Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#635) hóember74


hóember74
csendes tag

Nemrég én is megnézegettem a telókat a Bp-i Árkád MM-ben. Nekem az edge elképesztően jól néz ki.
Már amikor megjelent, akkor is az volt a nyerő, de az ár meg az itteni vélemények alapján kezdtem kiábrándulni az edge-ből. De most látva, rendesen levett a lábamról.
Mindkét teló nagyon könnyű, de az edge a lehajló kijelző miatt olyan vékonynak tűnik fogásra, mintha egy 3 mm-es telefont fognék. Utána a sima s6 már furán "vastagnak" tűnt, pedig hivatalosan az a vékonyabb.
Nekem ez a vékonyság nagyon bejön, és abszolút nem éreztem élesnek, vagy bántónak.
A kijelzők tényleg gyönyörűek. Az edge széleinél valóban látni visszatükröződést, bár ennél rosszabbra számítottam. Érzésre szebbnek tűnik a megjelenített tartalom az edge-n, a lehajlás miatt mintha több mindent lehetne látni, és részben így is van, mert a széleknél nem ér véget a kijelző. Torzítást én nem láttam, pedig próbáltam keresni. Szóval a lehajló kijelzőnek lehet, hogy nem sok funkciója van, de kézben tartva fantasztikus az összhatás. És innentől kezdve nekem van értelme. Ráadásul nagyon kíváncsi voltam, hogy tenyérrel nem lehet e véletlenül a kijelzőhöz érni, és kellemesen csalódtam, nekem nem volt ilyen gondom.
A lapozást is kipróbáltam, direkt a lehajlásnál kezdtem, de amíg a vízszintes részre nem ér az ujjunk, a kijelző nem reagál. Tehát hozzá lehet érni a lehajláshoz, vagy akár felfelé húzó mozdulatot is tehetünk a szélén, az sem okoz változást a kijelzőn. Összességében tehát nekem az edge jobban tetszik, ennek ellenére valószínű maradok majd a sima S6-nál az ár, és a edge kijelzőjének nehezebb védhetősége miatt.(pl: fólia úgy tudom még nincs rá).
Mondjuk az árra nem panaszkodhatok, mert telenor XXL üzleti csomagban két év hűséggel a sima: 30, edge 70 ropi. De a simához képest ez is +130% és az sok.
Ám ha a telenor csinálna megint egy olyan akciót, mint pl: decemberben, és az edge kerülne 30-ba, akkor nem sokat fogok gondolkodni. Bocs a sok betűért, de mindenkinek ajánlom a személyes kipróbálást. :R

Ha ma még nem nevettél, ma még nem éltél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.