Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) #95462144 válasza madkiller (#600) üzenetére


#95462144
törölt tag

Már egy hónapja lehetett tudni, hogy minimális készlet áll a rendelkezésre, a chip hiány miatt. Ez volt az Iphone 13-as szériánál is, volt aki egy hónapot várt a készülékre.
Például a Telenornál jelenleg mindet elvitték és az előrendelése is inaktív az S22-nek.

[ Szerkesztve ]

(#602) stewe780


stewe780
őstag

Van bárhol fellelhető információ arról, hogy a 85%-os töltés mennyi idő alatt térül meg? Gondolok itt arra, hogy mondjuk 2 év alatt például 15%-al jobb lesz az akku ettől. De akkor még mindig csak ugyanott tartok, mint ha 100%-ra tölteném, de már 2 éve büntetem magam a kevesebb kapacitással, gyakrabb töltéssel.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#603) csubííí válasza stewe780 (#602) üzenetére


csubííí
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék.

(#604) Teal'C válasza madkiller (#600) üzenetére


Teal'C
addikt

Konkrétan a viszonteladókra gondolok Experience store-ok például vagy szolgáltatók merthogy ök is viszonteladók. Egyedül a samsung.com/hu weboldal tartozik az eredeti Samsung anyavállalathoz. Velük is gond van de ott fenn áll az is hogy a sima rendelések mellett a viszonteladókat is ki kell szolgálni amit nem olyan régen még egyedülálló partnerként a Bravotel végzett most meg a nyakukba szakadt minden mióta van Samsung webshop.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#605) gasszisztens válasza stewe780 (#602) üzenetére


gasszisztens
tag

Véleményem szerint ennek nincsen semmi hozama. Sajnos erről a témáról nagyon nincs normális cikk én is kíváncsi lennék rá.

(#606) Teal'C válasza stewe780 (#602) üzenetére


Teal'C
addikt

Semmi értelme nincs napi használatban. 15% ot nyersz akkor 6.6 töltésenként 1 ciklus amit spóroltál. A mai aksik több mint 2000 ciklust kibírnak gyártótól függően. Számold ki ha napi 1 ciklust használsz (0-100%) meddig tart ki. Igen pont 5.5 év de legyen csak 4 akkor sem hiszem hogy van értelme bohóckodni. Ami fontos hogy normális 15w töltő legyen a minimum amit használsz mert azalatt csepptöltés van és azt nem szeretik illetve illetve hogy ne nagyon nullázd somszor bár ez ellen védve van mind.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#607) beyruth82 válasza stewe780 (#602) üzenetére


beyruth82
veterán

Hatalmas marhaság az egész!Egy időben a 40-80% közötti aksihasználat volt a sláger.Tehát az aksi kapacitas csak 40%-át használja ki az ember.Mennyit is nyerünk vele 2 ev alatt? Mondjuk fele annyit fog csak bírni ha 20-100 között használom?Akkor pont egálban lesz a kettő, hiszen a 20-100 eseteben az aksi kapacitas 80% van kihasználva és az 2 ev múlva 40-et fog erni, tehát pont annyit amennyit a 40-80 esetében használunk. Semmi ertelme akkor.Arról nem is beszélve, hogy a 40-80 eseteben sokkal többet van töltve a teló.Az nem rongalja veletlenül az aksit?

(#608) adamklark válasza stewe780 (#602) üzenetére


adamklark
senior tag

hivatalos info nincs, szerintem akkor éri meg ha este rakod fel és reggel nincs idő tölteni, ha egész éjszaka 100%-on szenved az nem tesz jót az akksinak

(#609) Tin válasza stewe780 (#602) üzenetére


Tin
veterán

Tegnap valaki tök jól elmondta a valódi értelmét. Röviden: ha töltőn hagyod, akkor sokkal jobb az akkunak, ha 85%-on töltöget rá, mint ha 100%-on. Tehát pl. ha DEX-ezel, vagy éjszaka töltöd a telefont, akkor ez jobb módszer, mert kevésbé nyírja az akkut, ami a felső 15%-ban és az alsó részen terhelődik leginkább kémiailag.

Szerintem annak, aki feltölti 100%-ra, használja, majd újra feltölti, és nem hagyja töltőn, nem hoz igazán sokat. Jó, valamennyit igen, de ahogy már írták, annyira gyorsan azért nem nyíródik az akku, ráadásul aki előrendelésben vesz flagshipet, az ritkán akarja 4-5 évig megtartani a telóját, 2 év alatt meg kétlem, hogy néhány %-nyinál nagyobb lenne a különbség.

Viszont a töltési ciklust tegyük már rendbe: az 0-100%-ot jelent! Vagyis 5000 mAh-nyi beletöltést. Ha valaki 20%-ról 100%-ra tölti 2 naponta, az ugyanúgy 4000 mAh, mint ha 45%-ról 85%-ra tölti naponta (2x2000 mAh). Szóval semmivel nem nyíródik jobban az akku, ha naponta tölti az ember kevesebbet, mintha 2 naponta többet. Maximum a töltőportot használja 2x annyit.

(#610) Teal'C válasza Tin (#609) üzenetére


Teal'C
addikt

Így ,így de hozzáfűzném hogy ahogyan a túlmerítés ellen meg van védve az akku ugyan úgy a túltöltés ellen is meg van védve az akku. Én minden telefonom töltőn hagyom éjszaka és még ha azt is vesszük hogy nem sokáig tartom meg a készüléket még egy új tulaj sem panaszkodott eddig az évek során hogy bármi baj is lenne az akkuval.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#611) WiZARD válasza Tin (#609) üzenetére


WiZARD
addikt

Kevésbé veszi igénybe az akkut ha minél kevesebbet van a 2 szélső állapotban (fullra töltve/merítve). Tehát a 20-100% töltés jobban degradálja mint kétszer 30-70% közt használva.

(hogy ez egy telefonnál 2-3 év alatt mit jelent és érdemes-e foglalkozni vele, az más kérdés)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#612) gasszisztens válasza Tin (#609) üzenetére


gasszisztens
tag

Szerintem teljesen mindegy hogy töltőn hagyod mert egyáltalán nem szenved a töltőn a telefon. Én gyakrolatilag mindegyik telefonom wireless toltővel töltöm az éjszaka folyamán.Soha semmi nem történt az akkumulátorral. De akkor sem amikor toltővel töltöttem. Pontosan így van meg van a védelem túltöltés ellen is és teljes lemerülés ellen is.

[ Szerkesztve ]

(#613) Tin válasza Teal'C (#610) üzenetére


Tin
veterán

A túlmerítés és a túltöltés teljesen más dolog, az durván károsítaná az akkut, ezért az ellen már 20 éve is védettek voltak az akkuk. De ez csak pár %. A normál használat mellett a felső és alsó 15-20% a "nem optimális" kategória, de ettől még nincs jelentős baja tőle. Mondom, a csepptöltögetés meg a magas töltöttségen tartást nem szereti az akku.

Hogy érthető legyen ez az akkuvédelem: az 5000 mAh-s nettó használható akku mondjuk ötezer párszáz mAh valójában, vagyis "felül" és "alul" is van egy kihasználatlan rész, ami a "védelem". Tehát a 0% az valójában az akku szempontjából kb 5%, a 100% meg a 95%. De ennyi, ez "hardveres", tehát nem kihasználható.

Normális használat:
- legjobb: 25% és 85% között használni, ha lejjebb megy, feltölteni, de 85% fölé nem
- kicsit rosszabb: 20%-nál töltőre dugni és feltolni 100%-ig

Egyértelműen nem optimális:
- sokáig töltőn hagyni 100% környékén (ez 85%-on sem optimális, de itt sokkal nagyobb az előny a 85% javára)
- 85-100% között töltögetni, tehát mindig 100% közelében hagyni (ez nem nehéz, ha nem használod igazán a telót, reggeltől estig nem nagyon merül 80% alá)
- gyakran hagyni 10% alá merülni
- vezeték nélkül tölteni hűtés nélkül (melegedés miatt)
- gaming (szintén melegedés miatt)

De nincs nagy különbség. A normális használatnál szerintem észre sem lehet venni 2 év alatt a különbséget, mert mindenki másképp használja a telefonját, szóval egy sokat használó 25-85% lehet rosszabb, mint egy keveset használó 20-100%, ez töltési ciklus függvénye.

A nem optimális rész viszont egyértelműen rontja az akku hatásfokát. Nyilván ez is ilyen 5-10% 2 év viszonylatában, ami szinte semmi, ráadásul egy akkucsere sem vágja annyira földhöz az embert, hogy erre rágörcsöljön.

[ Szerkesztve ]

(#614) Tin válasza gasszisztens (#612) üzenetére


Tin
veterán

Ezt így nem lehet megítélni, hogy mennyit ront vagy nem ront rajta. Az S7-emet 4 év alatt szinte egyfolyában wireless töltőpadon tartottam, és persze romlott az akkuja, de most, 5 évesen is használható még, igaz nem valami combos az akkuideje. Ha mindig 25-85% között használtam volna, csak vezetékről, sose melegedett volna, akkor valamivel jobb lenne az akkuja állapota, de a "közepes" és a "közepes de jobb" között nincs túl nagy különbség.

Volt egy kollégám még 15 éve kb, vadiúj céges notebookját le nem vette a töltőről (éjjel sem), mindig 100%-ra töltötte. 3-4 hónapos lehetett a gépe, amikor volt egy meeting, bement a csudaszuper laptopjával, és nem bírta ki a meetinget sem, pedig amúgy ilyen 6-8 órát bírna az akku. Csak széttöltögette, és megnyekkent benne pár cella. Nyilván azóta eltelt 15 év, és az akkuk is sokat fejlődtek, főleg ezek a kicsik a telefonokban, de attól még a példa jól mutatja, miért nem jó 100%-on csepptölteni valamit egyfolytában.

[ Szerkesztve ]

(#615) Teal'C válasza Tin (#613) üzenetére


Teal'C
addikt

Pont most írod hogy a 100% sem 100% akkor hogyan tudná bárki max töltésen tartani. Ellentmondásos az egész így.

614hsz. Ha 25-85 öt között töltöd a ciklusokat nyújtod el. És ha nem használod és tényleg megspórolod a ciklusokat akkor értelemszerűen tovább bírja az akku. De ettől még a végén ugyan annyi ciklust számolhatsz össze. De tegyük fel 10% ot romlik az akku mert f@sz vagyok és leszarom a ne töltsd 100 ra című nótát. Akkor is vond le a kb 2000 ciklusból a 10% ot vagy ha tetszik 20% ot akkor is jobb a tudat hogy van egy készülékem reggel 100% on ami bármi lesz is kibírja estig és nem nézegetem vajon kibírja-e vagy mikor kell töltenem. Azért van hogy engem szolgáljon és nem fordítva. :R
15 éve abban alaptopban nem liion akku volt szerintem és 15 éve a fasorban sem voltak az akkuk ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#616) gasszisztens válasza Tin (#614) üzenetére


gasszisztens
tag

Egyébként olyanok sincs már hogy csepptöltés az is régen volt a nikkel metàl hybrid akuknàl. Szerintem ennek tudományos szempontból semmi értelme. De értem az érvelésed és elfogadom de nekem teljesen más a véleményem erről. Tényleg jó lenne valami igazi tudományos cikket olvasni ebben a témában. :C

(#617) Tin válasza gasszisztens (#616) üzenetére


Tin
veterán

Tessék, de millió meg egy cikk van a neten, és mind ugyanazt mondja.

(#618) Teal'C válasza gasszisztens (#616) üzenetére


Teal'C
addikt

Azért emlegetik a csepptöltést mert sok forgalomban lévő töltő nevezzük nevén kínai és egyéb régi töltő vagy pc usb port ami mondjuk 700mA tud stb.. sajnos másra nem képes egy ilyen készüléken ami felvenne 2-3 ampert vagy többet is gyártó válogatja.
És ez a csepptöltés tönkre is vágja.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#619) Teal'C válasza Tin (#617) üzenetére


Teal'C
addikt

Na pont ebben a cikkben ott a grafikon. Ha nem szarakodok és 2000ciklus megy bele 20% ot romlik. Nincs miről beszélni ez 5.5 év bakker.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#620) DEJVID


DEJVID
őstag

Egyre jobban érik bennem, hogy 3 androidos készülék (Desire, One M7, Galaxy S8+) után, életemben először Apple telefont veszek, de a teszt és a hozzászólások is efelé visznek.

(#621) gasszisztens válasza Teal'C (#619) üzenetére


gasszisztens
tag

Nekem is ez jött le ebből a cikkből.

(#622) Teal'C válasza gasszisztens (#621) üzenetére


Teal'C
addikt

Értem én hogy igazukvan és a tesztek is igazolják.

Egyszerűen így 5+ év távlatában értelme nincs erre figyelni :D

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#623) gasszisztens válasza Tin (#617) üzenetére


gasszisztens
tag

Én ennyi kapacitás vesztést egyetlen telefonnàl sem tapasztaltam. Ezek kicsit durva számok. És azt is tudom hogy akkumulátor és akkumulátor között is különbségek vannak hiába egy technológiàval készültek. Ezek olyan számok amiket a laborban merték. De ha megnézed azokat a számokat amik a telefonról készültek laboratóriumi körülmények között köszönő viszonyban sincsenek a reális számokkal. Én megértelek nem vitatkozni szeretnék csupán a véleményem írom le.

(#624) gasszisztens válasza Teal'C (#622) üzenetére


gasszisztens
tag

Mivel gyakorlatilag legkésőbb 2 év után úgy is csere van és még sok időt is mondtam :O

(#625) adamklark válasza Teal'C (#622) üzenetére


adamklark
senior tag

általában 4-5 évig használom a telefonokat, néha tovább szóval ez releváns nekem

(#626) gasszisztens válasza adamklark (#625) üzenetére


gasszisztens
tag

Akkor te vagy az egyik ritka kivétel :DDBàr a mostaniakat szerintem már nem fogod nem arra vannak sajnos tervezve.

[ Szerkesztve ]

(#627) Tin válasza Teal'C (#619) üzenetére


Tin
veterán

A táblázat remekül megmutatja, hogy hol nyírod legkevésbé az akkut, viszont azt is bemutatja, hogy ezzel limitálod a felhasználható energia mennyiségét. Az arany középút a 25%-85% között van, ahol még mindig kiveheted az akku 60%-át, szemben az ennél sokkal jobban "nyíró" 25%-100% között, és a különbség mindössze 15%. Egyébként az is jól mutatja, hogy az 50%-100% töltés is sokkal rosszabbat tesz az akkunak, miközben ott nem is 60%-ot hanem csak 50%-ot vehetsz ki belőle.

Így elég logikus, hogy van értelme a 85% felső limitnek, és annak, hogy lehetőleg ne hagyd 25% alá merülni az akkut. Az oké, és világosan látszik, hogy ileyn 5-10%-ról beszélünk, és elég nagy időtartamban, de ez a cikk az elektromos autókról szól elsősorban, ahol azért nem 74€ egy gyári akkucsere, mint egy Samsung flagshipnél (megnéztem, hivatalos szerviz ár).

Az eredeti kérdés arról szólt, hogy mikor "térül" ez meg, és mennyire. A felhasználói szokásokból kiszámolható. De nem tudom, hogy olyannak, aki pl. folyton tud tölteni, mert mondjuk irodában dolgozik, az miért ne használja a 85% limitet, ami egyértelműen kíméli az akkut csak azért, mert kit érdekel, ha csak pár százalék? Hát, van, akit érdekel. Megértem, ha téged nem, de az nem érv, hogy "minek". Az érv, amit végigzongoráztam.-

[ Szerkesztve ]

(#628) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Uv fólia felrakva, hát nem lett 100% os, de sokkal jobb mint ami előtte volt sima fólia.
Túl gyorsan raktam rá, így pár pici bubi keletkezett, de tudom ha megpróbáltam volna újra rátenni, annyi lenne a fóliának így maradt így. Ja igen és a tok is megjött tökéletesen passzol és védi a kamerákat is.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#629) natë válasza Elit3Zotya (#628) üzenetére


natë
nagyúr

A bubi eltűnik, ha nincs alatta szösz.

(#630) Teal'C válasza Tin (#627) üzenetére


Teal'C
addikt

Figyelj ha valaki ráér ezzel foglalkozni a mindennapjaiban hát csinálja.
Mint azt írod is nekem nem szempont. De nem azért mert sűrűn cserélek mobilt hanem mert nem veszek még egy dilit a nyakamba.
De és ezt hangsújoznám ki: NEM LEHET LESARKÍTANI A TÉNYEK ALAPJÁN HOGY KÁRT TESZEL BENNE BÁRHOGY IS CSAVARJUK A DOLGOT. Ki így ki úgy használja a különbség olyan elenyésző hosszú távon hogy nem mérvadó.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#631) Teal'C válasza natë (#629) üzenetére


Teal'C
addikt

Üveg alol nem tűnik el az oda be lett zárva.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#632) natë válasza Teal'C (#631) üzenetére


natë
nagyúr

De ez UV fólia.

(#633) NextError válasza Memmaao (#582) üzenetére


NextError
tag

köszi berendeltem én is 2-t belőle.
nekem op7 pron volt egy csak az nem sokáig bírta egyszer csak szét esett, de ameddig jó volt imádtam, tapad hozzád :D
Meglátjuk mit fejlődött 3 év alatt :D

(#634) Elit3Zotya válasza natë (#629) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nem volt, direkt lámpával raktam fel és fürdőben párásan, de túl gyorsan raktam rá, így képződtek alatta a pici bubik, de nem mertem már vissza venni. Volt hogy vissza vettem más telónál és sokkal ratyibb lett.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#635) natë válasza Elit3Zotya (#634) üzenetére


natë
nagyúr

Akkor az elillan 24h alatt

(#636) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Megjött az UAG Pathfinder tokom:

gizzmo.hu oldalon van most 25% akció, 8580ft volt így, máshol 12 ezertől indul. Vezeték nélküli töltés megy vele, jó a fogása, megfelelő a védelem a kijelző hajlításánál is.

Z Fold 4

(#637) natë válasza T0rnad0 (#636) üzenetére


natë
nagyúr

egyik legjobb tok

(#638) Teal'C válasza natë (#632) üzenetére


Teal'C
addikt

Akkor bocs a vastagságából üvegnek néz ki.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#639) MikeWazowski válasza T0rnad0 (#636) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Legjobb.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#640) Tin válasza Teal'C (#630) üzenetére


Tin
veterán

Értelek, de emberünk kérdezett valamit, válaszoltam neki a legjobb tudásom szerint, majd ketten elmondtátok nekem, hogy "kitérdekel". Eleve ezt írtam: "2 év alatt meg kétlem, hogy néhány %-nyinál nagyobb lenne a különbség"

Most akkor mit tegyek, álljak fejre azért, mert téged meg a másik srácot ez nem érdekli, én meg válaszolok korrekten cikkekkel és számokkal a kérdésre? Téged nem érdekel, mást esetleg igen, elmondtam, én mit csinálok, és kész.

És bocs, de nem sarkítottam semmit. Számokat közöltem, amiket alá is támasztottam. Ugyanaz van megint, mint a telefonos merülős vagy a töltős teszteknél, amikor megkérdőjelezed a számokat. Megértem, hogy neked mindegy, de a számok attól számok maradnak, a kérdés meg kérdés marad, és amíg az ember azért gondolkodik, inkább hisz a számoknak, mint a véleményeknek. Persze, a Facebook megjelenésével ez eltolódott, de egyelőre ez még nem a Facebook.

Szóval én megértem, hogy amikor suliba jártál, és a tanár felhívott felelni a 13. századi történelemből, te azt mondtad neki, hogy "kit érdekel" (ami persze jogos), de ő mit értékelt, a (helyes) helyzetmegítélésed, vagy a tudásod?

Ne veszekedjünk a számokon.

(#641) icecave válasza Teal'C (#638) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondjuk én úgy tudtam, uv ragasztós csak üveg van, sima fólia nincs… nem is tudna eloszlani a ragasztó egy képlékeny fólia alatt.

(#642) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#628) üzenetére


Aryon87
félisten

Azokat a bubikat simán ki tudtad volna nyomkodni alóla a szélek felé "simogatva".

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#643) natë válasza icecave (#641) üzenetére


natë
nagyúr

tpu lesz az

(#644) Elit3Zotya válasza Aryon87 (#642) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Volt már hogy úgy próbáltam és a vége az lett, hogy a széléből kifolyt az anyag így ott még rosszabb lett, ezért így maradt. :DDD
icecave: Nekem üvegnek tűnik, de ha nem is az érzésre ugyan az, én minden telómra ezt veszek, már ha megvan addig míg megjön a fólia. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#645) gasszisztens válasza Tin (#640) üzenetére


gasszisztens
tag

Nos a másik srác.... Én írtam is hogy nekem más a véleményem de azt soha nem írtam hogy nem érdekel!! Az a cikk amit linkeltél azért mert a Bettery University írta egyáltalán nem biztos hogy hiteles. Egyetlen szóval sem mondtam hogy nem érdekel csupán nem releváns a dolog. De azért az tényleg túlzás hogy erre figyeljek hogy meddig töltöm és mikor merül a telefonom. Kinek mi a fontos nekem biztosan nem másnak lehet és ezt el is fogadom. Viszont ha elfogadsz egy tanácsot ne linkelj be győzködő linkeket mert egyáltalán nem biztos hogy hitelesek. És azt is leírtam hogy a labor az labor a való élet teljesen más,ha másképp lenne akkor nem lenne semmi gond az S22 ultràval sem. Csak a foglamak vannak teljes össze keverve mint túl töltés lemerülés csepptöltés. Ezek màr nem nagyon léteznek és hiába a szoftver meg az Android 12 te azt soha nem tudod meg hogy ha beállítod hogy 85% ra töltse azt addig is fogja tölteni. Szóval a másik sràcnak ez a véleménye és hangsúlyozom ez az én véleményem másnak meg lehet hogy más ezért nem vagyunk egyformák. Egyébként pont te írtad le 74 euró az aksi akkor nem mindegy egy fél milliós telefonnàl? De szerintem teljesen mindegy....

[ Szerkesztve ]

(#646) fairi válasza allergia (#595) üzenetére


fairi
addikt

Ezen az áron kb 1 mp alatt elkelne bármely aprón és hitetlenkedne mindenki, hogy lehet átverés. 200k-ért könnyedén eladható, így elég vicces az beszámítás. :DDD

(#647) csubííí válasza Tin (#627) üzenetére


csubííí
senior tag

"De nem tudom, hogy olyannak, aki pl. folyton tud tölteni, mert mondjuk irodában dolgozik....."

És ez nem probléma?
Mármint az állandó töltögetés/rátöltés, függetlenül, hogy hány %-ra megy a töltés.

[ Szerkesztve ]

(#648) Teal'C válasza Tin (#640) üzenetére


Teal'C
addikt

Egy szóval sem mondtam hogy TE sarkítasz. Beszélgetünk és más a véleményünk úgy gondolom hogy mindkét szemszögből alaposan körbejártuk a dolgot. Ebböl mindenki let tud vonni következtetést neki mi a jobb. Nem vitatkozni akartam ne értsd félre. Én csak az érem másik oldalát vázoltam.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#649) Tin válasza gasszisztens (#645) üzenetére


Tin
veterán

Nézd, "felénk" az nem érvelés, hogy azért nem biztos, hogy a mérés pontos, mert te nem hiszel neki. Főleg úgy, hogy te kérted: Tényleg jó lenne valami igazi tudományos cikket olvasni ebben a témában.

Nem akarok bunkónak tűnni, de ezt a Facebook-érvelést nem akarom tovább, így kiszálltam ebből a beszélgetésből. Szakértsétek meg nyugodtan vélemények alapján.

(#650) gasszisztens válasza Tin (#649) üzenetére


gasszisztens
tag

Nem használok Facebookot már nagyon régen, ez is kilőve... Nem nem hiszem el csak egyáltalán nem biztos hogy hiteles ha pedig mindent elfogad az ember amit cikkekben leírnak az a Facebook viselkedés. Én nem tudom ez milyen tàrsasàg aki írta és már bocsánat ha nem fogadom el. Nem érveltem azt te csináltad folyamatosan egyszerűen ez a véleményem erről. Tudományos kutatásokba részt vettem már nem is egyben de ott nem az interneten közzétett cikkel érvelt az ember mert annak a hitelessége igen kérdöjeles. Csak neked itt elárulom hogy az Android rendszer elég hektikusan méri a tényleges akkumulátor kapacitást. Igen azt írtam egy hiteles cikket jól olvastad de azért mert ők írták attól nem lesz teljesen hiteles. De nyugodtan higgy el Ilyen cikkeknek bármit azt is hogy semmit gond nincs az újonnan kiadott telefonokkal mégis azt látom hogy sokan beszàmolnak ilyen olyan bugokról. Szàlj ki nyugodtan nyilván amikor elfogynak az érvek ez a legegyszerűbb. Semmi személyes ne így fogd fel csak aki komolyan veszi a dolgokat annak hiába linkelsz Ilyen cikket. Még ultoljàra leíróm neked mert úgy látom totál hülyének nézed az embert már olvastam erről cikkeket de számomra nem volt meggyőző egyik sem és a hitelesség is kérdéses volt. Igazából én is vissza idézhetném pár hozzá szólásod amiben egyszer ezt mondod utána meg mást de inkább nem teszem. Én egyetlen egyszer sem degradàltalak kifejtettem a véleményem hiszen ez egy fórum. Inkább úgy érzem hogy ez neked személyes dolog hiszen nem egy emberrel vesztél már itt össze.
Üdvözlettel a Facebookos Srác......

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.