Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4395) Parokesz G


Parokesz G
csendes tag

Amióta megvan az S6 edge már kétszer volt szervizben!
Problémák:
-a hangerő gomb felfelé olyan mintha beragadna,mert egyszer rányomok és felszalad a hangerő, ha le akartam húzni lejött,de azonnal vissza kúszott maxra.
Ezt már javították. :R
-Az a csodálatos probléma amit senki nem akart érteni, miszerint a csengő hangjaimat bemásoltam a megfelelő mappába, ill. a képeimet is a megfelelő mappába helyeztem, majd ezután 1-2 óra múlva a galériában nem láttam a képeimet, de a saját fájlok alkalmazásban ott volt.
A csengőhangok szintén, nem voltak a kiválasztható lehetőségek között, de az alkalmazáson keresztül nézve ott volt.
Ezt is javították :R
-A következő problémám a térerő. Látom a 2 pálcikát,de hivás után azt írja ki, hogy nem regisztrált a hálózaton, többször egymás után. Belépek a hálózatba, majd GSM-ről 4g-re rakom és rögtön vissza. Már tudtam hívni.
És a nap folyamán több sms-t kapok miszerint volt nem fogadott hívásom. Az érdekes az, hogy a cserekészülék ami szintén samsung volt tökéletesen tette a dolgát. :F
Lassan kezd fárasztani ez a teló. És most olvasom, hogy jön az S7, ráadásul nagyon csúnya a képek alapján. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.