Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) MikeWazowski válasza Memmaao (#1494) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Persze persze asszonyé... én is szeretem az olyan sztorikat, hogy van egy haverom aki....

;] :DD :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1502) Kasya


Kasya
nagyúr

Tegnap délután blokkoltam a GOS-t. Ujrainditas utan nem vettem eszre valtozast, de más miatt kicsit kásobb megint ujra kellett inditanom a telefont. Este vettem csak eszre, hogy bizony szamit a blokkolás. Alapvetoen nem hittem volna, mert a jatekaim nem voltak a nyilvanossagra hozott listan...

A Lost Vault eddig szaggatott. Azt hittem, hogy szimplan csak a rossz optimalizalas miatt (mert Asus ROG3 alatt is szaggatott). Tegnap este ota olyan fluid, hogy el se hiszem.
Tap Wizard felbontasa valtozott, elesebb lett a kép.
Ma reggel pedig ugy vettem eszre, hogy a Waze is gyorsult osszessegeben. Itt fenntartom a lehetseges placebo hatast.

A hatranya lehet, hogy tegnap este (lassu)tolton, a Tap Wizard-dal elertem a 40 fokos aksi homersekletet, minimum fenyeron... Pedig az a jatek normal esetben sem viszi kozepes fenyeron 35 fok fole az aksit.
Bongeszessel se tudtam 38 fok ala vinni tolton, csak ha letettem a telefont. Egy ilyen melegedessel mar talalkoztam az elso napon is, ezért nem tudom, hogy ez a GOS szamlajara irhato e.

(#1503) sanyijedi válasza Mac! (#1499) üzenetére


sanyijedi
őstag

2 külön rendelés, 2 külön megrendelés számmal. azzal be tudod azonosítani..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1504) Tin válasza Kasya (#1502) üzenetére


Tin
veterán

Ennyit tud a Samsung SOC, ezért kellett a GOS-ba bevonnni minden alkalmazást. Nem tudom amúgy, hogy miért nem tudnak egy rendes és használható felületet csinálni hozzá, amin keresztül te szabályzod a telefont. Mert ahogy látszik, a korlátozás nélküli SOC melegszik, mint állat.

Ja, a Snapdragon se jobb, sőt, az még többet is fogyaszt és jobban is melegszik.

[ Szerkesztve ]

(#1505) Kasya válasza Tin (#1504) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, itt bizony az SD se jobb. Ezert is irtam mar bejelentes napjan is, hogy az aksira vezetni a full hőt, halott otlet... Értem én, hogy nincs hely, de az aksira?

A hő nem uj problema, regota fennall és nem csak a Samsungnál.

(#1506) rajd válasza Vismajor01 (#1495) üzenetére


rajd
tag

Valóban, ahogy bombibmw írja, S9+ beszámítás, plusz (akkor még nem volt -10% kuponkódom) az egyszeri 18000 Ft kedvezmény levonása. A végösszegből szerintem azért vonta le azonnal az 55e Ft-ot, mert az S9+ törött kijelzős, így egy fillért nem számolt rá pluszba az alap 55e Ft-ra. Ennyit is fizettem, se több nem lesz, se kevesebb. Még segít valamennyit az is hogy nem tervezem megtartani az aji Buds-ot, és akkor már jó pár ezerrel kevesebbe lesz az új telóm, mint 400 😉 Már ha nem kell még 4 hetet várnom, mert akkor lehet elengedem ezt a dolgot.
Viszont az Euro ámokfutását nézve (azaz a Forintét, lefelé) lehet nem kéne ugrálni, mert ennyiért nem hogy 4 hét múlva, de 4 hónap múlva sem kapok ilyen szintű vasat. 🙄
Alszok még rá párat...

(#1507) Tin válasza Kasya (#1505) üzenetére


Tin
veterán

S21U topikban írtam róla egy hosszabb hsz-t, csodák nincsenek. Nyilván pofon ez most sokaknak, de az látszik, hogy semmi értelme nincs az SD865 teljesítménye fölé menni, mert passzív hűtéssel kitarthatatlan. Teljesítményről beszélek, nem szolgáltatásokról, codecekről, fogyasztásról és hasonlókról, nyilván a 4-5nm jobb fogyasztást tud azonos teljesítmény mellett, mint a 7nm, de ha megterheled, hiába jobb a teljesítmény, nagyobb a hőtermelés és a fogyasztás is. A hőtermelés pedig rontja az akku teljesítményét is, szóval duplán visszaüt.

(#1508) Memmaao


Memmaao
addikt

Most kaptam emailt a samsungtól, hogy már úton van a rendelésem (bőr tok). Az a fura, hogy már hetek óta nálam van. Szóval a 4 hét után most az úton van emailek megint lehet, hogy falsok...

My name is Bond, James... Dean.

(#1509) Mac! válasza sanyijedi (#1503) üzenetére


Mac!
aktív tag

Amennyiben megszavazzuk a bizalmat, hogy abban nem hibáznak. ;]
Mondjuk lehet, hogy paranoia, de bennem felmerült már, hogy ha az előre fizetett csomagok esetén sem kérnek a futárok aláírást (bedobják és futnak tovább), akkor mi a garancia, hogy nálam landol. :F
Lehet inkább átveszem mindkettőt, és várok többet a pénzemre.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#1510) adamklark válasza Memmaao (#1508) üzenetére


adamklark
senior tag

nekem volt egy vicces rendelésem emagról, kaptam emailt hogy csomag kézbesítve/átvéve, mondom mi a tök, kiderült hogy aznap adták fel szállításra csak valami szokás szerint el lett barmolva és rossz státusz volt kijelezve

(#1511) sanyijedi válasza Memmaao (#1508) üzenetére


sanyijedi
őstag

erre gondoltam én is :D gyanús időbe jött..
de fura, hogy TMX is írt, persze lehet egy trigger a kettő..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1512) ForRedGlory válasza Diesel38 (#1460) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem akarlak szopatni, de nem tudom milyen oldalról beszélsz. A https://www.samsung.com/hu/?

A hivatalos Samsung oldala nekem totál máshogy néz ki és még véletlenül sincs kedvezmények oldal rajta.

(#1513) sanyijedi válasza ForRedGlory (#1512) üzenetére


sanyijedi
őstag

igen, arról beszél.
miután belépsz, megjelennek ezek az opciók, kattints a profilodra jobb felül ott rendeléseim. és akkor megjelenik az opció.

"rendeléseim"-re kattints rá

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1514) ForRedGlory válasza sanyijedi (#1513) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hol? 100x megnéztem minden menüpontot, nálam ilyen nincs.

(#1515) sanyijedi válasza Vismajor01 (#1495) üzenetére


sanyijedi
őstag

volt 17990 ft os kupon is, +55e készülék beszámítás
így jön ki a 72990
valóban egy 10%-ossal jobban járt volna

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1516) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#1514) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megvan b+ :W

A rendeléseim menüponton belül jön csak fel a kedvezményeim menüpont. Logikus. :DDD

(#1517) Diesel38 válasza ForRedGlory (#1514) üzenetére


Diesel38
tag

Olyan mintha a tiéd (nem tudom valóban van-e ilyen különbség) egy sima samsung.com/hu-s regisztráció lenne. Így szerintem ezek az opciók amiről mi beszélünk akkor vannak ha a samsung account fiókkal jelentkezel be a samsung.com/hu-ra.

Akkor király! :)

[ Szerkesztve ]

(#1518) Mac! válasza sanyijedi (#1498) üzenetére


Mac!
aktív tag

A csomagkövetési link neked él? Nálam nem lát ilyen csomagot egyik rendelés esetében sem. Nem túl jó előjelek. :(

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#1519) kovacs65


kovacs65
senior tag

Én már kb 2 hete megkaptam az S8-at, most jött mail, hogy a futárnál van.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1520) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Valaki már megkapta az ajándék buds-ot?

(#1521) sanyijedi válasza Mac! (#1518) üzenetére


sanyijedi
őstag

nem, nekem sem működik:
"Shipment number: XXXXXXXXXXXX could not be found."

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1522) David3 válasza Picicicus (#1520) üzenetére


David3
őstag

Nekem már múlt héten megjött. :) Igaz nem is az Ultrára várok és nem is Magyarországon. :DDD

(#1523) Saccco válasza Picicicus (#1520) üzenetére


Saccco
nagyúr

15 munkanapot írtak. Nekem az elvileg jövő hétvégén jár le.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1524) #40047616 válasza Kasya (#1502) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ha nem töltés közben játszol akkor is felmegy ennyire a hőfok kikapcsolt Gos mellett?

(#1525) Teal'C válasza Picicicus (#1520) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem 10.én jár le a 15 nap értesítéstől még semmi eddig.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1526) icecave válasza #40047616 (#1524) üzenetére


icecave
nagyúr

Nyilván a kikapcsolt Gos eredményezi a nagyobb fogyasztást abból nagyobb hőtermelést, abból pedig durvább akku merülést.

(#1527) north1992


north1992
csendes tag

Ma végre sikerült befejezni az S22U felszerelését. :D Amúgy mennyi idő mire elbíráljak a buds kérelmet? Másodikán küldtem el, de eddig csak a köszönet nyilvánító email jött meg.

(#1528) #40047616 válasza icecave (#1526) üzenetére


#40047616
törölt tag

Azért nem mindegy hogy töltés közben játék alatt felmegy kb 40 fokra meg az ha csak simán a játékot futtatva ennyi. Erre vagyok kíváncsi.

(#1529) pepe792 válasza north1992 (#1527) üzenetére


pepe792
tag

Az emailben minden le volt írva amit az igénylés után kaptál.

(#1530) north1992 válasza pepe792 (#1529) üzenetére


north1992
csendes tag

Aha...
Tehát majd értesítenek....Köszi a választ...

(#1531) Kasya válasza #40047616 (#1524) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem, töltés nélkül semmi gond.

(#1532) #40047616 válasza Kasya (#1531) üzenetére


#40047616
törölt tag

Na ez jó hír köszönöm!

(#1533) Kasya válasza #40047616 (#1532) üzenetére


Kasya
nagyúr

...és így 16 óra után azt tudom mondani, hogy a telefon sem merul jobban.

(#1534) pepe792 válasza north1992 (#1530) üzenetére


pepe792
tag

Részletesen le volt írva minden, táblázattal együtt. Mit nem értesz ezen? El kellene olvasnod, nem pedig értetlenkedned.

[ Szerkesztve ]

(#1535) e.vid válasza Teal'C (#1525) üzenetére


e.vid
senior tag

15 munkanap.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#1536) #40047616 válasza Kasya (#1533) üzenetére


#40047616
törölt tag

Amint meglesz az s22+-om egyből tiltani fogom. De lehet hogy addigra már eldönthetjük mi is hogy akarjuk e használni vagy nem.

(#1537) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Pici off. Kibertámadás érte a Samsungot, kikerültek a Galaxy eszközök forráskódjai is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1538) Teal'C válasza e.vid (#1535) üzenetére


Teal'C
addikt

Akkor 16.a, mind1 vevő már van rá megvárja. Nekem marad a Buds+ mert a pro kiesik a fülemből.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1539) Teal'C válasza ForRedGlory (#1537) üzenetére


Teal'C
addikt

Akkor a kövi frissítés nagyobb lesz :DDD Nyilván mindent átírnak :Y

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1540) WiZARD


WiZARD
addikt

Most jött email, hogy úton van a Buds.

Most már csak a febr 22-én visszaigazolt rendelés törlésemhez kapcsolódó pénzzel lógnak...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1541) rajd


rajd
tag

Nekem is most jött a mail hogy úton van a teló meg a füles, és a TMX is bejelentkezett hogy elvinnék a csere S9+ (törött előleppal, működőképesen (nem kijelzővel) 11.127.- Ft-ot számoltak) Vigyék.
De akkor két napja mi volt ez a +4 hét és itt egy kupon... (?)
Mind1, lássuk mennyi idő alatt érnek ide! 😁

[ Szerkesztve ]

(#1542) blade4


blade4
aktív tag

Március 1-én leadtam az igény a buds prora, mikor kellene vissza jelezniük, hogy minden oké?

(#1543) pepe792 válasza blade4 (#1542) üzenetére


pepe792
tag

A visszaigazoló emailben neked is le volt írva minden info, mint bárkinek, nekem is.

(#1544) sterby79 válasza blade4 (#1542) üzenetére


sterby79
tag

Én február 25én küldtem el az emailt és tegnap kaptam meg, hogy elfogadták az igénylést és 2 héten belül küldik a Buds pro-t!

Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Galaxy S24 Ultra, Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#1545) blade4 válasza pepe792 (#1543) üzenetére


blade4
aktív tag

Annyit írtak, hogy sikeresen fogadták a regisztrációmat. Ellenőrzik a feltöltött dokumentumot, majd újabb e-mailben értesít a rendelés állapotáról.

(#1546) blade4 válasza sterby79 (#1544) üzenetére


blade4
aktív tag

Értem. Akkor még bőven van időm várni a visszajelzésük, hogy minden oké. :)

(#1547) polonic válasza blade4 (#1545) üzenetére


polonic
félisten

Van az e-mailben egy link a promóció szabályzathoz. Az ad egy támpontot az időpontokról.

(#1548) Vismajor01 válasza Picicicus (#1520) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én még emailt sem, hogy jogos vagyok a budsra. o.0

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1549) icecave válasza Teal'C (#1539) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, kb. így: [link] :D

(#1550) wong kok wah válasza WiZARD (#1540) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Nekem február 23-án küldték az emailt, hogy jogosult vagyok a Buds-ra. De azóta semmi.. :(((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.