Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) axlfsi válasza Kasya (#1793) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, de az kockázatos, mert gyakorlatilag egy olyantól vásárolsz, aki többet vett, eladásra. Kvázi tovább értékesítette és a black list veszélye megvan (ahogy azt eredetileg is írták, amikor itt szóvá került). Annyit nem ér azért, húgy bekockáztassam.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1802) axlfsi válasza TODI1111 (#1794) üzenetére


axlfsi
veterán

A linkelt, eredeti XDA posztot olvastam át, minden hozzászólást, és egytől egyig rendre mindenki megemlítette, hogy a Samsung Health és minden velejárója (EKG, vérnyomás, stb) nem működik SEK CSC-vel
Watch4-re talán can mókolt APK, de akinek Watch3-ja van, mint nekem, legyen óvatos és körültekintő...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1803) JockeyEwing válasza kevinbest (#1759) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Clearplexet tetettem, tokbarát verziót, de sajnos az ívelt rész végén nem tökéletes, a felrakás után 12 óráig nem is nyomkodtam a telót, mégis felvált(vagy le sem tapadt)
Majd csere lesz, csak nemtudom mire. A gyári fólia a 21-esen, a 20-ason is szépen megmatadt, sosem kellett cserélni. Olyasmit keresek, de nincs ötletem. :F

(#1804) Leonardo91 válasza Lego85 (#1797) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Jó..én nem vitatkozom senkivel , csak azt írtam amit nekem többször is mondtak ott a boltban azok akik kiállították a számlát...

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1805) Tin


Tin
veterán

Érdemes megnézni ezt a friss videót miért nincs semmi értelme kikapcsolni a GOS-t.

Gyakorlatilag pár percig magasabb FPS-en megy, cserébe 5-6 fokkal forróbb lesz a telefon már 10 perc után, pár perc után semmivel nem jobb a teljesítménye a telefonnak, mint előtte (sőt, rosszabb), cserébe sokkal többet fogyaszt, még akkor is, amikor már visszavesz. 10 percen belül +40% fogyasztás.

Igazából a Samsung szívességet tett a felhasználóknak ezzel a GOS-al. Na jó, kivéve talán, ha valaki aktív, ventillátoros hűtést használ játék közben.

(#1806) Lego85 válasza Leonardo91 (#1804) üzenetére


Lego85
csendes tag

Nem vita akart lenni, csak leírtam a saját tapasztalatom 🤷‍♀️

(#1807) Saccco válasza Tin (#1805) üzenetére


Saccco
nagyúr

Micsodaaaaaaaa, bármelyik random fórumozó jobban tudja, mint az ott lévő képzett mérnökök! :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1808) TiMoN válasza Bilux (#1792) üzenetére


TiMoN
senior tag

Oké akkor csak engem zavar. Bár nem értem azért mert nyílik meg a sim kezelő menüpont. Nem tudok vele mit csinalni. nyomok egy megse azt kész.
Majd lehet zárgatom vele a samsungot ha ráérek 😎

-TiMoN-

(#1809) PeteePeti


PeteePeti
őstag

UAG Monarch tokokat jóárasítva hol lehet találni? Esetleg a Kevlar verziót? Alzát néztem, de az elég drágának tűnik! Vagy annál olcsóbban ne is nagyon keresgéljek? :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1810) Memmaao válasza PeteePeti (#1809) üzenetére


Memmaao
addikt

Sehol. Nincs belőle még a gyártónál sem. Az alza is kitolta az étkezést. Elkapkodták.

Viszont a gizzmo-n a pathfinder most 30% akció mellett kicsivel 8e felett viheti. Best Buy.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1811) Vismajor01 válasza Leonardo91 (#1795) üzenetére


Vismajor01
addikt

Honnan rendelve? SESben én mikor rendeltem az s22ut akkor kifizettem az órát is, és azt meg is kaptam helyben. Viszont két számlát kaptam, egyet a telefonról és egyet az óráról, egyik se említette a másikat

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1812) Teal'C válasza PeteePeti (#1809) üzenetére


Teal'C
addikt

Pesti vagy vagy jár Pesten? Akkor tudok segíteni UAG Monarch ban.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1813) Memmaao válasza Teal'C (#1812) üzenetére


Memmaao
addikt

Neked van monarch kevlar tokod? Engem érdekelne!

My name is Bond, James... Dean.

(#1814) Leonardo91 válasza Vismajor01 (#1811) üzenetére


Leonardo91
senior tag

De amikor kifizettem elsőre az egészet valamint amikor másodikra mentem a tabletért még nem volt tervbe az óra vétel. Most meg majd rákerül a telefon számlájára az 50%os óra ha megyek érte. Ennyi az egész.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1815) GeoJoe válasza Teal'C (#1800) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Rossz irányba mész. A teljes eu-ban gond. Előző telefonnal nem volt probléma.
Ha felhivod a T ügyfélszolgálatát nagyon nehéz az L1-ről L2-re jutni és ott se fognak tudni mit tenni. Sim csere nem segít és vajmi kevés beallítási lehetőségük van.
Marad a szívás.

(#1816) Teal'C válasza GeoJoe (#1815) üzenetére


Teal'C
addikt

Én nem megyek semerre nekem nincs gondom. Én csak azt írtam hogy jobb utánna járni mint szitkozódni és ülni a babérokon.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1817) Teal'C válasza Memmaao (#1813) üzenetére


Teal'C
addikt

Kevlar csak rendelésre a többi an készleten a nagykerben. Sajnos arra nincs rálátásom hogy a rendelés hány nap.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1818) PeteePeti válasza Memmaao (#1810) üzenetére


PeteePeti
őstag

Gizzmon láttam a Pathfindert, de az annyira nem tetszik! Azért köszi! ;)

Teal'C sajnos mostanában nem járok Pesten! :(

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1819) Foose válasza Aryon87 (#1767) üzenetére


Foose
addikt

Ez volt az a hozzászólás ami végül elbizonytalanított. Olvasom azóta is a hívás gondokat, én már nem fogok beruházni egy kérdésesen működő fél millás telóra. Lehet mégis marad a Huawei vonal. Gms nélkül :((( (mocskosul ki tudtam volna használni az s-pent)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1820) Saccco válasza Foose (#1819) üzenetére


Saccco
nagyúr

Át kell irányítani egyik kártyát a másik rá, aztán nem elérhető esetén hívja a másikat. Nekem is így van. Tudok fogadni két hívást.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1821) pepe792 válasza Foose (#1819) üzenetére


pepe792
tag

Azt is vedd figyelembe, hogy sokkal többen vannak azok akik nem mondják...

(#1822) PeteePeti válasza Foose (#1819) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nálam eddig hála istennek egyik fórumban említett hiba sem jelentkezett! Anno az random újraindulás hiba sem és ez a hívás probléma sem! Szal én teljesen elégedett vagyok a készülékkel, nekem (lekopogom) hibátlanul teszi a dolgát! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1823) Kasya válasza Tin (#1805) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igaz is, meg nem is. Én hagyom kikapcsolva, mert nekem a fogyasztás nem nőtt, de a teljesítmény javult. Hozzáteszem, játék függő. Az én jatekaimhoz jobban illeszkedik a GOS off jelenleg.

(#1824) Kasya válasza PeteePeti (#1809) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha itthon nem, német Amazonon talán még van. Ott is olyan 22k körül jön ki.

(#1825) Memmaao válasza Kasya (#1824) üzenetére


Memmaao
addikt

Sajnos a kevlár nem kapható ott sem.

My name is Bond, James... Dean.

(#1826) PeteePeti válasza Kasya (#1824) üzenetére


PeteePeti
őstag

A sima monarch az van, már néztem én is ott! Lehet, akkor onnan rendelem meg majd! Köszi!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1827) Foose


Foose
addikt

Jelenleg egyetlen kártyával terveztem használni, szóval az átirányítás felejtős. Oké hogy nem mindenki tapasztal ilyen gondokat, de már az szomorúvá tesz hogy ugyanilyen hibákat olvasok az előd esetében (s21 ultra) is. És ha én meg pont egy ilyet kapok vásárláskor!? Nem, köszönöm ebből így nem kérek. Kockáztatni....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1828) TiMoN válasza polonic (#1790) üzenetére


TiMoN
senior tag

Hát nem nagyon tudok belenyugodni, hogy ez ilyen.
Nincs szükség minden újrainditás után piszkálni a SIM kártyát sem az eSimet.
Már leszedtem, újra raktam számozást is megoldottam mert nem tetszik hogy a fizikai és az eSim is 1 volt. Működik, de zavar.

-TiMoN-

(#1829) Memmaao válasza PeteePeti (#1826) üzenetére


Memmaao
addikt

Sima monarch van a speedshop-nal is,. lényegesen jobb áron.

My name is Bond, James... Dean.

(#1830) axlfsi válasza Memmaao (#1829) üzenetére


axlfsi
veterán

Én nem is igazán látom a nagy különbséget a Monarch és a Kevlár között. Úgy értem oké, a mintázat, de kb ennyi (az a kevlár csak mintázat, nem?)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1831) Memmaao válasza axlfsi (#1830) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem. Az kevlár. Az 5 rétegből az egyik kevlár szövet. De nyilván egy monarch tok esetén ez inkább "esztétika", hiszen minden monarch ugyan azt a mil std teljesíti. Viszont messze ez néz ki a legjobban. Az alap nekem nem is teszik a bőr betéttel. Nekem a zöld pathfinder és a kevlár monarch tetszik a legjobban.

My name is Bond, James... Dean.

(#1832) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Tesóm vett egy fekete 12/256gb változatot a vodánál hűség hosszabbításra, de így 1 hét után rájött neki ez hatalmas az s10+ után és inkább azt használja azóta is. Vissza akarta vinni, de azt mondták neki nem veszik vissza, nem úgy volt, hogy 14 nap van elállás jogán.. :F
Most s22 plust szeretne. :(((

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1833) PeteePeti válasza Elit3Zotya (#1832) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ha online vette akkor 14 nap elállás van! Ha személyesen, akkor csak 3 napon belül csere, ha hibás terméket kapott volna!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1834) Elit3Zotya válasza PeteePeti (#1833) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Akkor gatya neki. :((( megy akkor nemsokára apróra.
Köszi a gyors választ. :R

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1835) guriga1234 válasza Elit3Zotya (#1413) üzenetére


guriga1234
addikt

[link] Ennyi volt a vanced.

(#1836) Elit3Zotya válasza guriga1234 (#1835) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

:O Gyorsan telepítem is az új ultrámra. :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1837) axlfsi válasza guriga1234 (#1835) üzenetére


axlfsi
veterán

A cikk végén találgatásokról van szó, hogy vajon miért történik mindez.... de közben a Discord csatornájukon (ott vagyok) megírták ma késő délután, hogy (nyilván!) jogi okai vannak (=odabaszott a gugli)

Szerk.: looool, közben nézem és végeláthatatlan számban forkolták githubon :D ... habér nyilván csak idő kérdése, azokat is törlik egy kattintással majd.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1838) Teal'C


Teal'C
addikt

A legutóbbi frissítés javított az akkun szerintem. 10%-on vagyok és ma nem csak videóztam.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1839) madkiller válasza Teal'C (#1838) üzenetére


madkiller
őstag

(#1840) eami válasza madkiller (#1839) üzenetére


eami
addikt

képernyő bekapcsolt idejét kell nézni szerintem xD

(#1841) zaurac


zaurac
tag

A laggolás javult a frissítéssel ?

(#1842) north1992


north1992
csendes tag

Sajnos tegnap jött nekem is a hideg zuhany, Frissítés után feloldás közben kétszer fagyott meg eddig a kijelző, hiba okaként a UI-t jelölte meg, ha megint befagy átváltok Nova-ra hátha... Nem nagy dráma, plusz szerencsére más gond nincs (Voda, 12/256, PB)

[ Szerkesztve ]

(#1843) madkiller válasza zaurac (#1841) üzenetére


madkiller
őstag

A hálózati hibát leszámítva nálam egyben van a szoftver. Laggolni szerintem eddig se laggolt, mikrolag előfordul, de az samsung sajátosság, amúgy nagyon fürge készülék, az ujjlenyomat olvasó szenzációsan gyors éppen hozzá kell érni és felold. Nekem a kamerája is tetszik. Selfi kamera is király sokkal jobb, mint n10en.

(#1844) zaurac válasza madkiller (#1843) üzenetére


zaurac
tag

Köszönöm, ez bíztató! :)

(#1845) Dave Crank válasza zaurac (#1841) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Hálózati hibát leszámítva nekem is rendben van a telefon.
Akku is egész jó, tegnap, és tegnap előtt is, csak 85%-ra töltöttem, be van kapcsolva az akkukímélés, és estére még kb 20, de inkább 30%-on volt. Igaz egy átlagos napomnál lazább használat volt, mert nem dolgozom, de akkor is úgy gondolom, hogy jó. Főleg, hogy még szerintem pár ciklus kell, mire beáll az akksi, meg az ai a használathoz.
De holnap megyek pestre, lesz menet közben navi, meg hotspot, majd meglátjuk úgy mit tud.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1846) csubííí válasza csubííí (#1711) üzenetére


csubííí
senior tag

Ami még lemaradt.
A legtöbb helyen az átlátszóság és a homályosítás is állítható.
Ha más ikonpack van letöltve (pl. Play Store) akkor az is használható vele.
Mint egy launcher-ben.

(#1847) norti


norti
addikt

Megjött TMH-ra is a frissítés.

(#1848) wong kok wah válasza norti (#1847) üzenetére


wong kok wah
senior tag

A függetlenre is...
Remélem javították a bug-okat..

(#1849) Bilux


Bilux
veterán

Balatonfüred Telekom e-sim 4g+
5G sajnos még nincs a csomagomhoz

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1850) polonic válasza Bilux (#1849) üzenetére


polonic
félisten

Elég jó 4g-n ez a sebesség. Biztos CA van több sávval.

*#0011# alatt mit mutat?

Egyébként én ilyet mértem 5G-n. Persze ez még nem valódi 5G, csak NSA.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.