Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) polonic


polonic
félisten

Közben a T4510 töltő is meg van.
Nagyon hosszú kábelt adtak hozzá. És vastagabb, masszívabb is. Gondolom, ez az a korábban említett 5A kábel.

(#852) sunya84 válasza Teal'C (#766) üzenetére


sunya84
csendes tag

Megjött:

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix B450-F Gaming, Ryzen 5 3600, 2x8Gb Patriot Viper Steel 3200Mhz, Gigabyte RX 5500 XT

(#853) Teal'C válasza sunya84 (#852) üzenetére


Teal'C
addikt

Szerintem még ma megjön mindenkinek. Rengeteg apróságot javítottak is.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#854) sunya84 válasza Teal'C (#853) üzenetére


sunya84
csendes tag

Hát....
Nekem az üzemidőt leszámítva eddig nagy gondom nem volt, de most meg keményen laggol minden...

Asus Rog Strix B450-F Gaming, Ryzen 5 3600, 2x8Gb Patriot Viper Steel 3200Mhz, Gigabyte RX 5500 XT

(#855) GeoJoe válasza sunya84 (#854) üzenetére


GeoJoe
senior tag

+1

(#856) ForRedGlory válasza sunya84 (#854) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Itt nincs lag, szerencsére. :C

(#857) Teal'C válasza sunya84 (#854) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem pont ellenkezőleg olyan mint a villám. Ha nem nagyon laktad be recovery ből reszeteld és töröld a casch-t.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#858) Diesel38 válasza Teal'C (#857) üzenetére


Diesel38
tag

Láttam fentebb írtad, hogy te ezzel kezdted. Miért jó ez egy új telónál?

(#859) GeoJoe válasza ForRedGlory (#856) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Már itt is elmúlt pedig nem csináltam semmit.

(#860) NextError válasza Memmaao (#844) üzenetére


NextError
tag

Simán lehet, annyira brutál a hőmérséklet szabályozás hogy nem sokat van ideje 40 wattal tölteni visszakerül nagyon hamar 20-30-10 wattra :))

(#861) bigdigit


bigdigit
addikt

Ezzel az AMD gpu-val lesznek itt bajok.Kedvenc Boom beach játékom úgy laggolt frissítés után nem lehetett játszani. Bekapcsoltam gpuwatch-ot lement 20fps alá. Gpu drivert nem látta. Újra indítás után helyre állt a dolog de nem hiába nincs AMD kártya a pc-be sem. :W

(#862) T0rnad0 válasza bigdigit (#861) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem a Rise of Kingdoms laggol, de nagyon, frissítés után is. Újraindítás, adaptív mód kikapcsolása sem segít.

Z Fold 4

(#863) Teal'C válasza Diesel38 (#858) üzenetére


Teal'C
addikt

Mert ha bármi gixer van rajta gyárilag induláskor újra rendezi az appokat stb... Jártam már úgy telefonnal hogy minden baja volt odin full új szoftver után pedig semmi baj nem volt jelezte hogy kész. Pár nap mulva nyomtam egy reszetet és semmi baja nem volt mint amit kicseréltek. Ez a gyári telepítésnél is előfordulhat.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#864) polonic válasza polonic (#851) üzenetére


polonic
félisten

Igen, jobban megnézve a kábelt, rajta van az 5A.
És ezzel a töltővel és kábellel töltve szupergyors 2.0 töltés ír ki.

(#865) bigdigit válasza T0rnad0 (#862) üzenetére


bigdigit
addikt

Fejlesztői beállításokban kapcsold be GPUwatch mindent is monitoroz.Akkor laggolt amikor a driver nem tölt be semmit.Azt is mutatja.

(#866) Picicicus


Picicicus
aktív tag

megrendeltem férjnek telekomnál,mert megérdemli...erre most olvasom hogy a buds ajándékba csak tegnapig járt.... :W (na ersze nem emiatt rendeltem csak most néztem utána....)..bezzeg a simához március 9ig adnak...

(#867) T0rnad0 válasza Picicicus (#866) üzenetére


T0rnad0
addikt

Elvileg meghosszabbították az akciót: [link] Én megpróbálnám megrendelni...

bigdigit: köszi, megnézem majd

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#868) madkiller válasza T0rnad0 (#867) üzenetére


madkiller
őstag

Szivatás, 10.-én rendelt ultram sehol....státusz megrendelve. Futárnak sem adták át.

(#869) icecave


icecave
nagyúr

Exynos 2200 vs 2100 vs Snapdragon 8 Gen1 vs 888 | All S21/S22 Ultra Benchmark Comparison

Persze ezek csak tesztek, mindennapi használat során gondolom nem mérvadó, de valakinek hátha hasznos.

[ Szerkesztve ]

(#870) #40047616 válasza T0rnad0 (#862) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ennyire rosszul futnak a játékok? :F

(#871) Elit3Zotya válasza icecave (#869) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Pont nem rég néztem meg, van ahol picit gyengébb, de ugyan annyival hűvösebb is.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#872) T0rnad0 válasza #40047616 (#870) üzenetére


T0rnad0
addikt

Bekapcsoltam a GPUwatch-ot, persze akkor nem laggolt már annyira, de még messze van a normális futástól.

Z Fold 4

(#873) blade4


blade4
aktív tag

Sajnálattal olvasom ezeket a problémákat, tegnap megrendeltem, hétfőn itt lenne a telenortol, de így nagyon gondolkodok egyáltalán át veszem e, vagy ink vissza küldöm.

(#874) borcsella


borcsella
csendes tag

Sziasztok! Telenornál vagyok, de én a Telekomnál szeretném megvásárolni előfizetéssel (a kártyát más használná)!
A kérdésem az lenne, hogy független-e a készülék a szolgáltatónál vagy csakis az adott szolgáltató kártyáját fogadja el?
Előre is köszönöm a választ! :R

[ Szerkesztve ]

(#875) polonic válasza borcsella (#874) üzenetére


polonic
félisten

Szia

De forgalmazza a telenor. [link] Max készlet hiányos.
És elvileg független.
Én telenortól vettem, telekom eSIM-mel használom.

(#876) borcsella válasza polonic (#875) üzenetére


borcsella
csendes tag

Köszönöm, közben javítottam a posztot! A lényeg az lenne, hogy nekem a készülék kellene, a Telekom-os szám pedig Édesanyámnak! :R :R
De akkor ahogy írod, független! :C

(#877) Saccco válasza blade4 (#873) üzenetére


Saccco
nagyúr

Semmi baj sincs vele. A fórum a sírásról szól.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#878) Teal'C válasza Saccco (#877) üzenetére


Teal'C
addikt

++±1

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#879) blade4 válasza Saccco (#877) üzenetére


blade4
aktív tag

Nagyon remélem, de azért tartok tőle kicsit. De köszönöm a bátorító hozzászólást. Ha mégis lenne, van 14 napom elállni a vásárlástól elméletileg. :)

(#880) Memmaao válasza blade4 (#879) üzenetére


Memmaao
addikt

Milyen megannyi problémàra gondolsz? Nekem idáig egy hét alatt nem produkált semmi hibát.

My name is Bond, James... Dean.

(#881) blade4 válasza Memmaao (#880) üzenetére


blade4
aktív tag

Most olvastam pár hozzászólással fentebb, hogy laggol, laggolnak a játékok, nem ismeri fel a gpu-t, ilyesmiket.

(#882) Teal'C válasza blade4 (#881) üzenetére


Teal'C
addikt

Mivel ez az első ilyen gpu, nyilván van némi fennakadás. A telefont is meg az apk-kat is fogják frissíteni.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#883) T0rnad0 válasza blade4 (#881) üzenetére


T0rnad0
addikt

Megnéztem egy másik játékot, a Galaxy of Heroes-t, azzal nincs semmi gond, tökéletesen fut.

Z Fold 4

(#884) blade4 válasza T0rnad0 (#883) üzenetére


blade4
aktív tag

Rendben. Köszönöm! :R

(#885) Aryon87 válasza borcsella (#874) üzenetére


Aryon87
félisten

Függeten minden esetben. Pár éve már kötelezve vannak a szolgáltatók hogy függetlenül kell értékesítsék a telefonokat. Telekom ezt ki is emeli a készülékek profilján, Telenor nem reklámozza, de a dual simes telefonok 100% függetlenek, a sima simesek azt passzolom.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#886) T0rnad0 válasza Aryon87 (#885) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ne kezdjük ezt itt is...[link]

Ha ehhez a "kötelezvényhez" van hiteles forrásod, légyszi linkeld. Addig ez csak egy mese.

Z Fold 4

(#887) Aryon87 válasza T0rnad0 (#886) üzenetére


Aryon87
félisten

[link]
Nem teljesen jól tudtam, de nem áll messze attól amit írtam.
Viszont mivel Telekomos és Telenoros is vagyok, biztosan tudom, hogy e kettő függetlenül adja a készülékeket.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#888) T0rnad0 válasza Aryon87 (#887) üzenetére


T0rnad0
addikt

Csak ne terjesszük, hogy "függetlenül kell értékesítsék a telefonokat". Mert ez nem igaz. Pl: Vodás iPhone

Z Fold 4

(#889) Aryon87 válasza T0rnad0 (#888) üzenetére


Aryon87
félisten

Asszem írtam is hogy a dual simesek tutira függetlenek. Szifon az nem dualos. :N

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#890) north1992


north1992
csendes tag

Vodafone-ban megjelent az S22 Ultra "Készleten" Ha valaki erre várt, mint én :D

(#891) T0rnad0 válasza Aryon87 (#889) üzenetére


T0rnad0
addikt

Pedig az, csak nem fizikai dual :N

Más: beállítottam a Simple alkalmazást pár napja, hogy NFC fizetésnél alapértelmezett legyen. Akkumulátorhasználatra 15-20% ot írt, kikapcsolt NFC és mélyalvásba rakva is. Visszaállva a Google Payre eltűnik a statisztikából. Másnál is ilyen?

Z Fold 4

(#892) leslien válasza T0rnad0 (#891) üzenetére


leslien
nagyúr

így pár nap után melyik marad?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#893) polonic


polonic
félisten

A másik topikban láttam, Telekomosoknak nem biztos, hogy érintetlen a SW
A CSC kód ott EUX/EUX/TMH és még nincs is frissítés.

(#894) Tomi881 válasza T0rnad0 (#891) üzenetére


Tomi881
tag

Jelen!
Még S21 Ultra tulajdonosként állt fenn a probléma 5 nappal ezelőtt. Kényszerleállítással megoldottam a dolgot. Merült az akksim, mint a Titanic. Miután leállítottam, abbamaradt az energiazabálás. Nen tudom mit rontottak el az appban, de valamit nagyon keres állandóan, hogy ennyire meríti az akkut.

(#895) T0rnad0 válasza leslien (#892) üzenetére


T0rnad0
addikt

S22 Ultra, elígértem már az iPhone-t. 10 hónap Apple után kicsit felüdülés az Android és a 10x zoom nagyon hiányzott már. A 13PM viszont nagyon egyben van, gyors, brutál akksija van, szóval a fentebb írt dolgokkal nyugtatom magam, hogy mennie kell :DDD

Z Fold 4

(#896) Saccco válasza polonic (#893) üzenetére


Saccco
nagyúr

Annak örülök, hogy a Telenor-os EUX/EUX anno a Note9 nem az volt. Mondjuk hamar át lehetett rakni a sima EU szoftverre.
A múlt héten kértem arra függetlenítő kódot, mert az SIM záras volt. Viszont ingyen megcsinálták. Törvényi kötelezettség miatt, egyébként 7500ft.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#897) polonic


polonic
félisten

Éjfél előtt egy perccel jött az MPL-től egy email. hogy csomagot adtak fel nekem.
TMX lesz az. Ugyen nem ma akarnak ilyen esetben jönni, hanem következő munkanap? Azért kérdezem, mert szombati szállítás is van a fővárosban az MPL-nél, ha jól tudom.

(#898) Picicicus válasza T0rnad0 (#867) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Köszi,megprobalom,bár még nem tudom hogyan is kell igényelni ,de utánanézek

(#899) Teal'C válasza Picicicus (#898) üzenetére


Teal'C
addikt

Lefotózod a számlát, ha emailban kaptad akkor kimásolod a pdf-et. Az új készülékkel megnyitod a members appot ott lesz a regisztráció.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#900) T0rnad0 válasza polonic (#897) üzenetére


T0rnad0
addikt

SMS-t kaptál? Mert aznap reggel küldenek egyet, hogy reggeltől estig várhatod a futárt (MPL specialitás)

Picicicus: ahogy Teal'C írja. Members appban a Kedvezmények menüben találod meg.

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.