Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Pythoncobra válasza horatio (#498) üzenetére


Pythoncobra
tag

...akiket viszont "túlszofisztikáltságuk" miatt alaposan meg is büntetett a fogyasztóvédelem.

(#502) GeoJoe válasza Pythoncobra (#501) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Ezeknek se ártana egy kövér büntetés.

(#503) Decske válasza csubííí (#482) üzenetére


Decske
aktív tag

Kivéve éjszaka, amikor az emberek jellemző többsége tölti a telefonját. 1-2 óra alatt feltölt, majd az ébredésig hátralévő időben 6-8 órán keresztül feltöltve, terhelés nélkül/csepptöltéssel áll a telefon a polcon, használat nélkül.
Samsungokba (sajnos) még nincs ilyen adaptív töltés, de más, főleg kisebb gyártók előszeretetten használják.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#504) jacis válasza Elit3Zotya (#428) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez így elég harmatos....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#505) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg s21 ultrát használok, de nagyon gondolkodom a váltáson.
Igaz olvasok jót is rosszat is, így elég tanácstalan vagyok, lehet várnom kéne még az s22 ultrával pár hónapot, ami még szóba jöhetne az Iphonae 13 Pro max, illetve még a p50 pro.
Iphone 13 pro maxom már volt 1x, nem rosz teló, csak a kamera zoom részével nem vagyok kibékülve. :) Nem igazán tudok dönteni. Videókba a youtubon elég jónak látom a kamerát is tesztekbe, a másik 2 telefonnal összehasonlitva, de itt a fórumba a linkelt fotók nem túl meggyőzőek.

(#506) csubííí válasza Decske (#503) üzenetére


csubííí
senior tag

Kösz az infót.

(#507) a8l válasza TODI1111 (#472) üzenetére


a8l
aktív tag

Nekem is néha újraindul magától, pár naponta egyszer. Ami bosszantóbb, hogy néha eldobja a mobilhálózatot, és csak a repülőmód be , ki segít. Remélem valami szoftveres gond és egyszer lesz frissítés az majd megoldja, bár eddig még egy frissítés sem jött rá(EUX).
Lehet ezt naplózni valahogy? Amit visszanézve lehetne látni az okát az újraindulásoknak, hátha valami app okozza amit letörölnék és rendbejönne.

(#508) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

kint a gsmarena teszt is. Ebben már vannak standardizált mérések, hasonlítható, nem full szubjektív mint mobilarena. [link]

röviden pár dolog:
-standardizált aksi tesztben S22+ 18%al bírja kevesebb ideig :Y mint az S21+. Ez komoly difi és sokaknak fontos szempont. Még ha kissebb aksit bele is veszem akkor is 12%al gyengébb mint az elődje. Nem előrelépés van hanem visszalépés aksiban. :Y wtf
-új exynos keményen throtlingol. Ráadásul gsmarena ideális standard környezetben tesztel nem nyáron 30c+ban vagy tokban vagy kézben. Márpedig néha van nyár meg az ember a kezébe is szokta fogni.

S21 szériához képest kamerában nincs előrelépés ebben nincs nagy csoda kamera HW uaz maradt. Ez már tavaly is necces volt egy 11 ultra ellen idén meg 13 pro, p6 pro... "minden" csúcs jobb.

Összességében csalódás.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#509) Dare2Live válasza blade4 (#505) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nézd meg a gsmarena tesztet. kamera hw 1:1ben uaz. Lödd össze a képeket. Nincs előrelépés.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#510) eami válasza Dare2Live (#508) üzenetére


eami
addikt

de ez nem ultra review :))

(#511) Dare2Live válasza ScourgeA (#468) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Azért ez nem a lödd össze kategória hanem egy szám. Nagy blama lesz ha ráírták, hogy 45W aztán csak 25Wt tud.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#512) GeoJoe válasza Dare2Live (#511) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Oh remek, menjünk át ezeken a témákon ezredjére is.

(#513) dnelb válasza blade4 (#505) üzenetére


dnelb
veterán

fölös váltanod

(#514) joey04 válasza stnstn (#471) üzenetére


joey04
titán

kamu értesitéseket küld

azt hogy? :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#515) Pythoncobra válasza Dare2Live (#508) üzenetére


Pythoncobra
tag

Ahogy nézem, abban a tesztben egy szó sincs az Ultráról, amiről ez a topik szól.

(#516) Saccco válasza Saccco (#292) üzenetére


Saccco
nagyúr

Megjött az üveg, hátő... Talán éppen belefér a Ringke Fusion X tokba. Spigen-be viszont nem.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#517) Dare2Live válasza Pythoncobra (#515) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ahogy nezem ugyanaz a soc.

de ertem es jo legyen. par nap es kint lesz az ultras teszt. akkor majd ujra leirom.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#518) natë


natë
nagyúr

Ha 24-én érkezne meg az Ultra hozzám, még tudnám igényelni a TMX beszámítást, Buds-ot?

(#519) adamklark válasza joey04 (#514) üzenetére


adamklark
senior tag

emlékszem volt egy videó erről, valami gond vagy furcsaság volt a naptárral, bizonyos alkalmazások hozzáfértek és küldték az értesítéseket azon keresztül?

(#520) WiZARD


WiZARD
addikt

Még pár Pixel6VSS22U fotó

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#521) Brut


Brut
tag

Nekem is megjött a csomag, meglepetésemre a buds Pro is benne van :)

(#522) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Kamera teszt (TheVR)

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#523) horatio válasza Brut (#521) üzenetére


horatio
tag

Mázlista. :R
"Tényleg" a rendelés szerint megy a kiszállítás. Ja nem.

Két nap az élet, három nap a karnevál.

(#524) Elit3Zotya válasza raskolnikoff (#522) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Elég sok mindenben előre lépés, amik pedig hibák egyértelműen szoftveres bakik.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#525) sanyijedi válasza Brut (#521) üzenetére


sanyijedi
őstag

aaahh.. samsung.hu?!
és kaptál ma értesítést vagy egyszer csak jöttek?!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#526) stnstn válasza joey04 (#514) üzenetére


stnstn
tag

Csilingel, h jött vmi és sehol semmi😂

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#527) Brut válasza sanyijedi (#525) üzenetére


Brut
tag

Igen onnan rendeltem és volt értesítés tegnap.
Ma pedig a megadott idősávban hozták.

(#528) Tybike81 válasza Brut (#521) üzenetére


Tybike81
őstag

És rendelésnél a Buds-nal mi látszódott? Nekem eddig feldolgozva, de 2 napja meg rendelés leadva. Szóval vissza ugrott az elejére....

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#529) leslien válasza WiZARD (#520) üzenetére


leslien
nagyúr

köszönjük a tesztet :R van hová fejlődni az Ultrának,de az a borzasztó házon belül is felpofozzák..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#530) BReal


BReal
addikt

Egy csúcskészülék azért is csúcskészülék, mert (elvileg) a doboza meg kéne legyen pakolva minden földi jóval. Anno az ASUS V8200 Deluxe Geforce 3-mam doboza tele volt kábelekkel, 3 játékkal CD-n (plusz 2 CD a drivernek és egyéb programoknak). A mai nehezebb és nem belépő VGA modelleknél VGA tartót adnak. Ehhez képest itt egy félmillió forintos készüléknél nincs
-teljes értékű kábel (2.0-s sebesség, WTF)
-töltő (gigalol)
-füles
-tok, fólia

Mindezt környezetvédelmi indokokra hivatkozva. Nagyon jól fogalmaztál a cikkben, hogy ha a hiányzó dolgokat beszerzi az ember, sokkal több szemetet generál. Maradjunk annyiban, hogy költségminimalizálás volt a valódi ok. Érdekes módon mindezeket (na jó, lehet a fülest már nem nagyon) egy alsó, alsó-közép, közép, felső-közép kategóriás telefonhoz tudják biztosítani más gyártók, felár nélkül.

Arról most ne is beszéljünk, hogy a memória 50%-kal kevesebb, mint az előd esetében. Ez is egy masszív WTF, de ilyen összegnél már illene egy 256 GB-os tárhelyet is biztosítani.

[ Szerkesztve ]

(#531) horatio válasza Tybike81 (#528) üzenetére


horatio
tag

Ez az egész egy botrány.

Két nap az élet, három nap a karnevál.

(#532) Tybike81 válasza horatio (#531) üzenetére


Tybike81
őstag

Nem igaz nem lehet össze fogni és valahová fordulni...

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#533) joey04 válasza adamklark (#519) üzenetére


joey04
titán

Az más. Itt nincs semmi. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#534) joey04 válasza stnstn (#526) üzenetére


joey04
titán

Az para :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#535) ForRedGlory válasza Brut (#521) üzenetére


ForRedGlory
félisten

El sem hiszem. :C :DDD

(#536) horatio válasza Tybike81 (#532) üzenetére


horatio
tag

Én legjobban a könyvelőmtől félek. Tökön fog szúrni. A cég kifizette, pénzt levonták ... szállítás és számla sehol. Infó sehol és a nem a sarki GSM Shopban lett rendelve okosban, szürke import keretében. És mindjárt március.
Egyben reménykedem: talán február 25. után elindul a kiszállítás magától, mert mindenhol az van megadva előrendelés végdátumának.
Mikor tavaly OP 9Pro-nál volt nyitási cirkusz ott legalább korrektek voltak: amelyik variáns nem volt raktáron NEM TUDTÁL RÁKATTINTANI. Ami volt és vitted, azt meg szállították 3-5 napon belül.

[ Szerkesztve ]

Két nap az élet, három nap a karnevál.

(#537) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Telenoros rendelésnél hol tudom követni a folyamatot, vagy hogy egyáltalán kapok e buds-ot.? Mert a members alkalmazásba ha belépek, csak ugyan az a menü fogad mint mikor regisztráltam a telót.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#538) ScourgeA válasza Dare2Live (#511) üzenetére


ScourgeA
tag

Várom én is a hasonló valós méréseket. :))
Ahogy a Műegyetemen mondták: mérés nélkül nincs döntés.
(Meg még azt is, hogy egy mérés nem mérés, két mérésre nem húzunk trendvonalat, több mérést statisztikai tervezéssel végzünk.) :DD

(#539) #40047616 válasza Dare2Live (#508) üzenetére


#40047616
törölt tag

Elhatároztam hogy a következő mobilom egy s22+ lesz de egyre jobban elbizonytalanodom :(( Ez a széria valahogy félrement. A kamerát leszámítva kb az ultra tesztje is hasonló lesz.

(#540) Diesel38 válasza Tybike81 (#532) üzenetére


Diesel38
tag

Nem gondolom, hogy ülnek a raklapnyi S22 Ultrán.😍 Ha nincs nem fognak tudni küldeni. Kiindulva a mi cégükből a beszállítók sem tudják sokszor, hogy mikor és hány darab fog érkezni egy termékből. Szerintem náluk is hasonló a helyzet, azért nem mondanak időpontot mert ők sem tudják csak várják ők is, hogy érkezzen.

(#541) Pythoncobra válasza horatio (#536) üzenetére


Pythoncobra
tag

Az előre fizetés, mint fizetési mód, egy bevett eljárás.
A legfontosabb, hogy kiegyenlítés után haladéktalanul ki kell állítsa a végszámlát az eladó fél.
Ha nem teszi, jogszabályt sért.

(#542) T0rnad0 válasza natë (#518) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, tudnád: "A Promóció időtartama Samsung Galaxy S22 Ultra készülék vásárlása esetén 2022. február 09. napján 16 óra 00 perctől, 2022. február 24. napján 23 óra 59 percig tart"

Z Fold 4

(#543) horatio válasza Diesel38 (#540) üzenetére


horatio
tag

Ezzel nem is lenne baj hogy nincs. De ha nincs valami akkor nem csinálok rá kampányt. Ha ez ciki (mert csináltam rá egy világ szintű reklám hadjáratot) akkor füllenetek, hogy már elfogyott, de majd lesz, de nem kérem el előre a pénzt a bizonytalanra. Ha kiírják hogy szállítás karácsonykor akkor nem veszem meg.
Én is a szolgáltató szektorban dolgozom, adunk/veszünk/gyártunk/kivitelezünk. Igen vannak szállítási problémák DE Olyan határidőt vállalunk amit be tudunk tartani és nem azt mondjuk a megrendelőnek hogy nem tudjuk valami mikor készül el. Ki is röhögne. Ha nem teljesítünk kötbért kapunk a nyakunkba. Ennyire egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Két nap az élet, három nap a karnevál.

(#544) klaya86 válasza BReal (#530) üzenetére


klaya86
senior tag

Szerintem mindenkinek egyértelmű, hogy ez a környezetvédelem duma egy nagy marketing kamu a HR részéről. Semmi másról nem szól, csak a vásárlók még nagyobb lehúzásáról, meg a Samsung még nagyobb profitjáról. Az, hogy 400-500e Ft-os ár mellett még költs el még 30-40 ezret,ha szeretnéd gyorsan tölteni (ami még így is szánalmasan lassú a konkurenciához képest), vegyél hozzá tokot, fóliát... Egyszerűen szánalmas és a fogyasztók hülyének nézése. De hát amíg van rá kereslet így is...

(#545) horatio válasza Pythoncobra (#541) üzenetére


horatio
tag

Ez nem történt meg. Részéről sajnos a teljesítés sem, így számlát sem tud kiállítani. Ebben az esetben egy proforma (előleg) számla lenne a minimum.

[ Szerkesztve ]

Két nap az élet, három nap a karnevál.

(#546) David3 válasza #40047616 (#539) üzenetére


David3
őstag

A helyedben én személyesen győződnék meg arról, hogy valóban félrement-e a széria. Én is megrendeltem, de se nem vagyok nagy fotós, hogy kiszúrjam a telefotó kamera hiányosságait, az esetleg "zajokat" videózás közben vagy azt a minusz 1-2-3 óra kijelzőidőt, ill., hogy a processzor hány %-kal teljesít gyengébben ehhez-ahhoz képest. Lehet én vagyok maradi, de nekem a plusz pár fps játék közben vagy a telefon használata közben a kevesebb Hz pont nem érdekel. :)

...de senkit nem fogok azért lenézni, megértem, ha valakinek fontosak az ilyen adatok. Azt is elfogadom, ha valaki iOS-t vesz, hiszen tényleg jó telefonok.

(#547) WiZARD válasza Pythoncobra (#541) üzenetére


WiZARD
addikt

A 9-én rendelt és pár nap múlva lemondott rendelésemről semmi számlát nem kaptam. Ma kaptam vissza a pénzt, erről sincs számla. Könyvelő örülni fog ezeknek a számla nélküli pénzmozgásoknak.
A14-i rendelésemről tegnap küldtek számlát, a tegnapi dátummal. Cég névre, de adószám nincs a számlán, így az sincs rendben...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#548) #40047616 válasza David3 (#546) üzenetére


#40047616
törölt tag

A kamera engem nem igazán érdekel. Számomra ez nem döntő pont. A soc és az üzemidő fontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#549) TODI1111 válasza a8l (#507) üzenetére


TODI1111
addikt

"Nekem is néha újraindul magától, pár naponta egyszer. "

Nekem minden nap újraindult, mindig más időpontban. Teljes gyári visszaállítás után is. Amikor a samsung Members programot megnyitottam azonnal fel is dobta a hibát.

(#550) madkiller válasza Brut (#521) üzenetére


madkiller
őstag

Órát, hogy lehetetett/lehet hozzá?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.