Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) David3 válasza Foose (#1200) üzenetére


David3
őstag

Hát persze, bocsánat. Szóval az is elérhető 1 szín kivételével.

(#1202) bbendre válasza Kasya (#1183) üzenetére


bbendre
őstag

Köszi,nagyon jó leírás. Nálam is tele van micro laggokkal a Note 20 Ultra

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1203) madkiller válasza Kasya (#1183) üzenetére


madkiller
őstag

Android 12 óta nekem is mikrolagos a Note10+ sajnos. Nyárra talán kikalapáják.
Igaz a február 10.-10. kifizetett előrendelésem a habokban. Ennyi idő alatt már extra színt is teljesíteniük kellett volna. Céges vásárlás és még egy előleg számlám sincs róla Nagyon gondolkodok, h visszamondom és veszek egy i13pm-ot az legalább polcon van és nem életnek be azzal, hogy fizesd ki és jövőhéten hozzuk.

(#1204) Memmaao


Memmaao
addikt

Elvileg tegnap kellett volna jöjjön email a buds-ról. Nem jött...

My name is Bond, James... Dean.

(#1205) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Nem tudjátok, S22U-ra yettelnél is él még a promóció, vagy csak samsung webshopból való megrendelésre lett meghosszabbítva?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1206) Mac! válasza madkiller (#1203) üzenetére


Mac!
aktív tag

Ugyanebben a helyzetben vagyok, és hasonlón gondolkodom. De fázom az almától, és a váltással járó macerától. A Samsung viszont nagyon dolgozik azon, hogy elmenjen tőlük a kedvem...

[ Szerkesztve ]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#1207) delig válasza Dave Crank (#1205) üzenetére


delig
tag

Én hétfőn bementem megkérdezni, azt mondták belsős levelezésben megkapták, hogy márc. 10-ig meghosszabbították.
Én még hétfő este megrendeltem, ma kellett volna jönnie, de semmi hír. Pedig még most is raktáron van mindkét szín. Tegnp óta próbálom őket valamilyen csatornánk elérni, hogy mizu a rendeléssel, de nem jártam még sikerrel :(

Update: a honlap hibás, készlethiányos, a burgundi biztosan. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1208) Dave Crank válasza delig (#1207) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Köszi!
Csak készülök ma visszavinni a telót, és érdekelt, ha megrendelem újra, akkor igénybe tudom-e még venni a promóciót.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1209) polonic


polonic
félisten

Nektek működik most a samsung cloud?

(#1210) Decske válasza polonic (#1209) üzenetére


Decske
aktív tag

Az nem megszűnt és OneDrive van helyette?

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#1211) csubííí válasza Decske (#1210) üzenetére


csubííí
senior tag

Nem szűnt meg.
Vannak dolgok amiket már nem lehet oda szinkronizálni, csak a onedrive-ra.

[ Szerkesztve ]

(#1212) Dave Crank válasza Dave Crank (#1208) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Közben yettel webshopban most láttam, hogy 14napos cseregaranciát vállalnak a készülékekre.
Felhívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondták, hogy típusazonosra, vagy egyenértéküre, illetve drágábbra lehet cserélni, olcsóbbra nem.
Közben yettel oldalán is elolvastam az erre vonatkozót, 1 évben 1x lehet ilyen cseregaranciával élni 1 előfizetéssel, még ha több készülék is van az előfizetésen.
Csak infó végett, aki esetleg a hálózat probléma miatt, elállna, vagy visszavinné és kicseréltetné.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1213) Mr. Sanyo


Mr. Sanyo
csendes tag

Sziasztok!

A vodafone-nál 8 vagy 12 Gb-os a készülék?

Köszi!

Minden jót! Isten áldjon benneteket!

(#1214) polonic


polonic
félisten

Valaki esetleg megnézné, hogy működik a samsung cloud?
El sem tudom indítani. Azt írja, hiba történt, próbálja később.

(#1215) Teal'C válasza Mr. Sanyo (#1213) üzenetére


Teal'C
addikt

Attól függ mit árulnak. 8/128, 12/256, 12/512

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1216) TODI1111 válasza polonic (#1214) üzenetére


TODI1111
addikt

Erre gondolsz? Nálam működik.

(#1217) bbendre válasza polonic (#1214) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem megy. Próbáld meg itt: https://support.samsungcloud.com/#/login

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1218) polonic válasza TODI1111 (#1216) üzenetére


polonic
félisten

Köszi. Igen, erre. Nálam ez be sem töltődik. Az órámat akartam visszaállítani mentésből és ott vettem észre, hogy nem sikerült a cloudhoz csatlakozni. Aztán megnéztem, telefonon sem. És azóta sem működik.

(#1219) polonic válasza bbendre (#1217) üzenetére


polonic
félisten

Köszi. Ezt is néztem korábban. Ez sem működött.

(#1220) TODI1111 válasza polonic (#1218) üzenetére


TODI1111
addikt

Próbáld meg a telefonon az alkalmazások - samsung cloud - tárhely gyorsítótár törlése illetve adatok törlése opciót és utána elindítani.

(#1221) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Most voltam yettelben. Elmondtam a hibát és hogy 14napos csere garanciát szeretnék. Mivel nem volt polcon ilyen keszulekuk azt javasolták, hogy simán állják el a vásárlástól. Megtettem, rendelek újat majd.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1222) Foose válasza David3 (#1201) üzenetére


Foose
addikt

A lenti panaszok után úgy érzem hogy egy kicsit ezzel most várok :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1223) Saccco


Saccco
nagyúr

Feltettem egy üveget a telefonra... az ujjlenyomat-olvasó egyelőre nem nagyon megy vele... :( :DDD

szerk.: hm... érintésérzékenység bekapcsolása után egész jól megy! :))
szerk.2: hm... jobban érzékel az olvasó, de nem old jobban...

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1224) Saccco válasza Saccco (#1223) üzenetére


Saccco
nagyúr

Állítólag a Whitestone Dome üveggel gond nélkül megy a szenzor.

szerk.:
Hozzáadtam egy ujjat háromszor, egymás után minden alkalommal fel is ismerte, de így is lassabban oldja fel, mint azzal a foltos homályos alap fóliával. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1225) TODI1111 válasza Dave Crank (#1221) üzenetére


TODI1111
addikt

"Mivel nem volt polcon ilyen keszulekuk azt javasolták, hogy simán állják el a vásárlástól."

Milyen mázlista vagy. Mivel nem volt a polcon így "hibásan" engedték az elállást. Engem meg még mindig sz..nak. Már én is látom a jegyzőkönyvet amit kiadott a szervíz ( hibátlan a készülék) és a telefon már tegnap elhagyta a szervízt mégsem jeleztek még, hogy engedélyezik az elállást. :W

(#1226) T0rnad0 válasza Mr. Sanyo (#1213) üzenetére


T0rnad0
addikt

12GB-os

Z Fold 4

(#1227) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jön a Buds Pro végre. Most kaptam emailt.

Nem b+, ugyanazt a terméket akarják újra küldeni, amitől elálltam. Ezek nem normálisak. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#1228) Decske válasza csubííí (#1211) üzenetére


Decske
aktív tag

Köszi a felhomályosítást. :R

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#1229) KillerKollar válasza ForRedGlory (#1227) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Lehet valahol követni, hogy hogy áll ez a Buds promóció? 24.-én jött meg a telefonom, beregisztráltam a promócióra, egy visszaigazoló e-mail az jött, hogy megkapták a regisztrációt, de azóta semmi és abban sincs valami link, ahol tudnám követni, hogy feldolgozás alatt van, készletre várnak, vagy mi történik épp...

(#1230) leslien válasza ForRedGlory (#1227) üzenetére


leslien
nagyúr

visszaküldted?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1231) polonic válasza TODI1111 (#1220) üzenetére


polonic
félisten

Ezt is megtettem.
Közben egyébként már megjavult.

(#1232) ForRedGlory válasza KillerKollar (#1229) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elég lassan haladnak vele. Nyomon követni meg lehetetlen. 02.23-án jött email, hogy az adatokat ellenőrizték és majd 15 napon belül küldik.

(#1233) aTe014 válasza KillerKollar (#1229) üzenetére


aTe014
aktív tag

Buds várható idópontokról:
[link]

i14Pro

(#1234) WiZARD


WiZARD
addikt

Ma egyszercsak nézem, azt írja emergency calls only, net sincs. :F
repülőgép mód on-off és helyreállt

1 db Telekom simmel használom.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1235) Saccco


Saccco
nagyúr

Azért vannak olyan kijelzővédő üvegek, amivel megy az ujjlenyomat-olvasó!

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1236) barca222


barca222
tag

Nemrég értem haza munkából, 12 ezek és egyenlőre sima 15 w-os Note 8 töltőm van amivel tudom tölteni a telefont,nézek hozzá gyorstöltőt amint lessz időm hétvégén.
Első töltés lessz most,kell valamire figyelni hogy meddig töltsem a telefont,vagy ha feltölt leveszem és kész?
Akkukimélés miatt ami volt beszélve,és energiatakarékos módok miatt kérdezem.
A 2 db tok is megjött hozzá, már csak működőképes üvegfóliát keresek és gyorstöltőben a 45 W -os töltőt kell majd még nézni.
Köszönöm a segítséget. :)

(#1237) pepe792


pepe792
tag

Miért kell ennyire erőltetni az üvegfóliát? ( főleg egy lekerekített kijelzőnél) Zenfone7- ről váltottam amin gyengébb védelem van mint ezen, kabát illetve nadrágzsebben volt a telefon de egy karc sincs rajta...

(#1238) Kasya válasza pepe792 (#1237) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mert valaki nem csak zsebben hordja és nem csak irodai környezetben van.

Más:
Samsung elismerte, hogy throtlingolja a telefont alkalmazastol függően. De a Game Launcher majd kap frissítést, hogy Performance Mode alatt ez megkerülhető legyen.

(#1239) ffrdgc


ffrdgc
tag

Terás változatot nem is lehet itthon kapni?

Samsung Galaxy Note22

(#1240) Elit3Zotya válasza pepe792 (#1237) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Továbbra sem hiszem el, hogy csak nekem karcolódik meg a minden napokban. Ha csak egy mikro karc is lesz a kijelzőn, azonnal megy a háztól. Nem is az elejtés miatt rakom fel na jó azért is csak véd valamicskét, hanem inkább a karcok ellen.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1241) David3 válasza Elit3Zotya (#1240) üzenetére


David3
őstag

Én sem szeretem, ha karcos, ezért volt eddig minden telefonomon lehetőleg jó strapabírású üvegfólia. Lehet kapni Ultrához is olyan fóliát, amivel elvileg az ujjlenyomat-olvasó is rendesen működik. Plushoz én ugyanettől a gyártótól rendeltem, ott elég jók a visszajelzések.

(#1242) PeteePeti válasza ForRedGlory (#1232) üzenetére


PeteePeti
őstag

Annyit helyesbítek, hogy 15 munkanap van írva! Csak a félreértések elkerülése véget! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1243) Leonardo91 válasza pepe792 (#1237) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Én a spigen Neo flex mellé rendeltem ilyet [link]
Évek óta minden samsungomon bevált .

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1244) a8l válasza WiZARD (#1234) üzenetére


a8l
aktív tag

Ez volt neked az első alkalom hogy eldobta a hálózatot?
Nekem eleinte minden nap csinálta egyszer, de kb 4 napja egyszer sem.
A random reboot is elmúlt, legalábbis múlt pénteki update óta nem volt egyszer sem. Még a végén megjavul minden.
Már csak a tesla-ban tölthetne a töltőpadon.

(#1245) WiZARD válasza a8l (#1244) üzenetére


WiZARD
addikt

Igen, 1 hete használom, most csinálta először.
Nekem tölt a töltőpadon. Ha nem is túl gyorsan, de szakadozás nélkül. (Pixel6Pro, meg i13PM volt problémás)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1246) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt


Mai akku. és még maradt 31% :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1247) Memmaao válasza aTe014 (#1233) üzenetére


Memmaao
addikt

Ez alapján már kellett volna kapjak emailt, nem kaptam még.

#fólia téma: nekem soha egy telefonomon sem volt. Egyik esetén sem éreztem, hogy érték növelő lenne eladásakor, hogy makulátlan a kijelző vagy sem. Mindig reális áron adtam el, 24 órán belül minden telefonomat, kb 2-3 év között. OCDs vagyok, de a kijelző karcok nem tudnak zavarni. Nem emlékszem, hogy valaha lett volna a kijelző minőségét rontó mértékű karcom. És helikopteren, kórházban dolgozom, nem irodában.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1248) a8l válasza WiZARD (#1245) üzenetére


a8l
aktív tag

Ha kiveszem a tokból akkor nekem is, csak tokkal együtt nem tölt, ami nem volt gond az s10+-nak.

(#1249) janeszgol


janeszgol
félisten

Kicsi offot hozok. [link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1250) WiZARD válasza a8l (#1248) üzenetére


WiZARD
addikt

2 tokot használtam, ezekkel ok (Samsung szilikon, AliExpresses aramid), persze ezek aránylag vékonyak.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.