Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Mr. Sanyo válasza T0rnad0 (#1226) üzenetére


Mr. Sanyo
csendes tag

Köszi

Minden jót! Isten áldjon benneteket!

(#1252) Saccco válasza pepe792 (#1237) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azt nem féltem. Már többször megvédte a telefon kijelzőt (előző készülékek). Rohadt drága a készülék nem szeretnék rajta karcokat. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1253) bbendre válasza janeszgol (#1249) üzenetére


bbendre
őstag

Szerintem ezzel nincs nagy gond. Nekem korábban egy halom játék alatt amin kb két pixel volt simán túl melegedett a telefon és irreálisan sokat fogyasztott. Ha jó lenne throttle és nem szaggatna a játék akkor szerintem mindenkinek tetszene a megoldás. Esetleg jó lenne ha a fejlesztők jobban optimalizálnák az appjaikat.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1254) iFixit


iFixit
tag

Sziasztok, vodától sikerült vennem egy burgundi színű készüléket, nagy nehezen a számla is meg lett, viszont a TMX az elvitt készülékemmel kapcsolatban nem adott árajánlatot sem,a buds pro -ról sincsen semmilyen információm. Valamint kellene egy két tipp hogy milyen fóliát tegyek fel ami jó minőségű illetve melyik teljesen átlátszó szilikon tok lehet megfelelő?

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#1255) pepe792 válasza iFixit (#1254) üzenetére


pepe792
tag

a buds pro-ról a visszaigazoló emailben ott van minden információ

(#1256) polonic válasza iFixit (#1254) üzenetére


polonic
félisten

Szia
Nézd meg a promóciós szabályzatban minden le van írva. Nem megy egyik napról a másikra azért minden. A tmx kb 7 nap bevizsgálás, 7 nap múlva utalás. Buds is benne van a szabályzatban, de ott úgy néz ki, csúszás van.
Szerintem a gyári fólia jó, és talán van gyári átlátszó tok is. De lehet komolyabb üvegfóliát is rárakni. Attól függ, hol határozod meg a jó szintet. :)

(#1257) wong kok wah válasza polonic (#1256) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Gyári fólia? Azt hol lehet venni?

(#1258) polonic válasza wong kok wah (#1257) üzenetére


polonic
félisten

(#1259) Saccco válasza iFixit (#1254) üzenetére


Saccco
nagyúr

#1235, fóliák is szerepelnek.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1260) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, minden Ultránál lágyabbak, mosottabbak a sarkok a fotókon?

(#1261) ForRedGlory válasza natë (#1260) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A Pixel 6 Pro-nál nem, az a telefonod. :R

(#1262) natë válasza ForRedGlory (#1261) üzenetére


natë
nagyúr

Nem ez volt a kérdés.

(#1263) Saccco válasza natë (#1260) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én nem látok kirívó hibát.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1264) natë válasza Saccco (#1263) üzenetére


natë
nagyúr

Nem-nem, én sem, az nem hiba, ilyenre gondolok :

[kép]

(#1265) ForRedGlory válasza natë (#1262) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bocs, csak azt hittem, a szokásos Samsung fikáid egyikét készülsz előadni, amivel végig hakniztad a másik topikot is.

(#1266) csubííí válasza natë (#1264) üzenetére


csubííí
senior tag

Rosszul fogod/tartod kép készítésekor a készüléket. :DDD

(#1267) natë válasza ForRedGlory (#1265) üzenetére


natë
nagyúr

Valakivel összekeversz, eléggé Samsung párti vagyok, a 21U-t pl. nagyon szerettem. A 22U-ról pedig továbbra is az a véleményem, hogy a kezdeti sw-rel gyenge a kamera teljesítménye.
Ettől függetlenül leakadhatsz rólam, hálásan köszönöm.

(#1268) bandi0000 válasza natë (#1267) üzenetére


bandi0000
nagyúr

De te most adtad el 1-2 hete.. nem mintha közöm lenne hozzá, csak csodát ne várj, ha ezt a telót akarod, akkor várj 2-3 hónapot, és akkor sokat reszelnek rajta, ellenkező esetben meg futod a felesleges köröket azzal, hogy megveszed, panaszkodsz róla, eladod

Xbox One: bandymnc

(#1269) ForRedGlory válasza natë (#1267) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Senkivel nem keverlek össze, maximum nem emlékszel rá. Segítek: [link]

Ellenben igazad van, további kommentet részemről nem ér a dolog. Nem tehetek róla, jó a memóriám és emlékeztem a "haknizásodra" február közepéről.

#1268bandi0000: Ebbe már bele sem mentem. Nagyon gáz... fikázza -> eladja -> vesz másikat -> ismét fikázza. LOL

[ Szerkesztve ]

(#1270) natë válasza bandi0000 (#1268) üzenetére


natë
nagyúr

Nem panaszkodtam, egy kérdést tettem fel. A frissítéssel már javítottak a kezdeti minőségen.
Maga a telefon tetszik, ezért van nálam 1 újra. Ha meg újra eladom, hát eladom. Soha nincs nálam hosszú ideig egy készülék sem.

(#1271) Teal'C válasza natë (#1270) üzenetére


Teal'C
addikt

Én nem látok ilyet az enyémen, talán a bal felső sarok de az lehet azért mert sokkal messzebb van mint a fókuszpont.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1272) natë válasza Teal'C (#1271) üzenetére


natë
nagyúr

Beltérben érdekes, én sem. Csak kint. Nem zavaró egyébként, a teszteknél is ilyen ahogy láttam mindenhol, mint amit linkeltem. A perspektíva is befolyásolja.

[ Szerkesztve ]

(#1273) stickrs válasza a8l (#1248) üzenetére


stickrs
senior tag

Nekem Nilkin Cam Shield tokkal megy otthoni wireless töltőn is és autóban is a töltés. Milyen tokot használsz amivel nem megy?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#1274) bandi0000 válasza stickrs (#1273) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Neki a tesla-ban nem tölt, ami semmiképp sem a telefon hibája, meg kell várni, hogy Tesla is partner legyen, és úgy alakítsák ki a dokkot :D

Xbox One: bandymnc

(#1275) WiZARD válasza bandi0000 (#1274) üzenetére


WiZARD
addikt

A "dokk" az egy sík lap. Csak az idióta kiálló kamerákkal egyre távolabb kerül a qi töltő tekercse, bármi tok csak ront ezen. Nem a Tesla balfaszsága ez (az összes autóban sík lap a qi töltő), hanem a telefon gyártóké.

Lenne ezzel a 2-3 mm-rel vastagabb az egész telefon, síkban lenne a háta, nagyobb akku férne bele, nem billegne, qi töltőkkel is egyszerűbb lenne...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1276) Lazio1974


Lazio1974
csendes tag

A mai napon jött a következő válasz:
"Először is köszönjük a megkeresését!

Megértjük türelmetlenségét.

Az Ön által rendelt Samsung SM-S908/DS Phantom Black / S22 Ultra DualSIM/ 512GB készülék esetében, de több más S22 Ultra készülék esetében is a beszállítást országos szinten érinti a késedelem, melyért szíves elnézését kérjük.

A késés nem a mi webáruházunk lassúsága miatt adódik, hanem az országba érkezés miatt, tehát más forgalmazókat is érint.

Az előrendeléshez járó ráadás termék leadási határideje meghosszabbításra került, minden ügyfelünk megkapja a terméket, aki előrendelt.

Igényét továbbítottuk a Samsung felé. Célunk, hogy a kellemeltenség ellenére továbbra is elégedett Samsung felhasználó legyen

Sajnálattal kell közölnünk, hogy a mai napra nem látunk beérkezést a termékből

Köszönettel:

Samsung Experience Store csapata"

50.000 forintos kártérítést kértem tőlük, erre írták ezt a levelet, ez az az igény, amit továbbítottak a Samsung felé. Írtam ma reggel a Fogyasztóvédelmi Hatóságnak is, eztán jött ez a levél tőlük egyébként.
Február 9-i rendelés....
Olyan termékeket árulnak és hagyják, hogy kifizesd, ami nincs is nekik. Ez így megengedhetetlen. Fél milka van náluk lassan egy hónapja...

(#1277) ForRedGlory válasza Lazio1974 (#1276) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lassan önmaguktól fel kellene ajánlaniuk valami kompenzációt, mivel ez így röhej. :D

Nem is lenne gond, mert nyilván az emberek értelmesebbik fele érti az okokat, de az, hogy semmit nem kommunikálnak, ha az ember nem nyaggatja őket, vicces.

[ Szerkesztve ]

(#1278) T0rnad0 válasza a8l (#1248) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ha kikapcsolod a vezeték nélküli gyorstöltést, akkor sem tölt?

Z Fold 4

(#1279) attika89


attika89
senior tag

Sziasztok!
Lehet volt már, de a Vodafone ugye elvileg független készüléket ad?

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#1280) T0rnad0 válasza attika89 (#1279) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, azt.

Z Fold 4

(#1281) Teal'C válasza WiZARD (#1275) üzenetére


Teal'C
addikt

A vezetéknélküli töltés 1cm távolságról is működik tokon keresztül most próbáltam ki szóval nem hiszem hogy a telefonnak lenne baja
Ráadásul amit írsz hogy kilóg a kamera, hát tokban pont nem lóg ki és sík a felület (spigen) ha meg orbitális ütésálló a tok hát akkor....

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1282) stickrs válasza bandi0000 (#1274) üzenetére


stickrs
senior tag

Mondjuk én se voltam benne biztos, hogy az enyémbe tudom tölteni, nálam a töltő egy belecsúsztatós telefontartó, szélességre max 2mm maradt  (Hyundai Ioniq).

WiZARD: ha csak az lenne a gond, akkor a többi autóban, meg otthoni töltőn se menne a töltés. Nillkin tokban a kamera kiálló részére rászámolhatsz még 2mm-t a tok miatt és igy is tölt, és ott azért már van távolság. Más lesz ott a gond.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#1283) wong kok wah válasza polonic (#1258) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Köszönöm!

(#1284) Mac! válasza Lazio1974 (#1276) üzenetére


Mac!
aktív tag

Én tegnap írtam a samsung.com/hu-s webshopnak először, és kb heti egyszer érdeklődtem telefonon. Nem gondolom, hogy ez zaklatás lenne, de az a válasz, amit megengedtek maguknak kritikán aluli. Ráadásul nem egy hupilila 2 terrást vettem, hanem egy 256 gigás feketét, talán nem ez a legritkább konstelláció. Más ráadásul ugyanezt egy nap alatt megveszi ugyanott, ahol én február 9-én otthagytam fél millát. Megvárom, hogy mi lesz a reakció a válaszomra, de ha nem kapják össze magukat, akkor nálam is a fogyasztóvédelem a következő. Amikor én megvettem (nem csak megrendeltem, fizettem is érte) még szó sem volt csúszásról meg maszatolásról, hogy talán ekkortól már számíthatsz a szállításra esetleg. A visszaigazolásban azt írták, hogy február 14-én szállítják...

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#1285) attika89 válasza T0rnad0 (#1280) üzenetére


attika89
senior tag

:R Köszi!
Még most gondolkodom visszamondom-e a Samsung.hu rendelésem.

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#1286) David3


David3
őstag

Akik esetleg rendeltek már, és fizettek is a telefonért, én nem aggódnék. Benne vagyok egy német fórumban is, ott is sokan írták, hogy hiába rendelték elő február elején, még nem jött semmi. Sőt, sokaknál májusi szállítást írnak. Viszont érdekes, hogy random küldik ki a telókat, teljesen véletlenszerű színkombinációkban.

Nekem is már levonták a számlámról, azon kívül, hogy várok, nem tudok mást csinálni. Nyilván megértem azt is, aki/akinek fontos/sürgős.

(#1287) sanyijedi válasza Lazio1974 (#1276) üzenetére


sanyijedi
őstag

én most mondtam vissza, elég lesz a 256-os, arra 2-5 napot mondtak.
kíváncsi vagyok az megjön e, ha nem akkor nem lesz s22u-m, el van rendelve.
ami miatt a samsung.hu-ról rendeltem: -10%, óra fél áron, így mindennel együtt: watch, buds pro, 256 s22u: 473e volt. máshol nem láttam ennyiért. de ha nem küldik hát nem küldik, akkor majd lesz helyette valami más márka.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1288) attika89 válasza David3 (#1286) üzenetére


attika89
senior tag

Ilyeneket olvastam én is. De máshol legalább írnak valami kb szállítást itt megrendelés után 0 info...csak kábítás

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#1289) ForRedGlory válasza sanyijedi (#1287) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A 473 milyen matekkal jön ki? 478 az szerintem.

(#1290) syIex válasza ForRedGlory (#1289) üzenetére


syIex
veterán

Én még azt sem értem. Nekem 475-re jönne ki most is és "csak" Buds jár mellé.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1291) NY_A


NY_A
őstag

Most jött csak Telekomos 22U-ra a frissítés.

(#1292) ForRedGlory válasza syIex (#1290) üzenetére


ForRedGlory
félisten

55k beszámítás, plusz 10% mellett 478k a 256-os S22U+Galaxy 4 Classic + Buds Pro. :)

(#1293) syIex válasza ForRedGlory (#1292) üzenetére


syIex
veterán

Én a 10% nem találom, hogy azt hogyan lehet "igénybe venni" ? :F
Valamint az órára is "csak" 40k hoz fel nekem kedvezményre...

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1294) polonic válasza NY_A (#1291) üzenetére


polonic
félisten

Március 1 a biztonsági szint?
És ott nem EUX végig a CSC kód, igaz? Csak belemókolt vmit a Telekom.

(#1295) Diesel38 válasza syIex (#1293) üzenetére


Diesel38
tag

Ha belépsz a samsung fiókba akkor a kedvezmények fül alatt vannak a kuponok és ott a legalsó.

(#1296) NY_A válasza polonic (#1294) üzenetére


NY_A
őstag

Igen márciusi.
EUX/-/EUX/TMH.

(#1297) syIex válasza Diesel38 (#1295) üzenetére


syIex
veterán

Áhááááá, így már megvan. Köszi! :R
Hát ennyiért lehet veszek egyet újra és teszek egy új próbát így órástól.... :Y
Bár az óra máshol újonnan már 90-től van, Buds meg 40-től.... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1298) Teal'C


Teal'C
addikt

Közben megjött a Samsung álvány/selfi bot bt távvezérlővel. Nagyon minőségi és pesszos, stabil, nem lötyög sehol.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1299) Elit3Zotya válasza Teal'C (#1298) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Na ez faxa, nekem most tört el az ázsiacenteres álványom ott, ahol a leg vastagabb. :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1300) Memmaao válasza Teal'C (#1298) üzenetére


Memmaao
addikt

Én is SW búza vagyok. Ez a háttérkép meg még a kamera lukat is takarja:

Most jött az email, hogy 15 napon belül jön a buds pro GLS-sel. Spam nappàban volt.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.