerint - fehér nem tetszik)

Samsung Note 22 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.